|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2008
13.8.2008 14:03:57   
sayuri
Glede pleničk, sem se spomnila, da sem pri Filipu za čez noč dajala Fiexes pleničke, ki jih držijo v baby centru. Edino te so zdržale celo noč. Tko da bomo videli - če bojo Pamperske puščale, bom poskusila s Fiexes. Je pa pri nas tako, da imamo dve ubogi trgovini - Mercator in Spar, va katerih imajo samo Pampers in Huggies ter Lionstar. Tko da vidite, kakšno izbiro imam user posted image

MArtinščica jaz ne kompliciram glede pestvanja. Žlahti maladva čist zaupam. Samo jih je malo, ki bi ju upali prijet. user posted image  Skor vsi pravijo, naj še malo zrasteta - da bosta glavco samadva držala user posted image .

Sem vas hotla vprašat - a vse hodite v razvojno? KAj ste napotnico dobile pri pediatru na posvetovalnici? Ste same rekle al kako? Mi imamo prvič posvetovalnico čez en teden. SAm naša pediatrinja je tko čukasta user posted image , da vprašanje, če bo kaj rekla za razvojno user posted image

Goya res pohvalno glede polnega dojenja. Meni ne uspeva že zaradi tega, ker se oba naenkrat zbudita in hočeta takoj jest. Ker ima Lovro kilo, se ne sme napenjat in jokcat. tko da rešujemo tudi s flašo take trenutke. Sem pa vesela, da vsaj delno dojim in da ne komplicirata - al je v ustih cucelj al pa bradavica user posted image user posted image user posted image .
biba26 dobrodošla med nami user posted image . pred nekaj dnevi sta se rodili dvojčici z enakimi imeni, kot ju imata tvoji dve princeski. user posted image  Saj se nam bo njuna mamica kmalu pridružila. Ravno danes gre domov iz P. user posted image PA čestitke za prvi zobek user posted image

_rebeca_ tvoja dva sta pa res lepo čokoladna. user posted image  Zgleda, da imata temnejšo polt. user posted image  
Rahelca, ti žal ne znam dat nasveta glede spanja. Verjamem, da si utrujena. Mogoče pa pojesta premalo? Ne vem, samo ugibam user posted image

KAr se "ta rdeče" tiče, upam, da ne bo tko, kot pri Filipu in pri tebi Goya - sem jo dobila že 7 tednov po porodu. user posted image  Zdajle imam še vedno malo izcedka  - čišče.




(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dvojčki 2008
13.8.2008 14:11:35   
sayuri
D V O J Č K I 2008
 
user posted image
 
8.1.2008
 
1. biba26 (PDP 31.1.)
 
- TEJA - 44,5cm, 2430g
- TAJA - 25cm, 2620g
 
21.4.2008
 
2. filipinka (PDP ?)
 
- ZALA - 47cm, 2200g
- NIKA - 47cm, 2400g
 
6.5.2008
 
3. Goya (PDP 21.5.)
 
- TAJ - 48cm, 3280g
- ALJA - 47cm, 2410g
 
16.5.2008
 
4. MARTINŠČICA (PDP 29.6.)
 
- DEČEK 1845g
- DEČEK 1100g
 
5. _rebeca_ (PDP ?)
 
- IRAYA - 40,5cm, 1510g
- TARIQ - 40,5cm, 1580g
 
17.5.2008
 
6. Skye (PDP ?)
 
- TIA - 47cm, 2210g
- LIA - 46cm, 2310g
 
28.5.2008
 
7. I.daisy (PDP 9.6.)
 
- ANŽEJ - 50cm, 3270g
- AŽBE - 51cm, 3260g
 
12.6.2008
 
8. sasi13 (PDP 6.7.)
 
- JAN - 44cm, 2120g
- ANŽEJ - 43cm, 1990g
 
23.6.2008
 
9. Rahelca (PDP 17.7.)
 
- ANA - 47cm, 2700g
- JAN - 45cm, 2300g
 
11.7.2008
 
10. sayuri (PDP 5.8.2008)
 
- ZARA - 48 cm, 2490g
- LOVRO-  49cm, 2600g

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
13.8.2008 20:50:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dvojčki 2008
13.8.2008 21:18:21   
Rahelca
Goya, hvala za tolažbo.  In čestitke Lini za 2 leti. Imaš pestro tako kot jaz.
Sayuri, dam jima toliko kot želita. Jan poje več in sicer 130 ml, včasih celo manj. Ana pa že sedaj pazi na linijo. Jaz bi jima dala še več, samo da bi dlje spala. Izgleda, da bo Jan občutljiv na luno, danes skoraj cel dan ni spal.

Ful mate lepe otročičke.
Ob priliki bom tudi jaz prilepila slikice vseh treh mojih sončkov.

Vsi trije že spijo, kar je rekord, saj smo vsi v eni sobi. Zaenkrat. Upam, da bo hiška kmalu končana.
Nočka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dvojčki 2008
14.8.2008 8:46:53   
biba26
Sayuri hvala za dobrodošlico!

Bi te pa prosla za popravek Tajinih cm,ne 25 ampak 45cm.Bi bila malo premicena z takimi meramiuser posted image

No zanimivo,da sta dobili soimenjakinji.

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dvojčki 2008
14.8.2008 10:25:13   
Rahelca
Jan in Ana. Prve dni.

user posted image

Sem uspela. Časovno. Se še oglasim.

< Sporočilo je popravil Rahelca -- 14.8.2008 10:26:14 >

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dvojčki 2008
14.8.2008 18:25:05   
sandra123
Lep pozdravčekuser posted image ...se vam še jaz pridružujem pri čvekanju o naših dvojčkih (me je Sayuri povabila k čvekanjuuser posted image )...končno sta moji princeski Taja(3030g, 50cm) in Teja(1960g, 47cm) prijokali na svet in sicer 8.8.08 s CR....PDP sem imela 22.8.08, rodila sem ju z 38.tedni...Glede na to, da smo šele včeraj prišle iz P, vam še ne morem kaj konkretnega napisati, ampak obljubim, da bom kasneje, ko se malo adaptiramo bolj pridna in vas bom o vsem pridno obveščala...Zaenkrat lahko povem, da polno dojim obe hčerkici hkrati, zvečer ponavadi dobita dodatek Aptamila, da malo na kilaži pridobita - predvsem Teja mora čimbolj pridobiti na teži....
Biba26....sem zasledila, da sva dali najinima princeskama isti imeni user posted image user posted image user posted image , res zanimivouser posted image



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dvojčki 2008
15.8.2008 7:55:15   
GoYa
Sayuri, glede razvojne - pri Alji smo opazili, da zateguje nogice in stopalca eno proti drugi usmerjeno, potem se zvija v črko C, ko leži, pa še zgornji del (rame) ima napet. Prejšnji  teden smo imeli sistematski pri 3. mesecih in sem vse to povedala P. Če mi ne bi sama dala napotnice, bi jo pa zahtevala, ker se mi to ne zdi v redu. Se pozna, da je bila rojena toliko lažja od Taja, ker pri njem ni ničesar od naštetega.
Drugače pa imata že: Taj 6410 g in 62 cm, Alja pa 4860 g in 57,5 cm.
Glede dojenja, ko se oba zbudita - jaz sem kupila od emamair blazino za dojenje dvojčkov in ko sta se oba zbudila, sem ju hkrati dojila. Je res fajn. Je ne potrebujem več (zdaj pač počakata malo user posted image ) in če jo želiš, povej (ali pa katera druga).


Sandra123, lep datum rojstva tvojih malčic user posted image . Vidim, da je bila tudi pri tebi precejšnja razlika v teži med dvojčkoma, tako kot pri nas. In ta razlika se samo še povečuje, zdaj je že na 1550 g (ob rojstvu 900 g).

_rebeca_, naša user posted image  tudi rata ob večerih tečna in nič ne pomaga, razen na rokah držat, pa še to včasih ne. Pomaga le, ko zaspi user posted image . Ima uro, ob 19h, ko jo moramo rihtat za spat, pa če je ne vem kaj.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dvojčki 2008
15.8.2008 8:58:21   
emaa
da se mal vštulim, razlika bo verjetno vedno večja, naša dva sta bila rojena s 135g in 1cm razlike, zdaj je razlike skoraj kg in 2cm. Variira pa ta razlika v teži med 0,5kg in kg.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
15.8.2008 15:37:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dvojčki 2008
15.8.2008 17:18:46   
Anonimen
Pozdravljene!

Se opravičujem, da vdiram v vašo debato, ampak ker že informativno spremljam pogovore v zvezi z dvojčki, občasno seveda gostujem tudi na vaši temi user posted image . In sem zasledila post, ki ga je napisala GoYa, da ima blazino za dojenje dvojčkov, ki je ne potrebuje več.

Torej, GoYa, jaz že nekaj časa iščem blazino za dojenje dvojčkov - najraje bi imela tisto široko, po možnosti Rika blazino. Noseča sem z enojajčnima dvojčkoma, PDP imam 13. novembra, tako da se že borim z vprašanji tipa KAJ in KAKO. Tako da, če ti je blazina odveč, če je kakšna mamica ne potrebuje bolj urgentno kot jaz in če nisi ravno iz kakega najbolj oddaljenega konca Slovenije (jaz živim v Kamniku), se priporočam in jo rade volje kupim - in te lepo prosim, da mi odpišeš magari na ZS.

Pozdrav in srečno vsem, čez par mesecev, če bo vse po sreči, pa se vam morebiti že enakopravno pridružim pri pogovorih - do takrat vas bom pa bolj od daleč spremljala in si poskušala vsaj kakšnega od nasvetov vtisniti v spomin.

No, želim vam lep vikend.

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dvojčki 2008
16.8.2008 8:51:09   
l.daisy
jutro...

najprej user posted image user posted image user posted image za seznam... madonca, zdaj šele vidim, kako "konkretna" sta bila moja dva fantiča... user posted image
res so kjut dvojčki 2008... user posted image

danes smo hoteli na izlet, je pa tako sruser posted image od vremena.... user posted image
upam, da bo v prihodnjih dveh tednih kaj boljše, ko moj končno koristi očetovski dopust... je bil ob rojstvu tako navdušen, da je pozabil odnest papirje na CSD in je moral dat svoj dopust... user posted image user posted image user posted image

uživajte...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dvojčki 2008
16.8.2008 18:56:49   
sayuri
MI smo popoldne bili dve urci zunaj. maladva sta uživala, ko je končno malo bolj hladno postalo. Saj drugače verjamem, da jima je vroče user posted image . Celo Zara je vso pot prespala in še zdaj spi. user posted image

I.daisy, tudi moj še ni koristil očetovskega dopusta. Ko sem prišla iz P domov, so imeli ravno 14 dni kolektivnega. Potem se mu je pa tolk dela nabralo, da je šel delat. JAz sem malo mojo sestro izkoristila, ko ima še počitnice - tko da mi ona pomaga dopoldne. Konec avgusta bo pa možek še očetovskega izkoristil. Potem pa ne vem, kako se bomo rihtali naprej user posted image  user posted image user posted image user posted image . Pomoč sestre ali kogarkoli mi zelo prav pride (pri hranjenju seveda) ali pa če gre z njima na sprehod, pa jaz magari ležim in počivam. user posted image

goya tole za razvojno moram pa jaz tud obvezno reč naši pediatrinji. Vem, da me bo čukasto gledala in mi solila pamet, kako sem "pametna", ampak Zara tudi obrača stopalca navznoter, pa včasih predvsem desno nogico kar zatrese. To sem tud pri Lovru opazila. V črko C se pa oba zvijata. Sam sem mislna, da zato, ker iščeta hrano user posted image  user posted image  Kam pa hodiš to v razvojno ambulanto? V lj al kam?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dvojčki 2008
16.8.2008 21:15:36   
GoYa
Sayuri, kar omeni za razvojno in naj ti da napotnico. Če mi pediatrinja ne bi sama dala napotnice, bi ji zatežila, da mi jo da, v skrajnem primeru pa bi šla samoplačniško do fizioterapevtke. Hodili bomo v PO. Čakam, da me pokličejo za datum. So na dopustu do 18. 8.  Mogoče še to: ko Alja leži na trebuhu, ful dvigne ritko v luft, pa glavo tudi gor. Isto je pri podiranju kupčka. To tudi ni v redu, če mogoče tudi tebi to delata. V črko C se tudi Taj zvije, ko išče prste za cuzat, ampak ne tako izrazito kot Alja.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dvojčki 2008
16.8.2008 22:27:55   
katka28
Pozdravljene!

No pa se bomo se mi pofockali. Spontana zanositev  Jakob (1370g , 398cm ) in Anze (1500g 39cm) rojena v 30 tednu v Lj porodnisnici Naravni porod ( cca. 20 min ). Pred porodom smo bili 3 tedne na E oddelku na sreco dobila obe injekciji za razvoj pljuck tako, da sta 21.2.2008 po porodu normalno samostojno dihala. Po 19 dneh bili prestavljeni v Celjsko porodnisnico kjer smo se zaceli uciti kako se cuclja. Do 5 meseca njune starosti sem si mleko izbrizgavala ( 1500ml dnevno ) potem pa sta se fanta odlocila, da moje mleko ni vec dobro tako, da smo presli na Novalac, mama pa se je trudila z zmanjsanjem kolicine mleka v dojkah, bilo je mocno enkrat dobila mastitis amoak po dveh neh je minil, sedaj si ze 3 dni mleka ne izstiskam in koncno lahko spet spim na trebuhu. Fanta sta zelo pridna in lepo napredujeta v tezi imamo ze nekaj vec kot 5000g Jakob in 5380g Anze ( kljub temu, da je Anze dvojcek B je bil vedno po tezi naprednejsi ). Ponoci spimo celo noc ( od 19:30 do 6:30) tako, da si koncno lahko odpocijem.
Nasledni teden imamo drugi pregled v razvojni ( prvic je bilo vse bp glede na njuno gestacijsko starost se zelo dobro razvijata in pa caka nas drugo cepljenje.


To je na hitro nekaj od nas....veliko spanja vam zelim

p.s. slikice so v albumu user posted image

< Sporočilo je popravil katka28 -- 16.8.2008 22:32:15 >

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dvojčki 2008
16.8.2008 22:34:17   
katka28
Aha pa se nas PDP 25.4.2008

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 7:46:16   
Rahelca
Katka28: zelo lepe slikice. Prav lepa fanta imaš. A sta enojajčna? Meni se zdita zelo podobna. In komaj čakam, da bosta tudi moja prespala celo noč. A na začetku sta tudi veliko spala?

Maja sem imela še zadnjo kontrolo s Saro v razvojni. Nič posebnega. In že takrat so mi rekli, naj pokličem takoj ko rodim in se naročim. Pediatrinja mi je pa brez ugovora dala napotnici. Za vsakega posebej. Imam jo naslednji teden.

naša dva pa ne uživata preveč v vozičku.- Tudi če doma jesta, zunaj postaneta takoj lačna. In potem se mi zopet zdi, da imam cel dan flaško v rokah.

Danes grem do mojih na zaplano. Malo se bom lahko naspala. Jupi!!!!

Se beremo.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 10:08:26   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

naša dva pa ne uživata preveč v vozičku.- Tudi če doma jesta, zunaj postaneta takoj lačna. In potem se mi zopet zdi, da imam cel dan flaško v rokah.



Mam tud jaz zdaj flaško s seboj, kadar se ven odpravimo. Zara nikakor ni zadovoljna v košari, pa pika user posted image . Tud doma v ležalniku ne uživa najbolj user posted image . NAjraje je seveda v naročju user posted image . Se tako sladko smeji, da bi jo kar pojedel. user posted image  Lovro ima pa rad svoj mir. Uživa zunaj, uživa v ležalniku.... user posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 10:39:51   
mokatela
Pozdravljene,

naj se vam se jaz pridruzim s svojima princeskama Mineo (41,5 cm in 1.560 g) ter Manjo (43 cm in 1.600 g), ki sta se rodili z nujnim carskim rezom 2.8. v 33. tednu. Obe sta preziveli sepso, izlitje kri v pljucka, tezave z dihanjem in sta sedaj stabilni ter zelo napredujeta. Obe dihata ze samostojno, Minea je ze v topli posteljici, Manja pa bo ze v kratkem dobila svojo toplo posteljico user posted image user posted image user posted image . Sta prava soncka, ki naju vsak dan lepo presenecata user posted image Se malo pa se bomo cartali in zulili user posted image user posted image user posted image . Najlepse pa bo seveda, ko bosta doma user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 11:07:07   
pikceva
Ojla,

Če želiš imam jaz blazino za dvojčke, skoraj nič rabljeno - od Rike. Če te zanima, ti jo lahko pošljem po pošti . Sem iz NG, tako, da ti jo dostavit ne morem. Ne vem niti koliko stanejo sedaj.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 15:09:52   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Katka28: zelo lepe slikice. Prav lepa fanta imaš. A sta enojajčna? Meni se zdita zelo podobna.
Fanta nja bi bila dvojajcna tako so nam rekli. Mogoce bo pa cez cas razlika bolj ocitna, za naju ni problem ampak drugi pa se vedno mesajo enega in drugega


In komaj čakam, da bosta tudi moja prespala celo noč. A na začetku sta tudi veliko spala?
Ko smo prisli domov  po mesecu in pol sta se ponoci najprej zbujala se na 4 ure potem pa , ko sta bila stara 2 meseca sta kar naenkrat prespala celo noc. Najprej sem se ustrasila, da sem ju preslisala potem pa sem ugotovila, da mirno spita. Vendar mi je na zacetku bilo to vseeno saj sem se jaz morala vstajat in iztiskat mleko, da smo meli za jest.

Se beremo.





Kar se pa sprehodov tice smo mi ze zverzirani in imam vedno seboj termovko z vodo in hrano tako, da lahko jemo kjerkoli kadarkoli. In seveda flaska z vodo nikoli ne manjka.

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 21:07:27   
sasi13
katka28 res sta si zelo podobna, tako praviju tudi za naša ampak meni se ne zdita, vrjetno je pa isto pri tebi.tudi jz čakam da bosta prespala tisto uro ob enih ponoči, mislim da še bo kak mesec trajalo ampak če smo že dva zdržali bomo pa še tega.

naša dva uživata v vozičku, zdej jih že tudi na ležalnik navajama. ko gremo na sprehod vzamam seboj samo čaj ker ju pa takoj zmanjka.

mi še čakamo datum za razvojno.




_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 21:12:27   
sasi13
mokatela user posted image za tvoji dve deklini in da bi čimprej prišli domov.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 21:36:51   
Rahelca
Pri nas pa Ana uživa v lupinici. zaradi prostorske stiske imam voziček v avtu, tako da jih vsak dan nesem v lupinici v avto, tam "premečem" v voziček. Nazaj grede je postopek enak. Jan ne mara lupinice, je pa zato v ležalniku.
Danes em bila cel dan na Zaplani, pa sta ful uživala. Jan je spal 4 ure, Ana pa gleda okrog in je pridna.
Imata pa še vedno krče, zdaj sem ugotovila da tudi zaradi Aptamila. Zato jima dajem samo Milumil. Sem hotla malo kombinirat, pa izgleda ne bo šlo.

Tudi pri nas je vedno zraven voda. Sem pa razmišljala, da bi kupila roza in modro flaško od Tooomy Tippie (al kako že), ker imajo tudi posodico s praškom. A ju katera ima? Kako se obnese. Jaz imam sedaj Avent, pa malo težje ločim flaški. Tudi Avent ima posodico. No ja, itak bi človek lahko ful zapravljal. A jih vi enako oblačite? Jaz jih itak ne morem. Imam pa nekaj stvari, enak model, različne barve.

Uživajte, dobrodošle vse nove,veliko nas je že.....

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dvojčki 2008
17.8.2008 21:51:03   
katka28
Jaz mam skos avent kar se pa zamenjave tice se pa ne sekiram veliko, enkrat pije en drugic drug tudi z dudami je enako enkrat jo ma en drugic pa drug tista , ki je prej pri roki gre ta glasnemu :)...

mokatela: veliko srece user posted image otroka sta v dobrih rokah , laktarij pa tako ali tako poskrbi za mamice in njihovo pocutje. Se malo pa se boste cartali doma ceprav vem iz lastnih izkusenj, da imas vcasih obcutek, da si ze celo vecnost v bolnici in da cas ne gre nikakor ( vsaj pri meni je bilo tako )..


(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?