|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 13:15:05   
zarja1


Želvica jaz sem fasala ta hudo obliko (voda v pljučih, trebušni votlini, vnetje,...) in ET niso hotli zaradi rizika delat. Bla sem not 11 dni, te naše pupe so pa tak navijale, da sem pol tud doma (ŠE 30 DNI BOLNIŠKE) jokala.user posted image Pomaga pa pri zanositvi, ker je maternica full ready, jaz sem full pritiskala na njih da bi mi naredli transfer, samo je bilo preveč kritično zame. No zdaj pa sem tu kjer sem. Še vedno čakam na ET, ta moj pingvinček ni kar tako. Bil mel kar vse all inclusive pa tako...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 31.8.2008 13:16:04 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 14:30:27   
lara light
O, ste že na septemberski?!user posted image  
Sem nazaj in pripravljena na stopkouser posted image ...hvala vsem za dobre želje, upam, da jo bom fajn zapičila in da me ne prime v hrbtu kot zadnjič, ker sem se tko trudila gledat iglo in cilj na zadnjici!user posted image

Blanč, mene še kar pika tam spodaj...jih čutim že več dni, pravzaprav vse od končane M. Držim pesti, boš vidla, vse bo v redu. user posted image

Pridem še potem...
Lepo nedeljouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 15:00:17   
želvica99
Zarja a tko si bla bogauser posted image , pri men ni blo tko. Se mi je šele po ET pojvla, tko da so bli prepričani da je uspelo, no evo pa ni. Tvojuser posted image pa čaka ugoden trenutek, ma čist prov, da ni z vsem zadovoljenuser posted image .

Vidim, da ste samo kuhale dons, kaj pa sprehodi pa touser posted image

Lara ima Blanč eno dobro idejo okol stopke, sem se ji prov nasmejala. Je stuhtala, da kmal po stopki lahko pokaže + na testu, nardila test in ji je pokazal rahel+ - zaključek stopka je uspela. A ni faca, kako je naštudirala fintouser posted image


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 15:15:39   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Zarja a tko si bla bogauser posted image , pri men ni blo tko. Se mi je šele po ET pojvla, tko da so bli prepričani da je uspelo, no evo pa ni. Tvojuser posted image ¨(in želvičin pikec) pa čaka ugoden trenutek, ma čist prov, da ni z vsem zadovoljenuser posted image .

Zarjica in želvica, mi je žal za vajino izkušnjouser posted image ...se podišem pod tole!



Vidim, da ste samo kuhale dons, kaj pa sprehodi pa touser posted image

Lara ima Blanč eno dobro idejo okol stopke, sem se ji prov nasmejala. Je stuhtala, da kmal po stopki lahko pokaže + na testu, nardila test in ji je pokazal rahel+ - zaključek stopka je uspela. A ni faca, kako je naštudirala fintouser posted image




Hudo!user posted image  Od sile si, Blanč!user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 31.8.2008 15:16:40 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 15:18:41   
lara light
Netka, si tu vidim?! Joj, ne vem kdaj bo cajt za najino kafe...skoz je nekaj. Spet sta šla 2 tedna kot bi mignil. Upam,da nama kmalu rata...pa ti že kej veš kdaj začneš?user posted image  Bodi fajn!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 15:28:00   
pika74
Lara light - držim pesti za nebolečo punkcijo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 15:51:50   
lara light
O, pika, ravnokar sem te imela v mislih...hvala. user posted image  
Sem prebirala tvoje napotke, ki si mi jih dajala o punkciji v januarju...pa brala sem, da boš ostala doma po punkciji..seveda, ostani doma, potem pa kakor ti paše. Če ti gre za malo pomigat, greš ven, drugače pa lenariš.user posted image  Jaz ne bom doma, razen par dni bom po et-ju počivala. Potem pa zmerno. No, kakor se bom počutila.
Veš, tolikokrat sem si želela in se videla s trebuščkom okraševati najino gnezdece tam v decembru, pred prazniki...ne vem od kod mi hodi ta prizor po glavi...res upam, da mi rata, da nama rata, a ne?  Verjamem, da je tudi tebi ta prizor sladekuser posted image . Lepo se imej in poročaj o začetku postopka! Eno user posted image  za srečo!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:16:12   
mismis

user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   

Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ

Torek, 09.09.
Goldy - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   
Dobrovoljčica greje user posted image user posted image  test 02.09.2008
Oktavija greje user posted image test 07.09.2008
Obayifo grejeuser posted image   test 09.09.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  •  
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • Kajsica (IVF, GK LJ)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image  



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:21:58   
mismis
Dober dan vsem skupaj.

samo, da vas na hitro pozdravim, potem pa bežim spet na kavč. Je včeraj prišla moja user posted image , tako da imam že 2 dni full krče in sem bolj kot ne v horizontali. Ampak jutri pa kličem sestro Miro, pa da vidim s čim me bo razveselila.

Blanči, ideja s testom je super, mislim da je to tudi naša Hedi prakticirala, ko je bila v dvomih, ali si je dala v redu stopko ali ne.

Lara, ti imaš pa danes stopko kaj ne, mirno roko, brez politja in razbitja ampul ti želim.

Žiži in Shuka,vidve pa kar slamnati, upam da hitro mine.

Pika, lepo da si se oglasila, sem se že spraševala, kdaj te bo kaj prineslo okoli.

Zarja, a je tvoja user posted image že prišla?

Daisy & Mlinčka, kje pa ste? Pogrešamo vaju...

Abra, kje se pa danes spet potepaš?

Sonček33, čestitke za občutke bejbija

Želvica, saj ni kaj reči, nekateri se že rodijo kot kreteni (s tem mislim tistega tipa).

za jutri pa tudi jaz navijam:

T1979,  želim ti uspešen UZ z veliko velikimi folikliuser posted image user posted image user posted image

Blačni, tebi pa želim veliko število celic in da bi se le te uspešno popračkale user posted image user posted image user posted image

Vse ostale pa pozdravljam, grem spet kavčat, potem pa na sprehod...mogoče se še beremo zvečer


< Sporočilo je popravil mismis -- 31.8.2008 16:22:09 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:28:17   
sonček85
u že nova tema in novi mesec.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za ta dva meseca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:40:18   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan vsem skupaj.

samo, da vas na hitro pozdravim, potem pa bežim spet na kavč. Je včeraj prišla moja user posted image , tako da imam že 2 dni full krče in sem bolj kot ne v horizontali. Ampak jutri pa kličem sestro Miro, pa da vidim s čim me bo razveselila.

Lara, ti imaš pa danes stopko kaj ne, mirno roko, brez politja in razbitja ampul ti želim.


Oh, te matra...naj minejo krči takoj, drugače pride vsemogočna lara croft pardon light in bojo user posted image ...ju3 pa poročaj kaj pravi Mira. Držim pesti, da začneš čimprej!user posted image
Hvala glede stopke, upam, da ne bo težav. Sem tko izi, da se mi že dva dni spiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:41:33   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

u že nova tema in novi mesec.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za ta dva meseca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


uuu, koliko navijačic! Hvala sonček2!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:43:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, a je tvoja user posted image že prišla?


Mismis user posted image  še ni. Saj ne morem verjet, da me tako zeza. Niti nobenih drugih znakov, da bo prišla, ni. Tak, da boš nekaj dni ti na vrsti pred mano..........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:44:32   
želvica99
Joj Lara tole okrog Božiča je res kriza, bi bil seveda to zakon prizor. Ampak mene kar zvija, če začnem premišljevat, pa se delam, kot da sploh nimam postopkauser posted image . Sem se odločla, da tokrat poskusmo tko mimogrede varianto - če bo ratalo???? Do ET bo naprej me skrbi.

Mismis naj te čimprej neha zvijat tale user posted image . Ti je pa vsaj dala zeleno user posted image za klicuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:44:49   
zarja1
Lara full cartlih nova oblekca....tisti predpraznični prizor pa...draga mislim, da prav vse sanjamo enake sanjeuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:45:42   
želvica99
Da nisi ti Zarja mal user posted image user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:45:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Zarja a tko si bla bogauser posted image , pri men ni blo tko. Se mi je šele po ET pojvla, tko da so bli prepričani da je uspelo, no evo pa ni. Tvojuser posted image pa čaka ugoden trenutek, ma čist prov, da ni z vsem zadovoljenuser posted image .

Ja moj je že v štartu ratal razvajenuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:46:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Da nisi ti Zarja mal user posted image user posted image

ma kaki še O ni blo baje ta mesec........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:55:34   
želvica99
Ja pol naj pa res prideuser posted image , ker tole čakanje pa vem, da ubija. Sj bo, evo mal pomočiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 16:58:51   
želvica99
Še nekj Zarja a ti piješ maco? Si mogoče vprašala Grethy, če jo pred postopkam nehamo (mislm, ko začnemo s špikanjem)? Mogoče ve tud Shuka? user posted image  Pa ali lahko zraven pijemo še Folno kislino z vitamini.


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 18:55:13   
womanpolice
Pozdravljene punce... tiste, ki se že poznamo in tiste, ki se še ne... pa se še bomo, kajne?

Danes mineva zadnji dan mojega dopusta. Nazadnje sem vam pisala preden sem nastopila dopust, in ko sem vam sporočila žalostno vest o smrti mojega zelo dobrega prijatelja. Bili smo na pogrebu, kjer je bilo zelo žalostno. Najbolj se mi smili njegova žena in 4 sinovi, ki so ostali brez očeta. Še vedno ne mine dan, ko se ne bi vprašala: "Ali so to le moraste sanje? Zagotovo so, on še živi..." Potem pa moram spet v realni svet  in se spomnim, da žal temu ni tako, in da ga ne bom priklicala nazaj. Ampak potreben je čas... Prvi teden sem neutožljivo jokala, sedaj mi je bolje, čeprav mi je še vedno hudo. Čez čas, vem, čez čas...

Kaj je bilo na dopustu? Hm..  bila sva na Krku, v Poreču, v Gardalandu, doma pri mojih, pri mojih sestrah in nečakih, danes pa sva doma. Na morju sm se pa zredila 4 kg!!!!!!!! Kriza!!!!!!!!!!!
Jst lenarim... ne vem kaj mi je... kot cota sm.. tko sm danes lena... Mogoče zato, da izkoristim zadnji dan prostega pred službo... Jutri pa že varna pot v šolo... se počutim tko kot da bi jst šla v šolo po počitnicah...

Zadnje dni mi je bilo slabo, zato sem že pomislila, da je po nekakšnem čudežu uspelo po naravni poti (čeprav se oba dobro zavedava, da po naravni ne bo šlo) spočeti otroka.. Ampak ne.. ne morem vam povedati vesele novice, ker je ni... Test sm naredila in je negativen, danes pa so že prvi znaki, da bo menstruacija... Ja, tako je to... Pa tko sva oba odklopila... čist... Hm....

Po avgustovski menstruaciji sm klicala sestro Miro in mi je rekla naj pridem 21. avgusta... Ker sva bila še vedno na dopustu, sva se odločila, da ga ne bova zaključevala, temveč, da bova se do konca odpočila in nato po septemberski menzi nadaljevala s postopkom, kar bo očitno že čez nekaj dni ... Ne morem pa mimo strahu, ki me preveva... HEDVIKA... A se spomniš, ko sem pravila kako zelo je bila boleča punkcija...? No, ne vem kako jo bom ponovno prestala... MISMIS ali je kakšna varianta, da punkcijo opravijo pod anastezijo? Nism mehkužna, imam visok prag bolečine... ampak tale punkcija...sm mislila, da bom umrla na tisti mizi.... In od takrat naprej me full bolijo jajčniki, predvsem levi...

KAJŠICA..... Kje si ti? No, kje sm bila jst, ane bi se že lahk na kakšni pijački dobili ane...

GRETHY... Kak si pa kaj ti? vse pod kontrolo? Kaj pa sedaj tvoj postopek? SI v novem?

GIGI... Kako pogrešam tvoje pregrešno dobro pecivo.... Hm... še sedaj ne morem verjeti, da si tistega sama naredila...

Nove forumke.. dobrodošle... No, verjetn mislite, da sm jst nova, ker ni bilo ne duha ne sluha o meni cca. 3 tedne...

Tokrat naj bo to to... se slišimo kaj jutri....

Nočko...

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 19:01:53   
lara light
Hej, WP, tu še ena 'stara'user posted image ...sem te večkrat prebirala, tako da se že nekako, vsaj z moje strani, poznava. Naj bo čimprej spet akcija! Pa ne preveč stresen povratek v službo ti želim!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 19:12:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Še nekj Zarja a ti piješ maco? Si mogoče vprašala Grethy, če jo pred postopkam nehamo (mislm, ko začnemo s špikanjem)? Mogoče ve tud Shuka? user posted image  Pa ali lahko zraven pijemo še Folno kislino z vitamini.



Jaz je zdaj ne bom jemala, ker estrofem dela za drugačne željene učinke. Pri meni gre samo za pripravo maternice oz. sluznice za čimboljšo vgnezditev (zdravilo je drugače za menopauzo), pri tebi pa gre za spodbujanje rasti foliklov. Njaboljše, da ti kar Grethy pove. Mislim pa, da tudi Lara zdaj pred punkcijo je Maco, če se ne motim.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 19:18:10   
ledenka
T1979 - UZ
Blanč - punkcija


navijam user posted image user posted image user posted image  

T1979, ti želim, da vidiš čim več foliklovuser posted image

Blanči draga, ti želim nebolečo punkcijo, čim večji pridelek in naj se vsi folikelčki oplodijo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 19:21:30   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Še nekj Zarja a ti piješ maco? Si mogoče vprašala Grethy, če jo pred postopkam nehamo (mislm, ko začnemo s špikanjem)? Mogoče ve tud Shuka? user posted image  Pa ali lahko zraven pijemo še Folno kislino z vitamini.




folno lahko piješ, glede jemanja med postopkom pa se v glavnem bolj odsvetuje, ker je lahko učinek nasproten stimulaciji. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?