|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI september
17.10.2008 13:10:17   
sesil
ej zvesta, super tabelca. dobro si to pogruntala. pa prav vzpodbudo ti da, ko vidiš skupne - kg.user posted image
mojamura, veš kaj jez že cel čas študiram? kdaj bom taka kot una zapeljivka na tvoji slikci (a se reče avatar?) ?user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: PRVI september
17.10.2008 14:42:29   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ej zvesta, super tabelca. dobro si to pogruntala. pa prav vzpodbudo ti da, ko vidiš skupne - kg.user posted image
mojamura, veš kaj jez že cel čas študiram? kdaj bom taka kot una zapeljivka na tvoji slikci (a se reče avatar?) ?user posted image



ja tudi ta zapeljivka je meni velika motivacija....ma sexy trebušček a ne?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: PRVI september
17.10.2008 19:50:18   
aiwich
za tazga se je treba verjetno vsak dan feeeeejst matrat... tko da sanje...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   [Brisano sporočilo]
17.10.2008 21:24:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: PRVI september
17.10.2008 21:39:02   
sesil
jaz pa riti in stegen nimam lih za izvoz, imam pa obilen trebušček, pa zize (zdej ku dojim je itak štala) in rokeuser posted image . no, spodaj sem pa slang.
zato pa sanjam o tistem trebuščkuuser posted image . sej bo, še par mesecev.....mesecev....mesecev....in bom manikenka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: PRVI september
18.10.2008 8:34:50   
issa
hej punce kako ste?
hmmm jaz sem ga pa včeraj malo biksala,..hem malo grešila,..se veeem packa jaz packa....
pa ve,.ste kaj bolj pridne kot pa jaz?
zdaj čakam mojega da pride nazaj domu, je mogel hitro v optiko skočit ke je sodelavka zaspala,in nebi pravočasno odprla,..hehe tudi to se pogosto dogaja pri nas,...user posted image  ni pa glih fajn ko smo mi kam zmenjeni da gremo, pol pa more on letet v optiko,..khmm,..te sem pa ponavadi  user posted image user posted image user posted image huj kot hudič,...
eh saj bo, uapm le da bo do pol desetih doma, da nebo prišo pa se preobleko pa nazaj,ker bo on začel z šihtom,...te bom pa res divja!!!

lp

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: PRVI september
18.10.2008 10:46:31   
zvesta
issa, a vi imate optiko?

no, jaz sme ga pa včeraj zvečer biksala... ampak je bil itak nor petek... od 16.39 do 21h sem z malim skakala po bolnici, prišla domov sestradana in na koncu z živci in sem se spravila nad košček lazanje... ob 21h... napačna ura, napačna hrana...

no, danes imam pa sadni dan...

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: PRVI september
18.10.2008 19:20:39   
sesil
no, pa je še en dan naokoli. za kosilo sem si privoščila pizzo iz polnozrnate moke in gor zelenjava. sej ni blo tako slabo, čeprev pizza brez sira in šunke...user posted image .
za večerjo pa pojem le kakšno jabolko.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: PRVI september
18.10.2008 21:58:47   
issa
ne ne nimamo optike,moj le dela v njej,..hmm bi pa blo fajn če bi imeli kaj svojega..user posted image user posted image
drugače še en dan naokoli pa sem ga spet čiiistoo malo biksala,..sem pa zato se ogromno migala, pa še jutri mamo pri mojih doma akcijo, da drve vse spravimo,tak da bom tui migala in upam da pa brez grešk!!!

lep večer!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: PRVI september
19.10.2008 9:03:54   
zvesta
Jaz sme pa včeraj imela tako krizo. Lačna sme bila ves čas in ves čas sem mislila, s čim bi se pregrešila. Tako mi je dišala kakšna pica, lignji, karkoli... Posledica stresa. Ampak sem se zadržala. Čeprav komaj.

Zdaj pa komaj čakam na kosilo... mesek pesek...

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: PRVI september
19.10.2008 12:00:15   
sesil
jaz pa sem imela dopoldan samo zase. spala sem do 10h, seveda z odmori za dojenje - kaj čmo. tamalo je imel očka. potem sem spila sok ene grenivke in se šla tuširat, umit glavo, zdepilirat noge, postrič nohte....skratka še vse stvari za katere mi čez teden zmanjkuje časa.no, umivam se med tednom, da ne boste mislile da sem pujsuser posted image . zdej sem zmazala 4 jajca in sir. bi to kar moje kosilo, ker potem gre naša familjica na sončka v portorož.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: PRVI september
19.10.2008 12:14:26   
zvesta
Zdaj sem se pa tak fino najedla.
Pečenice in dušeno kislo zelje... mmmmm...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: PRVI september
19.10.2008 20:39:30   
zvesta
Punce, jutri se tehtamo. Ne pozabit!
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: PRVI september
19.10.2008 20:49:16   
sesil
jaz sem se že danes, a ti izdam?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: PRVI september
19.10.2008 20:58:39   
zvesta
danes ne velja user posted image

no, povej...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: PRVI september
19.10.2008 21:02:04   
sesil
konstantno....-1kg

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: PRVI september
19.10.2008 21:23:32   
maja&m
sesil-vidim,da ti tudi dojiš.S katero metodo pa hujšaš?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: PRVI september
19.10.2008 21:33:25   
sesil
maja&m, sem na montignacu, pa se obnese.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: PRVI september
20.10.2008 7:18:31   
zvesta
Jutrooo... evo, sem se stehtala... imam 100,8 kg, kar pomeni -0,9 kg.
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: PRVI september
20.10.2008 9:07:27   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jutrooo... evo, sem se stehtala... imam 100,8 kg, kar pomeni -0,9 kg.
user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: PRVI september
20.10.2008 9:49:27   
tananejka
Živjo punce!

jaz se grem tudi z vami, če dovolite sevedauser posted image

V soboto sem začela z ločevalno in danes zjutraj je tehtnica pokazala -1user posted image
Moj cilj je pa vsaj še -5kg. Tokrat NE bom odnehala po 14 dneh.

Bravo user posted image  vsem, ki držite tempo že nekaj časauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: PRVI september
20.10.2008 11:17:42   
Martinčka
jaz sem pa ta vikend grešila na veliko.. imeli smo seveda kostanjev piknik ker bilo tako fino vreme, in domač jabolček pa frišn štrudl.. mmm.. da o količini kostanja ne govorim.. no pa v nedeljo je bil dan grehov ker sem pojedla vse kar je blo sladkega v hiši.. ostali so še samo neki bio keksi.. tako da se danes ne tehtam!!! imam vodni dan ter naslednji ponedeljek sporočim kile:)  hihi 

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: PRVI september
20.10.2008 14:21:35   
Eca
Jaz sem tudi malo grešila, zato so kg 0. Sicer se tehtam tudi med tednom, tako da imam občutek, da Monti res deluje. No, hotela sem vam napisat to, da je med tednom tehtnica že pokazala -0,4kg, ki sem jih med vikendom seveda nazaj pridelalauser posted image user posted image user posted image . Samo na sebe se jezim, da ne bo pomote.

Zvesta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: PRVI september
20.10.2008 16:26:21   
issa
pozdravljene!
sem se tehtala zjutraj in mela - 0,5 kg,...pa kaj mam jaz z temi polovičkam????user posted image user posted image
sicer pa superr in čestitke za vse ki imate - kg,...user posted image user posted image user posted image  pridne da ste tako lepo vztrajne!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: PRVI september
20.10.2008 23:22:37   
maja&m
pri meni je +1kguser posted image user posted image user posted image user posted image
Ful sem razočarana-nad sabo. Mogoče mi bo to dalo "ornk" za mislit

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?