|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
23.9.2008 8:01:34   
lenna
Dobro jutro tudi z moje strani
Tudi midva sva prišla do IUI po dobrem letu čakanja in preiskav. Izidi BP. Na user posted image  pa delava že več ko 2 leti...joj kako čas beži.
Najbolj me jezi, da najprej paziš in paziš da ne bo prehitro ratalo, nato pa ....sledi vsa ta kalvarija.
Imam pa 27 let, moj pa 32. Imamo še srečo, da smo še mladi.
Okolica pa res zna biti zoprna z vsemi vprašanji...ja kaj pa vidva čakata, zdaj sta pa že dost stara.
Včasih me kar prime da bi jih kakšno ostro zabrusila. Še pika na i pa je da imajo vsi sosedje po 3-4 otroke.
Sem pa tudi jaz optimistična.user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IUI
23.9.2008 8:27:55   
oktavija
Jutro babike moje!!!
Lepo da ste pridne in pridno pišete... Midva se matrava za user posted image  več kot tri leta..

No tule pa sem našla nekaj kaj koristi za PCO jajčnike... Knjigica....user posted image

Preberite, ni slabo! A domačo nalogo ste že naredile??? No če niste hitro obiščite moje mesto!

Lep dan vam želim!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IUI
23.9.2008 15:39:35   
beba75
Čao punce!

Vau kakšen dan me ni gor pa je že pol tolk pošte za prebrat. Ste pa full pridne da tak lepo čvekate, men pač malo baše služba pa nimam tolk časa ( si ga pa vzamem ko se le da).
Ste me malo pomirile glede starostnega obdobja, sploh  obayifo. Če se se ti ne sekiraš glede let da bo prepozno zauser posted image , potem se tudi jaz ne bom več s tem obremenjevala (stara sem 33). Pa ne zamert glede tega nisem mislila nič v slabem mišljenju ampak samo pozitivno.
Se pa matrava z mojim že 2,5 leta.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IUI
23.9.2008 16:48:08   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: kitka1

Neela, potem si pa s podobno zgodovino kot jaz.



user posted image user posted image user posted image ....če se ne motim, sva tud približno enako stare....pa še obe pri Drobniču....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IUI
23.9.2008 17:03:48   
neela

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3. IUI - MB 
  • Obayifo - 2. IUI - Graz - test ????
  • Daga11 - čaka na 2. IUI - MB
  • Fargesia (26) - čaka na 2. IUI - LJ
  • boob (28) - 1. IUI - LJ
  • kitka1 (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Drobnič)
  • neela (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Drobnič)
  • lenna (27) - čaka na 1. IUI - LJ
  • Beba75 (33) - 1. IUI - MB
  • kittyy (25) - LJ (dr. Tomaževič)
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image
___________________________________________

Malo sem si drznila posodobiti naš seznamček..user posted image ..za informacije, ki še manjkajo pa javite, da jih dopišemo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IUI
23.9.2008 17:18:29   
Fargesia
neelika pri meni lahko dodaš dr. Voglerja

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IUI
23.9.2008 17:27:39   
neela
user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3. IUI - MB 
  • Obayifo - 2. IUI - Graz - test ????
  • Daga11 - čaka na 2. IUI - MB
  • Fargesia (26) - čaka na 2. IUI - LJ (dr. Vogler)
  • boob (28) - 1. IUI - LJ
  • kitka1 (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Pintar)
  • neela (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Drobnič)
  • lenna (27) - čaka na 1. IUI - LJ
  • Beba75 (33) - 1. IUI - MB
  • kittyy (25) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Tomaževič)
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image
___________________________________________

Sorry, Fargi - res bi lahko vedela zate...user posted image ... Kako si? Zdrava?

< Sporočilo je popravil neela -- 23.9.2008 17:41:24 >

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IUI
23.9.2008 17:37:23   
kitka1
Neela, mene je dr. Drobnič samo operiral, drugače sem pri dr. Pintar. Mi je bil pa res super in če ne bi bila zadovljna s Pinterjevo, bi verjetno nadaljevala kar pri njem.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IUI
23.9.2008 17:54:15   
boob
heyyy, pa da se še jst mal javim, zdej k sm vse pospravla pa spucala lahk pa mal čvekam, pol treba pa kuhat it. . .
jst sm pa pr dr Požlepovi.. .

Punce kaj pa pošta. . . ??? je že??

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IUI
23.9.2008 18:03:00   
neela

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3. IUI - MB 
  • Obayifo - 2. IUI - Graz - test ????
  • Daga11 - čaka na 2. IUI - MB
  • Fargesia (26) - čaka na 2. IUI - LJ (dr. Vogler)
  • boob (28) - 1. IUI - LJ (dr. Požlep)
  • kitka1 (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Pintar)
  • neela (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Drobnič)
  • lenna (27) - čaka na 1. IUI - LJ
  • Beba75 (33) - 1. IUI - MB
  • kittyy (25) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Tomaževič)
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image
___________________________________________


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IUI
23.9.2008 18:11:47   
boob
punce to preberte. . . groza. .

http://24ur.com/novice/svet/smrtonosne-kontracepcijske-tablete.html

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IUI
23.9.2008 20:41:19   
Fargesia
groza....


neela, ja sem zdrava! upam da tko tud ostane...se je pa na šoli med učiteljicami neki razpaslo...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IUI
24.9.2008 8:03:27   
lenna
Čao punce

Neela, pri meni lahko v seznamček dodaš dr. Zorna.

Pošte še ni, meni se pa že bliža čas user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IUI
24.9.2008 8:39:12   
boob
lenna pa pokliči tja pa povej da jo boš zdaj zdaj dobila, sej verjetno imajo že vse prštimano za poslat. . .al pa če si iz Lj pejt kar tja, sej tam ni treba da si naročen, pa naj ti kar da recept za klomifen oz kar boš jemala. . dej mal 'zateži' drgač boš cel mesec izgubila. .

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IUI
24.9.2008 9:21:45   
lenna
Boob, sem ji že zatežila in mi je sestra rekla, da bom zagotovo dobila pošto pravočasno. Potem pa kar naj pridem po zdravila. Bom pa na Gonalu in me je že strah špikanja. Ne vem kako bom prvič tole zmogla. Igel me je bilo vedno stran

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IUI
24.9.2008 9:46:03   
boob
hjaaa. . pol pa pesti držim da bo res pošta pred user posted image . . drgač pa takoj ko jo dobiš, če je še nebo, pokličeš pa poveš

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IUI
24.9.2008 11:48:53   
lenna
Punce,
danes je prišla pošta!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image Končno olajšanje.
Ali menite, da lahko grem jutri kar po zdravila, tudi če danes ne dobim nikogar na telefon. Kje pa se oglasim? Moram kaj imeti s sabo?  Evo, spet imam en kup vprašanja; kaj še bo, ko se bo začelo vse skupaj.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IUI
24.9.2008 13:17:16   
boob
Pravkar sem z kolegico govorila in je rekla da boste danes oz jutri dobile. . .user posted image user posted image user posted image
 lenna ti kar pokliči na 01/5226074 ali pejt v sobo 105 in tam vse dobiš. . .

Jst pa komi naslednji mesec. . .

Punce lejte da boste poročale kako poteka da bo nam hitrej minilo,  . . k se bomo zvami veselile

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IUI
24.9.2008 14:10:28   
Fargesia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pošto!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IUI
24.9.2008 17:26:15   
kitka1
Tudi jaz sem dobila pošto. user posted image

Lenna
, kar se pa špikanja tiče, ti pa lahko iz prve roke povem, da res komaj čutiš tiso iglo. Mene igel sicer ni strah, ampak prvič si kar nisem mogla zapičit igle v trebuh. Po približno 10 minutah sem iz hladilnika potegnila konjak in naredila dva požirka. Tisti mravljinčki, ki sem jih začutila zaradi pijače, so očitno name delovali precej dobro, saj sem si takoj zapičila iglo. In komaj verjela, da se res nič ne čuti. Manj kot pik komarja. Ostalih pet sem si dala brez problema, eno celo v službi. sem mogoče malo nerodno zapičila iglo, tako da sem imela potem čisto majhno črnico. V drugo sem bila že bolj spretna in se sploh ni poznalo, kje sem se špiknila.

Kako stvar izgleda, si lahko pogledaš tukaj: http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs . Točno takšno napravico (pen) dobiš, če imaš gonal. Mislim, da se s podobnimi iglami špikajo tudi sladkorni bolniki.

Če te je pa res strah, ti injekcije lahko daje tudi partner. Res je preprosto in neboloče. Jaz imam gonal raje kot klomifen, ker nimam po njem nobenih stranskih učinkov (pri klomifenu sem napihnjena, obliva me, kot bi bila v meni, vplivajo mi na vid - zjutraj imam kar nekakšne flashlight-e ...).

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IUI
24.9.2008 18:26:20   
boob
kitka1 hvala to je tud meni pršlo prou user posted image   jaz bom tud dobila gonal

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IUI
24.9.2008 19:55:44   
neela

user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3. IUI - MB 
  • Obayifo - 2. IUI - Graz - test ????
  • Daga11 - čaka na 2. IUI - MB
  • Fargesia (26) - čaka na 2. IUI - LJ (dr. Vogler)
  • boob (28) - 1. IUI - LJ (dr. Požlep)
  • kitka1 (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Pintar)
  • neela (31) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Drobnič)
  • lenna (27) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Zorn)
  • Beba75 (33) - 1. IUI - MB
  • kittyy (25) - čaka na 1. IUI - LJ (dr. Tomaževič)
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image
___________________________________________

lenna in kitka - čestitke za pošto!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veselim se tud jaz za vaju, navijam in držim pesti, da rata. Pošiljam vsaki user posted image user posted image , za srečo!!! Napišita, ko bosta štartali s postopkom....da bomo vedele, kdaj najbolj držat pesti in kdaj bomo lahko odprle šampanjc, ko bosta ugledali user posted image !

Fargi.....kod mi hodiš??? ..user posted image ...je vse ok?

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IUI
24.9.2008 20:05:05   
lenna
Punce, hvala za vzpodbudne besede. Jutri grem po zdravila, potem bomo pa videli kdaj štartamo. Bom pa zagotovo obveščala.
Kitka, hvala za filmček- ga bom verjetno kar nekajkrat pogledala.
Neela, hvala za rožice in res upam, da pijemo šampanjec čimprej.

Je res fajn tale forum, se vsaj nekomu lahko malo izpoveš (razen partnerju seveda, ki pa tako ali tako stalno posluša....) saj me razumeteuser posted image


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IUI
24.9.2008 20:11:41   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: lenna

Je res fajn tale forum, se vsaj nekomu lahko malo izpoveš (razen partnerju seveda, ki pa tako ali tako stalno posluša....) saj me razumeteuser posted image



...razumemo, o še kako te razumemo...ker smo v natanko istem položaju kot ti, z vsemi občutki, ki tudi tebe obhajajo....in ravno zato se pri vsaki, ki ji uspe user posted image toliko bolj veselimo...no, vsaj jaz se...user posted image

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IUI
24.9.2008 23:05:37   
kitka1
Neela in lenna, čisto vse, kar sta napisali, drži tudi zame. S partnerjem nočem razpravljati o teh zadevah več, kot je nujno potrebno, ker mi sicer reče, da sem čisto obsedena. Moški te zadeve dojemajo drugače (večina :). Mi je pa fino malo poklepetati s tistimi, ki so na istem.

Kar se pa tiče novih nosečk... Res se iskreno veselim z vsemi, ki so članice tega ali kakšnega podobnega foruma. Malo manj sem pa vesela, ko slišim, da je zanosila kakšna kolegica, ki si otroka sploh še ni želela in se je pač 'ponesrečilo'. Ampak ne morem iz svoje kože...



< Sporočilo je popravil kitka1 -- 24.9.2008 23:06:11 >

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?