|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 9:12:10   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Še en fajn dan, vsaj ne bo teklo zmene, ko bova z bubijem okoli skakala user posted image  

Včeraj smo šli malo po mestu, samo kaj, ko ne rebim ničesar za user posted image , potem pa samo hodim po trgovinah in si ogledujem user posted image  Ja, rabim eno user posted image  tanko majčko z dolgimi rokavi, pa sem komaj komaj eno staknila v C&A. V H&M nimajo niti ene z dolgimi, samo bluzico sem videla.
Malo mi je zoprno, ker so mi večinoma majčke prekratke čez trebušček, potem pa tak smešno zgledam. Bo zgleda treba prakticirat kratke rokave + jopico v takih bolj hladnih dneh.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 9:13:44   
*bubi*
Ej, Kahlo, teh 47 dni do konca se prav strašljivo sliši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 9:34:57   
KAHLO
Bubi ne govori.....po eni strani se veselim vsak dan bolj, po drugi strani pa me zmeraj bl stiska.....se mi zdi da še je ne dolgo nazaj pisalo še 199 dni zdaj pa ...ohuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz tud rabim nekaj lepega za oblečt, pa ati 50 let 23. avugsta...bomo meli cel žur....in nimam pojma kaj na sebe navlečt!?!?!?pa že prav vidim se kako bom celo fešto jokalauser posted image user posted image user posted image user posted image bodo me ti hormončki in čustva čist zdelal...najbl da tuhno za smrkle in solze vzamem zraven, moj pa je itak rekel da bova torbo za porodnišnico zraven vzela če bo slučajno treba it rodit....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 9:37:51   
arabela*
Jutro babnce.
en user posted image za vse,pa sendvičuser posted image .
Ma je lenobno,že sonček pogrešam.
Končno so mi včeraj iz firme poslali za csd.Pol grem s papirji samo tja in oddam?? To je pol vse??
Pa poštarja čakam,če bo odločbo o bolniški prinesel.Mi je samo do 17.8 veljala,novo pa smo poslali 18.8.tak da upam,da mi nebo treba delat za teh par dniuser posted image .


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 9:59:53   
alysa
dobro jutro.

Js pa še vedno preganjam svoj prehladuser posted image s čaji ... še kr kiham in kašljam, tk da me trebuh zravn boliuser posted image , še posebej takrat, ko kihnem ... sam da čim prej mine ...

uživajteuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 10:07:55   
KAHLO
alysa želim da čimprej preženeš ta prehlad.....drgače bo pa za vikend posijal spet sonček in ti bo verjetno že kaj bolše!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 10:39:21   
ključek
Js pa še vedno preganjam svoj prehlad


upam, da čim prej mine.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 10:40:47   
ključek
..aja pa zgaga...me seveda spet peče...


mene tudi, amapk na srečo ne tako pogosto, kot berem, da vas ostale..............mene začne peči, kr naenkrat, je mal neprijetno, in tako na hitro kot pride ta občutek, tudi mine.........user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 10:42:06   
ključek
Končno so mi včeraj iz firme poslali za csd.Pol grem s papirji samo tja in oddam?? To je pol vse??


jp.........user posted image .............oddaš papirje in rečeš-srečno!!user posted image  no, oni morjo to tebi rečt, ker boš ti rodila, ne oni..........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 10:57:54   
taja1235
js pa sibam zdele na malco upam da bo kej dobrga...me pa ornk peče zgaga pa sm cist slabe vole....user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:04:31   
gold fish
user posted image ....dober dan....user posted image  .....

....sem pred kako uro prilezla iz spalnice.....spala kot polh, pa še pikec je prišel k meni, ko je šel user posted image  v službo, da sva si res privoščila..... Ne vem zakaj, ampak jaz zjutraj dosti boljše spim kot čez nočuser posted image ..... pa tudi slabo mi ni več in tudi zgaga me ne peče... pa nisem naredila nič....

...grem zdaj malo pospravljat, ker trebušček sva si s pikecom zdaj napolnila .... sem si včeraj v Hoferju kupila take dobre jogurte ...Lassi ....chai - ta mi je najboljši....vsebuje: ingver, cimet, limona, nageljnove žbice, poper, limonska trava, meta.   Tudi ostali niso slabi.....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:04:44   
ključek
js pa sibam zdele na malco upam da bo kej dobrga...


dober tek.............

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:33:20   
pf
Pozdravljene babike.
Gloria sem vesela, da je vse ok s tvojim sladkorjem.
Lara Croft ti si mi pa taka faca. A pol se boš ti lišpala tudi po porodu, da boš lepa ali kako?
Lana luna danes ti je že šlo, jutri pa tudi fajn opravi na pregledu. Če te bo pa kaj fejst bolel trebušček pa le idi na pregled že danes, drugače pa jutri malo omeni, da si padla.
Bark fajn, da si še nakupila malo za bebico preden gresta na morje. Fajn se imejta, pa na bebico pazi.
Bubi fajn nakupujta z malim Bubijem.
Jaz pa sem danes bila na posvetu glede poroda pri maminem ginekologu, ki je porodničar v ptujski porodnišnici. Sva se vse lepo pomenila, pa pregledal me je. Naša baucika je že 2770 gramov težka. To bo pa prava pohorka. Na 3D UZ sva bila pri njem in mi je že takrat rekel, da se lahko malo pogovoriva glede poroda, ko pride mami naslednjič na pregled in ker je to bilo danes, sem šla z mamo. Mene je pa tudi sam trebuh. Zredila sem se slabih deset kilogramov in se mi zdi, da imam vse v trebuhu, zato pa nori tak, ker ima toliko prostora še.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:40:08   
petra1978
Hojla nosečke.

Zdaj me pa že tako dolgo ni bilo sem, da ste verjetno že pozabile name. Doma ful delamo in sploh nisem imela časa za internet, pa še na morju smo bili vmes. Zdaj pa bi moralo bit konec dopusta in bi mogla nazaj v službo, sem si pa zvila gleženj in sem v bolniški. Groza. Zdaj šele smešno zgledam - plantava nosečnica.
Trebuh imam pa tudi že takšen, da me je zadnjič ena sestra iz porodnišnice vprašala, čez koliko dni se vidimo. In ko sem ji rekla, da čez 2 meseca mi skoraj ni verjela.

Najino stanovanje bo tudi skoraj končano, zdaj že barvmo stene, potem še položimo laminat in 15. avgusta že pride (upam) kuhinja. Komaj že čakam, da se preselimo.

Za našega pikeca smo tudi že kupili voziček in posteljico, pa jajčko in košaro za voziček in.... manjka samo še previjalna miza in nekaj kozmetike.

Na pregledih zaenkrat kaže, da bo vse OK in normalno, naslednjega imamo pa 11.8.

Zaenkrat dovolj nakladanja, zdaj ko sem v bolniški in imam malo več časa se vam bom probala večkrat oglasit.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:40:15   
ključek
Pozdravljene babike.


živjo!!

nogice so ok??

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:41:04   
ključek
Najino stanovanje bo tudi skoraj končano, zdaj že barvmo stene, potem še položimo laminat in 15. avgusta že pride (upam) kuhinja. Komaj že čakam, da se preselimo.


ja super..................user posted image user posted image user posted image user posted image .............samo še malo................

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:49:11   
arabela*
Smo imeli dedija na obisku.Nas nonstop okupirajo,ko jih dalj časa ni doma,pol pa ne morjo brez nas.
Tud slabost sem že dala skozi,pred kako uro.Zdaj je že ritual to dopoldan okol desete.Pol pa mine.
Alisa,čimveč sadja,da bo prehlad čimprej za tabo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 11:57:24   
petra1978
nogice so ok??


NOga ni ravno OK, ful je otečena in komaj hodim. Ne morejo pa vedet kaj točno je narobe, ker mi ne morejo naredit rentgena. Pa saj bomo preživeli. Samo ni pa lušno.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 12:44:38   
pf
Petra 1978 saj bo kmalu bolje. Upam, da te ne boli preveč.

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:00:19   
bučkabb
petra upam da si čim prej pozdraviš nogo in da ni prehudo. user posted image user posted image   in čestitam za stanovanje, mi pa nikamor ne pridemo z našim stanovanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image , bom začela mende z pištolo okrog hodit  al pa bom kr roke uporabla in bodo zgledal nekateri tako..... user posted image user posted image user posted image

jaz sem si tud sprintala te obrasce in grem juter na CSD, da vidim kaj bodo še rekl. upam, da jim bom tud jaz lahka oddala in rekla adijouser posted image user posted image




(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:01:20   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Naša baucika je že 2770 gramov težka.



.... a taki veliki so že naši otroci.....jaz cel čas mislim, da tam okrog 2 kguser posted image  , me prav zanima kako je že naš velik...še malo...malo več kot 1 teden......

Aja, pa fajn,da je vse ok in da #imaš# veze....da se lahko zmeniš.....

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:12:23   
lana17
Pozdravljene!

Naši pikeci so vsak dan večji, porod pa vsak dan bližji. Po enis trani komaj čakam, da primem mojega pikeca v roko, po drug strani pa me je pa strah. Mi je kolegica, ki je zdej rodila rekla, da naj bom čim dlje doma, da naj ne hitim v P. Ja zdaj to že vem, sam ko me bo pa kej špikat začel, me bo pa panika zagrabla in me bo mogu moj sam v P peljat.
Kolk vas je, ki ste se odločile za kakšen alternativni porod?


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:24:48   
lana17
Petra želim, da čimprej okrevaš. Sploh nisem pomislila, da ti rentgena ne smejo delat. Dobr, da si je nisi zlomila.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:26:59   
*bubi*
Spet sem malo zadaj ostala. Sem morala bubija dat spat, pa jekomaj zdaj uspelo user posted image


Jaz z zgago nimam večjih problemov, ene 3x je bilo do zdaj, da me je ponoči res žgalo. Pa je Talcid (=Rupurut) pomagal. Imam pa vse pogosteje krče po nogah, pa saj sem si sama kriva, ker ne pijem redno Mg in Ca. Donata pa v tej user posted image  sploh še nisem kupila user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 22.7.2008 13:30:09 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:33:21   
*bubi*
Naša baucika je že 2770 gramov težka.


user posted image user posted image user posted image  wau, to pa bo dete user posted image user posted image user posted image  Računaj cca 150-200 g na teden zraven user posted image

Moj user posted image  je imel 5 dni nazaj ocenjeno težo 2000 g, pa imam PDP 3.9. Kar pomeni nekje dobre 3 kg in meni je to čisto dovolj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?