|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 9:12:20   
willma
Čestitke za user posted image !

Kar se tiče zanositve, pa so ti tako ali tako že mnoge druge napisale, večja verjetnost je, da je oče drugi, a človeško telo je čudež narave, zato se nikoli ne ve.

Ta otrok pa že prihaja na svet s svojim namenom.
Vem zelo preprosto je rečt, da se ne sekiraj kdo je oče, a to dejansko izvajat je nekoliko težje. Glavno je le to, da je otrok tvoj.
Energijo raje troši na pozitivnih stvareh, recimo, da uživaš v nosečnosti, da se psihično in fizično pripraviš na lahek in srečen porod, ...
S tem, da se obremenjuješ samo po nepotrebnem izgubljaš energijo v prazno oz. pošiljaš energijo ravno tja kamor je ne želiš.

Uživala si življenje in zato si bila nagrajena z najlepšo nagrado - otrokom.
Uživaj še naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 11:57:27   
deki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super odgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ni večje sreče kot pa svojo user posted image po dolgih 9mes. v rokah držatuser posted image
user posted image user posted image veliko sreče v user posted image  in z user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:15:52   
Anonimen
Če bi tiščala noge skupi in imela samo enega bi vedla kdo ti je naredu otroka. Če pa skačeš kot zajec je pa res kriza... Tudi če ni šlo za varanje. Kaj boš rekla otroku, če sploh ne veš kdo mu je oče. user posted image

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:22:01   
Anonimen
Če bi tiščala noge skupi in imela samo enega bi vedla kdo ti je naredu otroka. Če pa skačeš kot zajec je pa res kriza... Tudi če ni šlo za varanje. Kaj boš rekla otroku, če sploh ne veš kdo mu je oče.


se strinjam s prejšno anonimno...mislim halooooo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:37:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če bi tiščala noge skupi in imela samo enega bi vedla kdo ti je naredu otroka. Če pa skačeš kot zajec je pa res kriza... Tudi če ni šlo za varanje. Kaj boš rekla otroku, če sploh ne veš kdo mu je oče.


se strinjam s prejšno anonimno...mislim halooooo.


O marija! Pejte hitro eno zmolit pa zobe prat, ke ste imele slučajno usta odprta ob tem, ko ste tole pisale.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:44:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če bi tiščala noge skupi in imela samo enega bi vedla kdo ti je naredu otroka. Če pa skačeš kot zajec je pa res kriza... Tudi če ni šlo za varanje. Kaj boš rekla otroku, če sploh ne veš kdo mu je oče. user posted image


če bi tiščala noge skupaj, potem ne bi mogla zanosist. Se mi zdi, no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:45:12   
Anonimen
ja prej bi mogla mislit na to, ne zdaj ko je že narejeno kar je.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:46:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja prej bi mogla mislit na to, ne zdaj ko je že narejeno kar je.


Ti tudi molit pa usta prat, pa hitro! Pa na novo se registrirat kot Brezmadežna.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:50:12   
Anonimen
Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi.... Pojdi se ti umit če si takak k si bolj umazane kot me, k ne skačemo s partnerja na partnerja.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:52:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi.... Pojdi se ti umit če si takak k si bolj umazane kot me, k ne skačemo s partnerja na partnerja.


pejt seksat, da ne boš tako nataknjena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:55:28   
Anonimen
prejšnja anonimna...tudi tokrat se strinjam s tabo. Kot zgleda imamo čisto isto mišlenjeuser posted image .  In ja, zame so take, ki v istem tednu z 2, od katerega ni sploh nobeden njen partner, ene velike k....in so si same krive, če do česarkoli pride.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:57:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi.... Pojdi se ti umit če si takak k si bolj umazane kot me, k ne skačemo s partnerja na partnerja.


pejt seksat, da ne boš tako nataknjena.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:58:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi.... Pojdi se ti umit če si takak k si bolj umazane kot me, k ne skačemo s partnerja na partnerja.


Hallo nazaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 12:59:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi....


A imaš normo dva v dveh tednih? Hallo meni.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:01:55   
Anonimen
Dajte no... Kdo pa ste, da imate pravico obsojati, ko ne poznate ozadja! Punca se je čisto korektno in prijazno obrnila na vas za pomoč, ve pa takole. Njena stvar, kaj je počela z dvema. Od vas potrebuje samo pomoč, ne pa kamenja.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:02:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dajte no... Kdo pa ste, da imate pravico obsojati, ko ne poznate ozadja! Punca se je čisto korektno in prijazno obrnila na vas za pomoč, ve pa takole. Njena stvar, kaj je počela z dvema. Od vas potrebuje samo pomoč, ne pa kamenja.


Ah, pusti jih, saj so samo smešne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:04:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brezmadežna ker rada sexam, ampak ne s dvema v enmu tednu. Hallo tebi.... Pojdi se ti umit če si takak k si bolj umazane kot me, k ne skačemo s partnerja na partnerja.


Roko na srce, kdo te pa bo mel tako zadirčno in svetohlinsko?

Aja in mimogrede gospa Popolna. Ne piše se s dvema ampak z dvema.

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 20.8.2008 13:05:17 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:07:28   
lemavrica
Uff najlažje se je skrivat pod anonimnostjo in napadat ljudi. Res bi rada doživela dan ko si bo ena od teh anonimnih upala kaj takega napisat pod svojim nickom in stat za svojimi besedami.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:14:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Uff najlažje se je skrivat pod anonimnostjo in napadat ljudi. Res bi rada doživela dan ko si bo ena od teh anonimnih upala kaj takega napisat pod svojim nickom in stat za svojimi besedami.


Tega dneva ne boš dočakala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:31:17   
M1987
Težka situacija user posted image Važno, da je user posted image zaželjen. Kako se boš naprej odločala je tvoja stvar - ali boš delala test ali karkoli. Jaz ti želim lepo user posted image in zdravega user posted image srečno user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:51:03   
punčka10
Hej.
Tut jst ti želim srečno nosečnost in zdravega user posted image . Punce, ki pravijo, da je to samo tvoja stvar, s kom sexaš imajo prav!!! Ostalih komentarjov, ki te obsojajo si ne jemli k srcu. Mislim, da je vsaka od nas v življenju že naredila kakšno neumnost(kakršnokili). Jebi ga, nismo popolni. Bodi vesela, da je tvoja "neumnost" obrodila sadove in boš postala mamica!!! Ker, če si napisala, da si mislila, da si neplodna, potem vrjamm, da morš biti sedaj najsrečnejša da si noseča (kljub zapletom z očetovstvom). Glavo gor, pozabi na to, dokler ne rodiš, potem pa rešuj nastali zaplet s testom DNK. Srečno

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 13:54:51   
sazi
Tudi jaz ti želim srečno in zdravo nosečnost. Za ugotavljanje očetovstva boš pa res morala počakati na čas po porodu. Poznam pa podoben primer, kos o punci rekli, da nikoli ne bo mogla imeti otrok in potem zanosila (sicer s stalnim fantom) še oba precej mlada, pa sta bila nekaj let skupaj in šla potem narazen, ampak se dobro razumejo, pa še enega otroka je imela kasneje (res neverjetno po začetni diagnozi).
Čeprav prestrašena in negotova, je bila zanositve in otroka zelo vesela.

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 15:16:23   
Ylenia
joj res ne vem kako lahko forum sploh se stoji pokonci, ce napadete - in to veckrat, eno deklco, ki samo sprasuje za mnenje. vsaj tok odkrita je da je povedala kaj se ji je zgodil. pa cist lepo se prosila za pomoc. pa tut to mi ni jasno kako jo lahko obsojate da kao nima stalnega partnerja in ne vem se kaj. gotov je katera od vas tut mela vec moskih v svojem zivljenju. k da je to kriminal.
vedno vec je takih obtozujocih odgovorov tle na forumu, skoda za tako nevoscljivost.
js pa rada cestitam vsem frisnim noseckam!
bravo!user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: brez obsojanja..
20.8.2008 15:58:55   
Anonimen
Dolgo se nisem oglasila, ker sem preprosto mislila, da je tema out.. - zastarala (nisem niti preverjala) a glej ga zlomka, kako ste se potrudile!!
Hvala vsem za komentarje - tako za tiste s kritiko, kot vzpodbudne. Navkljub situaciji, v kateri sem se znašla, sem se ob nekaterih prav iz srca nasmejala. Prav razvedrilno brenje tole!!

Vem, prav dobro vem... sama najbolje, da sem ga kiksnila in to tudi obžalujem. Seveda je zdaj prepozno. Vse kar mi ostane je UPANJE na dober izid.

Ja, samska sem in hudirja,  ko človek pomisli, da se preprosto ne more in da se ne bo nikoli spustil v kaj takega, napravi nepremišljenost enkrat in edinkrat; kot sem to storila jaz in potem ti narava takole vrtoglavo popestri zadevo. Huh!!
Ne, ni prijetno, priznam. Nikomur ne privoščim podobne situacije. Obrnila sem se na vas, ker sem bila v stiski in morda v prevelikem upanju verjela, da boste razumele...
Seveda moram živeti s tem naprej - do konca. Ampak to je moj del. Moje življenje.
Lahko me črtite, me oglodate do kosti..., nekatere ste prav vešče v tem - kar privoščite si.
Četudi na moj račun - ni problema. Nisem jezna, ne užaljena. V tem primeru sem lahko le sama nase.
Lahko razumem, da vam je tako početje - spati z dvema, v relativno kratkem času nedoumljivo in nedopustno.

Kakorkoli...

Vse dobro vam želim - predvsem preudarnosti in treznega razmišljanja, ki ga sama takrat nisem imela. Naj vas čustva in strasti ne preplavijo - če pa že, pa zdaj iz vsega prebranega prekleto dobro veste kaj vam je storiti.

Lepo vas pozdravljam.



(odgovor članu Ylenia)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: brez obsojanja..
21.8.2008 8:18:36   
Jane77
Tole mi je pa všeč, kar si napisala. Jst sem že enkrat prej opozorila punce, da ni potrebno kogarkoli obsojati in se mi zdi to grdo. Sploh pa se mi zdi primitivno, ko te tkole blatijo in sodijo o tebi...otročje user posted image

V življenju se ti pač različne stvari zgodijo in včasih te res odnesejo čustva, strast...in lahko narediš tudi kaj, kar potem obžaluješ...vse to je življenje...in kot si napisala - tvoje življenje user posted image !

Srečno!

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?