|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:07:27   
lucika
ce bi bili testi zastonj, bi jih delali vsak dan. pa niso, pa trpimo...itak je kaj je...jaz bi ga naredla, da se ne bi tak sekirala. zaj dva meseca sem malo boljse, prej sem jih pa delala po tekocem traku. pa vedno dobila :hudicek: pol ure po tem.

jaz ti zelim, da bos cimprej spet biba, da se ti pokazejo tiste dve najlepse črtice, ki jih vsi čakamo kot čudež.

pol pa govorijo, da ni dovolj:duda:. pha, mal naj pridejo na rr pogledat. kolk je pa takih, ko se racunalnika nimajo!!!! malo se hecam, samo res se trudimo za domovino! kdaj se bo zacelo vracat:)?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:09:20   
lucika
eno vprsanje: boste presenetle s cim svoje drage, danes, ko je praznik?

nekje sem brala, da je ena naredla bon za masazo. to bi jaz tudi, pa ne vem, kak se naj lotim. sam zal, ne bo se koncala kot je treba, ker je prisla:hudicek:, pa se mi zdi, da mi bo ven vtrgalo celo podvozje:(

ideje...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:41:26   
luna39
Dobro jutro deklce, med malco se vam mal oglasim, včeraj me ni bilo doma... Astra, emamair, men je dons zjutri padla temp. na 35.7, tako, da sedaj res vem da ne bo ta mesec nč.Pa vse znake sem že mela, da bi tega :hudicek:rajši ne blo. Joj, zdej pa gotov treba na umetno opl. Ampak mal še upam, da se ne prikaže dons ali jutr ta :hudicek::hudicek:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:45:28   
biba77
Nic obupat in hitro M zapakirat in poslat k Piki74. Jo ze nestrpno pricakuje...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:47:35   
pika74
Ja, temperatura gor al pa dol - hitr enga goloba poslat, pa nej :angel:prfrfota:angel: vaše M k men.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:55:26   
Udb
Jaz sem pa nazaj iz malice!! :)- No, pa saj je že 10!! Saj bo kar minilo! Bi šla kar k luciki na :torta:!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:57:00   
Anonimen
udb..brzdaj apetit!!!
Čez mesece bo nevarno,da bo tvoj dragi dobil morsko bolezen,ko te bo gledal,kako se ziblješ naokoli:)-:)-:)-

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   Jutri bo torek!
14.2.2005 9:59:30   
Udb
Ne, saj ne jem toliko!! :(( Ne me kregat!! Mi pa paše jesti! Se brzdam zaenkrat!! Saj vem kako zgleda, ko imaš kup odvečnih kil!! Obljubim, da bom čisto pridna! :)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:04:34   
lucika
ker se ne da povecat, vam posiljam vec malih.

:torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta:; uzivajte.

lahko pa pridete na prave princeske. posljem naslov?

:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:08:48   
Anonimen
udb jaz sem bila ista...vsakič sem se zredila za 23 kil:((:((

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:09:36   
Udb
Neva, Bog ne daj!! Jih imam že tako ene 10 preveč (no, vsaj 5)!! Ni treba da se toliko zredim!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:15:49   
Anonimen
Men je šedaj sram,ko gledam moje slike,kašna zavaljena packa sem bila:)-od vrha glave pa do palcev na nogah..pfej,no edino srečo sem imela,da sem kar hitro zgubila odvečne kile samo nazaj na moje prvotne kile pa nisem več prišla:((:((Ampak tu je več faktorjev-tri nosečnosti in seveda leta,ko se telo spreminja.;)

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:28:52   
biba77
Udb, kaj pa si si privoscila?
Jaz sem eno banano pojedla in malo bele kave spila. Samo, nisem sigurna, ce mi je :kava: pasala... :zmeden:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:35:37   
Udb
Astra - nič posebnega - malo ponfrija s ajvarjem in solato!!


Kava....ne pijem!



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:36:00   
Urša76
JUTRO!

kako čvekice moje na tale valentinčkov ponedeljek?

ma, ste spet čist podivjale s posti bejbike!
sam to je čist cool...

lep, sončen dan z veliko šopki, srčki in izjavami ljubezni vaših najbližjih vam iz srčka želi
urša

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:41:09   
biba77
Pommes Frites, njami... jaz bi tudi!!! :)-:)-:)-
Pa se se vedno drzim moje diete. :(
Sicer vem, da jo bom prekinila s trenutkom, ko bom vedela ali sem :nosecka: ali ne,... ampak, zaenkrat je pomfri se "prepovedan sadez" za mene.

Kave jaz obicajno tudi ne (mogoce kaki kapucino - oni s praskom naret, ne expresso z mlecno peno), samo danes pa je atko disala, ko so jo nase kofetarice kuhale... Zdaj pa mi je spet sila v zelodcu...

Udb, kaj se vedno snezi pri vas?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:41:54   
biba77
Prekinila jo bom v trenutku, ko bom vedla, da sem :nosecka:... Drugace je ne bom...:ups::ups:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:43:29   
Sisy
:((:((:(( jst sem jo glihkar dobila...in to en dan prezgodi.....:((:((:((

ampak ne morte verjet punce...dons mi je padla temperatura in evo nje....:((

ma jst sm že čist obupala.....:(

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:45:35   
tinkamiška
Dobro jutro!

Danes sem mal potegnla, je bil vikend naporen. V soboto sva bla z možekom na Šukarjih in 31-tko je blo treba pač malo zapit(pri meni je to pivo in pol, pa semže vsa v:rozica::rozica::rozica:)

Včeraj sem mela še starše in brata z družino na obisku, sama nardila tatarca in ker še nisem:nosecka:, smo ga še malo pili...pol se pa vse skupaj zavleče:)-:)-:)-

Tko, da danes sem mal zombi:)-

Tinka

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:46:33   
tinkamiška
Sisy:(:(:(, pa sem rekla, da naj pride k men:(

Tinka

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:48:00   
biba77
Zal mi je, Sisy... :(
Ma, ves kaj, ne obupat. Saj bo hitro mimo, potem pa kar v novo rundo :sloncek::sloncek::sloncek:. Saj bo...
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:48:47   
žlička
jutro tinka, ti si kar vzemi cas in se skuliraj, vazno ja da je lustno ko se imamo fajn

sisiy...tolk mi je zal zate, zelo si zelim, da ti naslednji mesec uspem, drzim:miska:, pa ravno danes, ko je valentinovo:love: :(

drzi se punca, samo ne obupaj, ker to je najslabse, ceprav vem, da je to tezko, ker sama sem ista

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:51:16   
Urša76
sisy, sorry...sem jo vabila in vabila, ampak zgleda da nisem dobra gostiteljica, ker noče in noč priti naokoli.


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:51:22   
Udb
Sisy, nikar ne obupaj!!! JAz sem vsak mesec rekla, zdaj sem pa obupala!! Potem se je pa le prijelo!!! NE OBUPAJ!! :miska:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Jutri bo torek!
14.2.2005 10:56:25   
Skye
sisy glavo pokonci in v nove boje......nikar biti žalostna. Kaj pa veš, mogoče pa je naslednji mesec tvoj mesec;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?