|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa krvavitev po porodu?
15.10.2008 17:30:30   
LenaG
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka315

Mene pa zanima, do kdaj ste imele svežo krvavitev (svežo kri)? Jaz sem namreč že 3 tedne po porodu, pa imam še zmeraj svežo krvavitev... Ali je to normalno? user posted image


Tudi sama sem imela enak problem. Ker je bila krvavitev zalo šibka sem počakala kar do 6tega tedan, ko je bila kontrola. Z UZ jo ginekolog ugotovil, da imam še ostanek posteljice v maternici in sem bila teden kasneje naročena na obrazijo. Tako, da ti priporočam kar obisk ginekologa. Ne želim te strašit, a pametno se je prepričat, da ni nič narobe.

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko časa krvavitev po porodu?
15.10.2008 20:04:37   
asra
Meni je čišča končala v 4 tednih. Je pa res da sem se že v prvih dneh fajn sčistila, ker sem imela grozen kašelj. Vsakič ko sem zakašljala je bila poplava user posted image

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko časa krvavitev po porodu?
20.12.2008 21:11:01   
bimba08
Jaz sem imela čiščo 6 tednov in ugotovila sem, da ko sem se kaj fizično naprezala, se mi je vlilo. Tako da nasvet: počivaj  in pazi nase, ker je to pomembno za tvojo prihodnost. Telo si vse zapomni! LP!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko časa krvavitev po porodu?
20.12.2008 23:29:10   
Vali 81
pri meni je čišča trajala nekje 4-5 tedne nato 1teden premora nato pa user posted image in jo imam sedaj vsak mesec redno s tem da polnoo dojim še zdaj

(odgovor članu bimba08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko časa krvavitev po porodu?
23.12.2008 16:59:23   
vaja
prvi porod 6 tednov. Ko sem se razveselila, da je konec sem dobila pa menstruacijo,
drugič je ravno 6 tednov po porodu in se umirja, zdaj čakam menstruacijo.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?