|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: email njemu
12.8.2008 17:31:41   
Anonimen
Mogoče pa še sam ne veš, kaj bi?


Mogoce pa niti ti ne ves, kaj bi?

Razen drame user posted image .

(odgovor članu the_reason)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: email njemu
12.8.2008 21:36:56   
the_reason
Ni poročen, niti ne živi z njo, je pa dve leti v zvezi, nima otrok. Ni res, da seksava, kadar se njemu zahoče! Seks sva pustila za nekaj časa pri miru, dokler se ne odločiva, kako naprej! Je pa res, da sva mečkača, da ne veva, kaj bi naredila. Vem, da sem jaz tista, ki se je bolj ogrela, on pa verjetno noče tvegat in it iz varne zveze, ki jo fura zdaj.

Hvala Vijoličarka, tvoje besede bom še večkrat prebrala. Tudi ostalim hvala za mnenja, mi je pomagalo, da sem vse to prebrala, ker žal situacije ne morem razlagati prijateljicam, rabim pa objektivna mnenja!

Aja, patetično, ja, je, ampak, a ve niste bile nikoli nesrečno zaljubljene? Saj vam čisto privoščim, da ste se zaljubile v pravega! Pri meni je žal tako, da sem se zaljubila v oddanega moškega, čeprav sem tudi mislila, da mene kaj takega ne more doleteti...

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: email njemu
12.8.2008 21:40:58   
baguSka
tezko je bit pameten.. jaz mam prijateljico, ki je tud 3 leta 'hodila' s fantom, ki je mel punco.. ampak si je bejba cist na izi vzela.. no enkrat se je le odlocla da ne bo vec z njim, ce bo se vedno imel obe in je on potem pustil tisto pucno, s katero sta bla skupi 8 let.. onadva sta potem sla takoj zivet skupi in sta prezivela skupi tud 11 precudovitih let.. zdej sta sla pa narazen.. ampak cist zarad drugih razlogov, ne zaradi tega, ker bi on njo varu..

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: email njemu
12.8.2008 22:00:40   
ZmajTolovaj
Aja, patetično, ja, je, ampak, a ve niste bile nikoli nesrečno zaljubljene?


Ja, seveda sem bila. Pri trinajstih, pa potem pri šestnajstih, pa pri dvajsetih še enkrat. Ampak nisem takih bedarij pisarila, še manj pa da bi enemu k****u jokcala, da se bo naslajal nad svojo božanskostjo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: email njemu
12.8.2008 22:05:11   
deja27
Ni res, da seksava, kadar se njemu zahoče! Seks sva pustila za nekaj časa pri miru, dokler se ne odločiva, kako naprej!
,kaj pa po tem delata,ne mislim nič slabega ko to vprašam!!!!!če si njegova"druga violina"?????

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: email njemu
12.8.2008 23:02:12   
Anonimen
Patetično in zelo otročje...

(odgovor članu the_reason)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: email njemu
13.8.2008 11:11:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

bolje da ne mu ne pošlješ, kaj pa če si z njegovo delita mail box...boš še več sranja naredla, kot je...
pusti in pozabi ga, pa si najdi enega samskega.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: email njemu
13.8.2008 12:27:09   
silvya
Kakšne otročarije! user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: email njemu
13.8.2008 14:17:14   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: the_reason

Aja, patetično, ja, je, ampak, a ve niste bile nikoli nesrečno zaljubljene? Saj vam čisto privoščim, da ste se zaljubile v pravega! Pri meni je žal tako, da sem se zaljubila v oddanega moškega, čeprav sem tudi mislila, da mene kaj takega ne more doleteti...


Seveda smo bile tudi me nesrečno zaljubljene, ali kar misliš da smo se poročile in imele otroke s prvim ki je mimo prišeluser posted image

Gre zgolj za to da so takšni majli za želodec obračat pocukrani in patetični. Postavi ultimat do kdaj naj se odloči in basta! In če se ne odloči zate boš tudi to preživela, še vse smo. Bi pa sedaj glavo v pesek tiščala vsakič ko bi kakšnega bivšega srečala če bi kdaj tako sluzasto za njim lezla, medtem ko bi on svoji rit vsak večer pri punci grel.

In očitno ima njo veliko bolj rad kot tebe, ker če je nebi imel bi bil že zdavnaj s tabo. Ker ga drugega kot čustva očitno ne držijo z njo, glede na to da ni poročen in nima otrok za izgovor zakaj je ne more zapustiti.
O tem raje malo razmisli.


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: email njemu
14.8.2008 12:37:08   
janne
Kar se tebi dogaja trenutno, ni nič takega, človeško pač, je pa res, da ne bi želela biti na tvojem mestu. Odgovori v smislu "patetično in otročje" pa prihajajo večinoma iz ust, oziroma prstov tistih, ki v tvojem prvem postu najprej pomislijo na svojega fanta, moža, partnerja...Zanimivo a ne:-).

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: email njemu
14.8.2008 21:37:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janne

Kar se tebi dogaja trenutno, ni nič takega, človeško pač, je pa res, da ne bi želela biti na tvojem mestu. Odgovori v smislu "patetično in otročje" pa prihajajo večinoma iz ust, oziroma prstov tistih, ki v tvojem prvem postu najprej pomislijo na svojega fanta, moža, partnerja...Zanimivo a ne:-).



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako se pa že dolgo nisem nasmejala. Jaz sem napisala kar si mislim in to je patetično in zelo otročje. In točno to si mislim o e-mailu, kot bi ga pisala jaz pri 14 letih..

In ja imaš prav, zelo zanimivo  najprej sem pomislila, na svojega moža, ker prav gotovo avtorica e-maila hodi na zmenke z avionom v Kairo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in meni v zelje skače....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ko že glih pišem pa še to:
Se pa povsem strinjam še z tisto izjabo o pokončni ženski in rezervi.

(odgovor članu janne)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: email njemu
15.8.2008 0:18:03   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: janne

Kar se tebi dogaja trenutno, ni nič takega, človeško pač, je pa res, da ne bi želela biti na tvojem mestu. Odgovori v smislu "patetično in otročje" pa prihajajo večinoma iz ust, oziroma prstov tistih, ki v tvojem prvem postu najprej pomislijo na svojega fanta, moža, partnerja...Zanimivo a ne:-).


Jo, ful.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu janne)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: email njemu
15.8.2008 0:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: janne

Kar se tebi dogaja trenutno, ni nič takega, človeško pač, je pa res, da ne bi želela biti na tvojem mestu. Odgovori v smislu "patetično in otročje" pa prihajajo večinoma iz ust, oziroma prstov tistih, ki v tvojem prvem postu najprej pomislijo na svojega fanta, moža, partnerja...Zanimivo a ne:-).


Jo, ful.



A ne kako nam je misli prebrala? user posted image user posted image  Men se je kar cel film zavrtel pred očmi, kako gre ženska parkrat na teden na avion in pride ga srat z mojim možem...user posted image user posted image  In potem sem zapisala  patetično in zelo otročje...



(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: email njemu
15.8.2008 0:26:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janne

Kar se tebi dogaja trenutno, ni nič takega, človeško pač, je pa res, da ne bi želela biti na tvojem mestu. Odgovori v smislu "patetično in otročje" pa prihajajo večinoma iz ust, oziroma prstov tistih, ki v tvojem prvem postu najprej pomislijo na svojega fanta, moža, partnerja...Zanimivo a ne:-).


Jaz priznam. Sm pomislna na svojga prvega fantauser posted image . Matr je blo lušno v osnovni šoliuser posted image



(odgovor članu janne)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: email njemu
15.8.2008 7:51:26   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Jaz ne bi želela bit druga violina. Jaz ali pa ona.




definitivno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?