|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:58:39   
Anonimen
Žal mi je. user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 22:21:43   
ninica04
Draga Mojca, tudi meni je ful žal.... Drži se.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 22:27:34   
Soncnica Sandra ***
Žal mi je.... user posted image user posted image user posted image  ... sočustvujem z vama!

Upam, da tudi zate kamlu spet posije sonček!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 22:53:18   
max81
user posted image user posted image user posted image user posted image  joj Mojca, ko sem  tole prebrala, sploh nisem mogla vejet...upam, da kmalu posije sonček za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 6:50:34   
srki
Uboga Sulfinijauser posted image . Vendar, drži se, ne obupaj, držimo pesti za vaju z možem.

(odgovor članu HEL36)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 7:08:19   
Anonimen
Mojca, sploh ne vem kaj naj napišem. Res sm držala pesti, da bo vse ok..user posted image user posted image user posted image user posted image  Verjemi, da mi je res hudo zate in, da resnično upam, da bo kmalu nehalo boleti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 8:07:33   
Anonimen
Ojoj, kot da bi se narava igrala s tabo.user posted image user posted image  Še zadnjič sem razmišljala o tebi kako si res srečno bitje, da si po tolkem času zanosila naravno. Zdaj pa tako.user posted image

Moje sožalje Mojca. user posted image user posted image user posted image

S pogumom naprej!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 8:34:23   
Balonchy
Mojca, žal mi je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 10:16:50   
KAHLO
mojca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bolečine ki jo čutiš, ti ne moram vzeti, upam pa da ti vsaj vsaka tolažba od nas za en pikec zmanjša bolečinouser posted image user posted image user posted image user posted image  želim ti vse naj naj v prihodnje in ne se predatuser posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 14:50:06   
CIPRESA
Joj Mojca res mi je hudo za zebe, ko sva skupaj upale da bo decembra najin srečni mesecuser posted image user posted image user posted image Sploh ne morem verjet da to berem!!

In zdaj me je postalo spet strah, tresem se ko pomislim na pregleduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 16:14:40   
Anitka
Mojca drži se in ostanita močna še naprej. Sledita tisti drobni lučki na koncu temnega tunela, ki pomeni nov boj, novo upanje in novo srečo. In ne pozabi - upanje umre zadnje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 17:45:46   
Lea2007
user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi mene je vajina zgodba spravila v jok, žeilm vam čim več moči in da tudi za vas čim prej posije sonček.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 17:54:58   
gloria
Sulfinija res mi je žal za teuser posted image ...bodita močna

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 18:22:14   
sonček85
sulfinija:res ni besed ki bi pomagale ob tem trenutku.samo življenje gre naprej in boš kmalu zopet nosečka,in takrat vem da bo s tvojo pikico vse okin da jo bo donosila.vlij si dovolj energije za naprej ,saj kot praviš imaš ob sebi osebo ki jo ljubiš in ti stoji ob strani.ostalo še bo prišlo.pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hkrati sem pa ko sem to brala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kot marsikatra druga.

moje sožalje

tudi sama sem  danes izvedela da sem izgubila zelo ljubljeno osebo in vem kako se počutiš.user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 19:15:53   
Rakica_80
user posted image user posted image Res mi je žaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 20:17:19   
Anonimen
Žal mi je za vajino pikico... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 21:10:29   
crvicek
Draga Mojca,

žal mi je, da se je tako končalo.

Berem te že od operacije naprej (iste dni sva imele operacijo, jaz histeroskopsko, ti pa laparoskopsko) in ko si zagledala user posted image , sem se veselila s tabo.

Bodita močna in korajžna in še neprej tako složna, saj to vama bo dalo moč da bosta premagala vse ovire.




crvicek




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 21:15:12   
Anonimen
Drži se...in upam, da ti bo kmalu posijal pravi sonček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
8.5.2008 22:58:33   
Fargesia
Mojca...ostajam brez besed...žal mi je...res mi je žal...sonce bo tudi za vaju kmalu posijalo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 6:32:32   
tassi1
Veš,Mojca,ko sem sama ležala in so mi po licih tekle solze za mojim angelčkom-že četrtim-(tudi brez izcedka in že v 11 t)sem tisti trenutek vedela,da bo nekoč tudi mene čakala sreča in bom pestovala svojega user posted image ...
želim ti,da pozitivno gledaš naprej,sedaj se pa le izjočita skupaj-verjemi pomaga!
ps:midva še vedno čakama na najino srečo,...user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 7:56:40   
andreja2000
Ah,Mojca,tako mi je žal.....user posted image user posted image user posted image  in saj veš, imam 5 user posted image in predobro poznam tvojo bolečino...
Bodi močna v teh dneh in vem,vrjamem,da na koncu poti tudi nate čaka sreča,tako,kot je name, po tolikih solzah in izgubah!
Naj poslej sije nate sonček sreče

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 10:45:50   
ANA_P
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 11:56:22   
metuljcek27
Res mi je žal draga Sulfinija...sva skupaj tekle pri decemberkah in meni se je zgodilo enako...user posted image
Ne smeva obupati,cilj imava jasen in lep...user posted image
Držim pesti za čimprejšnjo okrevanje in upam,da bova skupaj v novih bojih,ne predaj se,bodi močna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 12:23:37   
S@nta
user posted image žal mi je, sama sem tudi mislila, da bom decembrka, pa ni blo srečeuser posted image
bodi močna

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
9.5.2008 20:11:58   
mishel
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?