|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 12:50:49   
frutka_
Lukrecija mislila sem uporabo Crocsov zunaj. Na plezalih, igrišču ipd.. Več otrok sem že videla, ki so se jim čevlji med tekom sezuli in so popadali. Enako na plezalih. To je čevelj za hodit po mestu, morju ko so starši poleg.  Ne pa za vrtec. Enako kot japonke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 12:56:22   
bumerang
Frutka, ne govorimo - vsaj jaz ne - o tistem modelu crocsov, ki jih prodajajo pri nas (beach model, ki ima peto prosto oz. čez peto samo gumijast trak) ampak o modelu, ki je kot copat.
Poglej link, ki sem ga dala.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 12:58:16   
ElaM
Naši kupujem Elephanten čevlje in so super, mehki, udobni, res niso najcenejši, ampak še vedno cenejši od Cicibanovih "pancerjev".

_____________________________

:)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 13:10:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kje kUpujete otroške čevlje?
1.9.2008 13:10:36   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz mu ene na sezono vzamem obvezno geox, ker jih ima od prvih korakov najraje....so dragi ko pes...samo kaj češ....



Enako. Ostalo pa pač kar potrebuje in kjer pač dobim. Nimam neke 'ciljne' trgovine.


Pri nas enako, mogoče še Ciciban Softy...

< Sporočilo je popravil 3T -- 1.9.2008 13:14:47 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 13:17:09   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Aja, ja, so bili precej preveliki in sem jih potem prodala.
Zdajle pa gledam tale model pa se mi zdi še boljši za copate:
http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products


moja mala ima take. Zakon. Dihajo, lahki so, ne drsijo, po mokrem lahko hodi... Pa v živo dosti lepše zgledajo kot na sliki. Sinek pa ima tigra crocs.

zgoraj ni neopren, ampak blago, platno, kaj pa vem kakšno blago user posted image . Pa ob straneh so te gumice, da se nogica lažje giba noter.

Za zunaj pa imata tudi oba crocs-e. In dobesedno šprintata v njih. pri malem se mi zdi, da včasih po zraku leti. Skoz jih ima gor, že praktično 2 leti. In nikoli še ni padel zaradi njih. Tudi nogica jima nič ne zašvica ali bi nogavičke smrdela kot pri katerih superfitkah ali supergah. Pa tudi nikoli se mu še ni sezul. Res pa je , da ima tiste crocse od mikimiške, ki imajo neoprenski pašček okrog.



< Sporočilo je popravil Paštetka -- 1.9.2008 13:24:24 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 13:42:44   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products


moja mala ima take. Zakon. Dihajo, lahki so, ne drsijo, po mokrem lahko hodi... Pa v živo dosti lepše zgledajo kot na sliki.



Te so mi super, kje pa jih kupujete?


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 13:43:14   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Crocsi za otroka so mi pa najbolj bljek varianta čevlja. Sploh za  vrtec. Najbolj iz tega razloga, ker otrok v njih ne more normalno tekat, plezat ipd..  So pa res praktični za starše. Hitro jih sezuje in obuje, čistijo se fajn...



Naša dobesedno šprinta v Crocsih, sej se jih zadaj "zapne". Moja ima cel poletje gor Crocse, je ne morem prepričat, da bi obula kaj drugega, sva imele spet danes zjutraj to debato. Njej so pač to najbolj udobni čevlji, tako da tukaj ne gre za to, da so praktični zame. Itak čevljev ne perem jaz, ampak pralni stroj user posted image .

Isto je pri nas. Še pozimi sem jih morala skrivat, ker sva se na veliko kregala, ko jih je na vsak način hotel met gor.
Šrinta pa kot norc v njih, pa se mu še nikoli niso sezule.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 13:51:17   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products


moja mala ima take. Zakon. Dihajo, lahki so, ne drsijo, po mokrem lahko hodi... Pa v živo dosti lepše zgledajo kot na sliki.



Te so mi super, kje pa jih kupujete?




Dubaj. Je že naslednja številka naročena pri naslednjem šogorjevem obiskuuser posted image , ker mali raste nogica kot gobica user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 14:05:58   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: 3T

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products


moja mala ima take. Zakon. Dihajo, lahki so, ne drsijo, po mokrem lahko hodi... Pa v živo dosti lepše zgledajo kot na sliki.



Te so mi super, kje pa jih kupujete?




Dubaj. Je že naslednja številka naročena pri naslednjem šogorjevem obiskuuser posted image , ker mali raste nogica kot gobica user posted image


user posted image  Ojoj, mi je nedosegljivo, koliko bi me kaj prišli z vsemi vizami, letalskimi kartami in dopustom, itd.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 14:07:34   
Paštetka
pa saj jih lahko naročiš preko spleta  user posted image .

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 14:14:34   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

pa saj jih lahko naročiš preko spleta  user posted image .

user posted image  Raje ne, ne znam, še nisem nikoli.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 14:37:47   
bumerang
Ja, o tehle neoprenskih sem jaz govorila - crocling. Nam so bile zdaj čez poletje super. Naslednje poletje kupim zagotovo dva para, ker sem jih zdaj vsak dan morala brisat oz. prat, da jih je potem popoldan imel za doma.

Za model pelican pa piše, da ima zgoraj canvas. Sem vedela, da je canvas platno ampak se mi je zdelo čudno, da bi crocsi imeli platno gor. Ok, ok... že naročam dva para tigrčkov. user posted image
Pa ne iz Dubaja, bo ebay kar ok.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 15:36:17   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

pa saj jih lahko naročiš preko spleta  user posted image .

user posted image  Raje ne, ne znam, še nisem nikoli.


Torej priložnost, da se naučiš user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 15:59:09   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ja, o tehle neoprenskih sem jaz govorila - crocling. Nam so bile zdaj čez poletje super. Naslednje poletje kupim zagotovo dva para, ker sem jih zdaj vsak dan morala brisat oz. prat, da jih je potem popoldan imel za doma.

Za model pelican pa piše, da ima zgoraj canvas. Sem vedela, da je canvas platno ampak se mi je zdelo čudno, da bi crocsi imeli platno gor. Ok, ok... že naročam dva para tigrčkov. user posted image
Pa ne iz Dubaja, bo ebay kar ok.




bumerang, kolko pridejo tej crocling???  Bi se pridružla naročiluuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 16:13:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

No, ker sem tudi sama zagovornik Geox obutve in jih malemu vsako leto privoščim dvakrat bom rekla tole.  Par modelov Geox je trdih kot satan. Predvsem športni čevlji. Sploh niso gibljivi. 


Ja, to je čisto res. Ene Toborjeve npr. nosi zdaj že 3. otrok, pa so še vedno čisto isti kot takrat, ko so bili novi. Ker so trdi kot ****. Eni so pa bolj mehki. Zdaj ima tiste  z lučkam, te so nekje vmes. Tudi mehkejši se najdejo.

Sicer pa jaz kupujem čevlje zelo različno. Letos sem jih v Geox ene na znižanju, take jesenske, pa ne vem, koliko so bili. Sem pozabila.
Potem sem zadnjič dobila ene, tudi jesenske, Caterpillar za 20 evrov v Transportu. Ful so mehke in fajn barve, take univerzalne. Geox se skrije proti tem.
Za zimo sem jih pa tudi zadnjič že kupila, take gojzarce na 2 ježka, te sem pa v Turboshuh in so prav fajn mehki.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 16:29:20   
Mišni
Naša kolekcija jesen-zima (Geox je zadaj, spredaj pa Turbo shuh in Cat):

user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 19:23:20   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Potem pa kupim še kakšne teniske v Hoferju za doma po vrtu.


Jaz pa tega ne razumem, a za doma pa je vse dobro? Doma pa noga ne rabi biti v udobnem čevlju? user posted image



Ne, za doma ni vse dobro, če misliš na kvaliteto obutve kot obutve, je pa za doma dobro tudi tisto, kar se hitreje izrabi. Niso vsi dragi čevlji dobri in obratno in tudi v Hoferju se velikokrat dobi kvaliteten čevelj, ki je mehek in usnjen, ali pa mehke teniske v katerih se noga ne poti in take potem za par eurov kupimo za doma. Oboja obutev je najmanj udobna.
Ti prihranim naslednje vprašanje glede tega, če za ven mora na čevlju pisati Geox, za doma pa je vseeno. Ne, meni je čisto vseeno kaj piše na čevlju, mi pa ni vseeno kako je čevelj izdelan in koliko časa traja. Tisti dražji praviloma trajajo dlje časa in so tudi kvalitetneje zašiti. Pa tudi malo lepši so na pogled kot navadna teniska.
Cicibana pa pri nas ne kupujemo, ker v roke še nisem dobila čevlja, ki bi bil mehek, je pa res, da kaj dosti tudi nisem gledala potem ko sem ugotovila, da težko najdem model za starost leto in pol.



A ni v tem fora, da cenejše kupuješ večkrat, dražje pa samo enkrat.

No jaz se držim tega pregovora: Nisem tako bogata, da bi kupovala poceni.


http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products

Tile mi pa zgledajo, kot oni za v vodo user posted image .


Kaj se pa crocsov tiče, jih ima samo za doma, okoli hiše, pa na morje in v terme smo jih vzeli. Da bi pa šla z njimi v mesto, tega pa si ne predstavljam.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.9.2008 19:24:54 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 19:34:54   
Paštetka
Rubin, sploh ne zgledajo tako v živo user posted image  . Bom jih probala poslikati in dati gor, če se bo kaj boljše videlo

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 20:38:46   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Lukrecija mislila sem uporabo Crocsov zunaj. Na plezalih, igrišču ipd.. Več otrok sem že videla, ki so se jim čevlji med tekom sezuli in so popadali. Enako na plezalih. To je čevelj za hodit po mestu, morju ko so starši poleg.  Ne pa za vrtec. Enako kot japonke.


To pa sploh ni res. Ja, če so otroku kupili pol prevelike croce, normalno, da se sezuvajo. Moja hčerka drugega kot crocs za v v rtec sploh noče obut. Edino kadar je dež, obuje kaj drugega. In so daleč najbolj udobni. Pa čeprav tekajo, plezajo, ....

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 20:52:54   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: 3T

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

pa saj jih lahko naročiš preko spleta  user posted image .

user posted image  Raje ne, ne znam, še nisem nikoli.


Torej priložnost, da se naučiš user posted image



Z veseljem, ampak prva ovira je šibko znanje ( beri: osnovni izrazi, kot so hvala,...) nemščine. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 20:53:28   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Potem pa kupim še kakšne teniske v Hoferju za doma po vrtu.


Jaz pa tega ne razumem, a za doma pa je vse dobro? Doma pa noga ne rabi biti v udobnem čevlju? user posted image



Ne, za doma ni vse dobro, če misliš na kvaliteto obutve kot obutve, je pa za doma dobro tudi tisto, kar se hitreje izrabi. Niso vsi dragi čevlji dobri in obratno in tudi v Hoferju se velikokrat dobi kvaliteten čevelj, ki je mehek in usnjen, ali pa mehke teniske v katerih se noga ne poti in take potem za par eurov kupimo za doma. Oboja obutev je najmanj udobna.
Ti prihranim naslednje vprašanje glede tega, če za ven mora na čevlju pisati Geox, za doma pa je vseeno. Ne, meni je čisto vseeno kaj piše na čevlju, mi pa ni vseeno kako je čevelj izdelan in koliko časa traja. Tisti dražji praviloma trajajo dlje časa in so tudi kvalitetneje zašiti. Pa tudi malo lepši so na pogled kot navadna teniska.
Cicibana pa pri nas ne kupujemo, ker v roke še nisem dobila čevlja, ki bi bil mehek, je pa res, da kaj dosti tudi nisem gledala potem ko sem ugotovila, da težko najdem model za starost leto in pol.



A ni v tem fora, da cenejše kupuješ večkrat, dražje pa samo enkrat.

No jaz se držim tega pregovora: Nisem tako bogata, da bi kupovala poceni.


http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products

Tile mi pa zgledajo, kot oni za v vodo user posted image .


Kaj se pa crocsov tiče, jih ima samo za doma, okoli hiše, pa na morje in v terme smo jih vzeli. Da bi pa šla z njimi v mesto, tega pa si ne predstavljam.


Imaš probleme? Te kaj teži?
Ne, samo vprašam, ker tako seciraš moje odgovore. Veš, mene baš briga kaj ti in tvoji otroci nosite, zaradi mene ste lahko v karton obuti.
Sicer pa, ko že sprašuješ. Ne, ni fora v tem, da cenejšo stvar kupiš večkrat, fora je v tem kar sem napisala. Zdaj pa še enkrat preberi pa seciraj, če se ti da! Pa oglej si še malo pregovor "Pometaj pred svojim pragom" ko si že tako nad pregovori navdušena.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 20:55:06   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

Z veseljem, ampak prva ovira je šibko znanje ( beri: osnovni izrazi, kot so hvala,...) nemščine. user posted image


Saj nemščine ne potrebuješ, je dovolj angleščina. Če te pa zanima, kaj piše v nemščini, vneseš vse skupaj v googletranslator pa ti prevede tudi v hrvaščino, če že želiš.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 21:03:23   
Anonimen
Kje na Celjskem kopujete ČEVLJE


Na celjskem nikjer user posted image .

Drugace pa najkice na www.___.si, Bambije v Peku, japanke v H&M, cokle v Deichmanu, skornje priromajo od Maje & Marte, kar manjka, pa kupi babi. 

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kje kopujete otroške čevlje?
1.9.2008 21:07:43   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Potem pa kupim še kakšne teniske v Hoferju za doma po vrtu.


Jaz pa tega ne razumem, a za doma pa je vse dobro? Doma pa noga ne rabi biti v udobnem čevlju? user posted image



Ne, za doma ni vse dobro, če misliš na kvaliteto obutve kot obutve, je pa za doma dobro tudi tisto, kar se hitreje izrabi. Niso vsi dragi čevlji dobri in obratno in tudi v Hoferju se velikokrat dobi kvaliteten čevelj, ki je mehek in usnjen, ali pa mehke teniske v katerih se noga ne poti in take potem za par eurov kupimo za doma. Oboja obutev je najmanj udobna.
Ti prihranim naslednje vprašanje glede tega, če za ven mora na čevlju pisati Geox, za doma pa je vseeno. Ne, meni je čisto vseeno kaj piše na čevlju, mi pa ni vseeno kako je čevelj izdelan in koliko časa traja. Tisti dražji praviloma trajajo dlje časa in so tudi kvalitetneje zašiti. Pa tudi malo lepši so na pogled kot navadna teniska.
Cicibana pa pri nas ne kupujemo, ker v roke še nisem dobila čevlja, ki bi bil mehek, je pa res, da kaj dosti tudi nisem gledala potem ko sem ugotovila, da težko najdem model za starost leto in pol.



A ni v tem fora, da cenejše kupuješ večkrat, dražje pa samo enkrat.

No jaz se držim tega pregovora: Nisem tako bogata, da bi kupovala poceni.


http://shop.crocs.com/pc-911-4-pelican.aspx?reqid=911&reqProdTypeId=41p&subsectionname=footwear&section=products

Tile mi pa zgledajo, kot oni za v vodo user posted image .


Kaj se pa crocsov tiče, jih ima samo za doma, okoli hiše, pa na morje in v terme smo jih vzeli. Da bi pa šla z njimi v mesto, tega pa si ne predstavljam.


Imaš probleme? Te kaj teži?
Ne, samo vprašam, ker tako seciraš moje odgovore. Veš, mene baš briga kaj ti in tvoji otroci nosite, zaradi mene ste lahko v karton obuti.
Sicer pa, ko že sprašuješ. Ne, ni fora v tem, da cenejšo stvar kupiš večkrat, fora je v tem kar sem napisala. Zdaj pa še enkrat preberi pa seciraj, če se ti da! Pa oglej si še malo pregovor "Pometaj pred svojim pragom" ko si že tako nad pregovori navdušena.



A v šoli se tudi tako obnašaš?
Aja tam ti ni treba, si v razredu najbolj pametna, pa ti nihče ne ugovarja. user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?