|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:58:49   
Suzi*
jutro.

spali kar ok za čuda po dolgem času. sicer se je zvečer nekej packala, dokler ni zaspala, pol je pa šele ob pol petih jedla pa spala do osmih. user posted image  se po mojem pozna, ker je včeraj oba obroka kar lepo jedla. zjutraj polento skuhano na kompotku in jabolčno čežano noter, popoldne pa krompirček, bučke in brokoli.

dons je pa res tak lep sonček, da ga bo treba izkoristit.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 9:01:24   
Suzi*
Pinči, WB. user posted image  me veseli da ste uredu opravili.

jencili, upam da bo ata čimprej bolje. user posted image  bajsa, vaša mama pa tudi. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 9:11:08   
dolenjka
Jutro user posted image

Kokr čte, bomo pa tle, sam nehite mi gor pa dol skakat, ker pol pa res ne vem kje naj vas nadzorujem user posted image

Mi smo spali do 8.15 user posted image  sicer smo se ponoči 2x zbudili, ker je verjetno po vsem tem času že tak nočni ritem dobila user posted image  Jo bo treba mal spedenat user posted image  Drugače je pa zobek že zelo dobro "čuten", sem ji dala mal prst pa sem hitr vse zvezde vidla, sam pogledt pa ne pusti in zato ne vem al je levi al desni user posted image

Dan je iber lep in mislim, da bo treba nekam it.... user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 9:34:07   
itata
dan,
naša noč spet porazno. bolš da ne komentiram. sem grutnala ponoč, da bolš da sploh ne grem spat, ker je itak brezveze...

dan lep, ampak mrzlo pa k pr norcih!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 10:50:47   
larisa
Jutro user posted image

a tle ste zdej user posted image

Spočita u 0, HB moj otrok tako lepo sodeluje z mano, da mi je dovolil spati 12 ur user posted image  No ob 6h je 5 minut ziziko pozaugal, ampak to mi je kot da se nisem zbudila user posted image  Zdej sem pa ko rožica user posted image

Dolenjka user posted image  za zobek...zdej pa pazi zizike user posted image user posted image user posted image  jaz sem samo 1krat doživela zobni ugriz in upam, da ne bom nikol več user posted image user posted image

Pinči, WB user posted image

Misar, upam da se kmalu pozdravite user posted image

Suzi, neki štrajkaš ti RR user posted image  A je Žana že zdrava?


Gremo na soooončkaaaaa user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 10:53:41   
dolenjka
No tako, nazajtrkovala sem se, dete pančka že od 10.10 in upam, da potegne vsaj do 11.30 user posted image  Jaz sem se odločila da ne bom tle po hribu strašila danes, ampak jo bova s carico v ZOO mahnili, da bova čim dlje zunaj, pa da jaz mal vidim, kako je moje sorodstvo user posted image
Zdej moram pa sam ugotovit kaj naj oblečem user posted image  pa carici zg. del vozička zamenjat, torbo prečekirati in pol bo gasaaaaaa user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 11:08:34   
Intruder24
Vsaka vam čast februarske čvekice user posted image !

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 11:32:21   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24

Vsaka vam čast februarske čvekice user posted image !


hvala.... si štejemo v častuser posted image

Midve sva not prišle, da Larisa odkinka svoje spanje, potem pa spet venuser posted image
Noč je bla katastrofa spetuser posted image zdej vidim kako mlaj ali pa polna luna vpliva nanjouser posted image user posted image pa to ni res... zbudila se je miljonkrat, jest itak neprespana, pa še grlo me neki matrauser posted image mah... 1x je celo moj vstaluser posted image user posted image user posted image se tud še ni zgodlo, ampak sem pol zvedla da je zato vstal, ker je mislu da more že na šihtuser posted image drugač zih ne biuser posted image

Bajsauser posted image user posted image user posted image za tvojo mamo. Že imaš nova očala? Zih si šmeksiuser posted image

Sem prejle probala dat tamali tekoči jogurt... ne morš verjet - normalnega ne je, tega je pa jedlauser posted image pa mal kruhka not in je blo mljskiuser posted image zdej pa še mleko in spanje, jaz pa za šporget...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 11:49:18   
bamby
Dan!

Moja noč je bila obupna user posted image . Se me je prehlad dotaknil, itak spet v nos zamašena 100 na uro, pol se je pa danes še Anaja zbudila že ob 5.15 user posted image . Ne vem, kaj jo je dajalo, ker ponavadi spi brez problema. Edin, če sem jo jaz zbudila, ker sem ziher drva žagala kot štirje user posted image . Delam verjetno Stipetu konkurenco user posted image .
Sem pa spotoma, ko sem šla po Tima v vrtec že šla po Coldrexe v lekarno. Ti mi ful nucajo za prehlade.

Sonček rula, da je kaj. Jaz sem pa Timu sortirala jesensko-zimske cunje. Pol sem jih dala proč, ker je premajhno. Bom mogla še poletno sortirat, bo takoj pol omare prazne user posted image !

Zdaj moram it pa Anaji kosilo zrihtat.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 12:53:24   
Suzi*
me smo 1. rundo odvozičkale, kupile darilo za enga petletnika, ker gremo popoldne na tortico, zdej bo nekaj pojedla, pol pa spet ven ob pol treh, ko gremo po anžeja. Je tako luštno danes zunaj. user posted image

larisa, vidim, da me pogrešaš. user posted image  žani je vročina po 5 dneh padla, pol je imela pa še 3 dni pikice, po moje je res še to 6. bolezen prebolela poleg viroze. Nosek se ji pa še vedno čisti, tako da jo še parkrat na dan s pumpico matram. pa bo že, samo da ni vročine. anžej je pa tud še kar, mal smrka, ampak nič posebnega, tako da je šel uživat v vrtec. je končno skužil, da je doma dooolgčaass. user posted image user posted image  

joj, žana je spet celo dnevno nastlala s časopisi. user posted image user posted image  ko ji pa rečem da je to bek, ko vse v usta vlači, se pa ful reži.user posted image  

grem ji zdej polento z zelenjavo skuhat. jutri pa probamo meska, purana.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:13:32   
srečka nosečka
dan, user posted image

evo še mene na novi strani user posted image user posted image user posted image  za vse čveke. user posted image

dolenjka - user posted image  za zobek. zdaj pa čuvaj joške. user posted image  

kati - srečnica, jaz sem M dobila takoj po čišči user posted image , kljub dojenju. Pa kako fajn je bilo brez nje. user posted image  A plenice si dobila nazaj?

pina - user posted image  za krst, pa kakšno slikco nam privošči user posted image

Mi pa imamo vedno večje probleme za zaspat. user posted image  Mala kar ne bi spala. user posted image  Zvečer je zaspala ob 21,00, se ob 23,00 prebidila. Sva jo malo animirala in pojedla joško, pol pa je le zaspala. Ob 5,00 pa je bila že spet auf. user posted image  Sem jo kar k sebi pod odejo vzela, prislonila na joško in sva spali do 10,00. user posted image  Me je skoraj kap, ko sem videla, koliko je ura. user posted image  Saj zato pa verjetno čez dan ne rabi toliko spat. user posted image  No. tako ana misli, mami se s tem ne strinja. user posted image

Zdaj pa zunaj z babico vozičkata, upam, da tudi kaj spi, pol pa imamo skupno kosilo. user posted image  



_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:30:10   
itata
ja SN verjetno je to to ja, če velik spi ponoč, čez dan ne rabi...
larisa: joj dej nejčka men posod za ene 2 noči, da se mal spočijem PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:35:00   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: itata

ja SN verjetno je to to ja, če velik spi ponoč, čez dan ne rabi...


mama pa rabi user posted image user posted image user posted image

Saj sem zadovoljna, samo, da ponoči lepo ajaj.

Tvoj Jakob pa se ponoči še kar ne da user posted image , saj bo tudi tvoj čas prišel in se boš naspala. user posted image  

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:35:39   
itata
ja itak, ko se bo odselil mogočeuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:37:11   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: itata

ja itak, ko se bo odselil mogočeuser posted image


pol šele ne boš spala, ko boš non-stop mislila, če ve vse OK user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:40:23   
Februarka08
Itata, ti si pa res prav bogauser posted image jest mam kakšno noč takole, pa sem čist skurjena, ti pa še zmer...user posted image joj, upam da se vama res kmal poštima tole spanjeuser posted image user posted image

Naša bejba je zaspala ob 12.00 in še vedno spiuser posted image jest sem pa medtem kosilo pripravla, pometla in pomila po tleh pa še speglala za povrhuuser posted image sem imela v planu še kopalnico pospravt, pa glede na to da sem zaspana danes kot.... mislim, da je blo dostuser posted image pa jutri še kaj...
Joj, dajte mi povedat, ko vaši user posted image puzajo po tleh, a so tud kej umazaniuser posted image jest lahko vsak dan pometam in pomivam, pa ma tamala še vedno siva kolena in komolceuser posted image user posted image user posted image se bojim, da bo kdo socialno poklical, da nič ne pucam domauser posted image user posted image

Zdaj si grem pa sprintat od Pine februarčkovo pecivouser posted image da ga sprobam... sam ne vem, a dons, a jutruser posted image
Pinauser posted image za krstuser posted image ja, pa kakšno slikico bi radi vidliuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:43:11   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Joj, dajte mi povedat, ko vaši user posted image puzajo po tleh, a so tud kej umazaniuser posted image jest lahko vsak dan pometam in pomivam, pa ma tamala še vedno siva kolena in komolceuser posted image user posted image user posted image se bojim, da bo kdo socialno poklical, da nič ne pucam domauser posted image user posted image




user posted image  isto je pri nas. user posted image
Očitno metla ni tako natančna, kot naši škratje. Ti najdejo vsak najmanši prahec. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:44:35   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: itata

ja SN verjetno je to to ja, če velik spi ponoč, čez dan ne rabi...
larisa: joj dej nejčka men posod za ene 2 noči, da se mal spočijem PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ


ni problema, ti sam Jakoba prines, pa te rešim za ene 2 noči....več mi ne bo zneslo user posted image  Sam si ful faca, res že ful časa ne spiš, pa si vedno tko polna energije in dobre volje user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:51:36   
srečka nosečka
Rabim eno vašo pomoč user posted image

A katera vem, kaj potrebujem, da odprem datoteko s končnico srt. user posted image  To so podnapisi za film, ki sem ga potegnila dol. Nimam pojma, kako naj to skupaj zložim. user posted image

hvala

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:52:54   
Februarka08
Joj, saj res, danes mamo 7 mesecevuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:53:37   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: itata

ja SN verjetno je to to ja, če velik spi ponoč, čez dan ne rabi...
larisa: joj dej nejčka men posod za ene 2 noči, da se mal spočijem PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ


ni problema, ti sam Jakoba prines, pa te rešim za ene 2 noči....več mi ne bo zneslo user posted image  Sam si ful faca, res že ful časa ne spiš, pa si vedno tko polna energije in dobre volje user posted image user posted image


to pa je res, vsaka čast user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:55:14   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Joj, saj res, danes mamo 7 mesecevuser posted image user posted image user posted image


čestitke vsem "smolčkom"user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 13:55:25   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Joj, dajte mi povedat, ko vaši user posted image puzajo po tleh, a so tud kej umazaniuser posted image jest lahko vsak dan pometam in pomivam, pa ma tamala še vedno siva kolena in komolceuser posted image user posted image user posted image se bojim, da bo kdo socialno poklical, da nič ne pucam domauser posted image user posted image




user posted image  isto je pri nas. user posted image
Očitno metla ni tako natančna, kot naši škratje. Ti najdejo vsak najmanši prahec. user posted image


me veseli da ni sam pri nas takouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:05:23   
ella79
SN ti sam mene vpraš, kar je glede računalnika user posted image user posted image če si sigurna da podnapisi pašejo na film, sam skupaj zapeči na CD, sam obvezno morata imeti enako ime (npr.   film.avi in film.srt). Če pa nisi zihr, si pa lahko iz neta potegneš Subtitle Workshop, pa sam klikneš na podnapis in ti skupaj z filmom predvaja, pa da vidiš če so pravi (če tečejo istočasno ko govorijo).

dolenjka user posted image user posted image user posted image za 2. zobek

bajsa in jencili, upam da bo z vajima starima staršema vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image

pina user posted image user posted image za uspel krst user posted image no, sej komu pa ne uspe user posted image user posted image

februarka jaz bi tudi mogla skoz sesat po tleh, je povsod polno las, pa enih muckov... sem potem kar živčna, kaj vse ima Zoja po rokicah in seveda po cunjah user posted image in še user posted image user posted image user posted image za 7 mesecev user posted image madona, naša bo v soboto že 8 user posted image

je pa danes res tok lušten dan user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:11:10   
ella79
itata jaz se tudi javim za dve noči user posted image lahko tudi čez dan, ni problema user posted image sej sploh ne upam napisat, kok je naša pridna, pa še jest je začela user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?