|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:23:06   
emaa
oblačno, napol zgleda kot da hoče sonček čez oblake pogledat, pa vroče, nad nulo:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:24:52   
Sisy
dobro jutro punce,ja v Ljubljani je res vroče :)-....


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:28:39   
emaa
živjo Sisy, čakam da vidim a mamo prodajni sestanek:zmeden:. Drugač sva bla včeraj na plesnih, prvič po 7 letih, pa nisva tolk pozabla, greva kar na tretjo stopnjo. Sva takrat naredila 4 osnovne in eno nadaljevalno. Preden sva prišla je govoril, da so plesne zame, ker ma on svoj rugby, pol je mel pa učke, k žarnice, pa je priznal, da je to tud zanj

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:31:48   
Sisy
o plesne vaje! To bi tud moj rabu :)-, sam je reku da se bo nauču šele ko mu bo treba (beri:ko se bova poročila;))...JAz sem pa velik plesni fan,sem trenirala standardne in latinsko-ameriške 8 let.....tko da kr pogrešam ker moj ne pleše....:(

Kam pa hodita na vaje? Men je to kr všeč,tko ker mata en hobi ki se ga udeležujeta skupaj :love:....Midva mava namreč bolj vsak svoje hobije....

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:32:21   
cmokec
Dobro jutro tudi od mene.

Danes je dan za mojčkanje :sloncek::sloncek:

:rozica: Udb :rozica:, jutri boš dobila lepo slikico tvoje :duda:. Ne skrbi vse bo dobro. ;)

:rozica: Astra :rozica:, a tebi je bilo pa po mleku zjutraj slabo? :)-:)- Da nisi ti slučajno ... :bravo::bravo:

cmokec

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:33:10   
Skye
sisy važno je da je en hobi skupen...katerega posledica bo :duda:;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:33:15   
pika74
Halo bejbike:),

Jaz bi pa rada eno M - a je ktera tok dobra, pa mi jo pošlje:(. Mi zamuja - dons je že 30. dan, pa je še zdej ni.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:34:41   
biba77
Pika, vzemi mojo, vzemi mojo!!!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:34:44   
Sisy
Skye :)-:)-:)- maš prov....

Pika držim pesti.....kakšni znakci že? ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:35:11   
emaa
moj pa rad pleše in dobr pleše, sam na feštah, je prevelka gužva. Sem se ful trudila na plesnih, njegov komentar, še zmeraj si mal trda:zmeden:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:36:23   
larisa
Jutrčka punce :rozica::rozica:

astra kdaj nas boš razveselila?? Saj zdaj ti pa že zamuja a ne??:bravo::bravo::bravo:

Danes je valentinovo jaz mam pa tako O da mam filing da mi bo vse ven padlo :bravo::bravo: in danes mormo narest eno :duda:.

Lep dan vsem

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:36:26   
lucika
helou se od mene!

kako ste ostale? jaz sem super...

ce odstejem :hudicek:, ki je prisla vceraj. ok, ze mora tako bit. je pa danes malo bolj poseben dan, tak ,da se nekak iznici ucinek...

u, plesne! jaz bi tudi. midva sva lani pred poroko hodla na zacetnega in nadaljevalnega. pa mi je blo supeeeer. nimam glih velik priloznosti za plesat drugac, pol pa kar naenkrat vsak teden. sva gledala zadnjic shall we dance, pa sem bla cist nora zraven. jaz bi kar se enkrat sla... je pa blo ful hecno pol na ohceti, ko sem mela obleko pri prvem koraku zamotlano v cevelj, pa nisma mogla pokazat vsega kar znama. itak nisva mogla, ker je bil dunajski res zadnji na listi kar sva obvladala. no, vseeno je blo lepo...

danes sem doma, grem pect princeske. pridete????

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:37:22   
biba77
Ema, moj pa se pritozuje, ker se jaz ne znam prepustit, da bi on vodil.:zmeden::zmeden::zmeden:
Ce pa sem jaz bolj muzikalna in cujem ritem boljse...:(:(
Je tezko...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:38:19   
pika74
Mah mi zamuja najbrž zarad KT, operacije pa zarad antibiotikov in enih protivnetnih tablet, k sm jih mogla kr 8 naenkrat pojest.

Sam vseen bi se lohk prkopala.

Astra, zmenjeno - tkoj vzamem.

Plačam po povzetju:)-.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:38:25   
larisa
Astra zakaj nas ignoriraš...:zmeden::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:40:07   
biba77
Larisa, zakaj pravis, da vas ignoriram? :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:41:44   
emaa
pr nama ni dileme, on vodi, pol moram pa poslušat kolk dobr izpadeva, dobr da se ne vid kolkrat ga pohodim:)-. Ta vaja je bla za obnovitev, sva se kr hitr spomnila, razen angleški valček je bil bol kriza, še dobra da so inštruktorji zmeri pršli mem, ko sva obvladala. Moj je sicer neki bluzi, da bo naslednjič hlod, da bo lah z inštruktorco plesu, pa ne verjamem da mu bo ratal.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:42:51   
pika74
biba, kdaj boš pa nardila test?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:47:44   
biba77
Ne vem...:zmeden2:

Taka strahopetnica sem... Samo redno hodim cekirat... Vceraj zvecer (v bistvu ze v soboto ponoci) sem bila menda 6x pred spanjem na WC-ju. Cez dan pa nic...:zmeden::zmeden::zmeden:

Tak si zelim, da bi ta tretji ciklus s Klomifenom bil ta pravi in da bi tisto napotnico za HSG nekam globoko pod ostale papirje lahko pospravila, pa sem prevec chicken, da bi sla delat test.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:50:01   
žlička
hoj astra, mam obcutek, da bomo kmalu nazaj dobili bibo:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:52:06   
larisa
Astra zato sem mislila da nas ignoriraš ker smo te vse spraševale kdaj boš test delala pa sej si zdaj odgovorila.:rozica:;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:52:11   
emaa
jaz ti tud želim :duda:, če zamuja naj iz pravga razloga, drugač pa naj pride, po možnosti prej

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:52:57   
biba77
Hvala. :)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:53:58   
pika74
a ti lohk neki svetujem biba.

Meni je decembra 1 teden zamujala in sem bla ista kot ti. Skoz preverjala na WCju, pa nič in nič. Pa nisem mela jajc narest test, ker me je blo strah, da bi spet vidla samo eno črtico. Raje sem upala in se živcirala. Bolje to, kot ponovno razočaranje, sem si mislila.

Pa je prišel dan za test in :((:((:((:((:(( in z njim M:((:((.

Zdaj sem si rekla, če bo še kdaj zamujala, naredim test prvi dan ko zamuja. Ne bom več upala... jaz ti svetujem, da ga narediš jutri zjutraj in se odrešiš muk.

Samo na tiho ti povem, jaz mislim, da si ti :nosecka:.

:miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:58:38   
Anonimen
Lepo zaljubljeno jutro vsem!!!!!:love::love::love:
Dan ljubezni z ali brez slabega vremena:love::love:
Udb,ne se živcirat,jaz se še dobro spomnim zadnje nosečnosti-presenečenje.Tako me je zvijalo kot da bo ta hip,teta iz amerike prišla..pa ni bilo nič čez devet mesecev pa je prišla moja Nika.9nebesa

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?