|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 9:38:48   
živa
Hoj!

Aneta in Tjaša, vse najboljše in najlepše user posted image user posted image !

Za dobro jutro pa - za vas, Štajerke - en vic:

Kako Štajerc v Pekingu vpraša za gostilno?
Ki šank, čuj?

Zdaj grem pa delat, sem v službi in do sedaj nisem delala drugega kot pila kavo in jedla včerajšnjo torto user posted image .

Lp,

živa



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 9:55:49   
Kasija
obro jutro!


user posted image
Aneta in Tjaša vse najboljše!!!     Anže in oskar vse najboljše!!!


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 9:59:14   
2ursae
user posted image  Aneta user posted image  in user posted image Tjaša user posted image  VSE NAJBOLJŠE!!!!!



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 10:06:03   
Pandica
Samo, da vam zaželim dobro jutro user posted image



user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 10:08:38   
micla
dobro jutro še od mene.

Midve smo danes tudi zaspale in sm jo šele za ob 9 peljala v vrtec.    Je moj prišel v sobo ob 8 in smo še obe drnjohale. Je začel božat in ljupčkat user posted image , ma se ni dala motit. Je spala kar naprej še celih 15 minut. Itak, da moj nas ni čakal da se uštimamo, tko da sm jo pač jst peljala  v vrtec, pol pa že k sm zunej, sm šla še v trgovino.... No in tko je šlo pol dopoldneva že falit in kaj čem zdej sploh sedat za knjige, k si morem še lase umit, pa pospravit....user posted image   Ma sej, k se že zjutri porušijo plani pol je itak vse narobe.  

Grem kej nrdit.

Slavljenkam.....Tjaša in Aneta  čestitke za prvo svečko.

user posted image  




_____________________________

micla

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 10:13:06   
Kasija
Tole o finančnem stanju moram pa nujno komentirat. živa najprej se čisto najdem v tvojem komentarju - z dvema kao dobrima in normalnima plačama se nekako stiskaš čez mesec /ob kreditu za stanovanje seveda/ in se sprašuješ, kako drugi uspejo z manjšimi dohodki. Sploh mi je bilo slabo včeraj, ko so razni vodilni gospodarstveniki komentirali, da se ne da povišat najnižjo plačo na 500 evrov. Mah, saj bi verjala, samo kaj ko imajo oni 10000. Torej simpl matematika - vzamem njim pol - 5000evrov - in razdelim po 50 evrov 100 zaposlenim. Samo potem pa trdijo, da ne morejo dobit kvalitetnega vodstvenega kadra za ta denar. Pa ne me narobe razuumet, jaz sem za visoke plače vodstvenih - v podjetjih, ki uspešno poslujejo. Naj imajo osnovno plačo nižjo + udeležba pri dobičku. Eh, samo to je pač ta lakomna oblika kapitalizma.
Pa to od pikapolonce se jaz že dlje sprašujem: kdaj bo vojna? ker pri teh globalnih katastrofah, ko ljudje ostanejo brez vsega in ko nekateri brez katastrofe živijo v lakoti in bedi, mi pa noro zapravljamo, se mora nekaj zgodit. Preprosto ni pošteno. Pa sem si že n-krat obljubila, da ne bom metala stran, da bom racionalneje zapravljala...samo potem grem in kupim elianu svašta stvari. Potrošništvo je prav bolezen.

Saj vam ni treba brat, sem malo zafilozofirala...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 10:37:33   
Alina_alin
Mi imamo še pa dojenčico.... še slabo urco jo imamo user posted image

Tjaša se zahvaljuje za čestitke. Včeraj sem pekla 1.torto (za Tjaško) in se igrala s "plastelinom" (Ulla  hvala za navodila,Klaudia za smernice za maso) do 1h, potem pa padla v posteljo.
Sedaj pa spi že 1.rundo, jaz vas malo za nazaj prečekiram, potem se najeva in greva v trgovino. Spotoma dvignem še prvorojenko in ati bi naj prišel danes pravi čas domov, da bomo pihali 1. svečko.

Aneta, vse najboljše!user posted image user posted image






_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 11:23:29   
Alina_alin

Ob 2.30 uri zjutraj se zbudim, pogledam na uro, mene nekaj zvija. Eh, saj ni to. Daj, zaspi naprej - si mislim. In res, zaspim, pa spet bolečine. Čisto se prebudim, saj to je neverjetno, bolečine so čisto enake, kot ob rojstvu prvorojenke.  Eh, saj še ne bo, to je sigurno lažni alarm - zaspi naprej, si še kar mislim. Trudim se, da zaspim, ne gre in ne gre. Misli mi uhajajo k porodnišnici, k prvorojenki - ki jo bo treba zbuditi sredi noči in odnesti v varstvo k "teti" Zdenki ( gospa, ki jo je čuvala čez dan, do odhoda v službo), k bolečinam, k novorojenki,...Eh, pa saj še ne bo, se prepričujem. Bolečine so vedno močnejše, pogostejše - na 15 minut. Ura je 3.30, jaz še se kar vrtim v krogu: trudim se spat, po glavi mi roji vse mogoče, od utrujenosti malo zaspim, spet se zbudim zaradi bolečine. "Ja, pa zgleda, da bo šlo pa  zares", si mislim. "Hm, danes je 30.10. Torej, ok. Saj je še zgodaj zjutraj, imam še cel dan časa, da rodim 30.10. Pa še 1 dan rezerve. Samo, da ne bo 1.11. Eh, če to sploh so pravi popadki. Auu, boli... Pa zdaj me že konkretno. Malo še počakam, vzdržim, da ne rabimo Špele zbujat sredi noči." ...razmišljam, trudim se spati in mi vedno manj uspeva. Ob 4.30 ugotovim, da to znajo res biti pravi popadki. Do 6h vzdržim, nato zbudim mojega, mu povem, da zna danes biti veliki dan. Se razveseli, jaz ravno ne, saj mi je hudo, ko se spomnim, kaj me čaka. Strah me je in samo želim si, da bo vse vredu z otrokom in z mano in da se tega rešim, da bom že cartala malo štručko. Mene že konkretno šraufa na 5-7 minut. Ker bolečina ni še taka, kot sem se je spomnila, da bo, še vztrajam, da malčice ne budiva.  Ker baje 2. gre hitreje, pa spet ne upam biti dolgo doma. Ob 7h se zbudi malčica, ati jo porihta.  Jaz v spalnici predihujem, da me ne vidi. Nato se hočem od malčice posloviti, jo objeti, ji dati lupčka. Vedela sem, da je zadnjič ona moja edinka, da naslednjič, ko se vidiva bomo imeli že sestrico zraven. Torej še zadnjič, da jo stisnem k sebi in sem cela njena. In malčica, kot da je čutila, da se nekaj dogaja, se ni hotela privit k meni in trmajoče hotela oditi. Na brzino ji ukradem cmoka in se skrijem za vrata s solznimi očkami. Ati jo odpelje in pride po mene, da greva v porodnišnico. Še zadnja fotka s trebuščkom, ups trebuhom. Ati: "Nasmej se malo." Jaz stisnem zobe in podarim kisli nasmešek. Do porodnišnice mučna tišina. Na sprejemu pocinglava na zvonec kar na porodnem oddelku. Sprejme naju babičar, ki mi je pomagal pri 1.porodu in mi je bil super. Sploh brez pregleda mi prinese bolnišnično haljo in že sem v njihovi opravi. Civilko damo atiju. Nato papirologija in itak spet tistih pol urce niti 1 popadka. Spet so od straha izginili-kot prvič. Pregled, 3 cm odprta. Pojasni, da ati lahko gre domov in ga bomo poklicali, ko bo šlo zares. Pospremi me do porodne sobe - še zadnja, ki je bila prosta. Vpraša me, ali sem za dodatek umetnih. Pritrdim, saj si želim, da vse  hitro mine. V porodni me predstavi drugi babici, ker on ob smeni odhaja domov - kar mi ni bilo niti najmanj všeč, ampak ok, izbire itak nisem imela. Ob 9h mi dodajo umetne in kmalu popadki pojačajo. Jaz kar pokličem mojega, da naj pride. Vedela sem, da še ne bo tako hitro, samo v tistem finišu, pa res ne bom sposobna klicat. Popadki so vedno močnejši, jaz predihujem, vsakih 15 minut prihaja babica. "Ni se še spustila." in odide. Za 15 spet enako. Pa spet enako ob naslednjem pregledu... Pri meni bolečina že ob zgornji meji. Da mi protibolečinsko. Itak, da bolečina ni bila blažja, samo verjetno ni bila močnejša. Popadki so bili na 2-3 minute, jaz že čisto hin. Tako stanje je trajalo do 11h. In ob pregledu še zmerom: "Ni se še spustila." Bila sem že tik pred tem, da jim rečem, naredite mi carski rez. Ampak kaj, ko niti govoriti nisem mogla, ko pa je popadek popustil, pa sem komaj malo zadihala normalno. Pride zdravnik, se čudi, da še se ni spustila. Da navodila, da še eno protibolečinsko in takoj zmanjšat umetne popadke. Itak, da bolečina ni nič padla, samo huje verjetno ni bilo. Nato me babica vpraša ali rabim it na vodo. Zanikam. Vseeno mi da posodo in po 15 min truda komaj spraznim mehur. Prvič v življenju se mi je zgodilo, da tega nisem mogla narediti. In v naslednji minuti se otrok spusti in že smo bili tik pred tem,da rodim. Popadki so šibali, slišala sem žvenketanje operacijskih inštrumentov, kar je bil že dober znak, da smo proti koncu, sem si mislila. In res za par minut sem že dobila zeleno luč za iztiskanje in zadihala je Tjaša.
Tjašo so pregledali,sehtali in že sem jo lahko privila k sebi. Tako malo, toplo lepo, rjavooko mojo  dojenčico.


Evo, sedaj pa moram nehat tipkat, ker bo ravno ura 11.33,ko je prikukala na svet. user posted image

in iz bejbisiterja slišim, da se je zbudla iz prve runde spanca, je točna kot urca, jo bom grem zdaj lupčkat, mojo dojenčico (še 10 min).


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 11:24:08   
Alina_alin
Lane31, potem si pa ti na vrsti...

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 11:30:46   
2ursae
alina_alin, super porodna zgodba, zelo lepo napisano user posted image . Še enkrat vse naj naj malčici ... ups, še tri minute manjkajo user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 12:12:40   
Pandica
Alina_alin   tvoja porodna zgodba me malo spominja na mojo user posted image
Me je tut začelo "šraufat" ob 2h ponoči, da nisem mogla niti malo zaspat. Ampak, ker je bil to moj prvi user posted image   nisem vedela, da so to popadki user posted image   No in od 2h zjutraj sem vzdržala še doma vse do 10h, ko sem bila itak naročena na CTG, ker sem že bila toliko čez rok. Pridem v P, me priklopijo na CTG, ki je zaznal popadke in odprta 3 cm. Grem v porodno kjer so mi še našibali umetne popadke tako, da sem pol v slabih 4 urah rodila, tudi rjavooko lepotičko user posted image
Malo nostalgije user posted image


Moja miška pa je zdaj hb malo zaspala, da nebo pol sitna, ko bomo šli ven jest.
Njami, že vidim kako se bom napokala user posted image

< Sporočilo je popravil Pandica -- 30.10.2008 12:13:21 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 12:14:49   
Pandica
Še hb, da sem dala copy / paste, ker mi je napisalp we are sorry user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 12:24:06   
lane31
Ob polnoči me je prebudilo žgečkanje po nogah ( dragi pa v nočni ) vstanem in vidim ,da puščam user posted image , ja nič to bo to - sem vedno pravila,če bo po meni potem bo točna -in točno na začetek 30-ega na moj PPD je naznanila svoj prihod........čudno,boli pa nič user posted image no saj še bo sem mislila.....dragi se vrne po mene in počasi brez panike,nasmejana do uh pridem ob pol3h v porodnišnico.....diagnoza- popolnoma zaprta in nema više vstajanja -to je bilo najhuje,ko ti nič ni pa ne smeš na wc
Zjutraj dobim antibiotik+umetne- odprta 1mm , vsake toliko me pride kdo vprašat naj ocenim bolečino - meni pa hecno ko nič nikjer ne boli,....spomnim se joka Tjaše iz sosednje sobe ,sem bila vesela in zavistna pa še kaj-komaj je prišla pa že carta user posted image   no ob 12h pa kar naenkrat začne meni dogajat - madoniš zdaj pa boli ,ob 13h pride moj ,bolečine že hude ,a ni mi bilo težko ,ker pač upaš na otročka - ob 14h pa šok -vizita - odprta 1mm diagnoza- flaša naj steče in jutri naprej user posted image a tak pa me nebote ,prosim babico,če se da kaj zrihtat,ker jaz hočem danes cartat user posted image in mi je pomagala -me je odpirala na 5 min ročno in pol ona meni ob 16 in 30h da naj potiskam.....skoraj nisem mogla verjet ,da ji je v 3-eh urah ratalo me odpret za porod in minuto do 17h je bila zunaj,moja-moja user posted image , zdravnik pa ni mogel verjet user posted image

Sem pa tak user posted image user posted image da je mojega atija glih danes viroza črevesna uhvatila in ga ne bo k vnukinji user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 12:44:20   
jasna
 
Tjaša in Aneta, vse najboljše malčici palčiciuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lane, uau kakšni lepi torticiuser posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo mamiuser posted image

2ursae, mene tudi kr zvija. Sem pa vesela, da imamo vsaj kredit vezan na euro...

živa, drug teden jaaaauser posted image . Mi je pa nerodno, ko sem vam pozabila čestitat dopoldanuser posted image . Ampak sem bila čist happyuser posted image . Pa upam, da je vrat boljšiuser posted image

Klaudia, ibuprufen lahko vzameš 400mg na enkrat (torej 2tbl). 200 je res bolj švohuser posted image . Sporoči, kaj bo dr. ugotovila.
Za dermatologa pa pojma nimam kakšno vrsto imajo. Po moje jo kar naroči, se pa itak ne mudi. Če boš imela težave, pa povej.user posted image

skuštrana, dobra si, da se tako smeješ nespanjuuser posted image . Se spomnem, kako sesutra sem bila pri A, ki je bil tudi nespečnež. Šele pri 3 letih je začel spat...user posted image

Kasija, dej napiš kaj več, nouser posted image . Ste OK? Aha, vidim, da se oglasilauser posted image .... pa nič o sebi napisalauser posted image

Lane in Alina, uživajtauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 12:48:19   
*pikijakob*
user posted image
Aneta in Tjaša vse naj naj


_____________________________

Otrok je bitjece, ki naj bi mehčal trda srca.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 15:34:14   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: jasna
Klaudia, ibuprufen lahko vzameš 400mg na enkrat (torej 2tbl). 200 je res bolj švohuser posted image . Sporoči, kaj bo dr. ugotovila.


Torej dohtarca ni nič kej pametnega ugotovila. Ko sem se morala preklonit naprej, je rekla da me kar v desno zateguje user posted image
Potem mi je pa napisala recept za naklofen duo (do 2x na dan), pa mislim da apaurin za pred spanjem eno tableto. Potem ko bolečina zgine, pa samo vaje za utrditev mišic križa. Nič kaj obetujočega... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 18:54:31   
Jenny Anny
Da nas vsaj vrnem na prvo stran.

Vse najboljše slavljenkama Tjaši in Aneti, dobrodošli v klubu enoletnikovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 19:53:22   
mama06
Aneta in Tjaša iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

No, Tjaši sem danes lahko kar osebno čestitalauser posted image user posted image . Taka lepa in prisrčna malčica jeuser posted image

Alina_alin in Lane31 lepo napisani porodni zgodbi. Lane31 tvoja me spominja na mojo, samo da se ni tako lepo in mirno zaključila.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 19:57:14   
mama06
Sedaj pa samo še moj malček čaka na svojo prvo svečkouser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:09:27   
mehurčica
Tjaša in Aneta, VSE NAJBOLJŠE!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:10:57   
mehurčica
Lane31, ful lepi torti!user posted image Alina, tudi na sliko tvoje čakamo.user posted image

Ob porodnih zgodbah sem se skoraj razjokala seveda.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:13:29   
mehurčica
Punce, moderatorka nas bo jutri ali pojutrišnjem verjetno prosila, da se premaknemo na forum Čvekamo o naših otrocih.

Če nas pa ne bo, pa lpočakamo tukaj še do rojstnega dneva našega zadnjega slavljenčka: Jerneja.user posted image    Ok?


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:35:48   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Punce, moderatorka nas bo jutri ali pojutrišnjem verjetno prosila, da se premaknemo na forum Čvekamo o naših otrocih.

Če nas pa ne bo, pa lpočakamo tukaj še do rojstnega dneva našega zadnjega slavljenčka: Jerneja.user posted image    Ok?



Se strinjam, da počakamo Jerneja če se bo le dalo. Glede na to da so prazniki se najbrž bo user posted image . Zdaj samo povejte ali prestavimo tole celo temo tja, ali tam odpremo novo?

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:47:32   
mama06
lane31 lepi tortiuser posted image user posted image user posted image

Klaudia upam, da se čimprej porihtašuser posted image



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:49:24   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Punce, moderatorka nas bo jutri ali pojutrišnjem verjetno prosila, da se premaknemo na forum Čvekamo o naših otrocih.

Če nas pa ne bo, pa lpočakamo tukaj še do rojstnega dneva našega zadnjega slavljenčka: Jerneja.user posted image    Ok?



Se strinjam, da počakamo Jerneja če se bo le dalo. Glede na to da so prazniki se najbrž bo user posted image . Zdaj samo povejte ali prestavimo tole celo temo tja, ali tam odpremo novo?


Če se ne bo dalo počakat, bova pač odprla novo temo user posted image

Klaudia meni je vseeno. Lahko začnemo na novo ali pa nadaljujemo.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?