|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
17.9.2008 12:58:31   
boob
oooo Oktavija. . lepo da si se oglasla . . jaz kar uredu. . . mal študiram kako bi zmutila da bi pršla že ta mesec na vrsto. . . JOOOOJJJJJ sm nestrpna. . . se morem naučit lepo počakat. . .

Kako pa pri tebi kaj kaže

obayifo . . .a že tok časa se trudita user posted image   resnično upam da vama kmal uspe. . .

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IUI
17.9.2008 17:51:00   
lenna
Da se še jaz malo javim. Še vedno nisem dobila pošte. Danes sem kar naprej visela na telefonu, pa se mi v Lj ni nihče oglasil.
A je že bela stavka a kaj? Je blo nekaj govora o tem, a ne?

Sem upala, da bom že v tem meseuc na vrsti, pa slabo kaže, ker ni ne pošte pa tudi številke še nimam. M pa pričakujem čez cca 10 dni. Bo kr treba počakat na naslednji krog.  

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IUI
17.9.2008 17:53:43   
boob
ne ne. . sigurno bo ta tedn pošta, ker mi je rekla da že prejšni oz ta tedn sigurno. . . ooo pol boš pa hitro na vrsti, bomo pesti držal da bo

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IUI
17.9.2008 17:55:33   
boob
pa kitka1 je rekla da bo dans poklicala pa porašala kako pa kaj. . . zdej se mora pa sam še tu oglasit.  

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IUI
17.9.2008 18:46:34   
neela
boob, lenna in kitka...ob vašem trepetanju za pošto tud jaz že trepetam. Najprej za vas, drugi mesec pa v nizkem štartu tudi sama. Držim pesti in navijam, da pride tista želena kuverta do konca tega tedna, potem pa akcija!!! user posted image

Mimogrede....kaj pošto pošiljajo samo 1x mesečno???

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IUI
17.9.2008 19:11:28   
boob
jp naj bi to bilo samo enkrat na mesec user posted image  . . . lahk bi jo vsaJ 2X mesečno če že ne vsak tedn user posted image  user posted image  user posted image  
A ti jo čakaš naslednji mesec. . no sej pomoje jo bom tudi jaz dobila komi naslednji krog user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IUI
17.9.2008 20:17:53   
beba75
Oktavija hvala za te informacije. Sem mislila da bom mogla tudi jaz čakat pošto.
Sem pa danes dobila user posted image in sem klicala za UZ. Tak da se pridružujem sotrpinkam ki čakajo na postopek IUI. Grem 1 in me lahko kar vpišete na listo zraven.
Tak da lep pozdrav vsem skupajuser posted image .



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IUI
18.9.2008 8:37:45   
oktavija
user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3.IUI - MB 
  • Obayifo - 2.IUI - Graz - test do 5.10.2008
  • Daga11 - čaka na 2.IUI - MB
  • Fargesia - čaka na 2.IUI - LJ
  • boob - 1.IUI - LJ
  • kitka1 - čaka na 1.IUI - LJ
  • neela - čaka na 1.IUI - LJ
  • lenna - čaka na 1.IUI - LJ
  • Beba75 - 1.IUI - MB - test ????
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image


< Sporočilo je popravil oktavija -- 18.9.2008 8:38:00 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IUI
18.9.2008 11:32:15   
beba75
Oktavija  hvala ker si me dala na spisek. Sem pa narobe napisala da že grem. Komaj čakamuser posted image na IUI. Sem en tepka da ne znam niti prav povedat. Se opravičujem.
Ampak sem bila tako vesela, da se je začelo kaj v tej smeri premikati, kajti po 1letu obiska nep. amb. in 6mesecov čakanja na laparo, sem bila čisto avt da se je začelo kaj dogajati.
Bom odslej bolj pazljiva.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IUI
18.9.2008 12:38:18   
oktavija
BEBA75 - draga nič ne skrbi, če si naročena na UZ pomeni da si že v postopku..user posted image user posted image user posted image  Ne pozabi jim povedat samo naj ti dajo recept za Klomifen da lahko takoj začneš!!!!user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa noro navijam da ti čimprej uspe!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IUI
18.9.2008 17:12:58   
obayifo
takole, plavalčki lovijo en jajček po jajcevodu, drugi jih pa čaka na mestu...
šlo je hitro in enostavno, zgleda vse lepo...

je pa danes komisija... lepo bi blo, da bi nama odobril, da bi vsaj kej od zavarovalnce nazaj dobila..

pa še to, a če nad tabo leti čaplja, ma to isti efekt, kot če je štorklja? user posted image

< Sporočilo je popravil obayifo -- 18.9.2008 17:14:30 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IUI
18.9.2008 17:55:19   
boob
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upejmo da ta čaplja sam poiveduje kje si doma user posted image  pol se bo pa štorklja odpravla na delo. . . pa še moj  naslov ji dej user posted image

kdaj pa izveš če je komisija odobrila. . . . bomo pestke držal

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IUI
19.9.2008 10:41:23   
neela
Dobro jutro!
Še meni dajte prosim štorklji, čaplji....whatever....moj naslov - samo, da pride in da ne pride praznih rok!!! user posted image user posted image user posted image

Je kakšni že polepšal dan poštar s tisto najbolj želeno kuverto?????

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IUI
19.9.2008 10:41:44   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: neela

Dobro jutro!
Še zame dajte prosim štorklji, čaplji....whatever....moj naslov - samo, da pride in da ne pride praznih rok!!! user posted image user posted image user posted image

Je kakšni že polepšal dan poštar s tisto najbolj želeno kuverto?????


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IUI
19.9.2008 10:42:39   
neela
Eh, to pa je prehitro tipkanje.....user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IUI
19.9.2008 11:47:47   
lenna
zdravo punce
ker me poštar tudi danes ni razveselil, sem poklicala v LJ. Pošto naj pričakujemo v naslednjem tednu. user posted image pa pričakujem v petek...o kako upam da bom pred M dobila tole težko pričakovano kuverto.. Ko bi mi le kakšen dan zamudila, da bi bilo zihr. Potem moram pa takoj po Gonal. 
Mogoče mi pa le rata še v tem krogu.user posted image  CAO

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IUI
19.9.2008 16:05:36   
kitka1
Lenna, tudi jaz sem danes končno poklicala v 105. Prijazna sestra mi je povedala, da imam št. 83 in da dobim pošto drug teden. Zdaj moram pa mojega hitro v laboratorij posalt, da mu naredijo še test za spolno prenosljive bolezni. Samo še to nama manjka.

Drugače pa se bližam sredini ciklusa - za spremembo brez vseh tablet. V začetku oktobra pa akcija! Malo se bomo špikali, potem pa upamo na najboljše.



(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IUI
19.9.2008 16:13:20   
neela
lenna, kitka - jupiii...user posted image ...naj res čimprej pride želena pošta!!!

Ni mi pa jasno nekaj...kaj, ko dobiš pošto se moraš zglasiti v 105, da dobiš recept za stimulans (gonal, menopur...)?

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IUI
19.9.2008 16:14:26   
boob
heey da se vam še jst mal oglasim, sm danes tako slabe volje kar na jok mi gre user posted image user posted image user posted image   . . . .jst bom pa mogla še ceu mesec počakat na pošto user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IUI
19.9.2008 16:20:37   
neela
boob, ne jokat in ne bit žalostna prosim... user posted image ....saj sem jaz na istem. Boš videla, še nekajkrat spat, pa bova že medve na vrsti. Do takrat pa uživaj, se sprosti, da boš čimbolje pripravljena na boj. user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IUI
19.9.2008 16:24:17   
boob
pa sej ne zaradi tega . . . ma nevem. . zadnje čase sm user posted image . . . . me bo moj našutiru, pol bom vsaj vedla zakaj user posted image  . . .
neela pa ti tudi za v Lj čakaš. . kdaj pa maš za dobit user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IUI
19.9.2008 16:27:13   
neela
eh, boob, take smo pač ženske oz naši hormončki, ki nas zavedejo, da smo občasno jokave. Ampak take smo in take nas imajo naši user posted image radi. Ja, jaz sem tud v Lj na GK. Septembrsko user posted image sem dobila 3 dni nazaj, tako da srčno upam, da pride pošta pred oktobrsko, ker drugače bom šele v novembru na vrsti. Pa ti?

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IUI
19.9.2008 16:30:27   
boob
jst sm jo imela3.9. se pravi da jo moram dobit tam nekje na zaletku oktobra, se pravi da komaj novembra pridem na vrstouser posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IUI
19.9.2008 16:48:50   
neela
Ma najboljši timing imaš punca! Se pravi, da boš mirno lahko čakala do konca oktobra pošto, potem pa takoj v začetku novembra dobiš user posted image in začneš s postopkom. Jaz recimo bom dosti bolj na trnih glede pošte, saj če ne pride pred mojo oktobrsko M, pridem s postopkom na vrsto šele čisto na koncu novembra....user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IUI
19.9.2008 17:30:34   
lenna
Kitkauser posted image , jaz imam pa št. 80. Kaj naj bi to sploh pomenilo, ne vem. Predvievam da je samo zaporedna št. da lažje podatke najdejo. Imam prav?
Neelauser posted image , meni je bilo rečeno, da ko dobim pošto, pokličem v 105 in potem grem po zdravila - vsak dan do 13 ure. Kako pa naprej , ne vem. Prvi dan M pokličem in nato sledi špikanje z Gonalom.... Mi lahko katera opiše postopek. Prosimuser posted image . Ali se je potrebno še kam drugam naročit? Kašno terapijo pa imate ostale
Boobuser posted image , ne bit žalostna. Smo vse na istem. Mene je prejšnji teden zdelalo, tako da sem že razmišljala, da bi kar vse skupaj pustila. Pa še zares se ni začelo. Ženska čustva so res nerazumljiva.

Se opravičujem za nevednost, ampak ko greš v prvi postopek res ne veš kako in kaj. Informacije s formuma res zelo prav pridejo, se strinjate?
Bravo semuser posted image user posted image  v upanju da nas štorklja čim prej obišče

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?