|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   linolej
20.6.2008 22:33:14   
pajčolanka
s fantom razmišljava da bi po tleh kuhinje in dnevne sobe položila linolej v imitaciji lesa.
zdaj pa naju malo zanima, kako se to obnese. ta ki bi nama zadevo delal ga hvali in tudi glede na to da bi se to večinoma polaga v bolnicah, šolah, stopniščih mi je dost logično da slaba zadeva to ni. menda je zelo lahko za čistit pa nič se ne pozna gor.
vseeno naju seveda zanimajo vaša mnenja, predlogi...
http://www.armstrong.eu/resflreu/eu1/rhinofloors/uk/gb/browse_by_design.asp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: linolej
20.6.2008 22:40:16   
Anonimen
Men je tko ogabno na dotik to. GUmauser posted image

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: linolej
20.6.2008 22:53:43   
Olivija
Mislim, da midva nekaj podobnega gledava. Še najin link
Pravzaprav je to zadevo pohvalil arhitekt, ker naj bi bila zelo trpežna in izi za čistit. Nekoč bomo imeli tudi spet psa in ker bo živel z nami v hiši, se nama zdijo te talne obloge zelo praktične in tudi ni noben problem, če greš s čevlji direkt v dnevno.



< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.6.2008 22:58:10 >

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: linolej
20.6.2008 23:24:29   
AinB
Ta zadeva je vsekakor trpežna in enostavna za vzdrževanje. Imamo pa tako različne okuse, tako, da ti bo verjetno težko kdo prav posebaj kvalitetno svetoval. Upam, da bosta zadovoljna s končno izbiro.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: linolej
21.6.2008 6:54:08   
pajčolanka
karin ja so bljak...ampak te ki pa so imitacija lesa, jaz bm vedla kaj mam po tleh, teb se pa nebo sanjalo dokler ti nem povedla. ker tile imitacaije, niso čist gladke...res prava imitacija lesa, ko bi mela recimo laminat.

zaenkrat čakava da nama povejo ceno pol bomo pa videli.

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: linolej
24.6.2008 14:27:27   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka
niso čist gladke...


Potem ni v redu za čistit, ker se svinjarija zažre v tiste luknje. Mi imamo v bloku topli pod in ga vsake 2-3 leta zribam na kolenih s krtačo. Tako, da vem o čem govorim.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: linolej
29.6.2008 21:07:11   
kajča
mi imamo po celi hiši linolej, razen v kopalnici in WC ne in je zelo kul, v dnevni sobi in kuhinji je srednje sive barve, po  otroških sobah in spalnici pa druge barve in je ful dobr. Jasno starejšim to ni všeč in bi vse prekril s tepihi, mladim z  modernim stilom je pa ful všeč. Je enostavno za vzdrževanje, kakšne raze se sicer poznajo, samo ga vsake toliko časa namažem z loščilom in se nič ne vidi. Vsekakor je trpežnejši kot parket.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: linolej
29.6.2008 21:36:53   
natasarobi
oj!

Jaz imam v kuhinji in predsobi linolej in sem ful zadovoljna. Sploh ne zgleda kot guma (no, eni mogoče zgledajo tko), ker to ni topli pod. Tudi ni čisto gladek ampak ga je potrebno po polaganju namazat s posebnim loščilom - da zaščito proti vodi, nato pa ga pucaš kot vsaka tla.

Ima dolgo dobo - do 10 let ali več in je bolj trpežen kot topli pod. No, pozna se edino, če ti pade nož direktno s špico in se zapiči (preverjeno), odtisi od stola, od petk in podobno se ne pozna.

Mene je navdušil od vsega kar je bilo na voljo - še barvni izbor mi je ustrezal.





(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: linolej
29.6.2008 22:06:05   
siskamiska
Pajčolanka in Karin 24, sem si ogledala vajina linka in mi je zadeva zelo všečuser posted image user posted image .
Meni osebno ploščice v hiši delujejo preveč hladne, ne dajo mi topline kakršno pričakujem da jo bom imela v svojem domu. Parket odpade zaradi otrok, laminat pa mi ni preveč všeč.

Zanima me a prodajajo te stvari tudi pri nas ali je potrebno naročiti iz tujine?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: linolej
8.7.2008 9:17:32   
pajčolanka
sori za pozen odgovor.
am dobi se zadeva seveda pri nas. vem da ga majo v merkurju...
drzgače pa sva se midva zdaj na koncu odločila za pluto ker je baje linolej precej hladen. tako nama je rekel tisti ki bi nama ga polagala tako da...malo mi je mogoče žal, čeprav je pluta tud ful fajn...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: linolej
9.7.2008 12:05:27   
siskamiska
A da je hladen user posted image . Samo verjetno vseeno manj kot pa ploščice, Meni ploščice delujejo tako hladno in trdo. No saj nekaj časa  še imam pa se bom že odločila kaj želim.

Hvala za odgovor.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: linolej
11.7.2008 10:38:19   
pajčolanka
ej sam to mi ne vzem 100% da je hladen...nama je tak reku un ko bi nama ga polagal...sam vseen nism 100% kaj pa vem...
je pa po moje vseno boljš kot ploščice. ne vem, jaz si znam ploščice prestavljat sam na stopnicah in na hodniku-kjer jih tud mam, v kuhni pa...lahko sam ne v moji. so mi tumač mrzle...


(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: linolej
11.7.2008 11:45:52   
sazi
Sicer o linoleju ne vem kaj dosti, je pa res, da tudi meni deluje hladen, ampak manj kot ploščice. Zapičila bi se samo v spodnji stavek:

Parket odpade zaradi otrok,


V hiši mojih staršev je notri še vedno 1. parket, star skoraj 30 let. Vmes smo ga samo 1x prebrusili na novo lakirali, pa sva bili s sestro zelo majhni, ko smo se vselili. Tudi zdaj, ko mi2 delava hišo, bo čisto povsod parket (razen v kopalnici, predsobi in kleti). Zaradi otrok bo že vejetno kje kaka luknjica, samo imam še vedno raje malo potolčen parket in dober občutek pod nogami, kot pa nekaj, kar mi je neprijetno (pač subjektivna ocena) - n sama sem se odločila, da se zaradi poškod pketa, ki jo bodo povzročili otroci ne bom sekirala - kot rečeno; izgled je nekaj, počutje pa nekaj drugega in to drugo, mi je najbolj pomembno in mislim, da ga ni čez parket.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: linolej
11.7.2008 11:56:13   
hrchy
jaz imam pa v kuhinji eno zadevo, ki je kombinacija plute in linoleja user posted image ... pa je super za hodit, ni nic hladna, pa se tolk trpezna, da je res ne bi zamenjala... pri fantu je pa na tleh tisti sivi sekasti linolej, kot smo ga imeli v osnovni soli... tist je pa res bljak!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: linolej
11.7.2008 12:22:20   
pajčolanka
parket je nama bil tud všeč, sam majčkeno sva pol cvikala zarad kuhne...

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: linolej
16.7.2008 8:06:13   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

ej sam to mi ne vzem 100% da je hladen...


premišljujem, če imaš talno gretje, potem tla ne morejo biti hladna, razen seveda poleti, takrat bodo pa "prijetno" hladna. user posted image


(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: linolej
16.7.2008 10:41:31   
sazi
premišljujem, če imaš talno gretje, potem tla ne morejo biti hladna, razen seveda poleti, takrat bodo pa "prijetno" hladna.


za linolej ne vem, ampak ploščice s talnim gretjem, so pozimi "neprijetno" hladne - jaz rada hodim bosa in poleti se po mrzlih ploščicah ne da (kot rečeno, ne vem za linolej)


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: linolej
16.7.2008 11:27:44   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

parket je nama bil tud všeč, sam majčkeno sva pol cvikala zarad kuhne...


Zakaj? Sicer stvar odločitve, ampak parket se v kuhinji čisto v redu obnese.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: linolej
16.7.2008 18:11:13   
Annny
Ja, obstaja neka plastificirana pluta..v različnih imitacijah..je baje zelo kvalitetna, ampak mislim, da ni poceniuser posted image  

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: linolej
17.7.2008 12:13:13   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

premišljujem, če imaš talno gretje, potem tla ne morejo biti hladna, razen seveda poleti, takrat bodo pa "prijetno" hladna.


za linolej ne vem, ampak ploščice s talnim gretjem, so pozimi "neprijetno" hladne - jaz rada hodim bosa in poleti se po mrzlih ploščicah ne da (kot rečeno, ne vem za linolej)




Se bom bosa po kakšni trgovini, kjer imajo ta linolej,  sprehodila in se potem odločila.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: linolej
19.7.2008 11:13:57   
maxwell
Pozdravljeni,
tudi sama vedno bolj razmišljam o postavitvi linoleja po kuhinji in dnevni sobi, pa me zanima, kje se ga sploh da dobit in kako je s postavitvijo?

Hvala za vaš odgovor
lp

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: linolej
1.4.2020 18:19:19   
mpritr1
Glede linoleja boste veliko našli tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/linolej/linolej-cena-trendi-ideje-in-kateremu-mojstru-za-polaganje-linoleja/ Tudi cene, ideje, trende in preverjene mojstre....

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?