|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izguba otroka
20.1.2009 18:56:35   
SAŠA77
drage mamice,resnično mi je žal za vašimi pikicami,user posted image
naj vas angeli čuvajouser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu vani)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izguba otroka
5.3.2009 13:24:16   
mirabela
IZVIRNO SPOROČILO: Hator

Jaz pa sem zgubila mojo pikico zaradi IMNuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




jaz sem tudi v ponedeljek 02.03.2009 ostala brez moje pikice user posted image user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  sem cisto brez moci , v 8 tednu je bilo konec, IMN user posted image .user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izguba otroka
5.3.2009 14:56:08   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mirabela

IZVIRNO SPOROČILO: Hator

Jaz pa sem zgubila mojo pikico zaradi IMNuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




jaz sem tudi v ponedeljek 02.03.2009 ostala brez moje pikice user posted image user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  sem cisto brez moci , v 8 tednu je bilo konec, IMN user posted image .user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


Žal mi je mirabelauser posted image . Jaz sem pikico zigubila 24.2. v 9 tednu. Vem kako ti je pri srcu. Drži se. Tudi za nas bo 1x posijalo sonce.

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izguba otroka
5.3.2009 21:35:46   
Anonimen
Vsem punca, ki ste imele težko izkušnjo pošiljamuser posted image user posted image user posted image ......a lahko vprašam kaj pomeni kratica IMN?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izguba otroka
5.3.2009 21:41:18   
benika
IZVENMATERNIČNA NOSEČNOST

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izguba otroka
5.3.2009 22:02:55   
čebelca2
tud jst sem imela že 2ss, zgodaj (8t obakrat) ampak to, da pa otročka rodiš in umre (ali rodiš mrtvega)... to si pa težko predstavljam to bolečinouser posted image user posted image že men je res hudo, ampak to, ko pa otročka že čutiš v sebi, maš že trebušček, pol pa neki ni ok, pa ga še rodit...ojoj user posted image user posted image user posted image sožalje vsem user posted image  

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izguba otroka
6.3.2009 11:45:56   
nincrli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izguba otroka
8.3.2009 20:50:11   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

tud jst sem imela že 2ss, zgodaj (8t obakrat) ampak to, da pa otročka rodiš in umre (ali rodiš mrtvega)... to si pa težko predstavljam to bolečinouser posted image user posted image že men je res hudo, ampak to, ko pa otročka že čutiš v sebi, maš že trebušček, pol pa neki ni ok, pa ga še rodit...ojoj user posted image user posted image user posted image sožalje vsem user posted image  


joj kaj takega si sploh ne upam predstavljat. že če si zamislim kaj takega me popade taka bolečina da groza, bog ne daj da še to doživiš. user posted image user posted image  pa to se ti mora zmešat. Žal mi je za vse mamice ki ste morale iti čez izgubo otroka. user posted image  upam da nas vse čim prej neha bolet srček in da se bomo lahko kmalu veseli novega +. Ki upajmo da bo trajal celih 9 mesecev. user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izguba otroka
28.1.2015 8:16:14   
LadyWinter
Pozdravljene vse skupaj ! Preden karkoli rečem in napišem naj povem, da več kot samo občudujem prav vsako izmed vas,mamic, ki ste morale skozi največjo bolečino tega sveta... Zame ste res borke, spoštovanja vredne ženske, da so po vsem tem sploh še pripravljene živeti naprej.. Tudi sama sem mamica dveh otrok in že samo misel na to, da bi ju lahko izgubila me pahne v pogubo Tako, da... Spoštovanje prav vsaki izmed Vas.... Oglašam se Vam, ker delam diplomsko nalogo z naslovom ''''''''Izguba otroka v perinatalnem obdobju-izkušnje mater v slovenskih porodnišnicah''''''''. Verjetno mislite, da sem nora, da sem kaj takega izbrala, vendar me je zgodba zelo dobre kolegice, ki je otročka izgubila v 6.mesecu nosečnosti tako zelo prizadela-deležna je bila namreč zelo surove, grobe, nečloveške obravnave v porodnišnici s strani zdravstvenega osebja, da me je to totalno raz******* sploh, ker gre za poklic v katerem si jaz želim delati, za katerega študiram in od katerega se zahteva in pričakuje kar največ senzibilnosti in empatije pa še to ženskam, ki se jim je podrl svet in so izgubile nekoga za katerega so bile pripravljene živeti. Zadeva se me je tako zelo dotaknila in me prizadela, da sem se odločila reskirat in malo potipat to zadevo, kaj se v tem zdravstvu dogaja. Vem-zadala sem si zelo zelo trd oreh in s tem, da sem se za to odločila reskiram svojo diplomo ampak, kot pravim- v to sem se enostavno MORALA podat !! vest mi ne da miru sploh pa, ker se s tovrstnimi situacijami v zdravstvu skoraj nihče noče ukvarjat in se vsi temu raje ognejo... zdi se mi, da so te izjemne ženske deležne premalo pozornosti in čeprav vem, da neke bajne revolucije na žalost ne moram narediti, moram vsaj načeti en mali korak... Tudi sama poznam kar nekaj mamic, ki so morale skozi to in po njihovih pričanjih ni problem v tem, da one ne želijo govorit o tem ampak je problem v ljudeh okoli njih-oni ne upajo in nočejo spraševati. in točno to se je zgodilo, ko sem ljudi spraševala, če slučajno poznajo koga, ki je izgubil otročka od nekako 4.meseca nosečnosti naprej in odgovor je bil v večini ''''''''ja, poznam, ampak raje ne bi, ne upam omeniti ali so pripravljene sodelovati''''''''.... Tako, da ste moje edino upanje prav ve. Rada bi vam posredovala link do spletne ankete z omenjenim naslovom in upala, da bi se na vprašanja odzvalo čim večje število žensk. Je pa stvar striktno anonimna in niti jaz nimam vpogleda v to kaj katera odgovarja...Skratka, v stvar sem padla z več kot le dušo in telesom. Vem, kompliciram si življenje ampak to enostavno moram storiti . Za Vaš odgovor se Vam že v naprej lepo lepo zahvaljujem. In še enkrat, s kar največjim spoštovanjem. Teja*

PS/ V poštev bi mi prišle ženske, ki so tovrstno tragedijo doživele nekako od 22.tedna nosečnosti naprej oz. do otrokovega 7.dneva življenja.
to sporočilo boste lahko zasledile v večih forumih saj želim pridobiti res kar se da veliko izpolnjenih vprašalnikov. je pa stvar kar obsežna, reševanje bi Vam vzelo cca.10 min. Upam, da uspe**** bi bila pa tudi hvaležna, če bi si malo med sabo poslale oz. če za katero mislite, da bi bila pripravljena rešit.

https://www.1ka.si/a/54846

(odgovor članu vani)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?