|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  250 251 252 [253] 254   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
23.3.2015 12:59:51   
witch
*viva* držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam, da bo pa zdaj to to user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 6301
   RE: IUI
23.3.2015 15:29:28   
*viva*
Biba85 to je tvoj prvi IUI? Bom drzala pesti da bo super potek in da nas cim prej razveselis z dobrimi rezultati, ti pa ne pozabi porocat 😉😉

Witch moja draga, hvala ti, sej ves, da te imam rada in da sem ti nadvse hvalezna za podporo. Si soncek, ki posije tudi k meni, ko se zacnejo zbirati oblaki. Nenazadnje pa si v navdih vsem nam, ki se se kar ubadamo s takimi in drugacnimi postoki. user posted image user posted image

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 6302
   RE: IUI
23.3.2015 15:40:31   
biba85
Ja prvi in upam, da zadnji ;). Bom poročala sam razplet.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6303
   RE: IUI
24.3.2015 6:55:57   
Anonimen
Dajte mi povedat, kako je s tem ce partner dobi vroci, okrog 38, v kratkem pa naju caka iui? user posted image Je katera imela tak primer? Skrbi me, da ne bi bili spermiji primerni user posted image a lahko uporablja lekadol za zbijanje vrocine?

(odgovor članu biba85)
  Neposredna povezava do sporočila: 6304
   RE: IUI
24.3.2015 7:29:13   
*viva*
Dvomim,da bi lekadol kaj vplival na to. Midva sva imela prvi IUI hitro po partnerji dokaj zahtevni operaciji in ob jemanju protibolecinskih zdravil pa ni bilo tezav. Itak vzorec pregledajo in scentrifugirajo 😊

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6305
   RE: IUI
24.3.2015 7:36:32   
Anonimen
Nekateri pisejo, da visoka vrocina pobije spermije. Bom na uz vprasala kako je s tem.

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6306
   RE: IUI
24.3.2015 13:33:54   
*viva*
Res najboljse da vprasas, ampak ce ima drugace zadovoljiv spermiogram dvomim,da bi imelo izreden vpliv. Morda bi bil vzorec malo slabsi, kar pa ni toliko problematicno, ker le obdelajo vzorec. Mogoce bodo pa ravno bacilcki spodbudili plavalcke da bodo bolj trmasti in bo uspelo 😉 vsekakor stiskam pesti, ti pa le porocaj 😉

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6307
   RE: IUI
24.3.2015 13:57:08   
nepojasnjena
Živjo, po treh spodletelih IUI, se zopet odpravljam v nov boj, tokrat z IVF postopkom. Zadnji IUI sem bila na puregonu 100 na dan, pa ni bilo velikega učinka. Pridelala sem le dva folikla. Upam da bo tokrat z večjo dozo več sreče. Srčno upam da nam vsem uspe, drzim pesti.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6308
   RE: IUI
10.4.2015 13:01:25   
Anonimen
Koliko dni po iui test pokaže pravilno? Sama sem 11 dan po postopku in sem naredila test, je pokazal minus. Sem ga naredila prezgodaj ali je pokazal pravilno?user posted image

(odgovor članu nepojasnjena)
  Neposredna povezava do sporočila: 6309
   RE: IUI
10.4.2015 14:27:28   
nepojasnjena
Mislim da je še prekmalu, saj se šele 6 dan po IUI zgodi ugnezditev. Torej v petih dneh je koncentracija hcg v teoriji še prenizka da bi jo test zaznal, res pa je da so tudi izjeme. Upam da ti v dnevih ki prihajajo test pokaze user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6310
   RE: IUI
10.4.2015 14:34:46   
Anonimen
Hvala, upam da res zagledam [sm=modricrtici.gif in, da sem test res naredila prehitro. Ti si že začela s postopkom?

(odgovor članu nepojasnjena)
  Neposredna povezava do sporočila: 6311
   RE: IUI
10.4.2015 14:40:36   
nepojasnjena
Js sedaj sem ravno dva dni po transferju. Dobila sem dve blastocistki v varstvo. Upam da se pri meni dobro počutita. 23. imam krvnega. Bo še dolgo do tja. Pred tem sem imela 3x IUI vsakič neuspešno, menstruacija pa je vedno prišla skoraj teden prekmalu, tako da zame bi bil 11. dan beline velik uspeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6312
   RE: IUI
10.4.2015 15:24:28   
Anonimen
Super, držim pesti. Si imela po iui kdaj kakšne "znake"? Naj ti čas do 23. čimhitreje mine.

(odgovor članu nepojasnjena)
  Neposredna povezava do sporočila: 6313
   RE: IUI
10.4.2015 16:15:48   
nepojasnjena
imela sem zelo boleča prsa, to je pa tudi vse, nobenih drugih znakov in potem tudi - na testu. Upam da bo sedaj pozitivno. Zaenkrat tudi še nobenih znakov je pa res šele 2.dan po et. Naj nama hitro mine do user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6314
   RE: IUI
10.4.2015 17:37:10   
*viva*
Hm. Mislim,da si bila prehitra. Meni prejsnjic,ko je bilo uspesno se niti 15 dan ni pokazalo...
Tak da se navijamoooo user posted image user posted image

Jaz pa se pikam. V nedeljo imam uz, zgleda bo tokrat vse hitrouser posted image

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu nepojasnjena)
Neposredna povezava do sporočila: 6315
   RE: IUI
10.4.2015 19:43:18   
Anonimen
Držimo pesti za vse nas! Kje obiskujete neplodnostne ambulante? Je katera v MB?

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6316
   RE: IUI
10.4.2015 20:40:01   
nepojasnjena
Jz sm v lj (Drobnič)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6317
   RE: IUI
11.4.2015 0:12:45   
*viva*
Jaz pa v Mb user posted image

(odgovor članu nepojasnjena)
Neposredna povezava do sporočila: 6318
   RE: IUI
14.4.2015 15:10:14   
Anonimen
Se vse pikate ali je katera na tabletah? Danes je pri meni 15. dan po iui pa si se nekak ne upam naredit testauser posted image Raje se pocakam kak dan... Zdaj bi verjetno ze moralo pokazat tocen rezultat a ne?

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6319
   RE: IUI
14.4.2015 15:23:38   
nepojasnjena
Ojla, sama bi pocakala še dva dni in šla na krvnega, ta bo 100% brez dvomov. Seveda pa lahko narediš že sedaj, vendar ob neg. rezultatu bo ostalo zagotovo nekaj dvomov in stresa. Želim ti user posted image , pa kakor koli jih boš nalulala ali pridelala v krvi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6320
   RE: IUI
14.4.2015 15:59:55   
Anonimen
Hvala za pesti. Bom se res raje pocakala. Tiste ki ste imele iui v mb, a ste po pozitivnem testu bile napotene na krvnega ali ste se samo morale narocit na uz?

(odgovor članu nepojasnjena)
  Neposredna povezava do sporočila: 6321
   RE: IUI
14.4.2015 21:03:19   
*viva*
Jaz sem bila napotena direktno na uz. Je pa bilo slabo vidno zadnjic in so mi dali se krvnega. Mislim pa, da ce poklices in poves da si v dvomu bos brez tezav dobila napotnico za krvnega, sem bila sama enkrat v dvomu, ker je bil nek cuden rezultat testa pa niso nic komplicirali. Tak da ne rabis placebat krvnega. Stane pa druga ce okrog 15 e v bolnici.

Jaz imela danes IUI. Delala mi je ena mlada zdravnica, bilo je najbolj nezno do sedaj in najbolj hitro user posted image
Upam,da je to dober znak.

Anonimna, stiskam pestiuser posted image user posted image

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6322
   RE: IUI
14.4.2015 21:17:04   
Anonimen
Super, drzim pesti tudi zate viva! Raje se pocakam nekaj dni, ce bo slucajno pritekla, ce pa ne bo, pa bo itak verjetno ze dobro vidna crtica.
A ta mlada zdravnica je imela ocala in dolge temne lase?

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6323
   RE: IUI
14.4.2015 21:18:27   
*viva*
Ja, tocno ta. Zelo prijazna in z obcutkom 😀

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6324
   RE: IUI
14.4.2015 21:23:32   
biba85
Meni pa ni bila prevec nezna,res pa je, da ni uporabila nobenega gela al kaj se obicajnjo da na kateter in je poskusla kar tako. Tako da je bilo malo bolece za par sekund.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  250 251 252 [253] 254   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  250 251 252 [253] 254   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?