|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
Fosilki je uspelo, gremo na pivo!!!! 23.2.2005 10:52:56
|
|
|
|
Žan Luka
|
Bambi :bravo::bravo::bravo:. Upam, da bom tudi jaz kmalu zagledala :roza:, saj se že tudi mi trudimo, da bi naš mali :duda: dobil bratca ali sestrico. :bravo::bravo::bravo: :nosecka::angel::nosecka: :rozica::rozica::rozica:
|
|
|
|
|
Fosilki je uspelo, gremo na pivo!!!! 23.2.2005 11:33:28
|
|
|
|
Miškolinka*
|
Iskrene čestitke še od mene. Zelo vesela za vaju z možekom.:) zdaj pa uživaj v 9nebesa, čuvaj sebe:nosecka: in pikico :duda: in vse lepo ti želi M*
|
|
|
|
|
Fosilki je uspelo, gremo na pivo!!!! 23.2.2005 14:00:11
|
|
|
|
Kornelija
|
Naj bo tvoja nosečnost izpolnjena s srečo in zadovoljstvom, da boš čez devet mesecev v svojem naročju pestovala majhno dišečo štručko.. Sonček, ki je zasijal v vaši družini, naj vas čuva in greje še nadalje! LP Kornelija
|
|
|
|
|
Fosilki je uspelo, gremo na pivo!!!! 24.2.2005 8:58:49
|
|
|
|
A & T
|
Cestitke tudi od mene :bravo::bravo::bravo:. Zele sem vesela, da vama je koncno uspelo. Super :rozica::rozica::rozica: Zdaj pa kar pazi nase. :kuza:
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
Primerjava porodov florecitaTiste, ki ste rodile (vsaj) 2x: Zanima me, kako bi opisale svoja prva 2 poroda?1. porod lažji,hitrejši in z manj bolečinami (
19%)

2. porod lažji, hitrejši in z manj bolečinami (
33%)

Oba približno enaka (
23%)

2. porod hitrejši,vendar bolj boleč (
24%)
Število vseh glasov: 144Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!