|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2009 mami
19.9.2008 10:28:35   
Anonimen
Še dobro, da smo tukaj, da spodbujamo ena frugo :) Anjuša sporoči rezultate in upam, da bo user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 2009 mami
19.9.2008 10:28:52   
Anonimen
opa napaka ena drugo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 2009 mami
19.9.2008 11:06:13   
sakuL
jest sem 23user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 2009 mami
19.9.2008 11:26:02   
Anjuša
Sakul, potem smo si z leti najbljižje.... Pravoda čisto prav imaš - moj dragi mi pravi (čeprav je tudi on nestrpen če je user posted image ), da me kar ne more več poslušat ko o tem neprestano govorim...tukaj pa vse neprestano govorimo o temuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še ne moremo nehati!

Imam še jaz eno vprašanje. Brez njih seveda ne more ratat ničuser posted image user posted image    Koliko časa ste s svojimi dragimi??

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 2009 mami
19.9.2008 11:34:24   
sakuL
mi2 sva skupaj 6,5 let...user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 2009 mami
19.9.2008 12:18:19   
ursa30
midva bova 27. septembra praznovala 7. obletnico..user posted image user posted image  poročena pa še nisva..verjetno se bova enkrat...zaenkrat nama je bolj pomemben user posted image  

koliko so pa stari vaši user posted image  ? moj je mlajši od mene za leto pa pol, se pravi, 29. bo naslednji mesec.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 2009 mami
19.9.2008 12:32:24   
Anjuša
Meni tudi ni do poroke - to res ni neka prelomnica v življenju! Samo list papirja na katerem piše da sva mož in žena in ta list se da razveljavit, tudi razmeje se izniči... Otrok je veliko večja prelomnica za oba in še večja potrditev, da se imata rada - vsaj zame osebno je takouser posted image
Ja moj je drugače 4 leta starejši od mene, par pa sva skoraj da že 6 let!

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 2009 mami
19.9.2008 12:56:24   
Anonimen
Midva imava drugi mesec 7.obletnico, tudi midva o poroki ne razmišljava  ( no priznam..jaz malo  user posted image ) :) Zdaj je na vrsti user posted image . Anjuša  tudi moj ima mene že kar malo dovoljuser posted image neprestano samo o tem, ampak mislim, če nama dejansko kmalu uspe bo še slabši kot jaz user posted image

(odgovor članu Anjuša)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 2009 mami
19.9.2008 12:57:23   
sakuL
ja moj je 5 let starej od mene, pa se mi včasih zdi, da je manjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 2009 mami
19.9.2008 12:59:59   
Anonimen
Aja pozabila dopisati, moj je star 25 let, 13 dni starejši od mene...user posted image sva se našla u srednji šoli :)

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:02:34   
sakuL
uu ljubezen iz šolskih klopiuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:04:43   
Anonimen
user posted image ja neki takega...samo, da sva potrebovala 3 leta, da se sploh ''porajtva''...aha ja smešno vse skupi, ampak lepi spomini ni kaj...:)

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:27:06   
Anjuša
pravoda to pa je nekaj!Sakul čisto se strinjam s tabo...če bo user posted image  me bo skoz božal po trebuhu, delal "vse" no večina kar bom reklauser posted image ! Kaj me čaka...samo dobrouser posted image user posted image user posted image
Ampak, midva sva rekla, da prve mesece ne poveva nobenemu, ker če bo kaj narobe v teh mesecih raje vidim, da nobeden nič ne ve ker potem bo vse na kupu!
Tašča me bo pitala ko mladega odojka in tast se bo neprestano smejal!Da ne govorim o moji svakinji, ki mi bo že prinesla majčke na katerih piše (Pridem maja/junija)...,moja mami se bo spraševala če bom zmogla faks in otroka (no 2 otroka-ker je moj dragi včasih čisto preveč razvajen), oči bo čisto fertik in me bo klical 3x na dan če je vse vredu, moj brat pa bo presrečen skakal okoli in govoril da bo stric....
Že med pisanjem mi je kar vroče ratalo, kaj šele če bi se vse uresničilo....vendar pa kljub vsemu, naj bo tak ali pa drugačen scenarij, jaz bom vesela če ta vikend izvem da bomo dobili user posted image

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:28:03   
sakuL
uf, ja.. jest se velikokrat tako spomnem tistega začetka, k kr nevešš kaj bi s fantom počel, ... tako me je bilo sram...user posted image
evo, pa se kr borbavauser posted image user posted image user posted image
zdej bo pa treba še familijo naštimat, potem pa ni lepšegauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:40:45   
Anjuša
povejte mi nekaj....če bi morale soditi po svojem občutku...kaj mislite kaj bo najprej...fantek ali punčka....
Jaz namreč mislim da bo najprej fantek....user posted image

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 2009 mami
19.9.2008 13:51:40   
sakuL
jest sumim na to da bom noseča z user posted image user posted image in to fantek in punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image

upajmouser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 2009 mami
19.9.2008 14:28:27   
DannyS
No se bi vam rada še jaz pridružila, upam da me sprejmete...

Z mojim user posted image  sva v prvem krogu... skupaj sva 2 leti... jaz sem stara 25, moj pa 31. user posted image  ne pričakujem drugi konec tedna, upam da zagledava user posted image . Drugače pa si jaz dosti bolj želim otročka, kot moj user posted image , ne da si ga on ne želi, ampak sej veste kako je ko žensko zgrabi želja po user posted image .

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 2009 mami
19.9.2008 14:31:06   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Anjuša

povejte mi nekaj....če bi morale soditi po svojem občutku...kaj mislite kaj bo najprej...fantek ali punčka....
Jaz namreč mislim da bo najprej fantek....user posted image


občutka nimam nobenega, potihem si želim punčko, ampak glede na to, koliko časa že traja ta želja po user posted image , mi je čisto vseeno, samo da bo user posted image  zdrav in da bom čimprej zagledala user posted image

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:00:54   
sakuL
kaj ko bi naredile en seznamček, kolk nas bo delal na tem, da bomo mame drugo leto? ste za?user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:09:08   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

kaj ko bi naredile en seznamček, kolk nas bo delal na tem, da bomo mame drugo leto? ste za?user posted image


misli mi bereš user posted image  kera se javi, da ga bo naredila...user posted image
vam dam prednost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:19:42   
Tanja55
sem že rekla, da bom jst user posted image ...sam dons sem bolj slaba, bom jutr prov?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:19:45   
sakuL
user posted image user posted image user posted image kako pa bomo izvedle seznam? na podlagi cesa... imen oz. nickname-ov?user posted image user posted image

ja.. se kera javi naredit seznam?user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:29:20   
Martinčka
Se vam tudi jaz pridružim... delat bova začela šele v začetku drugega leta, ker bi rada malo telo "zluftala" od vseh KT, če se pa prej zgodi pa tudi super:)
no načeloma bova pazila do začetka 2009, ampak če bo po sreči bom tudi jaz konec leta 2009 mami.. bomo videli:)
če pa še ne bom mami, pa upam da mi vsaj rata biti user posted image ...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:29:42   
Tanja55
Dons ste tko fino zgovorne user posted image  da me prav zabava...tle ko ne morem nič drugega počet pa se zabavam z vašimi posti...superuser posted image user posted image

Kar se tiče otročka...midva sva govorila o fantku, ker bi moj grozno rad z njim fuzbal špilal in zdej sem se tud jst že čist naravnala na to in nekako čutim, da bi lahko bil fantek. Si pa vsekakor želim tud punčko, mam že ime zbrano user posted image ; ja priznam, sva ga izbrali z mojo mami ko je bla še živa in bi rada to ime uporabila. Tko da, hej ne moremo falit, kakor koli bo že, bom zadovoljna, sam da je user posted image user posted image .

Glede spiska: lahko pač po nickname-ih ali po vaših pravih imenih, kakor hočte...lohk tud poveste od kod ste, pa po regijah naredimo user posted image ...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 2009 mami
19.9.2008 15:51:05   
Tanja55
Evo sem se vseeno zbrcala v tazadnjo in tle je en "zasilen senznamček":

Anjuša
Punčka10
Rakica26
Tejka24
Pravoda
Maška
Spelka12
Tinč407
Lenna
Hanuši
Sakul
S*
Cukr07
DannyS
Martinčka
Tanja55

Evo, to smo vse pofočkane...gotovo se nam pa do konca leta še kakšna pridruži...

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?