|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
21.5.2008 12:04:41   
muška
Moja zgodbica pa niti ni tako vesela user posted image

Z možem sva šla na poročno potovanje. S seboj sva imela še navaden fotoaparat, sva rekla, po poročnem potovanju greva po digitalca, če bo ostalo kaj denarja.  Pri naši hiši sem jaz glavni fotograf in posledično slikam VSE, ampak res VSE.
No, tako sem poslikala ene 4 filme, prideva z možem domov, čisto navdušena nad lepotami,in vtisi nesem razvijat slike in mi rečejo naj pridem čez 3 dni.
Naslednje jutro že dobim klic iz foto studia, kjer me vljudno vabijo, če se oglasim pri njih. Pridem, me čaka kava in me povabijo v pisarno k šefici , kjer mi ta šefica pove, da se jim je pokvarila foto mašina in v njej so bili vsi najini 4 filmi iz poročnega potovanja, ki so seveda uničeni user posted image user posted image user posted image   tako mi ni iz poročnega potovanja ostala niti ena slika, samo spomin kak je bilo lepo .user posted image

(odgovor članu MEJČI)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
23.5.2008 21:53:56   
nananaja
Smešna situacija je nastala na najin poročni dan. S kolegom, ki se ukvarja s fotografijo smo bili dogovorjeni, da bo v objektiv poskusil ujeti te najine lepe trenutke. Je pa navdušen fotograf tudi fant moje zelo dobre prijateljice, zato sta bila tudi povabljena na poroko. Najprej na civilno poroko mu prijateljica seveda ni dovolila vzeti s seboj fotoaparata, saj je vedno govorila, da jo jezi, da se na slikah glavnega fotografa pojavljajo povabljenci, ki skoraj vsi hočejo s svojimi fotoaparati poslikati najpomembnejše in so s tem samo v napoto. Do poroke v cerkvi pa sta končno uspela narediti kompromis, da kamero vzame s seboj, vendar začne slikati šele po končanem obredu. Najprej je s tem na nek način rešil situacijo, saj je najinemu fotografu med mašo zmanjkalo baterije, ampak po obredu, ko sva z možem sprejemala čestitke, je bil prav on tisti, ki se je fotografu nastavljal, da skoraj ni mogel narediti slike brez njega. Vse skupaj pa je postalo res komično, ko so ostali gosti že pretežno odšli  naprej, mi pa smo se še slikali pred cerkvijo skupaj z najinima družinama. Ta najin kolega se je pred nami "zveral" na vse možne načine in se fino nastavljal, da se smo že vsi smejali, še najbolj pa fotograf, ki mu ni ostalo drugega kot da nastalo situacijo posname.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
23.5.2008 22:21:30   
nananaja
no pa še dve prigodici, ki sta se pa zdgodili pred leti, in sva fotografirala midva z možem:

1. Najino prvo skupno poletje kot fant in dekle sva se na dopust odpravial v dveh delih. Najprej na slovensko obalo za tri dni, potem pa za štiri dni na vandranje z avto po hrvaški obali. Vmes sem morala domov zaradi obveznosti za vikend.
Pa sva si obvezno izposodila fotoaparat od njegovega očeta, tisti stari na filme seveda. In slikava, pa se enkrat želiva slikat oba skupaj in nastaviva na samosprožilec. Nastavila sva, kot sva menila, da bo čudežna stvar naredila sliko, se natavila na položaj in po nekaj sekundah je slika res nastala. Ko pa fant dvigne fotoaparat, spet fleš... Ko sva ugotvila, da ima kamera možnost da samosprožilec naredi eno ali pa dve sliki zapored, in midva sva nevede nastavila slednje, sva stvar seveda morala preverit tako, da sva nastavila enako kot prej, fant je poziral, jaz pa začudeno gledala kaj bo...

2. Naslenje leto pa sva za dopust zbrala več časa in denarja, pa sva šla z avto v Španijo. Nazajgrede sva se ustavila še v nekaj krajih v Franciji, med njimi tudi v Saint Tropezu. Tam sem jaz našla idealno mesto za poziranje mojega fanta: kamnito zidana potka v loku vodi od oboka proti hiškam. Ravno, ko sem jaz pritisnila na sprožilec, je prišel visok val, ki je moža poškropil od glave do pet, in s tem sva obilo smeha priskrbela tudi skupini starostnikov, ki so sedeli na bližnji klopci v senci.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
25.5.2008 6:38:26   
zvesta
Obožujem digitalno fotografijo. Dobesedno. Ker odkar imam digitalca, imajo osebe na fotografijah vse okončine, celo glavo, vse slikane so na isti sliki. user posted image

Resnično... Prav spomnim se prigode, ko sem s svojim bivšim odšla na letalski miting v Levec pri Celju. S še starim fotoaparatom na film. Čisto navdušena sem želela poslikati tipčka z vojaškim helikopterjem. Slika v notranjosti je tako temna, da se ne vidi ničesar. user posted image  Slike od zunaj so pa takšne: Na eni so vidne noge helikopterja in noge mojga tipa. Na drugi je viden nos helikopterja in tipčkova lev a roka. Na tretji je sicer viden rep helikopterja in skoraj cel tip, ki mu prej omenjena leva roka manjka. Skoraj bi mi pa uspela četrta slika, ki zajema večji del helikopterja, večji del mojega bivšega (noge mu od kolen navzdol manjkajo), če se ravno v tistem ne bi pred fotoparataom nekdo sprehodil in večji del slike pokriva velika tuja glava. user posted image user posted image user posted image

Zato pa aleluja za naš digitalec, saj so slike spodobne. Tiste nespodobne pa takoj izbrišem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
28.5.2008 15:24:14   
liam
Pa še ena prigodica od moje malenkosti:

Sva šla prejšnji tedn midva z mojim z najinimi kolegi na eno fantovščino. Pa je biu moj full pametn kako je treba slikat. Zram pa nisma mela digitalca ker sva ga pozabla doma, pač pa sma si sposodla staromodni fotoaparat na film od mojga očeta. Moj je dobil nalogo, da more vse po vrsti slikat: vse kolege, vse smešne trenutke... skratka vse kar leze in kar gre. Želeli smo namreč kolegu, ki se poroči podarit za darilo fotoalbum s slikami iz preteklosti, v kateremu bi bili vsi njegovi najboljši kolegi, naši skupni dopusti, skupne zabave... no u glavnem full lep spomin na življenje pred poroko smo mu hotl dat. Ja in itak je bla že tema ko se je fantovščina začela, moj je malo preveč popiu (čeprav sm mu težila cel večer naj ne pije ker se je sam javiu da bo slikau :) in rezultat je biu takšen, ko sma dala razvit slike, da bi mogl dat 6 slik skupaj, da bi sestavli eno. Na eni sliki manjkajo glave, nadrugi roke, na tretji noge.... Res čista polomija. Vseno pa smo se odločili da mu bomo dali kako sliko vseen v album in spodaj napisali, da smo se meli na njegovi fantovščini tako fino, pa da smo malo preveč popili in rezultat je Matic (ženin) brez glave, rok in nog...

No ja, sva se pa odločila, da morava očetu podarit digitalca, za vsak slučaj, če midva spet pozabiva najinega.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nova nagradna igra Digifot!
2.6.2008 9:38:48   
Wahoo RR
Nagradna igra je zaključena.
 
Vsem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje.
 
Nagrajenki/ca bosta znana v kratkem.
 
Hvala

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?