|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 11:18:03   
nia5
Pampers kupljene v Avstriji (jo imam hvalabogu pod nosom) se ne morejo primerjat z tistimi kupljenimi pri nas; od zunaj zgledajo isto, same pleničke pa so že na izgled in otip drugačne, so ful mehkejše in nam niso premočile niti enkrat, razen ko smo jih kupili enkrat pri nas, se je malo kakec pokazal pri strani, avstrijske pa so zakon, saj jih ima ponoči včasih tudi več kot 12 ur na sebi in je obleka zjutraj suha in ritka ni vnetauser posted image . No tako je pač pri nas.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 11:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Katere Pamperske pa imajo fresh losijon?user posted image Vse ne ...no, Active fit jih nimajouser posted image ...drugače pa to tud men ni všeč.

Active baby ga imajo, pa tudi meni všeč.



aha, no teh itak ne uporabljamuser posted image

Active fit so res super..naša ima celo noč fitko gor in nikol še ni bila mokra, pa je ne previjam ponoči , saj spi v kosu 11h tko, da naši pupi ful ustrzajo.

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 11:28:32   
Anonimen
Mi uporabljamo dm-ove baby love - moram rečt, da so tele tanove res super, malce sem razočarana nad fixies - so nam premočile, pamperske - smrdijo, muellerjeve - so nam nardile spuščajčke po trebušku.

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 13:45:21   
marelicaa
Mi pa imamo kar Merkatorjeve- Lumpi. Do sedaj so mi samo enkrat ali dvakrat premočile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 13:50:02   
madasa
mi pa imamo poljske pamperske in sem čisto zadovoljna z njimi. Premočile so samo takrat ko je k<tero št. prerasla, pa sem kupila večje in je ok. Pleničko menjam ob 19 in do 8 zjutraj je ritka kot se šika.
Sem iz radovednosti kupila tiste iz muellerja pa se mi zdijo za oddtenek tanjše drugače pa jaz ne vidim razlike.
Ko sem tu prebrala da pamperske smrdijio sem jih šla prav povohat-ampak meni še vedno ful dišijo(tiste poljske).
Tako pa je pri nas.

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 13:52:10   
madasa
aja za fixies in dm-ove pa se mi zdijo takoooooo debele da je joj. Sploh zdaj poleti.
Lp

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 14:01:26   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

mi pa imamo poljske pamperske in sem čisto zadovoljna z njimi. Premočile so samo takrat ko je k<tero št. prerasla, pa sem kupila večje in je ok. Pleničko menjam ob 19 in do 8 zjutraj je ritka kot se šika.
Sem iz radovednosti kupila tiste iz muellerja pa se mi zdijo za oddtenek tanjše drugače pa jaz ne vidim razlike.
Ko sem tu prebrala da pamperske smrdijio sem jih šla prav povohat-ampak meni še vedno ful dišijo(tiste poljske).
Tako pa je pri nas.


o to pa ni res. Odpri paket pampersk iz Mullerja in pa tiste iz špara....boš hitro zavohala razliko user posted image jaz tudi nisem šla za tem, dokler nisem imela obeh doma


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 14:06:26   
hijenca
Mi smo v tem kratkem času probali že marsikatere plenice. DM-ove, Muellerjeve (Beauti baby) in Pamperske, izdelane na Poljskem. Od vseh treh je na žalost dobil grozne mozoljčke na trebuščku. Sedaj kupujem pamperske v Muellerju, ki so izdelane v Nemčiji in so nam zakon.user posted image user posted image  Je pa škoda, ker so zmeraj najdražje. Z veseljem bi kupovala druge, ampak nam ne pašejo.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 14:54:17   
madasa
ko se pokaka user posted image  pa oboje smrdijo, a ne???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 16:39:48   
maktub
Pamperske katere sem uporabila v preizkusu so bile kuplejne v Mullerju ( MADE IN GERMANY )...

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 19:29:46   
*Mojca*
evo še naše izkušnje:

pampers newborn, made in germany: super, nikoli spuščale, vse ok
pampers newborn, made in poland: katastrofa, vsakič prišlo skozi
beauty baby iz muellerja: super, brez pripomb, mogoče res malo debelejše
pampers active baby, made in germany: nikoli prepuščale, smrdele za pop..... po kemikalijah. Ko sem ga imela v rokah mi je roka smrdela po tistem strupu user posted image
Huggies: srednja žalost, danes se je fajn pokakal in mu je pri nogici šlo vse mimo.

Jutri grem nazaj v Muellerja po njihove plenice, saj so se, kljub temu da so malo debelejše, najboljše obnesle. Ko pa dobim bon od DM bom probala še tiste.


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 22:18:16   
nananaja
mi smo najprej uporabljali pampers new born, pa je blo dokaj ok.
potem so prišle na vrsto št.3 se pravi active baby, smo se srečali s popolnoma novo izkušnjo. Še ne polna plenica je bila mokra čez rit, niti ni spustila ob robu.
pa smo za foro kupili huggies, ki niso premočile, ampak so se mi zdele okorne, nepraktične.
potem smo probali muellerjeve, so nam ble super. so pa ponoči prepustile. zato smo ponoči uporabljali neke močne plenice iz spara in lionstar, ki so se mi za podnevi zdele smotane, tako kot huggies.
poskusili smo tudi pampers active fit (se pravi made in germany) in baby-dry, pa s mi ne zdi vredno kupovati tako dragih plenic za tako malo razlike.
ponoči pa so plenice, katerekoli, nehale prepuščati, ko smo začeli uporabljati kahlico. tokrat smo jo uvedli pri 8m, naslednjič jo bomo pa še prej.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 22:29:42   
mama11
Super, hvala, da si to delila z nami. Pri nas smo poskusili že Pampers, Huggies, Lidlove, Hoferjeve, Mullerjeve in Leclercove. Te zadnje (Mots d'Enfants) so absolutni zmagovalec. Plenični izpuščaj po Pampers Newborn in Hoferjevih. Pampers Active Baby in Active Fit so OK, ampak lahko z Leclercovimi dobim za manjšo ceno boljšo kvaliteto. Lidlove so imele čuden vonj, pa preveč plastične. Huggies so (razen tistih v rumenem pakiranju z motivi Medvedka Puja) puščale, Mullerjeve pa so predebele.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
12.8.2008 10:59:11   
nia5
Aja pa te pamperske kupljene v Avstriji so made in Spainuser posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
12.8.2008 11:52:23   
sanelaa
jaz kot nova uporabnia n bodoča mamica seveda že zdaj pridno berem kaj bom uporabljala.

Mislim, da bom začela kar s pamperskami new born, čeprav mi je od fanta sestra zelo močno priporočila tudi mullerjeve plenice.
V bistvu mi je svetovala da najboljše da poskusim vse in da bom potem sama najboljše vedela katere mojemu malemu pašejo in katere ne. Tako da se že veselim novih izzivov. user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.8.2008 9:03:37   
pupika
In še moj test plenic, ki smo sprobali resda skoraj vse plenice in smos e vedno vrnili na pampers active fit iz mullerja. Odkar pa v mullerju ni več za dobit active fot 5+, pa smo ponoči ponovno mokri, fvala bogu je sedaj poletje in mali spi samo v majčki in plenici, trenutno pa uporabljam za ponoči Baby Dry 6, in ne vem vsako noč je moker, kljub temu da ga na noč po 3 krat previjem, ne vem zakaj pri nas nimajo active fit večjih številk.

Aja da še povem mnenje glede ostalih plenic: Huggies rumene-zelene: totalna katastrofa tudi podnevi puščajo, tako da smo parkrat probali in še skoraj celi paket zapakirali in pospravili v klet.
Libero : od vseh razen pampersk so bile te zelo dobre, puščale zelo malokrat, samo so mi bile pamperske še vedno boljše, lahko rečem da so takoj za pamperskami
Mullerjeve: debele plenice in ravno tako so nam puščale, pa v tej plenici je bilo potrebno skoraj enkrat večkratno previjanje, tako da smo šli rajši nazaj na active fitke.
Neke Aro iz Avstrije: ravno tako kot huggiske, po 10 minutah podnevi je vse teklo, plenica skoraj prazna.
Fixies: smo sprobali ko je bil še dojenček, takrat so nam ugajali, ker so imeli elastične trakove, ker je bil za active fitke še premajhen. So pa tudi debele
Hoferjeve: Niso bile tako slabe, vendar tudi ne vpiajajo tolko kot fitke in je bilo potrebno večkratno previjanje.

Lahko rečem, da so trenutno pri nas najboljše Active fitke, nato Baby Dry in libero, ostale so se izkazale za slabe plenice, no razen za fixies pa ne vem kako se sedaj obnašajo pri tako velikem otroku, namreč naš je star dve leti in ogromno vode spije ponoči, verjetno zaradi tega tudi tolko plenice puščajo.

Če pa je katera odkrila kake super plenice za ponoči in za otroka ki ogromno spije bi pa tudi katere druge še sprobala, za podnevi ni problema nam active fitke zelo odgovarjajo.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.8.2008 10:27:39   
Kranjcanka
Od zacetka smo kupovali pamperske (sedaj active fit) v milerju, brez pravega razloga. Enkrat pa sem opazila, da ima svakinja milerjeve beauty-baby, rekla je da se obnesejo in da so krepko cenejse. No pa sem jih kupila in dala nasemu takrat 18,19m staremu decku. Po cca pol ure je prisel k meni, kazal na plenico in govoril dol, dol to. Slekla sem jo, bila je polulana. Ocitno je imel mokro ritko in to opazil, kar pri pamperskah ni nikoli. Ista zgodba se 2x, zato mu jih nisem vec dajala in sklenila, da ne kupim cisto nic drugega kot pa pampers. Sem pa opazila da imajo Beauti-baby sirsi razkorak. Malega to ni pretirano motilo.

Lp

< Sporočilo je popravil Kranjcanka -- 14.8.2008 10:29:25 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.8.2008 11:37:03   
deja87
...fixies so ok... vsaj meni...user posted image

...po pamperskah je imela vedno vneto ritko..grozno..user posted image

...zato PAMPERS user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.8.2008 12:46:12   
Anonimen
Jaz kupujem samo še Muellerjeve Beauty baby. Meni nikoli ne premočijo in tekočino res dobro zadržijo. Naša popije ponoči več stekleničk in zjutraj je plenica čisto polna pa ne premočijo.

Sem pa bila zelo razočarana nad plenicami LIONS - katastrofa.

(odgovor članu deja87)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
15.8.2008 18:11:58   
Kaja08
Mi smo začeli s Pampers nwe born - super, ni pripomb.
Potem smo kupili večje Pamperske MADE IN POLAND - katastrofa, skoz je bil moker, skoraj vedno mu je ven priteklo.
Smo kupili Pamperske v Muellerju - SUPER!! Nikoli nič ven ne priteče, lepo vpija in jih imamo za ponoči. Ker so pa u iber drage, zdej za čez dan sprobavam ostale plenice - DM so mi bile trde in debele, Muellerjeve so kul, Lumpi - Mercator niso fajn (take lebave mi delujejo, pa še moker je bil), Lidlove so super.

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
15.8.2008 19:34:54   
BAMBINA_
Mi pa nikoli nismo tako eksperimentirali s plenicami. Na začetku smo uporabljali Pampers Active Fit in so se čudovito obnesle, tako poljske kot nemške, smo pa 1x kupili Pampers Active Baby, ker je bil nahrbtniček gratis, so bile pa katastrofalne user posted image Pri okoli devetih mesecih sem kupila Müllerjeve za pokušino, ker so 3x cenejše od Pampersk in so bile čist ok, tako, da jih še danes uporabljamo, razen ponoči, ko so Pampers Fitke še vedno zakon.
V splošnem jaz nisem opazila razlike med nemškimi ali poljskimi Pamperskami, pač pa med samo vrsto Pampersk; torej med Active Fit in Active Baby.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
16.8.2008 17:28:57   
tominikapiki
nam pa pampers active fit ponoči vedno premočijo! za znoret!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
16.8.2008 18:04:17   
lindy
Men so najboljše DM-ove babylove!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
16.8.2008 21:56:18   
muck
No, da povem še našo izkušnjo. Mi smo od rojstva dalje uporabljali pamperske kupljene v mulerju. No skoraj od rojstva, od takrat, ko sem pogruntala, da drugje kupljene pamperske niso iste kot v mulerju (2 tedna). V porodnišnici smo od tistih pleničk dobili izpuščaje, vse ostale pleničke (mulerjeve in pamperske kupljene drugje) so nam premočile. Najprej smo uporabljali "fitke", ki so bile zakon, samo so dražje oz. jih je manj v paketu kot je "drajk", ravno zaradi tega sem začela uporabljati "drajke", tisti gel, ki je not, tudi slučajno nič ne moti, draži, smrdi itd. Vmes valda probaš še kakšne druge npr. tiste iz lidla ali pa mulerjeve, ker ti je kolegica rekla kako so dobre in ker ti vseeno ni mar za denar, ki gre za te plenice, ampak na koncu ugotoviš, da so najboljše pamperske iz mulerja. Nam so do sedaj čisto vse ostale premočile in če povzamem koliko sem prišparala na ta račun: nič, še več mi je šlo časa, toliko bolj pogosto sem ga mogla previjat, toliko polj pogosto preoblačit pa posteljico menjat,....
Ampak tako kot berem je verjetno odvisno tudi od "postave" naših user posted image . Drugače si ne znam predstavljat kako lahko nam premočijo pleničke, nekomu drugemu pa ne (glede na to, da je količina lulanja približno enaka - čez dan).

Ampak to smo mi....


_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
16.8.2008 22:10:17   
koala
Naši ritki pa paperske sploh niso utrezale nobene, pa smo preizkusili še DM-jeve in so bile vredu, pa mullerjeve in so tudi fajn, sploh te nove so tajnše, me pa moti da imajo tako majhen trakec za zapenjanje. Zdaj pa uporabljamo hoferjeve, ker koži ugajajo, prepuščajo ne, razen kadar se pokakak( kaka vsak drugi dan) in je bomba da je pomoje ne zadrži nobena plenica, pa še ugodne. Aja na lidlovih pa mi je všeč indikator mokrote.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?