|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
9.9.2008 14:08:47   
lenna
pošte še nisem dobila, številke pa tudi nimam. Sem mislila, da številko dobim po pošti - a ni tako?
Čakam pa že od junijauser posted image  Kaj pa ti, si že dobila in kakšno številko imaš

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IUI
9.9.2008 17:16:36   
boob
če čakaš od junija jo boš dobila drug tedn najkasneje, tko mi je una teta tamrekla. . jaz imam 99 in žal nebo šlo ta mesec skozi, tako da bom mogla čakat na naslednjega user posted image

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IUI
9.9.2008 18:56:05   
kitka1
Uf, ste me pa malo prestrašile s papirji. Jaz imam sicer vse (po moje), partner pa še ni šel na test za spolno prenosljive bolezni. Čez poletje sva upala, da bo vseeno kaj uspelo in sploh ne bo treba ;) Kaj mislite, ali je možno, da zato ne dobim pošte? Plan je bil tak, da gre naredit test takrat, ko dobim pošto.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IUI
11.9.2008 10:27:42   
daga11
Evo mene že neki čviči - to ne bo dobro- bo prišla M. Popi......... jutri bi jo mogla dobiti pa bo šel 1 IUI po gobe če pride, user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IUI
12.9.2008 7:26:25   
boob
Dobro jutro,. .

kako smo? nč s ne oglašate . . .

A je katera dobila že pošto?????

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IUI
12.9.2008 7:54:20   
lenna
Dobro jutro tudi z moje strani.

Pošte še kar ni in ni...Mogoče danes, ampak pred službo še nisem dočakala poštarja, Sem tako na trnih. Me mika, da bi kar u LJ poklicala.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IUI
12.9.2008 9:50:06   
obayifo
dobro jutro,
zjutraj sem bila na UZ in je videti 2 folikelčka, ki morata še zrasti....
predvidoma gremo na IUI v torek naslednji teden!

lep pozdravček vsem

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IUI
12.9.2008 10:22:23   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

dobro jutro,
zjutraj sem bila na UZ in je videti 2 folikelčka, ki morata še zrasti....
predvidoma gremo na IUI v torek naslednji teden!

lep pozdravček vsem



user posted image user posted image user posted image  Čestitke za dva folikla!!! Tako neprej!!!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IUI
12.9.2008 10:26:16   
obayifo
oktavija, hvala
kako pa je zdaj pri tebi?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IUI
15.9.2008 6:32:16   
daga11
Moja user posted image  je prišla kot sem pričakovala user posted image !!!!
Zanima me kako je zdaj naprej kaj ti naredijo IUI kar drug mesec ali moreš imeti kaj pavze????

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IUI
15.9.2008 7:35:45   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: daga11

Moja user posted image  je prišla kot sem pričakovala user posted image !!!!
Zanima me kako je zdaj naprej kaj ti naredijo IUI kar drug mesec ali moreš imeti kaj pavze????



ne vem, kako je drugje, midva greva na IUI brez pavze, tudi Reš je rekel, da nič čakat

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IUI
15.9.2008 11:33:21   
boob
Dan. . .

kolk krat pa greste na IUI, midva baje da imava sam 2. . od česa je pa to sploh odvisno?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IUI
15.9.2008 12:20:19   
daga11
sem klicala v MB so rekli da naj imam en mesec pavze tak da...
jaz imam 4 poskuse 1 je za mano
bomo pa probali brez klomifena in inseminacije kaj veš mogoče pa tako rata a ne???
optimist moreš bit čeprav sem bila v petek in soboto kar malo slabe volje še dobro da imam moža ki me spravi v dobro voljo in me bodri,...tako sebe kot mene hehehe
no upam da bodo ratali poganjki pri vas javim se vam spet ko bom na klomifenu in v postopku IUI čez en mesec
lp

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IUI
16.9.2008 14:57:25   
boob
heeeeyyyy. . .a je tu kaj novega. . nobena se nič ne oglasi user posted image

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IUI
16.9.2008 15:15:10   
obayifo
pozdravljena,
nama ni nihče rekel, kolikokrat naj greva, ker itak hodiva samoplačniško
v nedogled itak ne misliva... odvisno precej od financ
po moje več kot 4x ne bova šla

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IUI
16.9.2008 16:17:31   
boob
zakaj pa od financ. . . a gresta samoplačniško?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IUI
16.9.2008 20:40:07   
obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: boob

zakaj pa od financ. . . a gresta samoplačniško?


Na žalost. Pri nas vse predolgo traja, potrebujeva darovane moške celice in moja leta ne dopuščajo več čakanja.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IUI
16.9.2008 20:44:13   
kitka1
Obayifo, prav škoda... A na kliniki nič ne upoštevajo let?

Jaz še vedno čakam pošto. Vedno pozabim poklicati v 105, ko sem v službi... Preveč dela :) Jutri bom pa res, si bom kar alarm nastavila. Sporočim, kakšno je stanje.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IUI
16.9.2008 22:12:02   
obayifo
v tistem času sem imela malo povišan fsh, klomifenski test se ni najbolj obnesel in na GK so me poslali v Prago po darovani celici, kar pri nas ni dovoljeno in ZZZS torej ne krije stroškov, tako sva bila primorana poiskati drugo pot

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IUI
17.9.2008 7:25:34   
boob
obayifo upam da vama čim prej uspe user posted image user posted image user posted image . . a smem prašat kok plačujeta za ta postopek?

kitka1 da te spomnim. . moraš poklicat v sobo 105 user posted image

midva sva učerej še kri šla dat, . . . zdej morem pa še mal zmutit da bi pršla že ta mesec not user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IUI
17.9.2008 7:49:21   
obayifo
sam postopek s semenom darovalca cca 540€, stopka 12€ in utrogestan (odvisno, kje ga vzameš, v avstriji po 12€ škatla), plus potni stroški :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IUI
17.9.2008 8:35:26   
boob
ojooojjj. . to je pa ful dinarčkov user posted image   . . . .a gresta prvič (se opravičujem če sprašujem stvari ki si jih že povedala, sam nism nič brala za nazaj)
Res vama želim da bi se takoj primlo,. . . srečno. . .
A smem prašat kolk si stara?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IUI
17.9.2008 9:06:19   
oktavija
Jutro drage moje IUI-jovke!!!!

Kako ste kaj danes??? Kje je naš seznamček??? Je kaj novega...???

Jaz sem zadnja dva tedna tako zasedena v službi da nimam časa pridit čvekat....  Sorryuser posted image

Obayifi -  kako so folili, so dovolj veliki, je STOPKA že padla???

Boob - kako kaj?

Beba75 - hvala Z.S.... Kot sem rekla ti bom odgovorila tukaj da lahko tudi druge preberejo...

Tudi jaz sem v MB... Sem v tretjem postopku... V MB ti dajo napotnico za IUI in potem štartaš takoj ko pride prva Muser posted image .
Pokličeš na oddelek za naročanje UZ prvi dan cikla in poveš da si na IUI in da imaš 5 dan UZ, nato ti da sestra datum in uro za prvi obisk.
Na tem prvem obisku ti povejo kako naprej in dati ti morejo zeleno luč da začneš jemat Klomifen, ki se jemlje od 5-10 dne cikla. Če nimaš še recepta ti ga morejo ta dan dati.  Potem ti z UZ spremljajo rast foliklov in ko pride do velikosti za ovulacijo ti dajo STOP inekcijo, ki si jo sama daš določen dan in ob določeni uri. Naslednji dan pa prideš na IUI. Mož da spermo zjutaj med 7-8 uro, ti pa prideš na IUI okoli 13 ure. Potem pa čekaš 14 dni, da vidiš ali si nosečka ali ne....?
V MB ne čakaš na nobeno pošto in kolikor jaz vem nimajo nekega konzilija tako kot v LJ.
No če te še kaj zanima ti kar vprašaj...

Lep dan vam želim!!!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IUI
17.9.2008 9:08:28   
oktavija

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3.IUI - MB 
  • Obayifo - 2.IUI - Graz - test ????
  • Daga11 - čaka na 2.IUI - MB
  • Fargesia - čaka na 2.IUI - LJ
  • boob - 1.IUI - LJ
  • kitka1 - čaka na 1.IUI - LJ
  • neela - čaka na 1.IUI - LJ
  • lenna - čaka na 1.IUI - LJ
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IUI
17.9.2008 10:00:03   
obayifo
boob hvala. trudiva se že 5 let in v tem času sem jih dopolnila 37.

oktavija upam, da bo gužva kaj popustila.
stopka je padla včeraj zvečer in me je ful strah, da smo zamudili, ker sem popoldan imela krče in tisti značilen izcedek. upam, da bo vse v redu. v graz greva pa jutri. po moje bo test prve dni oktobra...

vsem želim lep dan!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?