|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 21:44:44   
Meggi
Seveda jih vedno prehitro prerastejo. Ko sem v soboto letala za čevlji, nisem nič našla za našo prvošolko. Res pa je, da nisem za plastiko in neke činčirinčije svetleče. Ornk čevlji v Massu Cicibanove variante- so pa res 54€ noro drago.

Kje na Celjskem kopujete ČEVLJE?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 21:47:58   
timoteja
Draga Meggi, res se strinjam z noro ceno cicinanovih čevljev, vendar sva jih z našo pupo kuple ravno prejšnji teden, so pa res taki vsestranski, za jesen in suho zimo, ker so taki polvisoki, na ježka, res so stali 5o EUR, samo za skajaste in druge plastične čevlje pač nisem. Glede oblačil ne gledam na znamko, le da se da fino oprat in da je bombaž,pri obutvi pa bolj gledamo na ceno.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 21:51:19   
Freycha
v Deichmann-u imaš kvalitetne čevlje Elephant. Potem so še super fit, ki so tudi dobra alternativa cicibankam (meni osebno še boljše).....

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:05:43   
Rubin.
Jap se strinjam s Freycho, vendar so cene teh, ki jih je navedla približno enake, kot Cicibanove. Sicer pa mi tudi prisegamo na Superfit, ki ga imajo tudi v Humanicu - tam poglej.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:17:35   
Freycha
to so šele prvi čevlji, ki sem jih za tamalo kupila ko je začela hoditi (ker je po shoditvi poleti naokoli hodila bosa), ampak kakor sem gledala recimo Elephant so bili recimo cca 10€ cenejši......

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:29:57   
Meggi
Ne boste verjele, kako se m bila jezna. Ko sem prav te ELE.. v Daichmanu dobial tza ta malo po 10E v Velenju. Full dobri čevlji, a eno št, premali, da bi jih pe tavelji vzela. Taki ornk čevlji so res. No smo vsaj za malo dobili 26 št. Prvič njihove. bomo videli. Preverili smo še v Celju- pa sploh niso imeli tega modela. Bravo, da še kdaj kaj natrofim!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:35:43   
Rubin.
A Elefanten so bili po 10€? No jaz sem gledala ta  prospekt pa so vsi dražji.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:35:50   
rija
jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox, ker jih ima od prvih korakov najraje....so dragi ko pes...samo kaj češ....pa potem še kakšne s kljukicouser posted image  se pravi najkice....pa potem še kakšno cenejšo varianto za doma, ki se pere vsak drugi dan.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:37:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox, ker jih ima od prvih korakov najraje....so dragi ko pes...samo kaj češ....pa potem še kakšne s kljukicouser posted image  se pravi najkice....pa potem še kakšno cenejšo varianto za doma, ki se pere vsak drugi dan.



Ne zafrkavam, ampak, čevlje pereš vsak drugi dan?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:38:39   
rija
karikirano.

tiste za doma pa ziher vsaj enkrat na teden.

ne pozabit, da smo na kmetihuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:40:16   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox, ker jih ima od prvih korakov najraje....so dragi ko pes...samo kaj češ....



Enako. Ostalo pa pač kar potrebuje in kjer pač dobim. Nimam neke 'ciljne' trgovine.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:45:05   
Rubin.
jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox


Jaz pa grem iz njihove trgovine vedno razočarana. Rada bi jih ji kupila, ker kao dihajo, ampak imajo za punčke tako kičaste, da se nikakor ne morem prisiliti, da jih kupim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:45:47   
rija
končno je enkrat bolje, da imam fantkauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:47:22   
Rubin.
Jap, kaj se tiče Geox pa res! user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:48:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Nimam neke 'ciljne' trgovine.


Tudi jaz ne. Ta starejši(7,5 let) ima čevlje max. 3 mesece, vse ostalo so sanje. Ta mlajšemu pa tudi več kot eno sezono čevlja ne morem obuti. Zato gledam tudi na ceno. Ker za čevelj, ki ga ima otrok ca. 3 mesece, mi je 50€ absolutno preveč.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:52:19   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox


Jaz pa grem iz njihove trgovine vedno razočarana. Rada bi jih ji kupila, ker kao dihajo, ampak imajo za punčke tako kičaste, da se nikakor ne morem prisiliti, da jih kupim.


joj, se ne bi mogla bolj strinjati s tabo..... se tudi probam prepričati, da bi kake ji kupila, pa so čisto preveč kičasti in pretrdi za moj okus....

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:52:50   
Magi*
naši kaj drugega od kičastih Geoxk itak na nogo ne bi dobila. pri čevljih nisem nikoli šparala. no, tudi treba mi ni bilo, to je tudi res.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:54:45   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox


Jaz pa grem iz njihove trgovine vedno razočarana. Rada bi jih ji kupila, ker kao dihajo, ampak imajo za punčke tako kičaste, da se nikakor ne morem prisiliti, da jih kupim.


joj, se ne bi mogla bolj strinjati s tabo..... se tudi probam prepričati, da bi kake ji kupila, pa so čisto preveč kičasti in pretrdi za moj okus....


pretrdi? najboljši so bli glih od Geoxa. sicer supergice, prve je dobila tam okoli drugega leta. in so bile veliko bolj mehke in lažje od cicibank. se je tako nanje navezala, da grem vedno znova kupit samo cifro večje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:57:26   
Rubin.
Ja se strinjam, pri čevljih tudi jaz ne šparam, ker vem kako je če imaš neudobne čevlje. Je pa res, da se mi zdi 50€ kar drago za tako male čevlje, ampak kaj češ, zraven kvalitete je treba plačat še firmo. Recimo ski bucke po domače rečeno, waterproof od Superfita so lani prišle 79€.


Imajo pa v Humanicu še dražje čevlje od Geox-a, samo se sedaj ne spomnim kako se imenujejo.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 31.8.2008 22:58:03 >

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:59:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ja se strinjam, pri čevljih tudi jaz ne šparam, ker vem kako je če imaš neudobne čevlje. Je pa res, da se mi zdi 50€ kar drago za tako male čevlje, ampak kaj češ, zraven kvalitete je treba plačat še firmo. Recimo ski bucke po domače rečeno, waterproof od Superfita so lani prišle 79€.


Imajo pa v Humanicu še dražje čevlje od Geox-a, samo se sedaj ne spomnim kako se imenujejo.


Snega je bilo pa koliko? Za dvakrat obuti waterprufke od superfita user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 22:59:17   
Rubin.
Sicer izven teme, ampak me zanima, kako dolgo se kupujejo čevlji št. večji?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 23:00:02   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

. Recimo ski bucke po domače rečeno, waterproof od Superfita so lani prišle 79€.




SKi bucke niso primerni čevlji za majhnega otroka, ker noga v njih nima nobene opore. Je premehki in "preširok" čevelj za otroka. Pa čeprav sem sama ljubiteljica skibuck.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 23:00:21   
Rubin.
Snega je bilo pa koliko? Za dvakrat obuti waterprufke od superfita



Ja Volga, te bom letos v jeseni vprašala, če veš koliko snega bo pa letošnjo zimo, da ne bom denarja stran metala.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
31.8.2008 23:00:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Sicer izven teme, ampak me zanima, kako dolgo se kupujejo čevlji št. večji?


Zakaj naj bi sploh se?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
31.8.2008 23:01:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox


Jaz pa grem iz njihove trgovine vedno razočarana. Rada bi jih ji kupila, ker kao dihajo, ampak imajo za punčke tako kičaste, da se nikakor ne morem prisiliti, da jih kupim.


joj, se ne bi mogla bolj strinjati s tabo..... se tudi probam prepričati, da bi kake ji kupila, pa so čisto preveč kičasti in pretrdi za moj okus....


geox pretrdiuser posted image

kaj takega pa še nisem zasledila.....

sicer pa mu jaz one kao supergice tudi grem in kupim samo številko večjeuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?