|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:04:39   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mama06


*kinnie* ne gre mi  glavo, da lahko starši tako kradejo. Mani na kraj pameti ne bi prišlo, da bi kaj komu uzela. Še sposodim si zelo težko. Joj, kam pelje ta svet????



Ma po moje so vzgojiteljice mal pomešale....je pa res, da se je to zgodilo ena stvar pri malem, ena pri ta večji....mah zdaj še ne bom obsojala, se bom jutri pogovorila,....user posted image


< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 17.9.2008 21:05:38 >

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:06:12   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

A sva sam medve še tukaj gor, so vse že pobegnile??


Ja, so šle raje, ker mi2 samo jamrama in jočema user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:07:57   
*kinnie*
Pandica, kaj praviš na to







user posted image


< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 17.9.2008 21:11:54 >

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:08:17   
Pandica
Kinnie  a ti se nam pridružuješ v našem klubu jokic? user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:10:31   
Pandica
Kinnie   a lahko z lešniki raje oz. ono nugat? Jagodne Milke ne jem več, blek, ker sem se je prenajedla user posted image  

Ja, drugač pa se itak spet bašem user posted image   nič novega ne? Z napolitankami user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:13:03   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Kinnie   a lahko z lešniki raje oz. ono nugat?

Evo, zamenjanouser posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:13:16   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Pandica, kaj praviš na to







user posted image




Super izbira user posted image   vidim, da si že popravla user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:16:59   
*kinnie*
Jaz sem pa dala sladkarije mal na off....no za kalorije se vseeno ni za bat, ker se nalivam s čajem z medomuser posted image ...se me nekaj loteva.....itak sem pa že dolgo v službi, je čas za bolniškouser posted image user posted image user posted image
O bog sem trapasta, da se hecam iz takih stvari user posted image ko sem bila nazadnje na bolniški, sem bila tkoo bolna, da nisem mogla niti iz splanice v dnevno....user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:17:02   
Pandica
Jaz bi pa zdaj tak eno vročo čokolado spila user posted image

Še bo katera? user posted image

user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:17:47   
*kinnie*
he hehe se vidi da je mraz, konec pivičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:18:12   
Jenny Anny
uffffff kinnie jaz bi pa pizzzzzo, zdele se mi je pa res zluštal, da bi jo jedla, sam je že malo pozno zanjouser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:20:17   
*kinnie*
Jenny Anny: evo z veseljem postrežem, bi bila v klubu jokic lahko kuharicauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 17.9.2008 21:23:55 >

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:20:51   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

he hehe se vidi da je mraz, konec pivičkeuser posted image user posted image user posted image



Ja ne user posted image
Kdo pa bo zdaj pivo pil v tem mrzlem?  Že tak sem premražena, kaj šele, da bi pivo pila pa bi tak bila verjetno taka user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:23:03   
Ulaa
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: mama06


*kinnie* ne gre mi  glavo, da lahko starši tako kradejo. Mani na kraj pameti ne bi prišlo, da bi kaj komu uzela. Še sposodim si zelo težko. Joj, kam pelje ta svet????



Ma po moje so vzgojiteljice mal pomešale....je pa res, da se je to zgodilo ena stvar pri malem, ena pri ta večji....mah zdaj še ne bom obsojala, se bom jutri pogovorila,....user posted image




Pri nas je pa ravno obratno, sem v omarici najdla eno majcko, ki ni nasa, pa na policki v vrtcu je ze en kup stvari, ki niso od nikogar, in velik napis, da naj starsi pogledajo in poberejo svoje stvari user posted image user posted image


Jaz mislim, da smo na zacetku starsi malo zmedeni, vzgojiteljice pa tud ne morejo vedet cisto za vsako majcko posebej. Je pa res, da znajo stvari tudi zginit. Pri nas so zato uvedli, da je vrtec zaklenjen, tudi med tem ko so otroci v njem.

Sosedina prigoda danes: se zmeni z mozem, da gre on po tavecjega otroka v vrtec, ga klice 16.15 in on se v sluzbi, je cist pozabu na otroka.
Tako da ce vasi user posted image pozabijo kako majcko je se o.k.


srecanje LJ: a se pol jutri kje dobite- dobimo?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:23:30   
Jenny Anny
hvala ti kinnie zdaj pa šibam spat, ker moram ob 5.30 vstatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (da me ne boste iz kluba jokic vrgleuser posted image user posted image )

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:24:25   
Pandica
Uuhhh, ne mi delat prosim lušt z pizzo, ker bi jo zdaj tak jedla, da bi še dihat po moje pozabla zraven user posted image  user posted image

Jenny Anny   zakaj bi bilo prepozno? Saj pa vidiš ob kakih nemogočih urah jaz jem in kaj vse user posted image   pa mama06 tut user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:26:19   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

hvala ti kinnie zdaj pa šibam spat, ker moram ob 5.30 vstatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (da me ne boste iz kluba jokic vrgleuser posted image user posted image )


Ne, ne bomo te, ne se bat user posted image

Pa nočko  user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:27:46   
vedra
Naj se še jaz zjočem, čeprav je sedaj že malo bolje.


V ponedeljek sem bila pri zobrozdravnici, saj me je malo bolela 6-ka zgoraj. Seveda mi zob odpre in vstavi zdravilo in me naroči čez 1 mesec. Mene pa je celo noč bolela glava, nato zjutraj pa še zob. Seveda sem šla danes nazaj k njej in mi ga je spet odprla in sčistila "zobne kanale"user posted image  bolelo me je ko 100-hudičev, tako da me je kar dvigovalo na stolu. Pa mi je podobno stvar delala že lani na drugem zobu (BTW - par dni pred porodom) pa ni tako bolelo... Dan po CR mi ni tako hudo bolelo kot danesuser posted image

ali ima katera podobne izkušnje s temi presnetimi kanali?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:28:28   
*kinnie*
Jaz grem tudi počas spat....

Lepo se imejte, se beremo jutriuser posted image

Nočko...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:28:45   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Samo da zaključimo glede piknika. Dve sta mi nakazali denar in se v namen plačila nista podpisali, me pa zanima kateri sta. Lahko sporočita tudi na ZS. En znesek je 12€, drugi pa 10,20€.



Ja sorry......pa sem te vsaj 3x vprašala ,če si prejela ....nakazilo pa je od mojega-Rudi B.

Mišk........user posted image ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ........ohhhhhhh.....mi delaš skomine......uživaj ob najlepši pikici v tvojem telesu

Pandica......samo brez panike.....moji se je 1x tudi zasrala voda ,pa je že drugi dan z veseljem čofala.......ma naši -vsaj moja je kot zlata ribica -3 sek spomina user posted image

Sanwebdra......kje si imela razgovor.....nisem zasledila.....vsekakor pa držim pesti in pošiljam pozitivne misli v vesolje.......vse je kot mora biti user posted image
Srečanje pa tudi - če bi bilo na sredo pa jaz ne-bi mogla priti ,tak da .....user posted image thanks za prestavitev

Živa........jaz bi ga dala ven iz spalnice spat ,če imaš to možnost

YennyAnny......user posted image saj bo.......ma vem ,da bi jaz tudi tulila od žalosti.....me pa čudi ,da so tako grobi otročki med sabo.....mislim ,tukaj smo 4-6 otročkov non-stop skupaj in praktično celo poletje zunaj na travi ,pa še 1x nismo rable posredovat ,ampak v miru pokofetkale - no seveda smo jih imele budno na očeh ,a pravim ,da res nismo rabile zaradi grobosti nikoli posredovat user posted image

Kinnie.....pa saj ne morem verjet.......in kako lahko potem taki starši dobro vzgojijo svoje otročke user posted image

Valči.........ma klinc bom napisala ,pa če se boš smejala se pač boš .....sama sem tudi bronhitična od nekdaj .....v knjigi dr. Rudolf user posted image -pozabla dalje - je rp - sprejnaj 15dkg sladkorja -zalij z 1l vode in daj noter 2 manjši neolupljeni čebuli ter kuhaj 15 min.....pije se toplo po požirkih čez cel dan - ne recimo 2dcl naenkrat ......od takrat ....trkam ...še ni bilo nikoli hudo

Mama06......pozdrav v Kranjsko goro.....sem ti kar fauš veš

Yenny Anny........jaz bom tudi morala ob taki uri vstajat kmalu....reci mikako user posted image to vstajanje prenaša......jaz jo bom pred šihtom vozla k mami ,pa si mislim da jo bom kar v pižami odpeljala ,da je še z oblačenjem ne izmučim (ob 6h od doma) ....me prav zanima kako izgleda to v praksi ,ker večina tukaj jih pelje okrog 8h v vrtec ,moja pa bo mogla že najkasneje ob 6h sedet v avtu......joj revče mamino user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:30:40   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: vedra


ali ima katera podobne izkušnje s temi presnetimi kanali?

Jaz HB še nič....zobarja imam na žalost šele novembra....bo spet sledila serija plomb.....user posted image

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:30:50   
lane31
Vedra.........ja imam.....nikoli brez injekcije ....ni šans in se mi zdi da tvoja dr ni normalna da ti to dela na živo......za nasljednič se že vnaprej zmeni da rabiš anestetik 

< Sporočilo je popravil lane31 -- 17.9.2008 21:31:04 >


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:31:04   
Pandica
Vedra  a sedaj boš pa še ti prišla v klub jokic user posted image   al kaj? user posted image  user posted image

Joj, boga reva, nič ti ne znam povedat glede tega, lahko ti samo rečem, da upam, da čimprej mine in te ne bo več bolelo user posted image  
Sicer pa vem kako svinjsko boli, če te boli zob...za umret...men se zdi, da ni hujšega.



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:33:06   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Vedra  a sedaj boš pa še ti prišla v klub jokic user posted image   al kaj? user posted image  user posted image




da se ne bomo na koncu temu klubu smejaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 21:33:28   
*kinnie*
nič, zdaj pa res grem
pa pa

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?