|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje in sonce.....
27.6.2008 6:07:45   
tweety83
Živijo!

Vidim da imate na tapeti še vedno resne teme, tak da sem se odločila da pa jaz vsem skupaj zaželim lepo in toplo poletje, polno majhnih in velikih presenečenj.
Jaz komaj čakam dopust in morje, da se malo odklopim in morda se zna takrat tudi kaj zgoditi!user posted image
Torej kaj jo mahnete letos na morje in ali se ga že veselite?

Mi2 greva v Vodice, nazaj pa pridemo trije.user posted image

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 6:16:55   
Anonimen
Midva greva v Makarsko in okolico Zadra, za vikende pa po bližnjih otokih (Pag, Rab, Krk, Cres,..)

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 8:43:21   
talika81
midva pa greva letos na mallorco in tud upam, da od tam pridemo trije. user posted image   user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 8:55:43   
Jane77
Midva jo letos pičiva na Krf z ladjo, taka popotniško-študentska varianta, čeprav nisva ravno več študenta, haha...in bova mal raziskovala otok.
Hja, kdo ve, mogoče se pa tud vrnemo trije user posted image . Fajn bi blo! pol bi bil grški user posted image .

Lepe počitnice vsem in čimveč sproščenega in odklopljenega user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 9:17:24   
ursa30
midva  sva pa včeraj prišla iz djerbe. nazaj sva prišla na žalost samo dva user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 9:22:14   
Jane77
Urša 30, user posted image user posted image user posted image  nikar ne bodi preveč žalostna... Tudi vama bo uspelo!! Vsi smo nekje na istem... LE pogumno naprej! user posted image user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 9:27:34   
timika
Mi malo že bili, v juliju nas čaka še Umag, pa kakšen podaljšan vikend na Lošinju ali pa v Bohinju, če bo zelo vroče. In ja, srčno upam, da dopust tudi nam prinese novo malo srečo. Če se pa zgodi doma, se pa tudi ne bom pritoževalauser posted image .
lepo poletje in čimveč srečnih user posted image tam proti jeseni...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 9:36:11   
taši84
midva pa greva na brač in tut upam da se vrnemo trije!!!!

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 9:57:32   
misk2
midva greva tudi v Vodice komaj cakam....bom po operaciji deset dni tko da me bo veselo razvajal...user posted image user posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 10:40:35   
Sulfinija
Midva grema na Mali lošinj,grema tja dva in nazaj dva,avgusta pa lahko začnemo ponovno delati na user posted image ,ko zdrvanik vidi izvide od genetike.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 10:45:48   
murkica
No midva se pa še nisva odločila kam bi ospotovala. Definitvno bo to v začetku avgusta, ampak kam pa še ne veva.
Sem pa bila letos že v Jordaniji, tako da bom lažje počakala avgust.  Drugače pa jaz pravim, da sva sicer 2 ampak NA dopust bomo šli pa že 3.user posted image

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 12:11:35   
pokica_
Mi pa upamo, da bomo že pred dopustom v avgustu trije, čakamo nauser posted image  že v začetku julija, kako bo pa mati narava naredla in pokazala, bomo pa vidliuser posted image . Grema pa v Novigrad v apartma.

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 27.6.2008 12:12:23 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 21:22:03   
LunaLuna
Midva greva pa na Sicilijo. Nazaj nas pride 9! Hehehe, sej nas gre že itak 8, pa bo še za enega prostor za nazaj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prijetne dopuste vsem. Oklopite, kolikor se da, in bodite spontani. Pomaga kakšen kozarček dobrega vina.

Lep pozdrav.


_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Morje in sonce.....
27.6.2008 21:29:19   
neela
Medva bova šla v septembru ritki sončit proti Grčiji (kakšno last minute ugodno ceno), januarja al pa februarja pa na Kubo. In ker bova že v Grčijo švercala enega, se bom lahko Kubi z veseljem odpovedala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Morje in sonce.....
30.6.2008 12:49:34   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: taši84

midva pa greva na brač in tut upam da se vrnemo trije!!!!


midva greva tudi na brač avgusta in tudi jaz upam da se bomo trije vrnili.. lahko tudi več:)

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Morje in sonce.....
30.6.2008 13:11:20   
little angel
midva sma bla v mehiki pa sma nazaj prisla samo dvauser posted image ceprav sma bla tam 2 tedno in to v najbolj plodnih dnevihuser posted image no glavno je da sma uzivala. grema pa se cez 2 tedna tak za vikend malo nekam na hrvasko od tam pa pridemo 3 ziher!user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Morje in sonce.....
30.6.2008 13:14:31   
Anonimen
Midva pa greva konec julija v Biograd na moru in tudi upam,da bomo trije prisli nazaj user posted image

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Morje in sonce.....
30.6.2008 15:14:35   
Arual
Oj.
Mi2 grema konc JULIJA na Pag, tako da če zdaj ne rata, bo tam zagotovo ratalo, ker bodo plodni dnevi user posted image user posted image user posted image . In pridemo domov 3.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Morje in sonce.....
30.6.2008 17:12:32   
aqua77
Midva sva bila v Opatiji in sva se vrnila tud smo dva...user posted image  Pa smo imeli tam najbolj plodne dneve, pa vinček, pa zopet nič... Sicer sem pa vsak dan na plaži, poletje je pa še doooolgooo..... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?