|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 13:55:16   
gigi1
Orto super user posted image  user posted image  user posted image . Res sem vesela user posted image . Zdaj pa kar poslušaj in počivaj še 3 tedne.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 5076
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 13:55:46   
ledenka
orto user posted image user posted image user posted image  zdaj pa pozitivne misli v možgančke in začni uživat nosečnost!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 5077
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 13:57:31   
ledenka
Žižek user posted image  vidim, da obedve čakava novičke user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5078
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 13:58:35   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Žižek user posted image  vidim, da obedve čakava novičke user posted image


A jo ti tud vidiš čarovnico user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5079
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:00:18   
hedviga
Punčke, havla ker ste tako mislile name!!! Je pomagalo, naš hcg je porastel na 1704!user posted image
Sicer pa sem čakala kot kreten, pa se svalkala na kavi in bureku, pa sem in tja in na koncu sem še drD čakala kot kreten. Da je blagoslovil napotnico za UZ.
Za UZ ne vem kdaj bo,morm jutri poklicat. Tam enkrat 15, 14.7
In seveda kot ponavadi me bo skos do takrat skrbelo!

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 5080
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:02:51   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Punčke, havla ker ste tako mislile name!!! Je pomagalo, naš hcg je porastel na 1704!user posted image
Sicer pa sem čakala kot kreten, pa se svalkala na kavi in bureku, pa sem in tja in na koncu sem še drD čakala kot kreten. Da je blagoslovil napotnico za UZ.
Za UZ ne vem kdaj bo,morm jutri poklicat. Tam enkrat 15, 14.7
In seveda kot ponavadi me bo skos do takrat skrbelo!


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Čarovnica, ti si pa 2 scoprala user posted image  user posted image  user posted image . Res sta se zgleda oba prijela. Jupiii!!

nehi skrbet. Ko imaš 2 so možnosti super.
Matr baba žaba, ti pa si plodna user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5081
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:05:29   
hedviga
Jah, ne vem, Gigi. Naš drD je rekel da je m,ogoče vseeno prenizek hcg za 2! Ej, kakorkoli bo, bo fajn, samo da bo na UZ vse ok! In seveda še vse naprej!
A zdej mormo pa na uno temo al kako?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5082
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:13:46   
gigi1
Bo, bo vse OK na UZ! Nč se bat! Js copram zate user posted image
Miška rekla, da gremo jutr na novo temo. Vidim pa, da ene tam že pridno čvekajo.
Pikovitka že nazaj z morčka in gre na obisk k teti Pehti skupaj z Bambi. čakamo poročilo.

Kje je pa naša Julka?
Pa Mala????

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5083
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:20:25   
hedviga
Aja, pitanje: kako ste pa ve Buscopan jedle in predvsem kje ste ga dobile?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5084
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:21:25   
pikovit
Matr sem mogla obe temi prebratuser posted image .A nas še niso zaprluser posted image ,kaj pa čakajo?

Evo z Bambi prišle nazaj.Kakšne občutke je Bambi dobila vam bo ona povedala,jaz pa zase.

SEM JOKALAuser posted image Mi je Agata dala čajčke in flašo zastonj.Pa še knjigo z posvetilom.Naj Bambi kaj več pove,je bila opazovalec.Če ne bo bom pa jaz.

Ja Hedi bravo,bravisimouser posted image  za tako lep bhcg.
Rubin če še bereš mogoče ni za obupat,samo pozitivno naprej.
Mismis a potem te damo lahko že med user posted image mi boš prepustila to čast,da te bom dala na seznam?
Linda potihem ti čestitamuser posted image
Orto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5085
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:22:42   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Aja, pitanje: kako ste pa ve Buscopan jedle in predvsem kje ste ga dobile?


Rcp. dobiš na GK Lj. ti ga napiše G.Matr je dobr tale Tomaž Tomaževič.Kaj sem ti reklauser posted image A če bo fantek bo Tomaž?user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5086
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:26:22   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Aja, pitanje: kako ste pa ve Buscopan jedle in predvsem kje ste ga dobile?


Jaz sem s tistim listom šla do os. dr. in mi je on napisal takoj recept za buscopan in dabrostone.
Sej maš tist pildek, k ti vse gor piše a ne??

Pikovitka moja zakaj si jokala??

Linda  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

Tko babe, zdej moram pa delat..user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5087
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:28:16   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pikovitka moja zakaj si jokala??



Zato,ker še obstajajo dobri ljudje.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5088
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:28:48   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pikovitka moja zakaj si jokala??



Zato,ker še obstajajo dobri ljudje.


user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 5089
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:32:15   
ledenka
pikovitek user posted image  lepo te je videt, bejba user posted image  a pri Agati si bila? sem tudi jaz že razmišljala o tem... pa me bo moj počasi ločil, če bom šla preveč v alternativo user posted image  

žižek, itak smo same coprnice tule user posted image  take tadobre seveda user posted image

hedika user posted image user posted image user posted image  lep rezultat! mal te lahko skrbi... ampak čist čist mal. pa čim več pozitivnih misli v možgančke user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5090
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:35:07   
mismis
Rubin
joj, kako so težke besede, ko kaj takega preberem.user posted image
Vendar ne izgubi upanja, ni še vsega konec. Prosim ohrani upanje, še vedno je možno, da tvoji pikici začne biti srček, sploh pa ker je zihr borec.  Do tega usodnega 7.7. ti pa celotna tema IVF/ICSI drži pesti, zate in za tvojo pikico. Evo pa še enega user posted image za srečo.



Hedi
, moj čarovnica, končno si se javila, me je že skrbelo.
Čestitke user posted image user posted image user posted image za visok BHCG, zihr sta se oba prijela, ma sej sem jest vedela.


Pikovit, ko bom nosečka, ti obljubim, da boš imela to čast, da  me uvrstiš na seznam.

Danes zvečer bo mismis zaprl to temo in vas vse skupaj preselil na novouser posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 5091
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:35:36   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pikovitek user posted image  lepo te je videt, bejba user posted image  a pri Agati si bila? sem tudi jaz že razmišljala o tem... pa me bo moj počasi ločil, če bom šla preveč v alternativo user posted image   



Ledenkica,saj ne rabi on it z tabo.Samo urin naj ti da,Agata,ti bo pa vse razložila.Joj mora prit Bambi danes kaj na RR in razložiti,kako je bilo.Če bo pa tvoj čajčke pil,pa ne bo umrl.user posted image Pa še ti mu jih kuhaš,pa bouser posted image Kar pejt se mal pokazatuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5092
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 14:48:16   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Rubin
Do tega usodnega 7.7. ti pa celotna tema IVF/ICSI drži pesti, zate in za tvojo pikico. Evo pa še enega user posted image za srečo.



SE PODPIŠEM POD TEM

user posted image user posted image user posted image  VSE TOLE SAMO ZATE

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5093
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:06:00   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pikovitek user posted image  lepo te je videt, bejba user posted image  a pri Agati si bila? sem tudi jaz že razmišljala o tem... pa me bo moj počasi ločil, če bom šla preveč v alternativo user posted image   



Ledenkica,saj ne rabi on it z tabo.Samo urin naj ti da,Agata,ti bo pa vse razložila.Joj mora prit Bambi danes kaj na RR in razložiti,kako je bilo.Če bo pa tvoj čajčke pil,pa ne bo umrl.user posted image Pa še ti mu jih kuhaš,pa bouser posted image Kar pejt se mal pokazatuser posted image


user posted image user posted image user posted image  a seveda, bo umrl, bo (sicer še ne ve, kdaj user posted image user posted image user posted image ). no, dost črnega humorja. bom morala kar sama it, njega tud v lulanje v flaško ne bom prepričala user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 5094
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:06:33   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Rubin
Do tega usodnega 7.7. ti pa celotna tema IVF/ICSI drži pesti, zate in za tvojo pikico. Evo pa še enega user posted image za srečo.



SE PODPIŠEM POD TEM

user posted image user posted image user posted image  VSE TOLE SAMO ZATE


se še jaz podpišem user posted image  misli pozitivno!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 5095
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:15:25   
mismis
Ledenka

hit the road in hitro k čarovnici user posted image pogledat, kaj lahko naredi zate.

Samo, če ima tvoj slab urin, ga poskušaj prepričati za lončkolulanje


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5096
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:25:23   
ledenka
mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5097
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:33:03   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image


no začetek je obetaven user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5098
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:34:31   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image


no začetek je obetaven user posted image



no, sem ugotovila, da je kar gneča... do četrtka moram čakat. si bom lahk čopke nardila, pa bom ko Pika Nogavička user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5099
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:37:22   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image


Uuu jeb.emti si korajžna!
Js bo jo tud mela, sam boliii baje k hudič.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?