Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Kaj jesti pred zanositvijo in v času postopko... 25.4.2008 12:03:14
pogum
Pozdravljene,
sem iskala malo po forumih, pa ne najdem odgovora. Za seboj imam neuspešen ICSI, abrazijo, sedaj pa se bi rada še bolj pripravila na nove boje čez cca. 3 mesece. Prosim za inf, kaj je priporočljivo poleg folne kisline (matičen mleček, q10, ostale tablete, čaji- npr. krvomočnica) jesti pred zanositvijo, velja tako za mene kot za partnerja. Seveda prosim tudi za nasvete o uporabi. Nato me zanima, kaj je nato in kako priporočljivo jesti oz piti v fazi samih postopkov ICSI ter tudi kaj je priporočjivo jesti potem ko nosečnost poteka OK.
Iskrena hvala za vse odgovore in lep pozdrav prav vsem na forumu.
< Sporočilo je popravil Eja RR -- 26.4.2008 10:22:57 >