|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek
7.10.2008 13:32:22   
pufi 2003
Danes je že sedmi dan kar imam nek rjav izcedek. Le en dan je bilo rdeče, ko sem se s papirjem obrisala po WC. v celem dnevu ga je zelo malo, tako da še vložka ne rabim. Delava na otročku drugi mesec. Mislila sem, da bo nastopila M, a je že toliko časa ni, da ne vem kaj bi bilo.
Tiste, ki ste imele rjav izcedek v začetku nosečnosti, koliko časa je trajal. Sama sem ga imela tudi pri prvi nosečnosti, a se ne spomnim kako dolgo.
Še zmeraj ostaja majhno upanje, da nama je uspelo (pa čeprav le še najmanjše).
Pozdravček.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 7.10.2008 15:23:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje
7.10.2008 13:36:01   
Anonimen
Test si naredila?

(odgovor članu pufi 2003)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje
7.10.2008 14:08:01   
pufi 2003
Testa nisem naredila, ker se bojim rezultata. Pa čeprav sem skoraj prepričana, da nisem noseča, vem, da bo razočaranje veliko. Dokler ni M ostaja še majhno upanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje
7.10.2008 14:09:27   
Anonimen
Ma naredi test. Da boš šla lahko takoj do G če si. Vso srečouser posted image

(odgovor članu pufi 2003)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje
7.10.2008 14:24:19   
Anonimen
mene pa nekaj zanima...kdaj naj bi bil čas za vgnezditveno krvavitev(koliko po ET)  in kako ta kri izgleda?
hvala za odgovor

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje
7.10.2008 14:25:04   
Fargesia
http://www.ringaraja.net/forum/Upanje_od%C5%A1lo/m_3229325/tm.htm

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje
7.10.2008 14:30:09   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa nekaj zanima...kdaj naj bi bil čas za vgnezditveno krvavitev(koliko po ET)  in kako ta kri izgleda?
hvala za odgovor

to je prej izjema kot pravilo. jaz je nisem imela. Vgnezditev po ET pa se zgodi 1-5 dni, odvisno koliko stari so zarodki. Če so 5 dni stari, potem je vgnezditev lahko 1-2 dni po ET, če pa so 3 dni stari pa 3-5 dni.  Če bi že prišlo do te krvavitve, bi naj prišlo ob teh dnevih ali pa še celo nekaj dni kasneje, izgled ap alahko različno. Kaka kaplja ali 2 krvi, rjavi izcedek, krvava sluz oz nitke v sluzi, nekatere celo mal zakrvavijo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje
8.10.2008 8:05:22   
katka11
pufi 2003
evo tud men se je vcer pojavil nek cudn izcedek. cist malo rdece v prozorni sluzi al kaj polpa cist mal rjavega izcedka in potem nic vec ne ponoci ne danes.
u bistvu niti nisem vedla da imjo dekleta ta izcedek tudi v nosecnosti, jaz  sem imela prvic sam ful belega toka, nic drugega.
pa ti? si zdej ze delala test?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?