|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:46:16   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Ja je kr dobr da ih mamo mal na očehuser posted image user posted image user posted image  še prehitr pobegnejo


ja prav res

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:48:57   
Nea_teja_
Ja sej mi je požrla živcev pa oblekca mora tko stat , klobuk mora met vlečko , taka palčka mora bit pa spet ni dost široka sem mogla še obroč not šivat pa til  uf še dobr da je tega skor konc.Pri nas se še vedno pjančki derejo skor pod oknom.Bom kkšnga kr polila z ajmarjem vode.user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:49:54   
Nea_teja_
A vidš kake čveke smo smo že na 7 strani .

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:52:18   
lumpa6
ja še enih 5krat tok pol bomo pa v živo čvekaleuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:54:57   
Nea_teja_
Andreja je pa kr poniknila.Se naju je ustrašilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 21:56:12   
lumpa6
mislm da se ni ustrašla, se odločajo za nakup in upam da jo bodouser posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:00:35   
Nea_teja_
A kej veš kok ma otrok in kakšno starost?

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:02:35   
lumpa6
mislim da štiri ali pa tri nisem sigurna.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:05:04   
Nea_teja_
Tud kr velika družina

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:05:14   
lumpa6
štiri,sem šla pogledat

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:06:13   
lumpa6
puco ima klarinih let

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:08:30   
Nea_teja_
Super sam če bo v kampu ker naša rab kako družbo tm na unmu koncu so bli sami tamali bolj  mulca sta pa bla prevelika da bi jo sabo vlačla.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:11:10   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Super sam če bo v kampu ker naša rab kako družbo tm na unmu koncu so bli sami tamali bolj  mulca sta pa bla prevelika da bi jo sabo vlačla.
ja moja bo polet 13, pa tavečja je 18 pa tam je še lara pa maša k so tudi teh let

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:12:09   
lumpa6
družbe ji nebo majkalouser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:13:55   
lumpa6
zdej grem pa možku družbo delat, se tipkamo jutriuser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:15:29   
Nea_teja_
Super sem kr vesela ker čene se kr doma zalima in je k limona k nima družbe pa tečna da niti neve kaj bi počela.
Veš kaj zdele grem pa še malo tv gledat pol pa v mižale jutr morm z tamalo peš v vrtec k ma moj dragi avto upam da nau pokonc že ob 7.
Se jutr kej msn-java.Bo šlo hitreje.user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo spančkite

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2009 22:30:03   
katj
pozdravljene punce user posted image .

midva sva lani mela prkolco v Stella Marisu, letos sva pa mela v mislih, če bi jo mogoče kam drugam postavla. Pa sva šla pogledat neki kampov  vse do Premanture, pa tud tega vašga. Mene najbolj moti plaža, mam 2 fantka....13 mescev in 27. Pa tud sama mam rada, da je plaža komot, da ni skal in prevelikih kamnov. Pa da se otroc lah brez skrbi, da bi se kdo kam butnu igrajo.
Vem, da mal kompliciram, zato me zanima kako ve gledate na to.
Pa nočm se daleč vozit in pol je izbor zlo mejhn user posted image

Drugač pa Tramontana....adijo pamet. Sm bla takrat v prkolci in je glih na sosedov šotor padlo drevo, v celem kampu edino drevo, ki se je podrlo. Pr vas pa tud vem kako je blo, tud poznam punco, k ma tam prkolco. Pa tud vidla sm vsa tista podrta drevesa, pa tisto mini prkolco prestavljeno.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 6:55:43   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: katj

pozdravljene punce user posted image .

midva sva lani mela prkolco v Stella Marisu, letos sva pa mela v mislih, če bi jo mogoče kam drugam postavla. Pa sva šla pogledat neki kampov  vse do Premanture, pa tud tega vašga. Mene najbolj moti plaža, mam 2 fantka....13 mescev in 27. Pa tud sama mam rada, da je plaža komot, da ni skal in prevelikih kamnov. Pa da se otroc lah brez skrbi, da bi se kdo kam butnu igrajo.
Vem, da mal kompliciram, zato me zanima kako ve gledate na to.
Pa nočm se daleč vozit in pol je izbor zlo mejhn user posted image

Drugač pa Tramontana....adijo pamet. Sm bla takrat v prkolci in je glih na sosedov šotor padlo drevo, v celem kampu edino drevo, ki se je podrlo. Pr vas pa tud vem kako je blo, tud poznam punco, k ma tam prkolco. Pa tud vidla sm vsa tista podrta drevesa, pa tisto mini prkolco prestavljeno.

tista mini prkolica sploh ni bila prav postavljena, pa so ji opzoril pa niso hotl slišat, tranmontana pa je itak povsod, midva sva v 5 vrsti pa nana ni nič polomilo še tabelih arafatou ne

plaža pa tut ni nevem kakšen ba bau, je lepo urejeno za not it, jaz imam tut majhne otroke pa so se imeli super, pa v tem zalivu je voda toplejša kot drugot pa ni valou

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 7:03:11   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Super sem kr vesela ker čene se kr doma zalima in je k limona k nima družbe pa tečna da niti neve kaj bi počela.
Veš kaj zdele grem pa še malo tv gledat pol pa v mižale jutr morm z tamalo peš v vrtec k ma moj dragi avto upam da nau pokonc že ob 7.
Se jutr kej msn-java.Bo šlo hitreje.user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo spančkite


ja vidš jaz mam pa težavo otroke dam dobit, skoz okol letajo zvečer pa še mal do unga otroškega doma, k majo musko kao na žuruser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 7:15:38   
Nea_teja_
Jutro punce kako ste kaj.Evo kot sem predvidevala tamala pokoci že ob 6.30 me je skot kap. Kako ste kej spale jest bolj slabo prvo so se eni mulci drl pol mi je blo vroče pa ene 10x wc joj groza pol pa še tamala tok zgodi auf.
Katj tud men se nezdi plaža tok švoh si pač najdeš neki kotiček in to je to sej jih je kr nekaj.Jest se spomnem ko smo imeli prikolo v drugi vrst tm pa smo res doživeli veliko tramontan ravno zato smo s preselili v drugo cono.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 8:09:51   
andreja32
Dobro jutro čvekiceuser posted image ....en dolg kuuufee bomo mele na morju, da se vam oddolžim za vse informacijeMi jo gremo danes verjetno zaaratuser posted image user posted image .Nea-teja_, mi imamo štiri otroke stare 16, 14, 8 in leto in pol.....koliko so pa tvoji stari?mi smo tudi doživel tisto tranmontano lani.na srečo smo bili v zgornji vrsti, tako da razen strahu ni bilo nič hujšega.Šibam naši mali pripravit zajtrk...se tipkamo..

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 8:11:01   
andreja32
lumpa dobro jutro...vidim teuser posted image user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 9:06:54   
lumpa6
jutro user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 23.2.2009 9:07:17 >

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 9:08:51   
lumpa6
ti kar zaaraj, če se tranmontan bojiš se pa malo višje prestaviš pa je tam k smo mi ni sile

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2009 9:09:50   
lumpa6
svaba  ku kuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?