|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
2.9.2008 14:13:47   
lenna
Živjo punce, jaz sem zopet nazaj.
Sem bila na kratkem oddihu pred težko pričakovanim postopkom, sedaj pa še malo čakanja...

Oktavija, res lep seznam. Vidim da si se zelo potrudila.

Boob, zgoraj sem zasledila da moraš dostaviti slike od HSG. Jaz jih imam tudi doma, pa ni nihče rekel, da jih moram prinesti. Izvid pa imajo. Sedaj me pa skrbi da ne bom imela popolnih papirjevuser posted image

Jaz bom dobila Gonal F on tudi mene že zeloooo skrbi tole pikanje. Ne vem kako bo. Ampak za malo pikico bomo že potrpeli, kajne.user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IUI
2.9.2008 14:19:17   
miska73
Daš še mene med navijačice.
Pa oktavija, lep seznamček si naredila.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IUI
2.9.2008 14:19:57   
oktavija
lenna ..... user posted image user posted image tako se govori, biti moremo pogumneuser posted image !!!!
Sicer pa te inekcije sploh niso hude in ni se treba bat, jaz sem že dve dala čez in pri drugi sem bila že čist sproščena in nič ni bolelo!!!! user posted image Tak da se nič ne sekirat!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IUI
2.9.2008 14:20:58   
crvicek
Hvala, full sem počaščena, da sem postala vaša prva navijačica!
user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa še močneje navijam za user posted image !

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IUI
2.9.2008 14:21:46   
oktavija

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - 2.IUI - MB - test 07.09.2008
  • Obayifo - 1.IUI - Graz - test 08.09.2008
  • Daga11 - 1.IUI - MB - test 13.09.2008
  • Fargesia - čaka na 2.IUI - LJ
  • boob - 1.IUI - LJ
  • kitka1 - čaka na 1.IUI - LJ
  • neela - čaka na 1.IUI - LJ
  • lenna - čaka na 1.IUI - LJ
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image



miska73  tudi ti si že na našem seznamčki, hvala za vspodbudo!!!
 


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IUI
2.9.2008 14:48:40   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: lenna

Živjo punce, jaz sem zopet nazaj.
Sem bila na kratkem oddihu pred težko pričakovanim postopkom, sedaj pa še malo čakanja...

Oktavija, res lep seznam. Vidim da si se zelo potrudila.

Boob, zgoraj sem zasledila da moraš dostaviti slike od HSG. Jaz jih imam tudi doma, pa ni nihče rekel, da jih moram prinesti. Izvid pa imajo. Sedaj me pa skrbi da ne bom imela popolnih papirjevuser posted image

Jaz bom dobila Gonal F on tudi mene že zeloooo skrbi tole pikanje. Ne vem kako bo. Ampak za malo pikico bomo že potrpeli, kajne.user posted image user posted image


ja res je. . jutri odnesm še slike tja, pa napotnico za laboratori mi mora dat, zame in za mojega. . če se ne motim, za spolno prenosljive bolezni.

Oktavija, se bit user posted image , zelo lepo od tebe da si naredila tak lep seznamček. . .


Jaz pa še vedno čakam user posted image , pa je ni in ni. . . no upam da je nebo oz da nebo kaj narobe, in da je ni zaradi user posted image   sam mislim da preveč upam na to in da nebo nič iz tega

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IUI
2.9.2008 15:05:18   
miska73
ja res je. . jutri odnesm še slike tja, pa napotnico za laboratori mi mora dat, zame in za mojega. . če se ne motim, za spolno prenosljive bolezni.


Imej s sabo svojega dragega ali pa vsaj njegovo zdravstveno izkaznico, ker ti sicer ne bodo dali napotnice zanj.

< Sporočilo je popravil miska73 -- 2.9.2008 15:12:22 >

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IUI
2.9.2008 15:22:55   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

ja res je. . jutri odnesm še slike tja, pa napotnico za laboratori mi mora dat, zame in za mojega. . če se ne motim, za spolno prenosljive bolezni.


Imej s sabo svojega dragega ali pa vsaj njegovo zdravstveno izkaznico, ker ti sicer ne bodo dali napotnice zanj.


uuuuuu, . . . HVALAAAAAAAAA . . še dobro da mi kdo kej pove user posted image . . . tud na pamet mi nebi padlo da jo morem sabo uzet

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IUI
2.9.2008 15:31:04   
miska73
Saj men tud ni...
Pol je moral pa moj dragi sam iti ponjo.
Ampak tudi ni blo hudga. Je skupaj z laboratorijem vred porabil manj kot eno uro...

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IUI
3.9.2008 8:44:25   
oktavija
user posted image user posted image user posted image  Žal sem ravno iz WC in pokazal se je že rjavi izcedek ,tako da nič nebo iz našega veselja...user posted image user posted image user posted image
Tako zdaj gremo pa v tretji krog IUI in tokrat z ampulami... pridružujem se našim fikserkam....user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IUI
3.9.2008 8:46:12   
oktavija

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3.IUI - MB 
  • Obayifo - 1.IUI - Graz - test 08.09.2008
  • Daga11 - 1.IUI - MB - test 13.09.2008
  • Fargesia - čaka na 2.IUI - LJ
  • boob - 1.IUI - LJ
  • kitka1 - čaka na 1.IUI - LJ
  • neela - čaka na 1.IUI - LJ
  • lenna - čaka na 1.IUI - LJ
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image




_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IUI
3.9.2008 10:27:20   
crvicek
Oktavija user posted image user posted image user posted image !

Bodi močna, saj veš da bo kmalu prišel tudi tvoj srečen dan! Pravijo, da v tretje gre rado!

Srečno!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IUI
3.9.2008 13:33:14   
oktavija
Hvala draga za tolažbo...
Tudi jaz upam da bo vsaj v tretje uspelo....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IUI
4.9.2008 10:19:15   
boob
Punceeeeeee. . smo rekle da se bomo trudle da naša tema ne izumrla, pa kar nobene se nič ne oglasi. . pa oktavije se je tok potrudla za naš seznamček.. . dejmo dejmo user posted image user posted image user posted image user posted image


Jst sm pa tok user posted image , danes sem začela spet krvavet, tako da nebo nič  trebuha user posted image  . . no ja sej ga mam tud brez tega user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IUI
4.9.2008 13:35:18   
kitka1
Boob - prav škoda user posted image . Jaz sem tudi zjutraj delala test - sicer je res šele 13 ali 14 dan po O, ampak ni bilo ne duha ne sluha o drugi črtici. BBT mi sicer še ni drastično padla, ni pa več tako visoka kot okoli 10. dne po O. Po moje bo v kratkem user posted image . Je pa res, da dokler je ni, lahko upamo :).

Iz Lj ne duha ne sluha o kakšni pošti. Bo treba res malo poklicati v 105 in povprašati o stanju.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IUI
4.9.2008 13:40:55   
boob
jaz grem jutri tja, pa bom mal poprašala kdaj bodo pošto pošiljali in vam takoj sporočim.. . upam pa da je neboš potrebovala, . . počak še par dni z testom pa ga ponovi, ker to je verjetno res prekmalu,. . kdaj bi jo pa morala dobit

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IUI
4.9.2008 15:16:25   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image  Tak se dela BOOB!!!! Vspodbujat je treba našo temo da ne zamre!!!!! user posted image user posted image user posted image

Sicer mi je žal zaradi tvojih krvavitev...user posted image user posted image user posted image

Meni se je sicer danes izcedek umiril... ampak sem delala tes in je negativen... moja kolegica pravi da je prepričana da sem noseča in da bo test pokazal to šele v ponedeljek... Še vedno imam malo upanja da ima prav!!!

Poročam če bo kaka sprememba!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IUI
4.9.2008 15:17:28   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: kitka1

Boob - prav škoda user posted image . Jaz sem tudi zjutraj delala test - sicer je res šele 13 ali 14 dan po O, ampak ni bilo ne duha ne sluha o drugi črtici. BBT mi sicer še ni drastično padla, ni pa več tako visoka kot okoli 10. dne po O. Po moje bo v kratkem user posted image . Je pa res, da dokler je ni, lahko upamo :).

Iz Lj ne duha ne sluha o kakšni pošti. Bo treba res malo poklicati v 105 in povprašati o stanju.



user posted image user posted image Tako se govori dokler je ni je ni!!! Delaj test čez kakih 5 dni..user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IUI
4.9.2008 15:22:11   
crvicek
Boob user posted image user posted image user posted image .


Oktavija, zate pa držim pesti, da se v ponedeljek pokažete dve debeli user posted image !


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IUI
4.9.2008 15:23:24   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Boob user posted image user posted image user posted image .


Oktavija, zate pa držim pesti, da se v ponedeljek pokažete dve debeli user posted image !



HVALA DRAGA NAŠA NAVIJAČICA!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IUI
4.9.2008 16:32:19   
kitka1
user posted image ponavadi dobim okoli 15. dne po O, če jem dabrostone (sicer pa že 10. dan po O). Glede na moje prejšnje klomifenske cikluse je ta malo bolj optimističen, ker mi temperatura še ni padla. Upam, da bo jutri še višja :) Ponavadi mi hitro pada od 12. dne naprej.

Boob, zelo bom vesela kakšne informacije iz Leonišča. Takoj sporoči!



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IUI
5.9.2008 7:23:20   
boob
Dobro jutro,

kitka1 žal danes tud nebom šla v Leonišče, ker mi še vedno niso poslali izvida od ščitnice, čeprav so mi zagotovili da ga do četrtka dobim. . sm kar mal user posted image  . . Tako da grem šele v ponedeljek.,

Oktavija kako pa je stabo danes? A imaš še izcedek. . upam da bo vse ok in da bo user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IUI
5.9.2008 11:16:05   
oktavija
Čao bejbe!

Eh moja user posted image  se je pokazala v pravi meri tako da ni več upanja za naprej!!! Grem definitivno v 3.IUI oktobra meseca!!!!

Lep dan vam želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IUI
5.9.2008 11:19:40   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Čao bejbe!

Eh moja user posted image  se je pokazala v pravi meri tako da ni več upanja za naprej!!! Grem definitivno v 3.IUI oktobra meseca!!!!

Lep dan vam želim!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žal mi je .....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IUI
5.9.2008 11:21:34   
oktavija
Hvala Auqica mojauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?