|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
24.3.2011 7:48:29   
ema09
lunainzvezde, naju so naročili 18.4. ob 15.00

me pa prav zanima in ti tudi priporočam, da informativno pokličeš v Mb. in sporočiš, kakšen rok ti bodo dali...mi2 sva dobila 23.8.

lp, E


(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
24.3.2011 9:31:42   
huda83
Moja kolegica je tudi klicala v MB in je dobila konec avgusta. Pri Rešu pa je dobila konec aprila :)

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
5.4.2011 8:48:13   
Luna*
Punce mene pa nekaj zanima. Partner je dobil od svojega zdravnika napotnico za spermiogram. In sedaj ne vem kam se obrnit.

Ali je dr. Reš tudi v Zdravstvenem centru Dravlje, Ulica bratov Babnik 10, ker na tej spletni strani http://www.noseca.com/kdo_smo.html ga ni navedenega, kot enega od njihovih zdravnikov. A mi potem lahko katera pove, kako mu je ime – da me slučajno sestra ne naroči k gospe Reš ;)

Kakšna pa je razlika med dravljami in leoniščem? A potem, če greš v postopek v leonišče moraš ponovno na spermiogram?


< Sporočilo je popravil Luna* -- 5.4.2011 8:49:08 >

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
5.4.2011 12:44:38   
Luna*
No sem kar klicala user posted image

Naročili so naju k dr. Uršuli Reš. Baje tudi ona sedaj dela spermiograme. A katera ve kaj o tem? Ali bi bilo bolje se prenaročit in počakat na dr. Reš-a?

Hvala vam za informacije.

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
17.4.2011 14:29:29   
lunainzvezde

Srečica in Majmay, kako je bilo na prvem pregledu? user posted image Kakšni so vtisi?

Ema09, vidim da imaš jutri 1 pregled pri Rešu user posted image Vse dobro želim!

Midva pa imava 28.04.

Vsem želim, da čimprej postanete user posted image



(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
19.4.2011 11:29:58   
srečica17
prvi pregled. 17.marec

kratek postopek ISCI

začela z špikanjem , drugi dan M: 2.4.
zelo hitro odreagirala na puregon
punkcija že 11.4. : pridelala 6 celic

3 celice so bile Ok, 2 sta se oplodili

14.4. TRANSFER: grejem 2 pikici........


danes je 5.dan po ET.......znakov nobenih......

Čakam in upam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Veliko sreče tudi vam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
24.4.2011 7:59:12   
trmica

IZVIRNO SPOROČILO: Luna*

No sem kar klicala user posted image

Naročili so naju k dr. Uršuli Reš. Baje tudi ona sedaj dela spermiograme. A katera ve kaj o tem? Ali bi bilo bolje se prenaročit in počakat na dr. Reš-a?

Hvala vam za informacije.


Če se ne motim je on Primož Reš. To, da sedaj dela tudi njegova hčekra pa nisem seznanjenauser posted image , možno ... Jaz bi vseeno raje počakala njega (kljub njegovi direktornosti in pristopu).

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.5.2011 16:15:14   
Anonimen
Čao,

Oglašam se tudi jaz. Namreč izvedela sem, da imam na jajčniku endometriom in da bo potrbno iti na operacijo. Hlrati pa sem dobila napotnico za OBMP. Sedaj pa me zanima, kam naj grem na OBMP? Ima katera kake izkušnje? Brala sem, da si hitro na vrsti v Lj-Dravlje pri dr. Rešu. Je on dober? Ker bilo mi je rečeno, da so v Mb zakon, sam čakalna doba je pa adijo pamet. Prosim za koristne informacije, ker jutri kličem in se prijavim.

Lp,K

(odgovor članu huda83)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.5.2011 18:20:58   
ninocka26
Dobri so vsi. Odvisno je pa od tebe same kaj ti bolj ustreza. Reš je strokoven in direkten terima super način dela, ker so vsi UZ zgodaj zjutraj (ob 5h) in nič ne manjkaš v službi. MB je pa meni izredno všeč, so vsi prijazni, punkcija je pod narkozo, pri transferju še malo poležiš. Jaz sem se za MB odločila zaradi pohval, ter zaradi punkcije pod narkozo. Je pa res, da sem na postopek čakala 14 mesecev (vmes je bil laboratorij zaprt 3 mesece).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.5.2011 20:29:09   
Luna*
Punce hvala za nasvete. Sva potem šla kr k njegovi hčerki, ker je moj komentiral da "pogledat pod mikroskopom zna vsak". No in res ni bilo kaj dosti za vidt user posted image  Sva še čisto v šoku...tako, da zdej imava čez 8 tednov ponoven spermiogram pa me zanima, ali zna biti dr. Reš, kaj nesramen, če se prestaviva k njemu. Ali dejansko itak samo on izvaja potem postopke umetne oploditve? Meni je namreč G. rekla, da je on strokovnjak za moško neplodnost...po drugi strani pa na eni drugi temi, berem, da mogoče v Postojni ne delajo IMSI postopka?!? Ne ve, čisto sem zmenedena. Koga pa na kliniki svetujete? Ker verjetno če nič ne poveš, ti pol kr enga dajo al kaj gledajo, če jim poveš, da že veš kaj je problem?

Hvala vam za nasvete in veliko sreče v postopkih vsem.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.5.2011 21:23:15   
ninocka26
IMSI postopek delajo samo v LJ, pa še to samo med tednom.

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.5.2011 21:58:29   
Luna*
ninocka26 najlepša hvala za odgovor. Ali mi lahko poveš, kaj si mislila s tem "samo čez teden". A če mi pade punkcija na soboto in nedeljo sva "oplela" s tistim postopkom...Katerega dr. pa svetuješ na kliniki?

Sicer se moram še pozanimati, ampak če sem se dosedaj prav in pravilno razumem, je IMSI postopek v primeru slabega spermiograma... Ker potem res ne vem, zakaj naju je dr. Reševa naročila na ponovni spermiogram, če je bil prvi katastrofalen, in ne napotila takoj na kliniko v Lj... ah še marsikaj mi ni jasno.user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 6:57:33   
ninocka26
Spermiogram ponavadi delajo 2x v razmaku 3 mesecev, da vidijo če je bil prvi spermiogram realen. Na spermije lahko vpliva veliko dejavnikov (stres, bolezen, razni tableti, pijača ipd.), rabijo pa cca. 3 mesece, da se obnovijo.

Glede IMSI postopka je pa baje tako, da če imaš punkcijo za vikend, ti tega postopka ne naredijo (sicer se trudijo, da bi bila punkcija čez teden, samo to ni vedno izvedljivo).

Glede zdravnikov v LJ pa jaz ne bi vedela (midva sva bila pri Rešu, sedaj sva v MB), samo punce tukaj priporočajo Tomaževič-a in Drobnič-a (saj mislim, da se tako pišeta) ter Zorn-a .

Če vama je pa pri Rešu všeč, pa poskusita 1 postopek opraviti tam. Moji prijateljici je pri njemu uspelo v drugem postopku (aprila je zagledala plus), pa sta imela slab spermiogram ter ona neprehodne jajcevode.

Srečno!

< Sporočilo je popravil ninocka26 -- 10.5.2011 6:58:23 >

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 9:41:54   
Anonimen
zanima me, zakaj sta se potem odločila za Mb? Ali sta bila pri dr. Rešu nezadovoljna? Namreč danes do 12 ih se moram odločiti in poklicati, da mi rezervirajo termin.

lp,K

(odgovor članu ninocka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 10:25:40   
ninocka26
Kot sem že napisala sva se midva odločila za MB zaradi pogovorov z drugimi pari, ki so bili res zadovoljni z MB, narkoze pri punkciji, poleg tega imam pa jaz še težave z visokim pritiskom in ledvicami, pa so se tam bolj zavzeli za vse skupaj. Pri Rešu sem imela npr. 7 celic in transfer 3 dan, v MB sem pridelala 13 celic in imela transfer 5 dan (blastocisto). Rezultat je bil pri obeh negativen, samo se mi zdi, da sem v MB bolje in hitreje reagirala (pri Rešu sem imela punkcijo po dveh tednih špikanja, v MB po osmih). Ne vem kako se vama mudi, v vsakem primeru pa imata toliko časa, da gresta lahko v postopek k Rešu z 6 mesečno napotnico, vmes se pa naročita v MB (če pri Rešu ne bo uspeha gresta lahko še vedno v MB poskusit).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 10:45:02   
Luna*
Anonimna, zgleda da sva trenutno na žalost v isti kaši. user posted image
 
Sicer nimam kaj dosti izkušenj, ampak bi ti rekla sam to. Ne mudi se danes do 12h. Mi2 sva za slab spermiogram zvedela že 14 dni nazaj. Pa sva najprej zaradi šoka in jeze na naš zdravstvenim sistem najprej »sklopila svet in zajela sapo« in sedaj počasi nabirava informacije in kar sem do sedaj ugotovila je, da se bova dala na čakalno listo pri Rešu in v Lj-kliniki (tle se moram še pozanimati pri komu) potem se imava pa očitno kar par mesecev za odločiti kam bova šla… Tako, da kar sem se do sedaj naučila je, da moram reagirati predvsem brez panike. Ne mudi se tako zeloooo močno. En dan ti ne bo prinesel bistvene razlike glede na to da se čakalne dobe merijo v mesecih in da smo za neplodnost zvedeli v času počitnic...  Lep dan ti želim. Če želiš me lahko kontaktiraš na ZS.
 
Ninocka26 popravi me prosim, če se motim, ampak ali moram ob naročanju povedati številko napotnice?

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 10:55:17   
Luna*
ninocka26 hvala za nasvet. Ampak na žalost pri tako slabem spermiogramu ne verjamem, da bo čez 8 tednov kaj bolje (že zaradi tega se nama je dr. Reševa zamerla, ker naju je naročila že čez 8 tednov in ne čez 3 mesece in ni nič rekla, da mogoče bi pa kake vitamine jedli pa to mi2 sva bila pa tako v šoku, da niti nisva znala vprašat) . Tako da po moji laični presoji ne vem zakaj bi se mučili z drugimi postopki, če pride samo IMSI v poštev ...no bova vidla...zaenkrat se še drživa (al pa se samo delava da se drživa - me je strah, da nama bo en dan samo vse na plano privrelo....)

A mogoče veš "če punkcija pride na vikend". A potem ti je niti ne naredijo, ti pustijo, da foleki počijo sami od sebe ali ti jo nardijo in uničijo jajčeca. To bi bilo grozno. A potem po možnosti se to tudi šteje kot eden izmed 6 postopkov, do katerega sva upravičena...za znoret!

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 12:09:19   
Anonimen
Pozdravljene!

Rada bi vam samo povedala, da dr. REš nima UZ samo zjutraj. Zadnjič sem bila naročena ob 12-ih. Bilo nas je kar nekaj.

lp

(odgovor članu Luna*)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 12:41:38   
varja
Draga Luna! Tudi midva sva točno pet let nazaj bila v šoku, ko nama je dr.Reš povedal, da je možev spermiogram za nikamor. Dr.Reš je sploh zelo direkten, morda celo preveč črnogled (a je to morda dobro, da si kasneje bolj pozitivno presenečen) in naju je takrat čisto prestrašil. Je rekel, da bova naravno zanosila morda v 10 letih in da nama zato ostane samo ISCI, pa še tam je malo možnosti. Ja, točno tako je nama rekel in vem, da je bilo grozno. Nato smo čez osem tednov spermiogram ponovili in je bil res nekoliko boljši, a še vedno slab z vrednostmi pod normalo. Nato je mene dal na klomifen za nekaj mesecev in potem moža spet na tretji spermiogram, ki pa je bil že v redu, ne super, a normalen in od takrat naprej se z moževo neplodnostjo sploh nismo več ukvarjali, usmerili smo se samo name. Sledila je laparoskopija, odstranitev pregrade, naravna zanositev, a žal kmalu splav, nato spet klomifen, a se ni  zgodilo nič. Avgusta 2008 sva se odločila, da greva v OBMP in je Reš svetoval kar IVF, kjer je pogoj, da je moški v redu. ISCI se pa dela, če so pri moškem težave. No vglavnem začeli smo takoj, ko sem dobila M, postopek je potekal čudovito lepo (po res sanjskem scenariju, skoraj brez bolečin, brez dneva bolniške,...) in še zanosila sem. V prvo torej in danes imam fantka, ki je ravno zdaj dopolnil dve leti.

No, za naju se je res lepo izteklo, vsak dan sem hvaležna za to, da smo imeli tako srečo. Naučila pa sem se, da je v teh postopkih treba imeti veliko potrpljenja in se opremiti s prepričanjem, da bo enkrat uspelo, samo bo pač trajalo več let. Naš zdravstveni sistem pa je na tem področju samo za pohvalit. Midva sva plačala 700 EUR +zdravila, kar se mi zdi zelo malo napram tujini. V VB vem da stane 10000 EUR. Najbrž pri taki ceni, še danes ne bi šla v prvi postopek. V glavnem Luna, obema veliko sreče in realnega upanja, da vama bo enkrat uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 14:26:06   
Luna*
Varja hvala za spodbudne besede. Veš mi2 imava zelo črn scenarij. Pri mojemu ni samo manjše število semenčec ampak sta bli ravno ene dve tam na ekranu, pa še te dva mrtva...tako da bova srečna, če bova imela skupnega otročička. Hočem samo reči, da če je neki mehanskega (tega še ne vem, ampak predvidevam, da bojo mojega kaj pregledali?!?) da verjetno se spermiogram ne more izboljšati? Ali pač? Ima katera izkušnje (oz. njen partner ;))

Ali je tvoj partner jedel kaka zdravila za izboljšanje spermiograma (ko pišeš da je bil prvi slab potem pa vsak boljši). Če ja. Katera pa? Mi2 sva sedaj na matičnem mlečku. Pa mojmu sem še ene mulitvitaminske tablete nabavla...Sej vem. Vsak 1% nama prav pride, nebi pa zdej celega premoženja stran vrgla zaradi nekaj, kar mogoče niti ne vpliva nanj.

Zakaj pa sta vi2 morala toliko plačati? Ali sta šla v samoplačniški postopek?
Res ne razumem zakaj so tebe tolko matrali, če bi lahko takoj naredili IVF. Tega je mene tudi strah, da Reš ne bo hotel takoj na IMSI (če ga oni ne deljao) in me bo matral z ISCI...

Drugač sem pa jezna na naše zdravstvo zato, ker so meni lani odkrili pregrado, zaradi katere se nama je delanje bejbija podaljšalo za 6 mesecev (vse kar rabijo za odkrit pregrado je en UZ pregled in sem mnenja, da bi to lahko naredili vsaki punci, ki se odloči zanostiti, saj s tem prišparajo marsikateri splav) in drugič, ker sedaj eno leto po temu zveva za slab spermiogram, ko se je mogoče meni že pregrada nazaj zarastla...tudi ta spermiogram verjetno ne stane takooooo zelo dosti, da na njemu šparajo (da tliko časa čakaš, da se končno volijo ti dati napotnico)....

Se opravičujem, malo moram strest s sebe to jezo. Lep popoldan želim vsem.

< Sporočilo je popravil Luna* -- 10.5.2011 14:27:00 >

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.5.2011 16:34:22   
ninocka26
Pri naročanju jaz nisem nikoli navedla št. napotnice (za MB sem jo šla iskat par dni pred samim pregledom).

Luna glede na to, da se ti je pri Rešu vse skupaj zamerilo in da imata tako slab spermiogram je mogoče res bolje, da se obrneta na LJ. Kolikor jaz vem, se z injekcijami trudijo, da bi bila punkcija pri tem postopku čez teden. V primeru, da pa to ne rata, pa naredijo punkcijo in ICSI postopek. Saj ne vem če vama je Reš razložil kaj je razlika med IMSI in ICSI postopek (na kratko pri IMSI postopku uporabijo novejši-boljši mikroskop, ki ima večjo povečavo in lažje ugotovijo kateri spermiji so dobri in kateri imajo nepravilnosti).

Punce srečno, kakorkoli se boste odločile!

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
11.5.2011 8:48:09   
varja
Luna, živjo še enkrat. Zakaj se je pri mojem možu spermiogram izboljšal, ne vem. Žal ne moreš kaj dosti narediti za boljši spermiogram, edino kar, naj bi zdravo živeli, z gibanjem, brez kajenja, kar moj itak nikoli ni počel. Aja, je pa jedel tablete Cerola od Fidimeda. Kaj drugega pa ni počel.

Zaradi pregrade tudi razumem tvojo jezo. Tudi meni so jo odkrili povsem slučajno, potem ko sem se že dve leti ukvarjala z neplodnostjo. V bistvu sem prišla na laparoskopijo in na UZ pregledu pred samim posegom je dr. Bokalova rekla, da imam 1,5 cm veliko pregrado in da jo bo med posegom odstranila. In je bilo tudi meni čudno, kako da je prej ni nihče videl. So mi pa pojasnili, da se pregrada vidi le na določene dni v ciklusu, ne kar vedno.

Glede spermiograma sem pa že sama ugotovila, da je to prva preiskava, ki jo je treba opraviti, ker je najbolj preprosta in neboleča. Vse kar se dela pri ženski, je bolj komplicirano in je zato res čisto mimo, da se najprej pregleduje žensko (HSG, laparo in ne vem kaj, pol se pa šele moškega da na spermiogram) Tako sva tudi midva sploh prišla do Reša, ker sva se pri njem naročila na spermiogram in sva pol kar pri njemu ostala.

Aja, še to, IVF sva plačala, ker Reš dela tudi samoplačniško. V bistvu on naredi mnogo več postopkov, kot pa jih mu ZZZS krije in nama se ni dalo čakat, takrat ko sva se trdno odločila, da greva v IVF. V bistvu je bilo tako, da sva šla 4.8.2008 k njemu povedat, da želiva na IVF, 5.8. sem dobila menstruacijo, 6.8. pa že prvo injekcijo in tako dalje do pozitivnega testa 5.9.2008.

Še enkrat vama želim veliko sreče.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
27.7.2011 8:02:39   
rebrebu
Zivjo vsem :)
sem nova na foromu.Tudi mi2, kot vse ve, poskušama na bebici.danes sen klicala v Dravlje in moža prijavila na spermiogram.me pa zanima, na noseča.com ni napisanega dr. reš-a. a je to možno, ali je v tem času nehu delat....ali katera kaj ve?kolegica je bila 2x pri njemu in ima sedaj 2 zdrava fantka,oba pa sta bila neplodna.in je bila zelo zadovljna z njim, in zato me zanima, če je mogoče sel v pokoj ali kaj drugega.

hvala vsem za info in da boste cimrej srecke user posted image

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
27.7.2011 11:51:08   
pin
Dr. Primož Reš še vedno dela. Pri njemu imam razgovor za umetno dne 2.8.2011. Brez skrbi. Tudi njegova hčera dr. Uršula Reš Muravec dela v tem centru. Pri njej še nisem bila, bi pa tudi pri njej delala umetno. Nimam težav z menjavo doktorja.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
24.2.2012 15:01:47   
Anonimen
Da še jaz delim svojo dosedanjo izkušnjo: ginekologinja mi je postavila diagnozo pregrade (2cm) in mi dala napotnico za HSG in HSC - napotila me je na ginekološko kliniko. Tam pa je očitno ena velika zmeda. En teden sem klicala na vse možne številke, pošiljali so me od enega do drugega in pravzaprav nisem nič uredila. Očitno je za vsak korak drug kontakt, med sabo niso nič povezani in ne vejo kakšne čakalne so kje. Ko sem končno vse preklicala in prišla do pravega kontakta za 1. korak, mi je povedala, da je najprej čakalna doba 2 - 4 mesece za prvi posvet in pregled (ki ga moraš opravit, tudi če imaš UZ sliko in diagnozo od svojega GIN), nato pa se za HSC čaka še do pol leta (in med poletjem baje sploh ne delajo posegov). Partner bi na spermiogram čakal cca. 1,5 mesec - brez spermiograma pa te ne vzamejo na HSG, ki ga je prav tako potrebno opravit preden se naročiš na HSC. Če sešteješ te mesece, te seveda vse mine... zlasti, če si že malce "v letih", kot jaz.
Poklicala sem v Dravlje, malce pojamrala nad UKC-jem in dobila termin za partnerjev spermiogram + prvi posvet (za oba) že čez dober teden dni!!! Tam je en kontakt za vse in tudi kasneje pri preiskavah te baje ne pošiljajo od Poncija do Pilata, ampak ima Reš kontrolo nad celotnim procesom.

Toplo priporočilo vsem, ki nimate časa čakati - pozabite UKC, pojdite k Rešu.

Kaj več o sami izkušnji z njim pa po pregledih...
Srečno!

(odgovor članu pin)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?