|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:03:38   
Sisy
hvala punce, zlate ste :rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:04:37   
pika74
Sisy, enkrat nam bo že ratal, ni hudič. Sej smo same fajn pa fletne:metulj::metulj::metulj::metulj::metulj:.

:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:06:20   
cmokec
Sisy, očitno tudi držanje :miska::miska::miska: ne pomaga zmeraj. :((

Pa v nove boje in na zmago. Jaz sem živi dokaz, da je uspelo, ko sem najbolj govorila, da ta mesec pa nimam šans. :zmeden:

Upam, da bo tudi pri tebi tako, čimpreje seveda. :angel::miska:

cmokec

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:09:26   
Sisy
kaj bi brez vas, mi vedno prinesete :) na obraz....

saj vem da bo...slej ko prej

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:11:59   
pika74
lej lej, Sisy grejo pa danes dobro rime od rok:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:13:28   
Urša76
sisy, ti si pa res prava pesnica (danes).:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:17:00   
anadejka
Ej a kera mogoče ve kšn dobr verz zdej za valentinovo,da ga lubitu pošlem.ne vem a je res toook zaposlen ampak,že od zjutri čakam pa čakam da mi bo kej lepga poslal,pa nič:(.Zdej bi mu pa jest rada še kej lepga poslala,mogoče se bo pol kej zganil.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:21:44   
pika74
Ej andrejka - moj je isti. Sm ga zadnč sprašvala, kaj bo kej v pondelk počel. In mi je našteval vse drugo...pa sm rekla, jaaa, pa kaj še:zmeden2:... in čakala...:)-:)-:)-:)- in ni blo nč...

Pol sm mu pa povedala, da je v pon. valentin... je pa hitr letu po čokolado:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Sej niso slabi, če se ne spomnejo. Sam včasih jim je treba mal pomagat, da se spomnejo:)-:)-:)-.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:22:46   
Urša76
eko punce:
Ako rastvoriš srce moje u njemu češ nači ime svoje i rječi VOLIM TE zlato moje! Ako se ikad bude rađao svjet,nek taj svjet bude bez vjere,jer težko je kad se dvoje vole a samo imena jih djele! Ako se ikad sjetiš starog vremena, i ako se sjetiš, da me nisi htio znati, barem zbog sebe pusti jednu suzu, jer to vrijeme neče da se vrati! Ako se ikada poželiš javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa... . samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otišao iz mog života, moje ime je tuga. AKO SE PROBUDIŠ U OVE SITNE SATE, VIDJET ĆEŠ DA NETKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANĐELE NAJLJEPŠE TI ŽELIM SNOVE! VOLIM TE! TVOJA

*****
A hug is a wonderful gift to share, A way to show each other that we care; There is so much a hug is able to do, When you feel those arms holding you. A hug is a place to feel safe and warm, A comfort for a sad heart that is torn; An expression of the love in our heart, For ones who we wish, never to be apart. A hug is a greeting when we meet to say hello, Or to say goodbye when we have to go; It can hold us up when life gets us down, And makes us smile, instead of frown. A hug can be given for no reason at all, And given to those, both big and small; We\'re never too old to feel the joy it brings, As it is one of life\'s most pleasing things. And for all of this beauty, a hug is free! It costs nothing, yet means so much to me; We should all hug another to show we care, For to feel a warm hug, nothing can compare.
****
Nimam te rada zaradi tistega kar si, temveč zaradi tistega, kar sem jaz, kadar sem s teboj. Nimam te rada samo zaradi tistega, kar si naredil iz sebe, temveč zaradi tistega, kar delaš iz mene. Rada te imam, ker si storil več, kot bi lahko naredila katerakoli vera, da bi jaz postala dobra, in več, kot bi lahko naredila usoda, da bi bila srečna. Ti si to storil brez dotika, brez besed, brez znamenja. Ti si to storil s tem, da si takšen, kot si. Morda je navsezadnje to tisto, kar pomeni biti prijatelj.
***


na, enih par je ampak so bolj tko tko. maybe bo kateri kaj prav prišlo.
u

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:23:46   
biba77
Aha, jaz sem mojega tudi vceraj vprasala, ce boma danes kaj veni pojedla, pa je reko: Zakaj?
Pol pa sem pogledala na koledar, on je sledil mojemu pogledu in... danes greva ven na kosilo. :)

Rima? Kake vzdevke imata? Mogoce kaj spesnimo skupaj... :)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:27:12   
anadejka
Ejjj Urši thanks,sej so lepi,ampak jest rabm enga manjšga da ga bom lohk v SMS spravla;).

Pika se popolnoma strinjam s tabo.Jest sm mojmu že učer poklonila valentinčka,sem mu zašila nove copate (prejšnje mu je Nežka pogrizla),in je bil full vesel,tko da upam da bom tut jest danes dobila kšno čokoladko;).No ja sej bom vesela tut vsaj enga lupčka in objemčka.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:29:57   
anadejka
Ej ASstra a ti to mene sprajšuješ kašne vzdevke imava?:)-:)-:)-:)-

No ja nabolj pogosti so:

ON: Sebi,muck,miško
JAZ: Drejc,vevrca,češpla,kouštr(ne vpraš kje je tega dobu),.....


NE SE SMEJAT;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:30:29   
Urša76
krajsega? za v sms obliko spravit...

khm, se bom potrudila...



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:33:34   
biba77
Misko dragi, ne pozabi, da te tvoja cespla ljubi, zato posebej danes se potrudi.
:)-:)-:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:35:01   
emaa
kouštr še ni hudo, najini najstarejši vzdevki (nisva hotla met osladnih, pa sva šla v drugo smer) uš in gnida (sva na dekliščini in fantovščini dobila majice in ne vem kje so vzdevke zbrskal, so gor)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:35:15   
Urša76
astra!!!!
za crknt. tud ti si suuuuuupeeeeeeeeeeerrrrr pesnica!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:36:19   
biba77
:)-:)-:)-
Se katera?
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:36:51   
cmokec
:)-:)-:)-:)-:)-

cmokec

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:39:02   
Urša76
andrejči, tuki lahko morda kaj primernega najdeš. pa se opravičujem za nehoteno reklamo...

http://sms.gajba.net/

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:52:06   
Urša76
khm, se morm mal poslovit, ker se moram nujno zakopat v en manši kupček dela.

se pol kaj pomailamo

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   Jutri bo torek!
14.2.2005 11:52:24   
anadejka
Urši thanks ti si zlata:love::love::love:!!!

Ej Astra sm se mogla kr nasmejat zdej.To mu že pošiljam,ziher mu bo ušeč.

Huuuu ga bom kr bombardirala zdej z SMS-i:)-:)-:)-:)-:)-


No pa da vam razložim od kje je pršu Kouštr.:)-Enkrat sm se pač zmotla,sm hotla rečt,naj mi da kovtr,pa sm rekla kovštr:ups:,to je pa neki med kovtrm in povštrom.Kr neki uglavnem,sam njemu se je zdelo smešen.Večkrat me pokliče tut kuštr,ker sm vsako jutro full skuštrana.No kuštr je pa tut podobn kt kouštr.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   Jutri bo torek!
14.2.2005 12:15:40   
Udb
Dan!

Kam ste pa vse poniknile? A kuhate?

Jaz v službi tako hitim z delom, da bi mi le hitreje minil čas! In si izmišljam najrazličnejše izgovore, zakaj danes ne bi šla k zobarju! :(( Pa saj moram iti!!

Moj dragi je totalno zbolel in ima cel teden bolniško!! Še to! Pa še jutri bi moral na kolokvij...sranje.

Zakaj še ni torek!

Dejmo pesti držati za dadico, ki ima danes prvi pregled pri G!! :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   Jutri bo torek!
14.2.2005 12:22:58   
Anonimen
Evo jih pesti na tisoče,bi jih držala če bi jih imela tako pa en par.ki upam da bo zadostvoval:miska::miska:
:miska::miska::miska::miska::miska::miska:
:miska::miska::miska::miska::miska:
:miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   Jutri bo torek!
14.2.2005 12:24:45   
Udb
neva, veš da bo!! Itak da bo vse dobr!! (kolk sm jaz pametna, če se gre za druge!!)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   Jutri bo torek!
14.2.2005 12:27:08   
Anonimen
No dej še zase odtrgaj ta optimizem ki ga imaš za druge:)-:bravo::love::love:

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?