|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 15:40:35   
baguSka
Od majhnega smo mu mi vedno pomagali pospravljati - in s časom čedalje manj - oziroma samo še v smislu to daj tja, ono sem, kam že paše tole? ...


Pa sej se ne gre za pomaganje njemu... ampak medsebojnemu pomaganju!? Pospravljanje je lahko cist zabavno, ce otroku tko prikazete. Itak noben otrok ne bo z veseljem pospravlju, ce ve da je to neki, kar mora nardit in to sam. Otroku je veliko ljubse, ce to pocnete timsko, ne pa da mora sam. Kot kazen. Tuki ni druge... pa neke groznje. Samo se slabse zanj.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 15:44:57   
baguSka
Sej u bistvu je cist logicno: men tud nebi blo kul to pocet, ce bi mi moj moz skoz govoru dej to, pa ono, pa ne bom te pelju na vecerjo, ce ne bos tega nardila... "Ej! Go fa*k jor self!" Men bi se zrooolal!user posted image  Ce zeli pospravljeno, naj mi pomaga ali pa naj pospravi sam... Jaz bom pa pospravila takrat, ko se bo meni zahotelo. Tko je! In cist enako je z otroci... Kot jaz vem, jih nebi smeli smatrati cisto nic drugace, ker so 'kao' mali al pa ze mal vecji...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 18:12:11   
abc100
Moj brat ima obupno sobo. Pospravljanje mu je zadnja briga. Mami je v sobo hodila po cunje, da mu jih je oprala, al jih je pa 1x na teden prnesu v kopalnico. Pa sem ji rekla, naj jih ne opere tajkoj ko prnese cunje, ampak šele čez nekaj dni. In mu je tko parkrat kakšne stvari zmanjkalo, al pa je bla umazana tista stvar, k si jo je želel met oblečeno. Zdaj bolj redno nosi stvari v koš za umazano perilo.
Pa čevlje je vedno pustil pred stopnicami razmetane in ne samo en par. Mami mu je skoz grozila, da mu jih bo iz bajte vn vrga in jih je parkrat res. Ko je prišel domov, je po dvorišču svoje čevle poberu. Zdej jih tud pospravla.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 18:53:32   
Anonimen
Ima katera kakšne uporabne nasvete?


Ja.
Bolj ko tezijo, vec veselja imas, da je razmetano user posted image user posted image .

Tako da..nehi tezit.

(odgovor članu Anneda)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 23:15:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: abc100
Mami je v sobo hodila po cunje, da mu jih je oprala, al jih je pa 1x na teden prnesu v kopalnico. Pa sem ji rekla, naj jih ne opere tajkoj ko prnese cunje, ampak šele čez nekaj dni. In mu je tko parkrat kakšne stvari zmanjkalo, al pa je bla umazana tista stvar, k si jo je želel met oblečeno. Zdaj bolj redno nosi stvari v koš za umazano perilo.

No, to je pa skoraj edino, kar pri nas deluje... če ne prinese oblek v košaro za perilo v kopalnico, mu jih ne operem... in po nekaj jutrih, ko ga je zagrabila panika, kaj bo oblekel za v šolo, se je pa zresnil... vsaj glede tega.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
28.8.2008 23:58:30   
Lunc_a
Žal ne.Pri nas imamo škratka.Če ni pospravljeno škratek pride in tiste igrače,ki so zunaj ni večuser posted image

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
29.8.2008 11:13:27   
aluš
Hja ne bi bil problem če bi bila samo ena soba razmetana (pa če en po drugmu hodita) ampak pri nas so igrače POVSOD, ker privlečeta nekaj v kuhno, domine raztreseta po dnevni, na hodniku so avtomobilčki na tleh, da ne govorim da mi tamal zmeče vse copate iz predala. zimske kape, ki jih imam v dnevni vse privlečeta ven iz omar, skratka raztur do konca, pospravit pa ne.


Take "štale" pa jaz sploh nikoli ne pustim naredit. Ker potem itak ni druge kot da sam začneš pospravljat, ker za otroka (sploh manjšega) je to preveč. Nima pojma kje začet, kako itd. Večinoma zahtevam, da če se razmeče oz. igra v kuhinji in se potem hočta selit v dnevno, najprej tule pospravit, potem v dnevno. Ker so v stanju razmetat v eni uri popolnoma vse, če imata dan, pa da bi jima pustila.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 11:43:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
29.8.2008 22:47:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
Ampak moram mu za vsako stvar dati točna navodila, pa včasih 3xponovit.

To pa itak... se ne spomnim, kdaj je nazadnje takoj naredil nekaj, kar sem mu naročila. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
31.8.2008 23:54:03   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Anneda
Sem mislila, da bo z leti kaj boljše, pa ni uspeha.

Hvala enako. user posted image


Še ena v tem klubu. Ko mi poči film, poberem in pospravim v en črn žakl vse, kar leži okrog. Od cunj do igrač. Potem tuli, seveda. Potem pa za vsake 3 dni posprvaljenih oct in igrač dobi po1 stvar nazaj, tisto najljubše nazadnjeuser posted image Pol drži ene par tednov in gremo jovo na novouser posted image

Amapak menda, da je po meni, pravi moja matiuser posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
15.9.2008 20:59:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Vse kar ni pospravljeno daj v vreče pa skrij, pa reči da si vrgla stran ker si mislna da je za stran, ker ni blo pospravljen. To sem jaz sestri delala k je bla mala pujskauser posted image

Ja to sem jst včeraj gruntala in pogruntala naslednje kaj potem ko igrač zmanjka? a si jih potem vrnila, ker če jih vrnem bo vedela da jo nategujem in jih samo skrijem, če pa ne vrnem mi bo pa težila da nima igrač pa hoče risanko, kar pa tud ne gre. Tako da tole ne vem kako speljat, ker gre tud men že na živce tole pospralvjanje, zdej sam grozimo naredimo pa ne nič, kar je pa tud narobe, ker otroc vedo da iz tega ne bo nič, ker mami naklada.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

velika dilema user posted image



To je narobe da igrače skrivaš, kar lepo naj ve da so pospravljene (po možnosti na vidnem njemu nedosegljivem mestu).
To preverjeno zaleže. Če otrok ne pospravlja igrač mu tiste igrače pospraviš na vidno mesto in se npr. 3 dni (to sama določiš) ne sme igrati z njimi. Poskusi parkrat in boš videla rezultateuser posted image

Pri najstnikih se pa meni ustaviuser posted image  Menda lahko samo čakaš da puberteta "popusti"user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
15.9.2008 21:03:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Hja ne bi bil problem če bi bila samo ena soba razmetana (pa če en po drugmu hodita) ampak pri nas so igrače POVSOD, ker privlečeta nekaj v kuhno, domine raztreseta po dnevni, na hodniku so avtomobilčki na tleh, da ne govorim da mi tamal zmeče vse copate iz predala. zimske kape, ki jih imam v dnevni vse privlečeta ven iz omar, skratka raztur do konca, pospravit pa ne.


Take "štale" pa jaz sploh nikoli ne pustim naredit. Ker potem itak ni druge kot da sam začneš pospravljat, ker za otroka (sploh manjšega) je to preveč. Nima pojma kje začet, kako itd. Večinoma zahtevam, da če se razmeče oz. igra v kuhinji in se potem hočta selit v dnevno, najprej tule pospravit, potem v dnevno. Ker so v stanju razmetat v eni uri popolnoma vse, če imata dan, pa da bi jima pustila.


se strinjam! Pri nas je tako da se lahko igrajo z eno, dvema igračama naenkrat, nato tiste pospravijo in si lahko vzamejo druge.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
16.9.2008 20:13:11   
staši
Pri nas tudi to ne zaleže ,glih pred TV se ne usedeta ampak ignorirata dokler ne explodiram in zarjovim kot lev potem se zmigata ,ker se malček  ustrašita ko jim rečem da kadar pa ona dva kej rabita pa jim z možem takoj vse ustreževa.(no ne glih vsega)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
17.9.2008 21:31:18   
*lenc@*
reci jima čist mirno ko bo soba pospravljena, , bom ustregla vama z...
nagrada sistem

in ne naredi jima, ali ustreži jima, dokler ne bo pospravljena soba

pa doslednost, vztrajaja pri svojih izjavah

vem, teorija eno, praksa drugo

jaz mam v šol že skoz tko, rečem ko bo pospravljen razred, gremo ven, k malici...pa sem čist mirna, čakam, in rečem da je to od njih odvisno, kdaj bomo šli in se ne derem. stvar deluje!se delam, kopt da mamo časa na fullluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pospravljanje stvari za sabo
18.9.2008 8:57:26   
saskija
Pri nas je takšna praksa stara sta 6 in 7 let da enkrat na teden skupaj pospravljamo sobice, jima pomagam, stvari vstran mečemo pregledujemo, se še zraven kaj poigramo- kar lušten obred, sproti pospravita koliko hočeta, jima ne težim samo vrata jima zaprem,če pa je kaj v dnevni pa želim da odneseta v sobe- seveda ne odneseta takoj čez nekaj časa pauser posted image

Po sobah jima pustim da imata tudi razmetano samo tako se lahko včasih ustvarjalno igraš- tamala reže zlaga lepi, pleše, se preoblači... fant pa zlaga kable, si dela neke mašine, legokocke in potem želi da je nekja dni, tak ker bo naslednji dan nadaljeval- ju razumem ker važne so priprave k igri ne vedno sama igrauser posted image


_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




FORD C-MAX
sarar

ali menite da gredo lahko 3 avtosedeži v fordov c-max l.2004?

da (70%)

ne (30%)


Število vseh glasov: 220

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!