|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:07:37   
pikachu
No malo dolgo je trajalo, ampak sem mogla prvo slikico v album naložit, da povete svoje mnenje in če vidite isti kot jaz.




_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:08:25   
pikachu
Ja pa še novo stran sem odprlauser posted image .

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:11:32   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image definitivno vidiš prav...Iskrene čestitke

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:15:18   
pikachu
Juuuhhuuu nemorem povedat kako sem vesela, moj dragi sploh ne more verjet da je res. Je rekel da bo raje počakal do ponedelka na krvni test.

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:18:50   
pupica25
Bravoooooo pikachu, user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Mi pa nimamo take sreče, je belina zjutraj izginila user posted image  in prišla nesramnauser posted image . No, pa bo mogoče v naslednjem krogu. lepo in veselo user posted image  nosečnost pikachu !!!

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:20:47   
pikachu
pupica25user posted image user posted image user posted image le pozitivno naprej.

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:44:38   
latka
Vau, pikachu,sem vedela da ti bo uspelo!!!user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa mirno in lepo nosečnost!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa imam danes rojstni dan,ha-ha!!user posted image

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 10:50:58   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image pikachu, ti tvojemu kar povej, da je tole čist realen rezultat...v ponedeljek bo samo potrditev tega...

pupica...objemček...a sem jaz kaj zamešala? se mi zdi, da ti nisi bila v nobenem postopku in je tole vajin 2.krog poskušanja?

latka, vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 11:01:38   
talika81
pikachu, user posted image   user posted image   user posted image   user posted image , to je to ... ti le povej tvojemu user posted image , da je to in da se lahko veselita. ker plusek je zelo, zelo dobro viden.

superca, sem zelo vesela zate. zdaj pa le uživaj v veseli novici.

pupica25, user posted image   in  user posted image  zate. bo pa nasledjič uspelo.

latka, vse naj naj ...

sanja in elenica, kaj pa vedve? belina je še, kolker sem prebrala. a test bosta delali?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   [Brisano sporočilo]
23.6.2010 11:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 12:09:28   
drejčy


pikachu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo res sem vesela zate!!!!!!!!

sanje in elenica vidve pa imata nalogo da sta naslednjiuser posted image

pupica25 le pogumno naprej user posted image user posted image user posted image


latka tebi pa vse najbojše za rojstni dan, pa da se ti še letos uresniči tista najbolj goreča želja user posted image


Pa pozdrav vsem ostalim borkam!






< Sporočilo je popravil drejčy -- 23.6.2010 12:10:58 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 12:39:58   
sanje37
pikachu - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super super super... komaj sem čakala, da pridem nazaj do računalnika, da vidim, kaj je novega!! user posted image Superca, zdaj pa uživaj naprej.

pupica25 - user posted image user posted image user posted image user posted image bo pa naslednjič sigurno

latka - vse naj naj najboljše

zame pa je test še prehitro, je danes 8. dan po ET (imela 15.6.), tako da bom še malo upala. Belina je še prisotna, tako da držite pesti še naprej.



(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 13:05:39   
mirabela
pikachu sem full vesela zate, cestitam, cestitam, juhuhuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image  , uzivaj maksimalno, pazi nase in na svojega user posted image . Vse najlepse ti zelim user posted image

pupica25, ne vzi puske v koruzo, naslednjic ziher bo user posted image ,drzim pestiiiiiiiiiii

latka vse naj,naj, naj....user posted image

jaz se vedno cakam user posted image  da zacnem z tabletkami, samo da se zacne nekaj dogajatiiiiiii user posted image


vsem zelim veeeeeeliko srece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanje37)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 13:12:12   
talika81
sanja, močno, močno držim pessti zate, da bo tudi pri tebi ostala belina in da bo en velik plus ... enako tudi zate elenica ...

mirabela, sej pol bo šlo pa vse skupaj dokaj hitro, boš vidla. takoj se boš začela "fiksat" s hormoni in kar naenkrat bo tu punkcija in ET.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 13:43:42   
baby1978
čestitam pikachu po pravici sem itak vedela, da ti je ratalo....jeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 13:53:36   
Ksenya
jeeeeeeeeeeeeeeeeee čestitke pikachu in mirno user posted image  

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 14:00:32   
september1
pikachu to sploh ni dvoma da nebi bila user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful sem vesella da ti je uspelo. zdaj pa mirno in brezskrbno nosečnost ti želim.

pupica user posted image user posted image user posted image user posted image

elenica in sanje za vaju še zmeraj držim pesti da vama je uspelo.Ker zdaj kar je je.

latka vse naj naj

(odgovor članu Ksenya)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Ambulanta MB
23.6.2010 14:13:53   
pikachu
Pozdravljene punce!

Sem rabla malo časa da sem dojela kaj se dogaja. Vsem se lepo zahvaljujem za podporo in lepe želje. Še dobro da imamo ta forum, da si lahko stojimo ob strani v dobrih kot tudi hudih časih, si dajeno nasvete in se vspodbujamo.

Po pravici povedano še kar nemorem dojeti, da sem prvič v življenj po štirih oziroma že skoraj petih letih truda zagledala plusek. Ta občutek je zame nepopisen in sedaj že komaj čakam ponedeljek, da tudi v MB potrdijo rezultat.

Še enkrat HVALA za vso vašo podporo.
Lep pozdrav.


sanje37 in elenica za vaju pa še naprej stiskam pestke da prideta za mano.

latka vse naj naj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 8:13:55   
nanika 1
včeraj nusem mogla do računalnika, pa komaj zdaj vidim, da sem zamudila zelo velike dogodke. Latka vse naj, naj, da boš čimprej zagledala tak plusek kot Pikachu. Pikachu, tebi pa seveda želim da maksimalno uživaš ob tej novički in seveda vse naslednje sladke mesece. Vse ostale še pridemo za tabo, najprej elenica in sanje seveda.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 9:40:58   
športnica
pikachu juhuuuuuuu. bravo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in uživaj. lepa novica.

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 13:32:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oja punce, bom kar tukaj vprašala, ker ste bolj domače na tem področju...

in sicer, danes sem klicala, da bi se naročila za laparoskopijo v MB (pri dr. Reljiču) in prijazna tetka mi je rekla, da me pokličejo v četrtek, da mi povedo, ali sem prišla v program za mesec junij.

Sedaj me pa zanima, kolikim od vas so enako rekli (ojk seveda za drug mesec), pa ste prišle v predvidenem času na vrsto za operacijo, koliko pa tukaj kaj upoštevajo leta, namreč jaz se že počasi približujem 36. letu

hvala za vaše odgovore



uf, spet jaz...Twetka hvala ti za odgovor, sedaj me pa še zanima, meni so rekli, da me bodo poklicali okoli 13. ure, zaenkrat pa še nobenega glasu od njih, kaj mislite ali se mi jih splača poklicati npr. okoli 14. ure, toliko da vidimo na čem smo, ker če me bodo vzeli v ponedeljek, bo treba vseeno v službi urediti odsotnost, glede na to, da smo pa jutri doma, pa nimam več prav veliko časa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 13:42:55   
zaljubljena23
anonimna, jaz bi ziher klicala po 13 uri...Javi kako je šlo

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 14:27:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

anonimna, jaz bi ziher klicala po 13 uri...Javi kako je šlo


hvala za odgovor, žal ta krog ne pridem na vrsto, mi je pa rekla, da naj pokličem ponovno naslednji četrtek, zdaj pa ne vem, če delajo laparo in histero še po končani ovulaciji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 14:42:52   
sanje37
punce, pri meni je konec belineuser posted image user posted image user posted image user posted image
zdaj pa ne vem, če še se naj z utrogestanom do krvnega testa filam ali ne

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 14:44:42   
elenica9
pikachu- čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem zelo vesela zate in ti želim lepouser posted image   

no, jaz pa sem zelo žalostna, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žal tokrat ni uspelo. Sem vedela, da to ne more biti res, da bi dvakrat v prvo uspelo. V tolažbo mi je naš sonček, za katerega pa upam da bo nekoč dobil sestrico ali brateca. Gremo v jeseni v nove boje. Zdaj se bom poslovila od vas.

Želim pa vsem, ki se trudite, da čimprej zagledate svoj user posted image , nosečkam pa čim lepšo nosečnost in veliko veselja z malčkom. Ni lepšega občutka, kot držati svojega otroka v naročju.

Veliko sreče vsem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil elenica9 -- 24.6.2010 14:48:27 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?