|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
16.5.2008 13:28:21   
fusia
Puncica, a imaš tudi kak nasvet, kako počistiti v glavi??? To je namreč največji problem, jasno. Če razpucaš v glavi nimaš več težav, ampak ravno v tem je težava user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
19.5.2008 7:17:43   
puncica
Ne za to pa ni univerzalne rešitve, more vsak pri seb poiskat kaj je tisto da se v glavi pošlihta, pri meni je ratal pred 2 letoma in me še drži, kako pa je do tega prišlo se pa sploh ne spomnem user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
22.5.2008 9:01:41   
nu_tella
Zdravo punce.

Sem misnla da bom pršla nazaj pa bo cela debata tuki pa vidm da ni nič?!? user posted image

Kaj zdej to gremo v borbo proti čokoladi al ne?

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
22.5.2008 9:39:50   
ursa_p
Jaz sem ze v borbi! user posted image  Punce ... zdej sibam v trgovini mimo cokolad tako, da kar stran gledam. user posted image  Uspeva mi ze par dni, da si sama ne kupujem cokolade. Cokolade ze nekaj casa nisem jedla, sem pa pojedla nekaj drugih sladkarij - piskte s cokolado, ampak to je zame ze ogromen napredek, da ne jem cokolade. Tezka je, ampak zaenkrat gre ... user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
23.5.2008 8:43:53   
nu_tella
Cestitke...jaz se tudi trudim ampak, ko sem zivcna ne gre najlazje :(( Bomo ze zmogli...ker cene brogo nase zdravje...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odvisna od cokolade - na pomoc!
23.5.2008 11:08:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: fusia

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Hej ... nu_tella ... nick imas pa ocitno pravi! user posted image user posted image user posted image

Stresne situacije ... te so najhujse ... mene tudi to ne premaga, da imam napad zolca (cokalada je strup za to user posted image  )... kadar kaj ni ok, imam za tolazbo cokolado.


tega pa ne razumem, da se zavoljo zdravja ne moreš upreti čokoladi.


Zato pa je to odvisnost, a ne?  Žal poznam tudi samauser posted image   Odvisnost od česarkoli pač ni kar tako, da si boš lepo rekel "oh, tole pa ni dobro zame" in ne boš več tega počel.


Ja pa je, točno tako. Ko sam dojameš, da ti škodi, ko se odločiš, da sam sebi ne boš več škodoval, ko je v vprašanju zdavje, pa sploh. Samo v pri sebi je treba razpucat. In biti vztrajen in trmast, čeprav te trese, da bi še svizca zraven pojedel, ampak ne..ne bom, sem močnejša, itd....taka jajca.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?