|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:44:47   
jajula
to je res mal bolan, še posebi zato ker spoh ne gre za dojenje pri drugi ženski, ampak samo da mal na jošku visi..tašča je mal bolna v glavo, morš pa to preprečit zarad tvojga fantka..je pa problem, da če boš ful zatežila, znata to delat na skrivajuser posted image težka situacija..


< Sporočilo je popravil jajula -- 23.5.2008 7:49:10 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:49:11   
blue sky
OMG user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:51:11   
ElaM
Ojej, če bi mojemu otroku tašča to naredila, vsaj predvidevamo lahko, da je tašča, bi otroka videla zadnjič. Definitivno.user posted image
To je bolno.

_____________________________

:)

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:55:05   
lemavrica
Da bi se pri nas to zgodilo, gatašča nebi vidla več. Vidva ji morata povedat da to ni ok.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 8:03:08   
higuys
jaz sem v dogovoru z mamico dojila poleg mojega še njeno punčico - tri mesce. Starša od pupe sta mi še po dveh letih hvaležna.
Je pa to skrajno bolno, da tašča "doji" vnuka, starša pa sta proti.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
23.5.2008 8:26:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 8:32:52   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

OMG... meni gre to enostavno dobesedno na bruhanje. Tašča pa je drugače normalna al kaj?
Skenslaj jo iz svojga lajfa dokler ne bo vzela za sveto kar sta ji rekla.

Se popolnoma strinjam.
Da ne bo čez par let prekleto žal tebi in otrok uničen, ko bo šla še kam dlje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 8:41:55   
Magi*
tašča tekmuje s teboj. to je še bolj sick kot samo dejstvo, da malega gor priklopi. čeprav je že to totalno brrrrrrrrrrrr.... uf, če bi to mojemu otroku in meni nardila, bi perje letelo. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 8:59:27   
želva
Jaz ji tašči takoj odrežem,obauser posted image Za znoret, to ni prav

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 9:08:17   
Anonimen
O fakuser posted image

Ma ni šans da še kdaj na samem vidi mojega otrokauser posted image

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 9:49:45   
petja
Brez zamere, ampak zame je to pedofilija!!! Tašča NIMA mleka in majhnemu otroku ponudi svojo dojko user posted image user posted image user posted image . Pa fak, kaj je s folkom, ne samo, da pri meni ne bi nikoli več videla otroka, še prijavila bi jo prasico staro! Vem, uporabljam grozne izraze, ampak to je isto, kot da bi dedek svojega tiča kazal vnučku!

In ti potem napišeš, da si ji povedala, da se to ne sme???!!! Jaz bi ji povedala, da jo bom prijavila, sploh ne morem verjeti, da si tako odreagirala in ji svojega otroka zopet dala v varstvo. In da vi2 z možem ne reagirata??? Za v umobolnico!!!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 9:57:34   
misar
ej zame je to tud pedofilijauser posted image user posted image user posted image ...ne bi rekla, pač če je človek mal svobodomiseln, da ga neka oseba doji...da dejansko teče mleko iz dojk in ima to izključno prehrambeno funkcijo. ok, potem mogoče še...sam, da ga pa priklopi na zizo iz katere nič ne teče,...halo!!... stara moja to je pedofilija, ker očitno njej to paše ..o groza!!!

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:00:11   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: misar

ej zame je to tud pedofilijauser posted image user posted image user posted image ...ne bi rekla, pač če je človek mal svobodomiseln, da ga neka oseba doji...da dejansko teče mleko iz dojk in ima to izključno prehrambeno funkcijo. ok, potem mogoče še...sam, da ga pa priklopi na zizo iz katere nič ne teče,...halo!!... stara moja to je pedofilija, ker očitno njej to paše ..o groza!!!


Hvala Bogu, da se ena strinja! Ma da moja mami da joško v usta moji hčerki, mamo ubijem! NE MOREM VERJET, DA FOLK NA TO NE ODREAGIRA!!!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:09:43   
mehurčica
Šit..user posted image   Mi gre kar na bruhanje. In tudi zame je to pedofilija. Da babica da zizo svojemu 1 letnemu vnučku v usta. Halooooooo????!!!??user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:28:58   
annie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:30:25   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: annie

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se strinjam in dodajam še svojih nekaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:32:43   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Brez zamere, ampak zame je to pedofilija!!! Tašča NIMA mleka in majhnemu otroku ponudi svojo dojko user posted image user posted image user posted image . Pa fak, kaj je s folkom, ne samo, da pri meni ne bi nikoli več videla otroka, še prijavila bi jo prasico staro! Vem, uporabljam grozne izraze, ampak to je isto, kot da bi dedek svojega tiča kazal vnučku!

In ti potem napišeš, da si ji povedala, da se to ne sme???!!! Jaz bi ji povedala, da jo bom prijavila, sploh ne morem verjeti, da si tako odreagirala in ji svojega otroka zopet dala v varstvo. In da vi2 z možem ne reagirata??? Za v umobolnico!!!


Si mi vzela besede iz ust! Popolnoma se strinjam!
To je pedofilija absolutno. Proč od te ženske, ker bo še otrok lahko imel kake psihične posledice, če bo nadaljevala!  Raje pusti službo in si ga čuvaj sama, kot da ga njej daješ v varstvo!!

_____________________________



(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:33:58   
Anonimen
¸Če ne boš zdaj preprečila to, se zamisli kaj bo z njim počela čez kakšno leto.
Najprej ziza, potem pa..........Me kar strese ko pomislim.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:47:43   
NalLa
Sploh ne morem verjet. Zame je to tud pedofilija, al pa zelo zelo sprevržen smisu za humor. To se njej zdi smešnouser posted image . In da to ni blo prvič? Ma jest ne vem če kaj pomaga pogovor, ker če je gre za pedofilijo, baje niti zdravljenje ne pomaga. Jest vem, da moj otrok ne bi bil nikoli več sam z njo. Ogabno!!! Kaj pa mož pravi na to? Da ni še njemu kdaj kaj neprimernega naredila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 10:53:51   
urška
upam, da dobimo kak odgovor kako se bo tole rešlo. ker to res ni normalno.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 11:02:54   
oka
Ajoj, da bi meni danes nekdo povedal, da sem kot mala tako za hec imela po ustih babičino dojko...user posted image user posted image user posted image .  Ne vem, ampak meni se to res ne zdi normalno. Me pa zanima kaj si ta babica misli, ko to počne. Mogoče se ji zdi fino in se na tak način počuti enakovredna mamiuser posted image , pa tudi v razmišljanju očitno ni preveč močna. Ne bi pa rekla, da čez nekaj časa sledi še kaj hujšega, pa tudi tole s pedofilijo mi je malo huda obtožba (je pa res, da ni daleč od tega). Jaz bi na tvojem mestu taščo kar naravnost vprašala kje je pustila možgane, da se gre take stvari. Pa tudi, če je mali sam poiskal njeno dojko, bi jo morala sama umakniti in mu na njemu primeren način povedati, da se to pri njej ne sme. Prav tako ji ne bi dala malega več v varstvo, ker nikoli ne bi vedela, kdaj se bo mali spet "podojil" pri tašči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 12:36:24   
baja*
Meni je to tud ful ogabnouser posted image  in totalno nesprejemljivo!!

Sem pa brala v Beli Masajki (za tiste, ki ne veste, knjiga je napisana po resniči zgodbi o Švicarki, ki je 4 leta živela med plemenom v Keniji), da je babica tolažila vnučko s svojo joško, ker je mama pač bila odsotna par ur. Njim se to ne zdi nič ogabnega. Za našo kulturo pa valda to ni normalno! Meni je že pri branju tega odlomka želodec obračalo...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 13:30:10   
Anonimen
Smo resili....Bilo je kar nekaj hude krvi....Prepir...solze....Ne bom zdaj nekih podrobnosti pisala ker mi je ze bilo dovolj tezko v sebi,da sem to tu gor z vami delila.

Ampak kot pravijo bolje prva zamera kot zadnja al kak ze gre to....

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 13:32:49   
Naja30
Me ful zanima, kaj je tvoj mož (njen sin) rekel, ko je to videl? Bolano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 15:03:10   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Brez zamere, ampak zame je to pedofilija!!! Tašča NIMA mleka in majhnemu otroku ponudi svojo dojko user posted image user posted image user posted image . Pa fak, kaj je s folkom, ne samo, da pri meni ne bi nikoli več videla otroka, še prijavila bi jo prasico staro! Vem, uporabljam grozne izraze, ampak to je isto, kot da bi dedek svojega tiča kazal vnučku!


Točno tako!

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Ojej, če bi mojemu otroku tašča to naredila, vsaj predvidevamo lahko, da je tašča, bi otroka videla zadnjič. Definitivno.user posted image
To je bolno.


Pa s tem se tudi strinjam, bi bilo pri nas enako. Še za kaj manj težkega...

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Smo resili....Bilo je kar nekaj hude krvi....Prepir...solze....Ne bom zdaj nekih podrobnosti pisala ker mi je ze bilo dovolj tezko v sebi,da sem to tu gor z vami delila.

Ampak kot pravijo bolje prva zamera kot zadnja al kak ze gre to....



user posted image  Pa vseeno bodi pozorna v naprej kake neumnosti ji bodo še padle na glavo. Samo vprašanje če ti bo sedaj še povedala. Bo pa kmalu otrok povedal, vsaj naš je takoj zatožil če je bilo kjerkoli kaj narobe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime za punčko
encavesna

Katero ime vam je bolj všeč?

Maša (29%)

Lara (49%)

Kaja (23%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!