|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Babi ga noče paziti
11.8.2008 20:52:58   
ronja
Pojdi na CSD, razloži svojo situacijo in naj ti pomagajo - mamicam nedonošenčkov res po zakonu to pripada! Bori se, to je tvoja pravica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Babi ga noče paziti
11.8.2008 20:57:42   
ronja
Včasih komisija narobe prebere, očetovi punci so napisali, da mora za podaljšanje bolniške prinest nov izvid psihiatra - pa je imela zlomljeno nogouser posted image .

Mislim pa da za nedonošenčke niti ne rabiš komisije, ker je to AVTOMATIČNO tvoja pravica. Izpolniš obrazec na CSD in mislim, da je to to. Pojdi še enkrat na CSD, pokaži jim v njihovi brošurci, saj tam to piše in naj zrihtajo! To ti bo bolj pomagalo in tvojemu sineku tudi, kot pa mamino varstvo, saj tebe najbolj rabi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Babi ga noče paziti
11.8.2008 21:06:04   
ALEKSA13
Ja, saj ta dva meseca sem dobila že na začetku. Rodila sem avgusta, morala pa bi oktobra. Tako da sem sem doma od avgusta, letos septembra pa grem v službo (kot bi rodila oktobtra). Samo po preteku te porodniške lahko daš še vlogo za podaljšanje za tri mesece in to sem dobila zavrnjeno. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Babi ga noče paziti
11.8.2008 21:18:09   
ronja
Aha, razumem, potem moraš pač v službo, ni kejuser posted image . Jaz sem tudi oddala vlogo za podaljšanje, ker je mala bila najprej na intenzivni, čeprav rojena čez rok in kasneje je imela neke sume na alergijo, pa so mi tudi zavrnili, če te to kaj tolažiuser posted image .

Potem pa probaj dobit kako varuško, kolikor sem jaz gledala tu gori, so celo cenejše kot jasli in manj verjetnosti je, da bo mali bolan, ker ne bo v kontaktu z 20timi drugimi otroki in vzgojiteljicami.

Želim ti vso srečo in ne misli, da te mama nima rada ali da nima rada vnuka, če se boji take odgovornosti - starejši ljudje so bolj zmatrani, bolijo jih noge, vse jim gre počasneje, čeprav zgledajo še čisto fit in ok. Samo ni nujno, da se ves čas tako počutijo... Probaj jo razumet, bo tebi lažje...

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Babi ga noče paziti
11.8.2008 21:34:41   
Anonimen
Samo po preteku te porodniške lahko daš še vlogo za podaljšanje za tri mesece in to sem dobila zavrnjeno.


Aha.

Se vedno se lahko pritozis. Ali pa se osebno stopis do CSD-ja

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Babi ga noče paziti
12.8.2008 8:28:30   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: ALEKSA13

Gre za to, da grem čez mesec dni v službo, moj otrok pa v jasli. Moja mama je doma, ima časa kolikor ga hoče, nima kaj za delat (razen malo počisti hišo), ni še stara, ne gre nikamor, ampak je ves čas doma....pa vseeno noče paziti mojega otroka. Enostavno ji ni!  Pa še ne bi ji bilo treba vsak teden, ampak dva tedna ja, potem pa en teden ne...Nikoli mi ni pri ničemer pomagala ali mi kaj dala, ampak zdaj mi pa resnično ni vseeno! Otrok je nedonošenček, veliko bo bolan v vrtcu in to zanj niti slučajno ni dobro. Navsezadje, tudi meni bi pomagala, saj so jasli zelo drage, mi pa nismo v najboljšem finančnem položaju. Vsi, ki poznajo situacijo, se zgražajo nad tem! Tudi meni je težko....Ali se je katera soočala s podobno situacijo? 


ja ampak obratno, ona ga je hotela merkat, pa smo ji ga dal in kaj se je zgodilo, v 2 mesecih se je zredil za 3 kg, pa tud umit ga nisem več znala pa da ne govorim o oblačenju - naj gre v vrtec  - manj problemov - tako je bilo pri nas. Pa še vedno poslušam očitke da bi ga lahko merkala - o neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Pa še neki, midva z možem greva rada tudi sama zvečer v kino in ji takrat rečeve za varstvo - pa rada priskoči na pomoč, pa kadar so bolni tud - je to čist dovolj.

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?