|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 17:51:45   
teka
kasija, tudi max bo v skupini, kjer so vsi ostali otroci stari okrog 2 leti...bi morala tudi začet uvajanje včeraj, pa nimava zdr.potrdila (P zbolela), sedaj pa je še grozno prehlajen, tako da ne vem kdaj bova štartalauser posted image sem pa bila že včeraj na roditeljskem sestanku, kjer sta mi vzgojiteljici zagotovili, da se bosta ravno zaradi tega lahko njemu bolj posvečali...no, bomo vidli. če ne bo šlo, bom pač zahtevala premestitev v mlajšo skupino. zakaj pa elian ne bi mogel v mlajšo skupino? pri nas vsi lahko ostanejo do 16.30, se pač po 15.00 uri združujejo.

nakazilo za copatke: fino bi blo, če lahko v namenu nakazila napišete svoj nick, da bom vedela kdo je nakazal user posted image tako kot kinnie user posted image pa za majoli sem tudi skapirala, ker ima edina samo supergice user posted image

< Sporočilo je popravil teka -- 16.9.2008 17:53:00 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 18:11:56   
majoli
teka, sem ti ravno poslala ZS, pa vidim, da si že sama poštudirala user posted image . No, pa danes sem ti nakazala še 6€ za copatke, ki jih je naročila moja sestrična. Ma, saj vse v zsju piše.

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 19:27:12   
Kasija
teka elian ne more v drugo skupino, ker je ta edina izmenska  dopoldansko-popoldanska
Sem ti napisala nick v namen plačila. sporoči, če si dobila. nakzala sem danes, ampak verjetno to pomeni, da boš dobila jutri.

Za vrtec sem se malo pomirila. hvala jasna za pogovor in sprehod user posted image

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:17:17   
valči
Zdravo!

Najprej moram mojo zlato pupo pohvalit,namreč naša Nina čisto zares hodiuser posted image user posted image in to prav,dolgo,joj,sem veselauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:24:00   
Jenny Anny
Bravo Nina, čestitke za napredovanje od "plazilcev", k tistim, ki hodijo.
Vidiš Valči kako lepo se je speljalo, čeprav ni kazalo tako dobro. Bravo res še enkrat.

Kinnie, jutri se ti pridružim in upam, da bom jaz tud tako lahko rekla.

Kasija te čist razumem okol vrtca, naša je tud najmanjša v skupini šestih. 3 so že blizu 3 let, 1 je bla julija eno leto, eden je pa 8h starejši od naše pupe. Pa majo tud kakšen pretep že, je vzadnjič prišla domov popraskana po vratuuser posted image

No zdaj moram pa še zlikat, pa pripravit jutr za kosilo, pa za v vrtec - ker jo bo zjutraj peljal user posted image , jaz jo bom šla pa iskat.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:26:51   
valči
...se vidi,da sem vesela,sem prehitro kliknila.Hotela sem še napisat,kako miška to trenira.Pri babici in dediju je prehodila pol kuhinje do atija,tu pri meni pa kar gasa.Hodi,sploh ne štejem korakov.Se nameni do stola,igrače,saj pada,samo hodi pa tudiuser posted image Ja,mi gre na smeh od veselja..

Kasija,si tako čustveno napisala,da mi je bilo hudo.Ne se sekirat,ker mame smo zaščitniške,čuteče,bi kar v vato zavile otročka,ko je drugje,v drugem okolju.Tako da,mirno,saj bo,se bo navadil,drugi otroci njega in bo lažje,za vse.
Tudi nas to čaka.Čez en mesec.

Se spomnim,kolikokrat sem prihajala po Mihaela,dobila ga jokajočega,polne žepe robčkov je imel in to mesec,dva po uvajanju.Padel je v jok,ko me je videl,od hudega,jeze name.Sem mu v učkah videla:Zakaj si me pustila tu,samega,kje si bila tako dolgo?

Pa je minilo in zelo rad hodi v vrtec.Lara pa je bila cv treh dneh uvedena,BP.otrok,prilagodljiv.
Za Nino nisem saigurna,bo bolj po bratcu,ker ima njegove gene,značilnosti.

Sedasj pa grem rito previt,vohamuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:31:34   
Pandica
Hej mamčice,

verjetno mi ni usojeno kupovat zadnje dni user posted image user posted image sj danes pa sem kupila za Zalo v H&M ene roza žametke in komplet kapo in rokavičke Hello Kitty in komaj doma vidim, da so rokavice vtrgane, sicer po šivu, samo vseeno user posted image   joj, sem jezna, ko ris.

Alina_alin   sem bila v H&M v mestu pa nisem našla nobene lepe bundice za Zalo user posted image
So imeli še samo 2 modela za punčke za voljo, ampak ni noben ni bil tak fejst všeč, da bi ga vzela. Sem vprašala prodajalko, če je to vse kaj imajo na izbiro in je rekla, da ja in, da kao vsak dan kaj novega dobijo. No, bom vidla, če res user posted image
Ker danes sem ga tak počez obrnila in vem vse kaj imajo user posted image   aja, pa iskala sem še kakšno bombažno kapico ali pa trakec za lase Hello Kitty pa ništa user posted image
Kaj so že res vse prodali al kaj?


Noa1  kje pa smo se dobivale me na koncu Gosposke user posted image   res ne vem kaj misliš user posted image
Mogoče bo katera druga povedala. Samo tam tak veš kako sranje je z parkplacom, za nas, ki moremo z avtom prit do mesta. Tebi je fajn ja, ko si tam doma  user posted image
Že danes sem skoraj doktorirala zraven, da sem dobila prosto mesto za parkirat v modri coni, ki je itak za plačat, tam pri občini. Sem se vozla, ko zmešana v krogih okrog in klela zraven... user posted image


Klaudia   za seznam je meni vseeno kak bo. Naredi takšnega, da bo tebi najlažje user posted image



Pa da še vam malo pojamram jaz tokrat user posted image   včasih sem že tak na koncu z živci, ko sem res non - stop sama z malo 24 / dan , da ne vem več kaj naj. Sploh, ko začne ipično jokat in terjat histerijo imam vsega pol kufer. Včasih še "srat" ne morem it v miru, res mislim. No, saj mi ni žal, da jo imam, joj, ne to pa ne, niti malo, ne me narobe razumet, samo včasih sem tak tečna, žalostna in ne vem kaj še vse...in danes je zgleda en od tistih dnevov, pa hvala, ker ste me brale  user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:32:47   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Zdravo!

Najprej moram mojo zlato pupo pohvalit,namreč naša Nina čisto zares hodiuser posted image user posted image in to prav,dolgo,joj,sem veselauser posted image




Nina bravo user posted image user posted image user posted image   res si prava frajerka, čestitke za hojo user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:42:09   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

A sem se narobe odločila? Ga dam rajši v privat varstvo? Bi ga dala privat, samo če bi vsaj koga poznala. Sicer pa raje vidim, da je kar v vrtcu, je vsaj vsem na očeh. V normalne jasli za do 2 letnike ne more, ker potem ga nima kdo čuvat, ko sem jaz v službi, pa še sploh ga ne bi videla.


Jaz sem imela ta večjo v privat varstvu in sem bila super zadovoljna, ženska z izkušnjami, veliko otrok...krasno res...vse dokler nisem prišla tja nenapovedano na obisk....takrat sem šele videla kaj sem tam dogaja......mi je bilo v trenutku žal za vse nazaj, da ni bila v vrtcu....

Ne pravim, da so zdaj vse varuške slabe!!! Ampak moje mnenje je, da si se odločila povsem pravilno...user posted image ....no tudi naš je najmlajši....ampak jaz kadar pridem je vse ok....ne glede na uro in sem kar pomirjena, da smo se odločili za vrtec.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:44:56   
lane31
eto, že otroc so opazili, da oči bolje kuha kot mami
Anže:"zakaj imam mamico?"
mami:"no, zakaj?"
Anže:"da mi naredi šmorn z grudicami"


Pa za crknit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........ej tvoji podpisi so najboljši

Pandica.......user posted image vse smo iz mesa in krvi ,in tudi meni kdaj piha para ven iz čupe ,pa nima to nič z ljubeznijo opraviti.....nimam pa več slabih občutkov okrog tega in si dovolim priznati ,da mi je kdaj preveč in da rabim uro time out

Valči.....no vidiš ,kaj sem ti rekla včeraj.....itak, da hodi user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:47:01   
*kinnie*
Pandicauser posted image user posted image user posted image , jaz te čisto razumem...sem podobno doživljala pri ta večji....pri drugem sem pa naredila red v zakonuuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:49:09   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Kinnie, jutri se ti pridružim in upam, da bom jaz tud tako lahko rekla.



Bo šlo, boš videla, da bo vse ok!!!


Valči, čestitke tvoji princeski za hojouser posted image user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:56:20   
valči
Pandicauser posted image ,pa saj je to človeško,sploh,če priznaš.Sorry,črke.;Marsikatera mama si sploh noče priznat,da jo duši,vem,kako.Jaz imam tri,ogromno sama,mož mi pomaga,koliko lahko,vendar premalo.Saj se navadiš,vendar rutina,pa ipika otroška,pa ti včasi zavre.Ljubimo pa neskončno svoje otroke,do lune in nazajuser posted image To je pa dejstvo.
Ej,bo bolje,potrebuješ počitek,za kako uro ven,z mano vreduser posted image samo res.
Smem vprašat,kje je ati od Zale,če ni skrivnost,res nisem zasledila,mislim,da nista več skupajuser posted image Se motim?Če se,jo naj on malo na kak šprancir pelje,ali mami,ati,bilokdo.saj bo,ti si taka pozitivna,da nas vse bodriš,sedaj pa me tebe.Si zlata mamicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 20:58:48   
Pandica
Punce hvala vam  user posted image   za lepe besede. Mi je kr malo boljše, ko vam lahko pojamram in me poslušate / berete user posted image

Aja, btw  Lane31  ti si hodla včeraj po C&A. Si vidla imajo kake lepe bundice in bombažne kapice / trakce za naše bejbe?

Nujno ji morem kupit eno bombažno kapico za zdaj, ko še ni tak mrzlo, ker one, ki jih imava doma so nama vse premale user posted image
Zdaj še sicer nima nič na glavici, samo, če bo še dalje tako mrzlo user posted image

user posted image   Vaši že nosijo kapice?


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:01:18   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


user posted image   Vaši že nosijo kapice?


Jaz sem mu danes za v vrtec dala tanko bombažno kapo, ker je močno pihalo....

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:01:34   
mehurčica
Joj, ne morem komentirat.. bom samo napisala na kratko. Sem preveč utrujena.

Eni danes prvič sama v vrtcu do kosila: pridem po njo, malecki so že ležali po posteljicah, vmes sta vzgojiteljica in pomočnica peli pesmice, en je ful jokal, eno je glih nosila, ena se je previjala, Eni pa pri eni posteljici ukradla neko dudo, se z njo igrala in se seveda zibala v ritmu pesmic.user posted image Je rekla vzgojiteljica, da ni nič jokala, edino ko so prišli od zunaj notri, ampak se je hitro potolažila. Ko me je pa zagledala, pa takoj tisti "kh..kh..mam..mam.." zvokeci in iskat zizo.user posted image Sem ji kar tam na klopci v preoblačilnici dala. Medtem so se otroci umirili in verjetno zaspali. Jutri jo bom še tudi tako šla iskat, potem za četrtek pa bomo videli. Mogoče še kar tako, v petek pa bi že spala tam.


In danes sva ji kupila prvega dojenčka v Tušu. Takega čisto navadnega. Je kar cvilila od veselja.user posted image In prej tudi zaspala z njim oz. njo- ima roza oblačilce.


No, gem....morem dragega pod levo pazduho umit..user posted image user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:08:16   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: valči


Smem vprašat,kje je ati od Zale,če ni skrivnost,res nisem zasledila,mislim,da nista več skupajuser posted image Se motim?Si zlata mamicauser posted image user posted image user posted image




Seveda ni skrivnost, nisma skupaj že od mojega 4 meseca user posted image . No, saj pol sem še ga vzela jaz budalo nazaj preden sem rodila, samo ne za dolgo. Sem ga čez teden dni, ko je bila Zala že na svetu postavla pred vrata, ker res ni šlo user posted image   da pa sebe in malo "mučim" pa se mi tut ne zdi pametno. Raje sem jaz srečna mami in za Zalo skrbim sama po svojih najboljših močeh kolko pač lahko user posted image   itak, da jo imam najraje na svetu in, ko to pišem mi gre kr na jok, res ne vem kaj mi je danes.
Vsak dan se mi po malem nabira, pol pa enega dne samo zavre v meni user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:09:40   
mehurčica
Nega opravljena...user posted image



Vaši že nosijo kapice?

Ja, Eni jo ima že par dni gor. Tanko bombažno od Davida.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:13:04   
mehurčica
Kasija, še malo pa bo boljše. David je tudi bil v takšni skupini, pa se je super znašel. So mu bili ful všeč starejši, čerpav je tudi bila ena punčka, ki je vse po vrsti tepla. So jo pač morali malo bolj stran držat.



Pandicauser posted image user posted image user posted image

Noa1, misliš Sirček?


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:16:02   
mama06
Čeruser posted image

Klaudia najprej za seznam - imamo peti zobekuser posted image

Tako, prejšnji teden smo se kopali na morju, sedaj se vam p ajavljam iz Kranjske gore, kjer nosimo zimska oblačila in volnene kapeuser posted image user posted image . In v hotelu kurijouser posted image user posted image user posted image .mi se imamo super in uživamo 100/h. Mali je pa pogruntal, kako se spusti iz postelje na tla in ni možno več prestavit v vzratnouser posted image user posted image user posted image

valči - bravo NInauser posted image user posted image user posted image

teka - ka se spet naročajo kaki copatki. Nisem nič brala za nazaj, samo to stran, pa ne vem za kaj se greuser posted image

Mogoče se še vmes kaj javim, sicer pa konec tedna, ko pridemo domov. držte se!!



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:23:17   
*kinnie*
Pandica, imaš ZSuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:29:33   
Alina_alin
Pandica, čeveljčki definitivno oni z blaga ne bodo služili. Zala bo itak shodila... se strinjam z mnenjem ostalih. Mi  smo malčici kupovali Superfitke- http://www.superfit.at/de/#2-home
lane31, zjutraj pelje malčico moj mož. Razen v izrednih razmerah, ko gre prehitro v službo (beri:sredi noči). In če sva s Tjaško zjutraj home-alone - spiva do cca 9.h user posted image user posted image Sicer z zbujanjem in cartanjem, ampak samo, da lahko tako dolgo. Pa saj, tak ko pravijo, ene pridete prej, druge pozneje...
Srečanje- četrek -Planet tuš,  ane?
Kasija, sočustvujem s tabo. Razmišljam enako in se tolažim kot je napisala Lane31- ker bo najmlajša v skupini, jo bodo bolj čuvali in imeli na rokah- upam, da se ne motim. Čakaj, da pride oktober-november, pa bom jaz jokala. Bo najmlajša in mislim, da tudi edina, ki še ne hodi. Skupina do 2let. Prednost, da je skupaj s starejšimi: več se bo naučil.
privat varstvo- varuška zboli- moraš imet rezervo. Jaz sem imela v 2,5 letih privat varstva (ful zadovoljni) ene 4x skupaj, da je zbolela varuška. HB mi je vskočila mama- se zjutraj prvim zgodnjim vlakom pripeljala. Ker drugače res ne vem, kaj bi. Na to moraš študirat, ko se odločiš za privat varstvo.
valči, evo ti. tvoja pupa ti je dokazala, da je naredila velik korak. Ko si bila včeraj še v dvomih, a je to to? user posted image Bravo Nina, zdaj pa kar gas, da te bo mami lovila .


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:34:13   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija
sanwebdra kaj pa si po izobrazbi? veliko sreče na razgovoru!

Hvala za dobre misliuser posted image . Diplomirana varstvoslovka - Visoka policijsko varnostna šolauser posted image . Ni tako super kot se sliši. No, študij je bil bombauser posted image , zaposlitvene možnosti pa so katastrofa.

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia
kasija - prav je da si ga dala v vrtec. Od zasebnikov toliko slabih stvari slišim da je kaj. In tudi Elian se bo navadil na starejše sošolce. Malo mu daj časa, pa jim bo še vse vrnil user posted image   


Se popolnoma strinjam, pa kinnie ti je tudi zelo lepo napisala. Saj veš, da sem tudi jaz imela krizo user posted image ... to je pač stvar, ki jo moramo mamice dati skozi. Lahko pa, da boš pomirjena (kar je meni najbolj pomagalo), po recimo dveh, treh tednih, prosiš vzgojiteljico, da ti ga posnamejo in poslikajo, pa si lahko ustvariš boljšo sliko, kako se mali žabon počuti v tem okolju.


Bravo, Nina ... mami pa poka od ponosa. user posted image


Punce, mene spet tako glava boli, grem raje počivat ...

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:35:32   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Pandica, imaš ZSuser posted image



Ti tut


Alina_alin  kje pa se kupijo te Superfitke? user posted image A samo v Au? Aja, pa že včeraj sem ti poslala zs, pa mi nisi nič odgovorila user posted image


Zdaj pa letim pod tuš, ker me zebe, ko psa user posted image   joj, kak je mrzlo, brrrr   user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:36:46   
majoli
Bravo Ninauser posted image user posted image user posted image .

Pandica, kakšni dnevi so res za popiuser posted image . Carica si! Saj bo bolje. Kar zjokaj se ali pa kak povšter natepi. Mi smo s tabo user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?