|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 9:13:26   
lumpa6
kje si pa tobogane našla, no mi smo malo višje lahko pogledaš po slikah v prejšnjih postih tam kjer pise naša ulica pa ste desno ali levo, saj kar nekaj prikolic gleda na marino

če pridete prej pa plačate bivanje po ceniku, mi bomo tudi prišli prej

koliko pa sta stara tvoja

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 9:46:00   
svaba
uradno se odpre res 1.5. Vendar ponavadi priklopijo elektriko in vodo okrog 20.4. kao za postavljanje. Vendar ti nočitev zaračunajo kot gostu kampa po osebi, kot tudi el. in vodo in avto. Pa še full preverjajo če se kdo šverca! Ker pogodba kot paušalisti ti velja od 1.5. naprej prej pa ne!

Lp

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 9:51:37   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: ticika

Zdravo punce,

slučajno sem neki brskala in vidim celo debato o kampu. Mi smo dobil pogodbo včeri, bomo pa letos privič kampirali. Lani septembra smo kupil prikolo na parceli v prvi vrsti. Ne znam vama točno povedat številko, smo pa postavljeni tko, da u bistvu vidimo tisto malo marino in eno gostilno, ki ima teraso nad morjem, če veste kaj mislim.
Jaz imam dva mala mulčka in definitivno se bomo kje našli na morju, če ne drugje na toboganih user posted image . Naša cena je 1890 s popustom.
Imam pa eno vprašanje, na pogodbi piše, da se odpre 1.5. A se kdaj zgodi, da se prej odpre kamp?

Komaj čakam da uidemo na morje....



Ali si jo kupila slučajno od Iztoka in Suzane.Če si jo smo bili mi veliko let njihovi sosedje zadaj pol smo se pa preseleili na rdečo no tašča mi smo sedaj na rumeni.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 9:54:01   
Nea_teja_
SVABA  naša parcela je ob žičnati ograji ŽA20 kaj pa vaša kje je?.Koliko je za psa nimam pojma? Se bo treba pozanimat ,ker mi jo lansko leto niti nismo prijavili ,ker ni bila skoz z nami smo jo malo švercaliuser posted image user posted image .

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 10:30:07   
ticika
Nea_teja_   Ja, od Iztoka in Suzane smo jo kupili.  Starša sta veliko hodila na Krk k eni sosedi, ki pa je sedaj tisto hišo prodala. In ker je blo mami ful hudo, kam bo vozila otroke na morje, sva se z mojim odločla, da si nabavimo prikolico. In ko sem začela jih iskat smo vidli to in zgrabili priložnost. Sem ful vesela, da smo jo dobili.
Pa še na živce mi je šlo vse to iskanje kam bomo šli na doput, pa v službi se pogajat za frej dni in tko.

Lumpa6   mojedva sta stara fant 2,5 in punca 4,5.


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 10:33:47   
Nea_teja_
Ticika upam da neboš doživela veliko burje oz tramontan ,ker mi smo se ravno iz tega razloga preselili drugam ,ker ko začne pihati v prvi vrsti vsi bežijo v WC.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 10:42:30   
lumpa6
pri tranmontani smo dal otroke v kombi spat in ga zapeljali višje do wc-jev, pa tko da sva jih lahko videla pa še naspal so se , midva sva šla pa k mojci in robiju na pivo, dokler ni minilouser posted image user posted image pol pa pomagat in to je to

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 10:47:53   
Nea_teja_
Mi smo bili ravno dol lansko leto ko je bila tramontana no ampak pr nas še ni bilo take sila samo od tamale trampolin je odneslo gor na cesto.Ko smo šli pa po njej malo pogledat do žlahte če je vse ok je bilo pa ogromno podrtih dreves folk je kr še stal v wc in čakal .Drevo je padlo celo na avto raztrgalo baldahine itd.Nič luštno sem bila kr vesela da smo se preselili.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 11:00:47   
svaba
Nea_teja   mislim da zelo blizu vas, nisem zihr, ampak malo nad wc-ji!  nad potko ki gre nad wc-ji. ( če temu lahko to rečeš) user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 11:06:43   
Nea_teja_
Se bomo že našle

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 11:59:24   
lumpa6
ja upam, no ja mene je mal težko sfaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 12:38:34   
Nea_teja_
Mojca moja hči sprašuje kok je tvoja najstarejša hči stara

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 12:54:42   
lumpa6
18 let

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 12:55:33   
lumpa6
ta druga 12 pol so pa fantje 11, 5, 1leto

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 9:23:26   
Nea_teja_
naše so 14 ,7 ,in 4 let imamo pa še dva fanta ,ki sta 19 ampak onadva bota ostala pri babici v prikolici.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 9:33:13   
lumpa6
o pol ste tudi velika družina bravouser posted image user posted image user posted image , pol jih je 5 otrok mislim, kako jim je pa imeuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 9:39:22   
lumpa6
najstarejša je ta
user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 9:46:35   
lumpa6
tadruga pa ta
user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 10:20:31   
Nea_teja_
Mojca kako ti uspe nalimat slikce men jih sploh noče sam neka nova okna mi odpira.

Aja ime jim je pa tavelika sta Matej in Dejan pol je Klara,Zala in NeaTeja tako si sledijo po vrstnem redu user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 10:23:26   
lumpa6
pomagam si s tem programompol pa kopiram tistega za form, gor piše koda za forum
Shrani.si - slike, video posnetki in druge datoteke

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 10:56:16   
Nea_teja_
user posted image no da vidmo če bo ratal tale mi zadnje dni dela družbo pr kofetu zjutri  z prijateljico .A ni simpatičenuser posted image ?

< Sporočilo je popravil Nea_teja_ -- 20.2.2009 10:57:28 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 11:00:17   
lumpa6
user posted image

to je namlajši

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 11:01:47   
Nea_teja_
user posted image

No to je pa naša tavelika (Klara)

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 11:02:22   
lumpa6
ja sem pokukala v tvoj albumin sem si jih pogledala, lepe slikeuser posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2009 11:04:15   
Nea_teja_
iiiiiiii  kakšen cuker in to je naša tamala princesa

user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?