|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvi znaki nosečnosti
31.8.2008 0:24:17   
sladka_seka
hallo
no da ti se se jz javm
jz sm tud ze mela vse znake nosecnosti (slabost,vrtoglavice,v jajcnikih me je zelo spikalo-bolelo,
zizike sm mela zelo obcutljive,....).Upala sm da je kj, dokler mi ni cez par dni user posted image  prisla in takrat mi se je
use porusilo.Ja nism bla kj prevec vesela k sm vidla da sm dobila ampak kaj nj upam da bo bols:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvi znaki nosečnosti
31.8.2008 7:36:06   
mama afrika
ČESTITKE Vanilla! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti veliko lepih nosečniških trenutkov in upam da se ti kmalu pridružim.

Želvi: hvala ker držiš pesti!

Sladka seka: se popolnoma strinjam s teboj, vendar upanje umre zadnje user posted image . Tudi tebi želim da kmalu zagledaš dve črtici na testu. Po dežju vedno posije sonce!

Včeraj zvečer sem po tuširanju opazila krvav madež na brisači. Upam da je to prišlo iz kakšne druge luknje. Ponoči in zjutraj ni bilo sledu o kakšni M in tudi običajnjih predmentruacijskih bolečin nimam. user posted image

Ciklus imam dolg 26-28 dni in danes je 26. dan. Seveda sem že kupila dva nova testerja in me prsti že pošteno srbijo, vendar bom trdna do srede.

Znaki kot so špikanje v jačnikih, prsi polne kot pri mami madoni in napadi manjše slabosti so zame novi. Vendar psiha je čudna stvar...

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvi znaki nosečnosti
1.9.2008 10:06:40   
5ruska
Živijo punce!
Tudi jaz sem zadnje dneve nekam čudna...Bolijo me prsi, slabo se počutim, imam krče kot pred menstruacijo, pa bi jo morala dobit šele 5.9. In ponavadi je zelo točna. V soboto sem že mislila, da je prišla tetka, pa sem sam malo krvavela in takoj poklicala ginekologinjo-pravi da je možno da je bila vgnezditvena. Seveda sva z mojim dragim v času zadnje ovulacije pridno ravnala rjuhe user posted image . In zdaj sem vsa nestrpna, mam že teste doma, bi bila zelo vesela user posted image . Že od januarja sem brez zaščite, pa še vedno nič....Kdaj pa je naprimernejši čas za test, prvi dan izostanka? Vsaj upam, da bo izostala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mama afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvi znaki nosečnosti
1.9.2008 10:49:21   
anci banci
meni se je v soboto po 2 dneh izostanka user posted image  pojavila na BC mini druga črtica ampak kot neka senca(je treba kr orng pogledat da se vidi), danes sem delala clear blue in spet en rahel spet kot senca plusek.
Ker nisem prepričana 100% da sem nosečka grem dnaes dat kri da vidimo ali so tiste črtice pravilne
če je to res so bili moji prvi znaki nosečnosti to: da me je pekla zgaga in da sem imela 38 vročine(ful je bilo smešno na busu je bila prižgana klima meni je pa teklo in v službi kjer je res mraz v pisarni je bilo men full vroče sodelovca sta pa sedela v zmiskih puloverjih)
in seveda polne in povečane ter boleče prsi, mogoče omenim tudi to da se mi je srčni utrip povečal in da imam viskok spodnji pritisk

(odgovor članu 5ruska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvi znaki nosečnosti
1.9.2008 16:26:45   
mama afrika
Zdravo bodoče mamice!

5ruska: želim ti da čim prej zagledaš user posted image na testu, vendar kot sem brala se na testih pozna nosečnost po prvem dnevu izostanka M (če imaš redne M). Če imaš več testerjev naredi enega sedaj,  drugega pa v soboto, vendar ne bodi preveč razočarana če (kljub nosečnosti) še ne bo pozitiven. Držim pesti!

Anci banci: ali si šla dati kri? kakšni so rezultati? držim pesti da so pozitivni!

Moje jajčnike bo pa razneslo! Sedaj me nič več ne špikajo, me pa močno pečejo. Je morda imela kakšna tudi tak znak?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvi znaki nosečnosti
1.9.2008 17:09:55   
5ruska
mama afrika: Hvala za vzpodbudne besede user posted image . Bom počakala do petka, da ne bo prevelikega razočaranja. V vsakem primeru javim!!!

(odgovor članu mama afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prvi znaki nosečnosti
2.9.2008 8:42:21   
anci banci
ko sem šla dat kri sem pristala špe na urgenci zaradi povišanega pritiska in rezultat je povišan bhcg tako da je uspelo
zdej moram počivat in če mt ta klinčev pritisk ne pade moram nazaj na urgenco

(odgovor članu mama afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prvi znaki nosečnosti
2.9.2008 9:18:13   
Jane77
ČESTITKE anci banci user posted image user posted image user posted image , vidiš da je uspelo!!!!!!! Zdaj pa le pazi na svoje zdravje user posted image  in na pikico user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prvi znaki nosečnosti
2.9.2008 9:59:40   
ptejka
Braaaaaavvvvoooooo Anci banci - kok sem vesela, da si postala user posted image  - zdej pa le pazi na pritisk, nase in seveda na user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prvi znaki nosečnosti
2.9.2008 10:37:50   
S*
anci banci čestitke še tukaj user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image . Lepo in mirno user posted image  ti želim.

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.9.2008 8:10:47   
5ruska
Punce žal je bil lažni alarm. Danes sem dobila user posted image .

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.9.2008 9:30:57   
anci banci
hvala dekleta za čestitke
je super občutek, ampak da bo vsaj ta pritisk padu, ker me kr malo skrbi
tiste ki so srečke user posted image  veliko sreče in lepih trenutkov, za vse tiste ki pa vas to še čaka pa držim pesti

(odgovor članu 5ruska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prvi znaki nosečnosti
4.9.2008 11:18:33   
Anonimen
zdravo punce

Tudi jaz imam iste znake kot večina punc tukaj. Do moje m je še dober teden, o je pa bila tudi pred dobrim tednom nazaj. Jaz sem že 4 dni omotična (ne smem imeti hitrih gibov) popoldne se mi kdaj pa kdaj pojavi slabost, imam zamašen nos, nekaj dni nazaj me je pekla zgaga (kar pa pri meni ni nič nenavadnega), občutljive prsi, spodaj pa imam tudi neki čuden občutek in sem zelo vlažna (skoraj tak kot v času mokrih dni). Ker je anci banci napisala da ima visok pritisk in povečan utrip sem tudi sama preverila in tudi pri meni je isto (moja mama pravi da mi je možno zaradi tega slabo oz. sem omotična). Kar pa se tiče bt pa imam tudi malo večjo kot pa ponavadi. Na user posted image  že delamo od marca, tako da upam da je tokrat uspelo.

lp

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prvi znaki nosečnosti
4.9.2008 20:30:10   
ANABOJAN
anci banci
iskrene česitke in vse dobro
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prvi znaki nosečnosti
5.9.2008 9:40:44   
anci banci
hvala anabojan za čestitke,
upam da bo vse dobro potekalo

anonimen.... meni ni slabo od visokega pritiska in sem le omotična zaspana in v glavi mi zvoni

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prvi znaki nosečnosti
9.9.2008 7:35:23   
cebelica82
lep pozdrav vsem,....se že lep čas nisem oglasila, vas pa spremljam vsak dan.....moram se oglasiti, ker sem danes delala BC in zagledala user posted image !!!!!! sem čisto preč in sem se mogla oglasit.....

sicer sem ga delala kakšen dan prehitro, tak da upam, da vseeno drži....sicer bom pa čez par dni naredila še CB in se še oglasim....držite pesti!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prvi znaki nosečnosti
9.9.2008 8:51:51   
Jane77
bravo cebelica82 user posted image user posted image user posted image , ČEstitke!!!! NOsečka si!!!!!user posted image  user posted image user posted image user posted image  Prav gotovo bo CB tudi pokazal debel +

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu cebelica82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prvi znaki nosečnosti
9.9.2008 14:53:46   
ptejka
BRAVO ČEBELICA82 - se ena nova user posted image !!! Lepo in zdravo nosečnost ti želim!

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?