|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fax in zanositev
25.9.2008 18:42:38   
Ylenia
ane kok to potegne ko vidis nosecke! joj! ja no pomoje ko cutis da je cas, ne bo nikol vec primernejsega trenutka! sej ne recem da je treba spregledat finance pa solo pa vse... ampak ura tika taka in nobena ne ve do kdaj tocno ima cas. pri meni v familiji so se menopavze zelo zgodaj zacele, zato me se posebej skrbi! tko da mi je bolj pomembno to, kot da prej diplomiram!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: fax in zanositev
25.9.2008 19:08:34   
ZaGa
Js sm sicer skos hotla bit enkrat mamica in sva se z mojim že to pogovarjala, dokončno pa me je "prjelo", ko mi je par mesecev nazaj zamujala M...pa sem opazila, da bi bla pravzaprav zelo vesela, če sploh ne bi pršla...ko pa je sm bla vidno razočarana...od takrat mam res veliko željo in ta baby-boom to samo še podžiga - se mi zdi, kot da so povsod sami znaki, ki mi govorijo, da je zdaj pravi čas in naj neham že dvomit v svoje občutkeuser posted image !

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: fax in zanositev
26.9.2008 10:29:37   
Ylenia
ma ja js sem bla ista kot ti. sami znaki povsod, pa nisem mogla nehat mislt na to. lubi je reku da bova mal se pocakala, ampak js sem bla ze cist crazy!;) pol je pa reku da je vseen par mescov prej al par mescov kasnej, pa sva sla v akcijo. in itak ves da ni nujno da takoj rata. ampak k sva se zmenila da vsaj delava na user posted image , sem cist bolj normalna!user posted image
pomoje je se boljs da ne rata takoj, tko da ne misls skoz: "ojoj, drug mesc bom pa noseca, vse bo drugac!"
itak zivljenje normalno tece naprej, vsaj dokler jokica ne pride na svet!user posted image

(odgovor članu ZaGa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: fax in zanositev
26.9.2008 11:46:53   
Anch
Ylenia pa imata stanovanje in službo in vse to urejeno? Pri meni je še to problem... Ampak sem mišljenja, da če bi se zgodilo, bi se vse uredilo! Se mi zdi brezveze čakat, da končam fax, potem službo in potem naj mi še rečejo, da 2 leti ne smem imet otroka, ker baje se to dogaja... 

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: fax in zanositev
26.9.2008 13:14:00   
Anonimen
Tudi jaz že vse povsod vidim znake in se mi zdi da se mi bo kar zmešalo.Prvič se mi je zgodilo da ne vem kaj naj storim in da mi moj 6čut pri tem nič ne pomaga.Ena stran si to zellllo želi druga pa pravi počakaj ,vsaj da narediš fax.Moja mami je vedno govorila ko bo prišel moj vlak(čas)za user posted image  boš že vedela.In zdaj ko je ta čas,nisem čisto prepričana ali je to to ( sem pričakovala enega majhnega možička ki te udari v glavo in reče to je touser posted image ).

(odgovor članu Anch)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: fax in zanositev
26.9.2008 15:35:16   
Anonimen
Pozdravljene.
Jooooooj tudi meni se to dogaja. Vpisala sem zadnji letnik fax in že cca 4 mesece skoz razmišljam o bebici. Skoz sem tle gor. Jst bi tko bla user posted image , moj bi kar čakal in čakal. Živiva skupaj in kupila sva parcelo in misliva zidat. On je zaposlen, jst delam preko študenta. Mene je strah, da sedaj čakamo, potem bomo gradil ne bo financ, potem bom pa stara..... groza. GRRRRRR...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: fax in zanositev
26.9.2008 16:14:28   
Ylenia
Anch ja imava stanovanje. sva se vselila skupaj pred dobre pol leta. moj je v sluzbi, js sem pa ravno vpisala absolvenstsko leto. zdejle sem trenutno doma, se ucim ker je izpitno obdobje pa je najvec izpitov. pol pa ne vem... delat ne bi sla, bi rajs takoj diplomo nardila, da je pol mir s tem faksom!
drugac pa js tut poslusam: najprej faks, pol pa sluzbo najdit pa takoj na porodnisko. tko tut moje kolegice govorijo. ampak ane, kaj pa tiste sluzbe k te ne bojo vzel nosece? al pa mas itak poskusno dobo eno leto in ce vmes zanosis ti bojo lepo pomahali v slovo. user posted image
se pravi bi zdej cakala kaksno leto da faks koncam, pa se kaksno leto za redno sluzbo... pa se kaj bi se naslo! user posted image sej je to zelo grdo ampak se dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: fax in zanositev
27.9.2008 13:33:58   
ZaGa
Men je pa tko zanimivo, da moji prijateljici, k je 2 leti starejša od mene vsi težijo, da bo počas že prestara in podobne zadeve...pa je stara 25 in še nima želje po otrocih! Js pa k si ful želim otroka...men pa vsi težijo, da ne bom še js kake take neumnosti nardila k moje dve sestrične, k je ena stara isto 23 ena pa 19 in so noceče!
Pa najprej šiht pa stanovanje pa bla bla bla...pol ne bom mela nikol otrok! Čeprou moji starši si v bistvu želijo vnukov in so čist razneženi ob mojih malih bratrančkih, sam vseen bi mogla po njihovo vsaj še mal počakat...user posted image

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: fax in zanositev
27.9.2008 13:46:13   
Anonimen
Punce ne gledat na stanovanje,parcele ,službe.Če boste čakale na to ,je že lahko prepozno.
Sama sem zanosila z 19 leti.
Vse se da,sedaj imava svoje stanovanje,moj ima redno službo,jaz hodim v službo in delam še šolo.
Naj povem,da 2 leti po rojstvu prvega otroka,sva dobila še drugega sončka user posted image

Pa tudi z otroškim dodatkom,starševskim dodatkom,,dela preko študentskega servisa in če ima vaš partner službo,potem finance sploh niso problem

(odgovor članu ZaGa)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: fax in zanositev
27.9.2008 16:45:51   
ZaGa
Hvala za take spodbudne besedeuser posted image ...se takoj bolš počutm. Zato pa sm tud na tem forumu, ker nas je veliko, ki se počutimo podobno in nam je to normalno.
Meni ne samo, da mi starejši ljudje (starši, stari starši in ostali) govorijo, da še ni primeren čas...tudi svojim kolegicam se zdim naravnost smešna, ker se tako počutim! Samo moja najboljš prijateljica je neskončno vesela, da sem se končno opogunila, se pogovorila z dragim in sva se določila za user posted image .
Tud js pravim, da vse se da, če se hoče, zato hvala vsem mamicam študentkam, da nam vlivate pogum, da se soočimo z vsemi nasproujočimiuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: fax in zanositev
27.9.2008 17:26:00   
Anonimen
Samo moja najboljš prijateljica je neskončno vesela, da sem se končno opogunila, se pogovorila z dragim in sva se določila za .
Tud js pravim, da vse se da, če se hoče, zato hvala vsem mamicam študentkam, da nam vlivate pogum, da se soočimo z vsemi nasproujočimi !




MISLIM,DA SI SI SAMA ODGOVORILA!!!
 
 
LE POGUMNO GLEJ V SVET IN NOBENEMU NE PUSTI DA ŠTUDIRA S TVOJO GLAVO!!!!


(odgovor članu ZaGa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: fax in zanositev
27.9.2008 18:03:06   
klavdiy4
čaw..

Tudi jaz sem zanosila in to letos z 18.leti....sama še obiskujem srednjo šolo, ker sem vmes menjala program  šole,.. letos pa so mi zaradi nosečnosti dali pedagoško pogodbo, tako, da se lahko doma učim in hodim na izpite, saj pričakujeva že novembra...Na srečo je fant redno zaposlen, živiva pa pri mojih starših, ...,tudi starša sta imela mojo 4-leta starejšo sestro, ko je mami dopolnila 18.let, tako, da sta še mladauser posted image ...
Tudi starejša sestra bo kmalu rodila in sicer januarja.. Obiskuje pa zadnji letnik faxa in jo drugo leto čaka še diploma,...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: fax in zanositev
28.9.2008 11:15:37   
Ancy
UUUUUuuuuuu same mlade, lepo, lepo user posted image user posted image user posted image Jaz grem v 2.letnik pa sem tud v baby-fever, in to že neki časa, študiram babištvo in sem z bebicami veliko v kontaktu, da ne omenjam da moje sošolke že načrtujejo, 1 je že rodila, ostale so pa en tok hin kot jaz user posted image Zasvojijo te ja...... Sam mi2 sva se zmenila da bova čakala da bova vsaj v službi kak mesec ali dva, da bova mu lahko vsaj posteljico kupila user posted image user posted image user posted image hehe.... hec, nekaj denarja pač moraš imeti in midva nimava nič, stanovanja tudi ne, ampak ga bova verjetno dobila od moje mami, kar je res izredna sreča, drugače bi mogla čakat do 35.leta da bi si lahko kaj skupaj sestavila. 

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: fax in zanositev
29.9.2008 7:56:03   
Ylenia
joj a se men sam zdi a sem na tem forumu tastara? user posted image
men se zdi da vseeno mors mal razmislt na koga se lahko zaneses. recimo na starse, najbolj seveda na partnerja. ker ce mas samo svojo sobico in nobene druzinske podpore je pomoje grozno tezko med studijem. ce hodis na faks mas ponavadi zelo malo denarja. vsaj js sem cist brez. zdej k sem absolventka bo ze cas za kaksen siht...drugac pa med studijem nisem mela nic za varcevat. vse je sproti odfrcalo...user posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: fax in zanositev
29.9.2008 9:44:20   
Martinčka
jaz sem si pa med študijem pridno devala na stran.. ne veliko ampak 20 eur na mesec (kar delam še danes) in sedaj imam dovolj za osnovno opremo.. že od začetka sem govorila da bom te dinarčke ziher rabla in je res...tako dače se le da, pa čeprav zelo malo, je dobr kaj dat na stran vsak mesec ali teden.. na koncu se vsak drobižek pozna...
okoli mene so tudi otroci.. ampak to mi ne naredi toliko lušt kot sama domišljija.. z mojim si večkrat npr predstavljava kako bova mela majhnega škrateka v posteljci in si bo deval svoje male nogice v usteke ko bo med nama ležal v postelji pa se bomo zjutraj skupaj cartali.. take stvari me ubijajo.. no ampak po novem letu čez cca 6 mesecev začneva delat na bebici tako da upam da bo vse slo kot je treba... tabletke sva ze odstranla, tako da mogoče se zgodi tudi prej..user posted image
tudi  naju vsi priganjajo da naj že kaj narediva, pa naj se poročiva pa blablabla.. mah jst vsem pravim, da ko bo čas bojo že zvedli kakšna je situacija je.. večkrat jim pa tudi v hecu rečem, da bo dojenček ko ga eno leto ne bo nihče omenjal, ohcet pa ravno tako... joj ker so že dve leti sitni...
No sej po eni strani pa je lepo vedet da bojo veseli novega dojenčka v družini..

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: fax in zanositev
30.9.2008 12:16:34   
ZaGa
Js tud varčujem kake dve leti po nekaj malega na mesec...tako, da čisto brez denarja nisem. S tem se tolažim, čeprav bi morala varčevanje prekinit, če bi user posted image  prišel takoj, ko začneva user posted image . Mam namreč tako varčevanje, da mi do konca manjkata še 2 leti in pol...sam se sploh nič ne obremenjujem s tem...nekaj denarja imam, vem kje je in vem, da če ga bom res nujno nujno rabila, ga lahko tud prej dvignem.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: fax in zanositev
30.9.2008 21:27:11   
Anch
Tudi jaz varčujem, ampak mislim da, če si brez stanovanja in oba še absolventa, si s tem privarčevanim denarjem ne morem ravno pomagat. Za stanovanje je pa itak nemogoče privarčevat dovolj že z redno službo, kaj šele samo s študentskim delom. Tako pač je.
Moj dragi je malo bolj realen kot jaz, zato bebice še ne bo. Če se pa zgodi... user posted image

(odgovor članu ZaGa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: fax in zanositev
1.10.2008 7:28:45   
Ylenia
men se zdi super da lahko varcujes. redno dajes mal na stran za slabe case. ampak to se ne da vedno. ok ker je ZaGa tako vestno varcevala dve leti bo gotovo rekla da se to da. no js nisem mogla, ker mi je vcasih zmanjkalo denarja in nisem sla na faks, ker nisem mela za prevoz, kaj sele za kaksno hrano al pa zapravljanje po trgovinah!
ugotavljam da je zadnje case vedno vec takih druzin da je zaposlen samo en stars, tko da se tut js tolazim malo s tem.. user posted image

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: fax in zanositev
1.10.2008 13:31:34   
ZaGa
Ja js sm lahko kr vesela, da sm lahko dajala vsaj malo na mesec na stran. Moram rečt, da so mi starši omogočili študij brez skrbi kar se denarja tiče. Njim je bilo pomembno samo to, da doštudiram (zaradi slabih izkušenj z mojim bratom, k je kao študiral, ampak vseeno en kup dnarja staršem pobral), zato tudi delala med študijem nism. Poleti pa delam pa "višek" na stran dajem. Sm kr mal razvajena kar se tega tiče, ampak sm pa tud uresničla vse, kar se je od mene pričakovalo (doštudirala z dobrim povprečjem in vse rednouser posted image ) pa tud ne izkoriščam ju-vedno vzamem samo tok kokr res rabm in nč več. Mam res srečo in za to sm staršema neskončno hvaležna. user posted image

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: fax in zanositev
4.10.2008 10:40:29   
Anonimen
zdravo.

Verjetno je tisti mali možicelj že prišel do tebe, pa te mal butno,ker drgač nebi začela tak razmišlat....user posted image
upam da boš devetega izvedela novico ki te bo razveselila. kaj si pa sama želiš pa najbolje ti veš. js ti želim da si user posted image  !! pridna bodi!!

soseda martina
 
( sporočilo namenjeno punci, ki je odprla temo.)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: fax in zanositev
5.10.2008 22:55:17   
pupi
No, da še jaz napišem, svojo zgodbouser posted image .

Jaz sem naredila cel zadnji letnik med nosečnostjo, bezprobema kljub temu da smo imeli na tone vaj in jaz z fentano nogo in hrbtenico, en izpit sem naredla, ko je bla Naja že z nama user posted image , ko je bla stara 2,5 meseca, sem bla operirana in en mesec pred njenim enim leto diplomirala. Zakaj tak na dolgo in kar iz teme, ker kljub vsemu mi ni niti slučajno žal, da sma se odločila za najinega škrata in če si tudi ti to želiš, kar veselo v napad. Danes, je vedno bolj povdarek na študiju in izobrazbi mislim, da bo vedno več mamic študentk in se bomo morale enostavno prilagoditiuser posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: fax in zanositev
6.10.2008 14:52:35   
tancy25
Pozdravljene!
Naprej hvala vsem skupaj za tako lepe spodbudne besede.Res ste super.
Tinymaliny res si super soseda,nimam kej rečuser posted image .Kaj bo v čet. bom videla obljubim pa da boš izvedela prva.Hvala ti za lepe želje.Tudi jaz ti želim še naprej lepo nosečnost, ker si res posrečena s tem trebuščkomuser posted image .Pridna bodi.


(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: fax in zanositev
6.10.2008 16:28:17   
kaya2007
jaz sem rodila lani, ko sem bila v 3. letniku (redno) in sem ob tamali vse skupaj tudi normalno zaključila, diplomo sem zdaj začela pisati. seveda se da (pri nama še toliko lažje, sva finančno preskrbljena itd.), sem si pa včasih želela, da ne bi delala vsega naenkrat user posted image

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: fax in zanositev
6.10.2008 23:36:23   
Anja PiPi
joooooj, bejbe.. ve pa ste face.. vse take vzpodbudne stvari pišete, da se men skos bolj učki svetijo, moj dragi pa skos bolj postrani gleda.. user posted image user posted image user posted image

jah, jest tud berem tele vaše forume pa spremljam tiste k pričakujejo oktobra in vse druge mesece user posted image user posted image pa še sošolka je zdj noseča pa jo s tistim bušijem gledam.. user posted image pa skos si govorim, da morm samo še mal počakat do drugega leta k grem v 4. letnik.. ampak mene bo kr zagrabil.. zdj čakam na pregled pri dr. G-ju pa ga bom kr mal zaslišala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mene tud milijon stvari skrbi.. ampak sej se to pol vse sproti poštima ane?? pa na kak koncert bi še vedno rada šla, al to ni lih mogoče? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako ste pol ko ste mele bebija pa faks pa družabno življenje.. vse to uskladile?? ker jest sem po eni strani divja pa to pa rada grem na kak koncert.. pijem sicer ne, edino kadim, ampak bom prenehovala ko bom hotla zanosit pa med nosečnostjo itak ne bom kadila.... po drugi strani sem pa tak družinski človek, rada bi bla mlada mamica pa tko.. pa me skrbi, da bi družbo izgubila, ker ne bi več mogla tko njim sledit.. kakšne izkušnje mate s tem? sem eni kolegici rekla, da bi lahko skupej user posted image user posted image meli pa je kr napol za user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: fax in zanositev
7.10.2008 17:11:43   
ancy88
Jaz sem 2. letnik rednega faxa. Pa sem mal po netu brskala, da bi si več prebrala o BC.Pa sem nekako naletela na to temo. Nwm še če se  user posted image al ne. Znano bo v naslednjih dneh(upam da ja).   No fant se je pred kratkim zaposlil za nedoločen čas, za stanovanje ne bo problema, ker si misli to zimo začet rihtat stanovanje v gorci(zidanci)-je večja kot naša hiša. Z najinimi starši vem da ne boma mela problemov.Problem mi predstavla sam fax. Otroka pa si oba fulll želima. Zdej pa sma se odločla, da ka bo pa bo, ker vema, da ne uspe vsem v taprvo.
LP

(odgovor članu Anja PiPi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?