|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:58:39   
tanjusi
baci ne utikaj se u moje stvari in mojo zasebnost, ker to ni tvoja stvar. kar se tiče dozorelosti, je sram del otroštva? vsaka ženska ki je sramežljiva je zame več vredna, nasprotje od sramežljivosti so namreč ženske ki plešejo nage, in se pokažejo vsakemu (ne mislim ginekologu) ampak nasploh to so neke "lahke ženske". tko da tiste ki čuvajo svoja sramna mesta, so meni nasprotje od takih lahkih žensk.

mislim saj ne morem verjet, moj prvi ginekolog je bil moški pa sploh nisem razmišljala da je to moški, ampak da je to zdravnik, ki mi bo pomagal in svetoval- res ste čudne nouser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 11:00:05   
ledenka
Talibetun, sicer pa sta v Leonišču vsaj 2 ginekologinji, ki se ukvarjata z neplodnostjo - Bokalova in Pinterjeva, če se ne motim. ampak moraš bit pripravljena na to, da te ne bo zmeraj gledala tvoja G, ker imajo razpored, kateri G dela kateri dan ambulante. za nekatere zadeve se lahko dogovoriš s svojo G, nekje pa ni fleksibilnosti.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 11:09:36   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Talibetun, sicer pa sta v Leonišču vsaj 2 ginekologinji, ki se ukvarjata z neplodnostjo - Bokalova in Pinterjeva, če se ne motim. ampak moraš bit pripravljena na to, da te ne bo zmeraj gledala tvoja G, ker imajo razpored, kateri G dela kateri dan ambulante. za nekatere zadeve se lahko dogovoriš s svojo G, nekje pa ni fleksibilnosti.




se da to dogovorit ni problem. sem bla enkrat na urgenci, imajo tudi razpored.ampak sem rekla da hočem žensko in mi jo je poiskala. hvala za informacije ledenka.

tanjusi nismo čudne, to je stvar usake posameznice kaj hoče. meni je zdravnik eno, ampak ginekolog drugo. čeprou nisem nikoli hodila k zdravniku. so ble vse zdravnice. samo slikala sem zobe enkrat,pa je bil zdravnikuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 20:02:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

miška nima smisla se dajat z njimi. nekatere ženske mamo več morale in srama. zdej če je baci useeno naj ji bo, sigurno pa njenemu partnerju ni useeno, da ji tam neki moški nekaj šari. ampak to ni moj problem. naj dela kar hoče.

halo??????????????? torej sem jaz nemoralnauser posted image user posted image user posted image  daj daj saj živimo v 21. stoletju in je žalost, če tvoj partner ne razume da je strokovnost eno,  šarenje tam doli, kot ti to imenuješ, pa drugo. Res žalostno.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dr.Gavričeva v MB
8.12.2008 13:15:45   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

miška nima smisla se dajat z njimi. nekatere ženske mamo več morale in srama. zdej če je baci useeno naj ji bo, sigurno pa njenemu partnerju ni useeno, da ji tam neki moški nekaj šari. ampak to ni moj problem. naj dela kar hoče.

halo??????????????? torej sem jaz nemoralnauser posted image user posted image user posted image  daj daj saj živimo v 21. stoletju in je žalost, če tvoj partner ne razume da je strokovnost eno,  šarenje tam doli, kot ti to imenuješ, pa drugo. Res žalostno.


BRIGI SE ZASE! VSAK IMA SVOJE MNENJE. NE UTIKAJ SE V ZASEBNOST. NEKIM PAŠE NEKIM NE. KOLK STE OTROČJE.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dr.Gavričeva v MB
8.12.2008 16:27:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

miška nima smisla se dajat z njimi. nekatere ženske mamo več morale in srama. zdej če je baci useeno naj ji bo, sigurno pa njenemu partnerju ni useeno, da ji tam neki moški nekaj šari. ampak to ni moj problem. naj dela kar hoče.

halo??????????????? torej sem jaz nemoralnauser posted image user posted image user posted image  daj daj saj živimo v 21. stoletju in je žalost, če tvoj partner ne razume da je strokovnost eno,  šarenje tam doli, kot ti to imenuješ, pa drugo. Res žalostno.


BRIGI SE ZASE! VSAK IMA SVOJE MNENJE. NE UTIKAJ SE V ZASEBNOST. NEKIM PAŠE NEKIM NE. KOLK STE OTROČJE.


user posted image user posted image user posted image
se ne vtikavam, sem ti že prej napisala, da ima vsak pravico do svojega mnenja..očitno si rabla en cajt, da si to spoznala....

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 8.12.2008 16:29:50 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dr.Gavričeva v MB
9.12.2008 9:16:35   
Talibetun_tewhidi
No pol verjetn bi ti morala takoj to sklepat, ko sem jaz na začetku iskala žensko ginekologinjo, prej ko bi začela nasprotovat. že prej bi morala rečt, da je to mnenje vsake posameznice, ne pa da si nesramno postopala. veš mi smo že zdavnej zaključle to debate, zakaj jo ponovno odpiraš spet s tem halo? sedaj se umiri. če maš kej konkretnega da mi poveš, me lohk kontaktiraš na pm. res je brezveze da tukaj pišeš, ko pa smo se že vse dogovorile na 2 strani te teme. pejd mal nazaj pa prečitaj. je ta stvar že rešenauser posted image ..

želim ti da bi kmalu zagledala pikico user posted image ali pa kar user posted image user posted image .

nasvet: "bodi bolj sproščena, prej boš imela možnost za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep pozdrav vsemuser posted image

< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 9.12.2008 9:17:09 >

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.12.2008 20:24:30   
arobic3
Halo ženske, upam da ste si povedale kaj ste si mele. Sedaj bi pa jaz rada povedala nekaj na temo zaradi katere sem jo odprla. Danes sem bila na ultrazvoku-14.dan ciklusa in našli so mi miome na maternici.Malo me je stisnilo, čeprav sta še majhna, ampak potem sem si malo pogledal kaj to pomeni in mislim da ni tako strašno, ampak verjetno mi operacije ne uide. Zanimajo me vaše izkušnje.Hvala za odgovore že vnaprej.

< Sporočilo je popravil arobic3 -- 16.12.2008 20:25:23 >


_____________________________

DREJČI

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: dr.Gavričeva v MB
28.12.2008 18:44:40   
bojka
včasih ko berem tole temo sploh ne vem zakaj se ene prijavljajo in delajo zgago
saj vsak zase ve kaj hoče in drugi mu ne moremo vsiljetavi mnenja
punce rajši držimo skupaj in ena drugi pomagajmo z izkušnjami kako do user posted image ali pauser posted image user posted image


(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: dr.Gavričeva v MB
28.12.2008 18:55:18   
bojka
punce lepe praznike vam želim in da bi čimprej zagledaleuser posted image in dobile user posted image
sicer pa obveščajte o podrobnostih
pa lep večer še naprej


(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dr.Gavričeva v MB
30.12.2008 11:34:06   
_melody_
Helo!

Moj G mi je napisal napotnico za neplodnost v LJ. Mi lahko prosim povete kateri zdravnik je tu najboljši? Kajti nimam pojma h kateremu se naj naročim.

Lepo prosim za mnenja in srečno 2009!!!



_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: dr.Gavričeva v MB
30.12.2008 12:07:45   
vinka
MELODY-sprašuješ po najboljšem zdravniku v LJ.Moje mnenje in mnenje še kar nekaj punc je,da je to.prof.Tomaževič.To je starejši ata,ki si vzame čas zate in te tudi ve potolažit in ti dati nadaljnega upanja pa naj bo novica nevem kako huda.Sem njegova pacientka in sem full zadovoljna.Moj osebni gin.me je zafural.ta mi je pa dal upanja.V ponedeljek grem na operacijo histero in laparoskopijo.Imam namreč pregrado,...

Upam,da si boš izbrala njega ker je zelo spoštovan!nekateri ginekologi svoje pacientke pošiljajo strikto k njemu(primer je moja znanka)


(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: dr.Gavričeva v MB
31.12.2008 12:31:17   
Talibetun_tewhidi
v Leonišču vsaj 2 ginekologinji, ki se ukvarjata z neplodnostjo - Bokalova in Pinterjeva

(odgovor članu vinka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.1.2009 15:29:10   
tosja
O dr. Gavrićevi samo pohvale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ste pa lepo zasmetile temo!!!!!!

A tu pa kak moderator ne bo nič rekel, drugje pa se za malenkost bunijo!!!! user posted image user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.1.2009 10:05:10   
mng
Pozdravljene!
2.2. sva naročena pri dr. gavričevi. Že zjutraj mora moj oddat spermo. Pojma nimam kje je to. Je to v stavbi splošne ginekologije? Verjetno..... mi lahko katera opiše kako bo približno zgledalo vse skupaj in kam morava zjutraj, da ne bova spraševala in lutala po bolniciuser posted image . Že ob 10.30 pa dobiva izvide spermiograma in imava razgovor z dr. gavričevo.

lp

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.1.2009 11:06:53   
beba75
JA TO JE V STAVBI SPLOŠNE GINEKOLOGIJE doli v kleti. na levi strani, ambulanta za zdravljenje neplodnosti. Pričaka te sestra ki da tvojemu šalčko da opravi svoje, ene papire izpolnita in pol sta fraj do razgovora. Ne se bat saj ti tam vse lepo povejo.

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.1.2009 20:39:49   
Rielka
Ojla mng
Jaz sem imela pogovor 14.1.v MB.No sej ti je ze beba razlozila kako in kaj te caka!
Ce hocec se nam pridruzi ambulanta MB,bomo kej vec si povedle.Byuser posted image

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: dr.Gavričeva v MB
19.1.2009 12:09:32   
mng
Pozdravljene!

Pred dnevi sem imela pregled pri ginekologinji. Vprašala sem jo,če je možno da spermo prineseš tja. Pa mi je rekla da ni problem, ampak da moram par dni prej v ambulanto in zaprosit za šalčko.

lp


(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: dr.Gavričeva v MB
19.1.2009 14:39:21   
pattaya
Hoja.

Tudi jaz sem se danes naročila za prvi termin pri zgoraj omenjeni zdravnici. Mam pa komaj datum 4.5., pa kaj čemo takšne so čakalne dobe.

Zdaj me pa zanima nekaj, ali je dobro da gre zraven tudi partner, ali lahko grem kar sama. Ker kot sem brala tukaj gor, te sprašujejo razne zadeve, ki pa jih jaz za svojega partnerja tudi vseh ne vem.

lp

(odgovor članu mng)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: dr.Gavričeva v MB
8.2.2010 14:39:49   
arobic3
Tako drage moje, danes ob 28 uri moram biti v bolnišnici, jutri zjutraj pa grem na laparoskopijo k dr.Gavričevi-končno! Saj vem da dolgo trajalo, ampak predvsem po moji krivdi, saj zaradi menjave službe v začetku prejšnjega leta nisem hotela it takoj v stalež, zdaj pa sem rekla nič zdaj pa grem in evo me sem že na vrsti. Tak da držite mi pesti jutri, ko pa pridem domov pa vam napišem kako je bilo in kaj so reklu, ali so še možnosti za user posted image ali ne!
PAPA!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: dr.Gavričeva v MB
8.2.2010 17:13:17   
latka
Midva sva tudi naročena na prvi razgovor 15.3. pri dr.Gavričevi!
Jaz imam neprehodne jajcevode, mož pa malce slabe plavalčke, kaj sledi potem ponavadi pri njej?
Upanje na postopek ali pa najprej pri meni laparo, ampak upam da to ne bo potrebno!
Arobic3 kaj je pri tebi narobe da imaš laparo?Držim pesti, da bo vse okuser posted image

Vem da bo moj moral ponovit spermiogram, toda če ima samo 18% normalnih plavalčkov, 40% hitrih, koncent. sp. je samo 5, pa št, sp. je 29-normalno pa je nad40x10/6 - se po mojem ne da kaj preveč popravit, tudi če uporablja vitaminčke, ker je nažalost kadilecuser posted image !

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: dr.Gavričeva v MB
11.2.2010 9:03:08   
arobic3
Evo mene, sem že doma.operacija je potekala vredu in res ni to neki bav bav. Ugotovili pa so da je z mano vse vredu tak da nam je še manj jasno zakaj ne gre. Šele 17.5.2010 imam ponovni datum pri zdravnici, da naredima načrt za naprej.Mogoče pa do takrat bouser posted image -oh še vedno verjamem v čudeže!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.5.2010 19:20:41   
si_ma
Pozdravljene!
Tudi jaz sem se po diagnozi 4xss naročila danes k dr. Gavričevi in sem prav vesela, da sem tukaj prebrala same dobre stvari o nje. Prvi pregled imam 27.9.2010. Kar ne morem verjet, da se tako dolgo čaka., In kako potem po prvem pregledu, tudi čakaš mesece na vsak naslenji pregled?? Opravljene imama že DNK teste in histeroskopijo sem že tudi dala skozi... Partner more biti poleg, ane? Pri meni je problem, da ploda ne morem obdržati dlje kot pa 7 ali 8 teden...

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?