|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
26.9.2008 17:13:46   
miklarom
ja,ja mrzlo je kouser posted image , kmal nam bo še sneg vrglo. in kje ste vse, ka ste v službi al se grejete v objemuuser posted image .jest se ne morem še ker ga ni doma, dela gor na vikendu, tak da morem počakat do večera , da me pogrejeuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ambulanta MB
26.9.2008 19:40:07   
tassi1
Men so rekli,da bi naj na vrsto prišla še letos,pa se tako vleče user posted image user posted image
Imela pa sem lani decembra neuspešen postopek(5),letos smo pa pol leta čakali na rezultate genetike(imela sem 3 ss),pa mi je sestra konec avgusta rekla,da me bodo še letos klicali.

se pa res vleče,...

Če je kateraq za kavo,sem savinjčanka in bi se res lahko dobile na eni kavi ali pa sokcu(sladkarije prinesem jes-bivša slaščičarka)

Upam,da vsem nam čimprej rata imeti user posted image

Ps:trudima se že 10 let user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ambulanta MB
26.9.2008 21:06:48   
september1
tudi jst sm lani decembra začela hodit v MB in letos junija bla na HSG-ju,zdaj pa čakam na termin za THL 24.11. mam pa posvet pr G zarad THL,upam da pridem tačas na vrsto.pol gremo pa v 1 postopek IUI pol pa na IVF ali ICSI,ima moj slabe plavalčke.

jst sem iz slov.konjic in sem dostikrat v Celju, bi se lahko dobile res na kaki pijački- miklarom

baci škoda da vama ni uspelo.ne izgubit uupanja,

kako dolgo se pa čaka na IUI?

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ambulanta MB
27.9.2008 13:57:06   
miklarom
tassi1 - kje iz savinjske pa si? seveda se lahko kdaj dobima na kavici , ni problema. mene so v začetku julija dali na čakalno listo za IVF , in so rekli da je čakalna doba od 6 - 8 mesecev, naj bi me tudi poklicali nekje do konca leta je rekla sestra v MB. zato tudi čakam. bomo videli kako dolgo bomo čakali.

september1 - ti kar pridi v Celje pa boma šle na pijačko, sej sem že napisala kje delam pa me kar poišči.

mogoče nam bo pa usojeno in bomo skupaj šle v MB in nam bol Božiček potem prinesel veselo novičkouser posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ambulanta MB
27.9.2008 18:04:50   
tassi1
MIKLAROM-sem iz Mozirja,delam pa kot administratorka v večji privat firmi.ker sem tam šele od letos maja,ne vem ali mi bodo sploh podalšali,ko bom povedala da grem v postopek.
trenutno se pa čajčkam in papcam lekadolčke,ker me je tole vreme čist sesulouser posted image user posted image user posted image
 
če se bomo pa srečali  v MB.pa bomo spolh mele kako za rečt,a ne?
se beremo in čimprej vsem nam enga lepega bejbija želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ambulanta MB
27.9.2008 21:12:12   
september1
tassi1 jst sem sicer iz konjic,ampak pred mesecom dni sem se preselila k fantu v parižlje,tak da bi se tudi midve lahko kdaj dobile na kavici če si za to?

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 9:12:42   
tassi1
September1-imaš zs

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 10:47:49   
september1
vidla,hvala!
tudi ti imaš zs

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 12:12:59   
miklarom
MIKLAROM-sem iz Mozirja,delam pa kot administratorka v večji privat firmi.ker sem tam šele od letos maja,ne vem ali mi bodo sploh podalšali,ko bom povedala da grem v postopek.
trenutno se pa čajčkam in papcam lekadolčke,ker me je tole vreme čist sesulo

če se bomo pa srečali v MB.pa bomo spolh mele kako za rečt,a ne?
se beremo in čimprej vsem nam enga lepega bejbija želim


lepo, da smo si tako blizu. se bomo dobile skupaj in užgale kakšno debatouser posted image .
kdaj ti pa poteče pogodba! lej, nič jim ne govori naprej, da greš v postopek, pusti, da ti podaljšajo pogodbo, in ko ti jo enkrat podaljšajo, te tako ne smejo odpustiti. a že imaš datum , kdaj greš na postopek.



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 12:23:30   
miklarom
tassi1 - imaš  zs

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 12:35:06   
miklarom
babike, grem kosilo naredit do konca, pol pa še mal oddremat, da lahko grem pol v nočno, k danes mal full, dela, delam tedensko inventurouser posted image .

se čujemo . lepo mi bodite do jutri in mislite na pozitivne stvariuser posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ambulanta MB
28.9.2008 15:09:40   
tassi1
Avgusta so mi rekli,da dobim vabilo še letosuser posted image user posted image .
Je pa problem,da najbrž ne bom šla v skupino,ker sem alerična na dipherline injekcije,pa še zvišan pritisk imam,tako da upam vseeno,da me čimprej pokličejo,ker čakam že od lani decembra.
Punce seuser posted image user posted image user posted image vidimo jutri,papa

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 13:19:33   
baci
tako da še vam napišem


včeraj sem bila še na krvnem,pa je bil potrjen minususer posted image

kaj čemo:NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA V NOVEMBRU,takrat pa gremo po pingvinčka!!!

lepo bodite in upajte,ker upanje je zadnje kaj nam je ostalo!!!!



_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 14:26:35   
talika81
baci, zelo mi je žal, da vama ni uspelo ... user posted image  

en velik  user posted image  za vaju in upam, da vama naslednjič uspe.

jaz pa sem dobila izvide od HSG-ja danes - jajcevodi naj bi bili prehodni in vse normalne oblike ...

v petek imam pregled in pogovor pri zdravnici in bomo videli, kaj bo rekla. kako naprej.


če se lahko, bi se tudi jaz pridružila na kavici ... jaz sem iz bližine slovenskih konjic, tako da tudi ne pretirano daleč od vseh vas ...user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 16:17:04   
tassi1
ja,seveda si dobrodošla! evo en user posted image user posted image   zate!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 19:12:30   
miklarom
baci - tudi meni je žal za vaju. user posted image user posted image . saj bo, samo obupati ne smeš. skupaj se borimo in skupaj bomo tudi uspele.user posted image user posted image user posted image evo ti za srečo.

talika81 - ti se nam kar pridruži ob kavici , več nas bo bolj se bomo eno drugo bodrile in nam bo kmalu uspelo.

se bomo vse skupaj zmenile pa se bomo dobile in šle na pijačko. tdej delam skos do 13.10 ponoč, tak da pol po trinajstem pa se zmenimo in se dobimo.user posted image , skupaj z BACI , da jo malo potolažimo. a ste za to!


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 19:24:41   
tassi1
Seveda,jes  sm vedno za user posted image user posted image user posted image user posted image

se vidimo,čas imam med tednom po 17 (če mi pogodbe ne podaljšajo,mam pa itak cajtuser posted image user posted image )

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ambulanta MB
30.9.2008 19:54:47   
vita80
Jaz sem bila tam na Hsg-jo in lahko ti rečem, da so vsi super od prvega do zadnega! Vse pohvale!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ambulanta MB
1.10.2008 9:30:07   
talika81
zmenjeno.

jaz mam tud čas po 17. uri, ker sem v lj v službi in ne pridem prej domov ...

razen če ne grem domov in kr direkt na kavico ... za polepšanje dneva ... user posted image   user posted image



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ambulanta MB
2.10.2008 15:23:59   
miklarom
baci - kako si nam kaj! upam, da si dobro. ne sekiraj se preveč, saj enkrat nam bo uspelo. vedno moramo misliti na pozitivno, da želimo nekaj doseči.
vedno sem s teboj v mislih.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ambulanta MB
4.10.2008 9:44:00   
september1
baci žal mi je da vama ni uspelo in velikuser posted image zate.
me bis e pa res zdaj lahko zmenla za kavico kje na savinjskem koncu.
talika81 ti imaš čas ko greš iz službe,miklarom,tassi1 in jaz smo pa tak iz teh krajev.dajte predloge!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ambulanta MB
4.10.2008 10:02:25   
miklarom
kot sem že rekla se zmenimo po 13.10. ko do takrat delam skos ponoč in imam tak zmešano en dan ob 21.00 drugi dan ob 19.00 pa spet ob 22.00 pa vmes še sestanek na šihtu , tak da po trinajstem sem pa vmes fraj pa se bomo zmenile kdaj in kje se dobimo. user posted image user posted image user posted image komaj čakam, da mal poklepetamo.

danes imam pa trgatev domauser posted image . juter pa se klikamo.

lep dan vsem skupaj, pa čeprav je malo mrzlo, pa se bomo zvečer malo stisnile k svojimuser posted image , pa bo.


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ambulanta MB
6.10.2008 8:38:50   
talika81
oj!

meni je čisto vseeno, kateri datum. sam če se bomo zmenile po 13.10., konec tistega tedna ne morem, ker bom verjetno na službeni poti.

al pa tudi ne ...

ta petek me (oz. naju) je namreč dr.kovač dala v postopek inseminacije in se zna zgodit, da ne bom mogla it na službeno pot.

ampak do takrat je še daleč ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ambulanta MB
6.10.2008 9:18:08   
september1
talika81 a ti tud hodiš k dr.Kovačevi v MB? jst tudiuser posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ambulanta MB
6.10.2008 9:58:24   
talika81
ja, k njej hodim ...

a res?

men je super, vse se lahka zmenim z njo, lahka jo vse vprašam, ni ji težko tud 2x odgovorit na isto vprašanje ...

kako dolgo pa že hodiš tja?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dieta
Michonne RR

Ali ste trenutno na kakšni dieti?

Da (41%)

Ne (59%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!