|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:16:10   
itata
ja sej kaj pa nejuser posted image  no taka energična sem že po naravi. dobra volja je pa stanje duha in kokr se pač odločiš, da boš. nima veze z zaspanostjouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:22:49   
buči
bajsa, tudi tebi user posted image user posted image

pina, WB, upam, da moj jutri zaključi bolniško, potem pa vas pridemo pogledat in sosedovo vinsko klet user posted image

itata, kaj pa če bi se midve dobile na sprehodu, ker bo malima najbrž bolj zanimivo, če se bosta premikala. Lahko skuham kavo v termosko, pa malo mleka sabo, pa grema npr. ob Savi na sprehod.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:23:01   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

itata jaz se tudi javim za dve noči user posted image lahko tudi čez dan, ni problema user posted image sej sploh ne upam napisat, kok je naša pridna, pa še jest je začela user posted image


ti kar napiš, da ti bomo mal fovšuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 14:26:30   
larisa
Buči, k si glih tle...skos ti hočem povedat glede kapljic, pa vedno kej vmes pride user posted image  Nejc ima suho kožo in lišaje tud po Oleovit D3, tko da ti jih odsvetujem. Ampak jaz se ne upam, da jih nebi dajala, tko da mu kar dajem user posted image , pa je skos ves lišajast user posted image  A po AD3 mate vi to? Sem glih hotla na AD3 prešaltat user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 18:14:10   
Februarka08
Evo, jaz še mojega počakam, da prevzame varstvo, potem pa letim... moram k maši... pa ko pridem nazaj ma da Larisa že veselo pančkauser posted image me zanima kako jima bo uspel večerni ritualuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 18:37:20   
dolenjka
Dan user posted image

Nama je uspel izlet v živalski vrt in prav luštno sva se imeli, čeprav ni čist dojela kje je user posted image  In ne boste verjele da ji niso bile najbolj všeč žirafe ampak tjulen user posted image  Se vidi, da je carica prava morska deklica user posted image  
No, me prav zanima kako bo v četrtek plavala user posted image  V četrtek tudi mi2 začneva s plavanjem za dojenčke user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj je z Stipetom zunaj, jaz sem pa mal pokidala dopoldansko nesnago user posted image  zdaj pa čičam in čakam da prideta domov user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 18:57:50   
itata
larisa: men je alergologinja je men rekla, da sploh ni treba dajat AD pa D3 kapljic... kaj pa vem zakaj in kako, verjetno se mnenjan razhajajo vedno. ampak jaz jih ne dajem sploh že ful časa. pa sem zihr da ni s tamalim nič narobe.
ella: no super, sej počas bomo nabral tolk dni, da se jaz naspimuser posted image  

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 18:58:19   
itata
buči: ja greva drugič na sprehod. zmenjeno!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 19:26:42   
nizy
elma - paket oddan na pošti , upam , da ga že jutri dobiš user posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 19:28:37   
buči
larisa, mi smo imeli D3, ne vem, bom probala z oleovit, zaenkrat je ok, ampak šele 3 dni jemlje.

POROČILO OD MLAVLE: Pritožba uspela, je vpisana v višji letnik ali abs, ne vem točno, fuuuuuuuuuuuul ji je slabo, Neža je nenormalne kolčine, tako da se ji ne upa več dajat GH, zeloooooooooooooo nas pogreša, net ji še vedno ne dela, misli na nas.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 19:29:31   
buči
Še to, Janey, mlavla ti čestita za izpit in upa, da ji posreduješ znanje, da ga na hitro naredi tudi ona.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 19:30:44   
buči
itata, kdaj boš ša ti slikico zamenjala, smo jo že vse v tem letu vsaj nekajkrat ... user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 19:31:46   
buči
kje pa ste vse?

Še to sem pozabila: mlavla prosi, da ne bi bilo že 7. dela, ko se vrne, ker potem pa res ne bo nič na tekočem.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:01:29   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: buči

itata, kdaj boš ša ti slikico zamenjala, smo jo že vse v tem letu vsaj nekajkrat ... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
jaz sem tudi zvesta moji slikici že od vsega začetka user posted image

dolenjka men so tudi tjulni najbolj všeč user posted image super, da sta uživali, mi je zelo žal, k se nisva mogli pridružiti user posted image

sem ful vesela, da so mlavlo vpisali kamor koli že, sam da ima status user posted image user posted image user posted image

itata sem se spomnila, da ti recepta nisem napisala, a te še interesira user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:08:13   
pina-1
čer.
moj otrok, tamanjši, že spiuser posted image . Upam, da bo spala celo noč. JE pa danes bila kar stina. Zbudila se je z zabasanim nosom ins edaj ne vem, ali jo dajejo spet zobi ali so fasali kak prehlad.

Moj dan je minil v cotah. Pranje in obešanje cunj. Mater kdaj bo teh cunj konecuser posted image user posted image user posted image .

Sem vas pa le uspela malo prebrat. Seveda moram najprej čestitat šefici:
 
Draga moja, čeprav z zamudo, amapk iz srca ti želim veliko lepega in dobrega. Vsak dan začeti z dobrim sexom, nadaljevati z caricinim nasmehom in stipetovim objemom, ter končati z dobrim sexom... Aja pa še enega carja čim prej. Mia in Ana ti pošiljata goro poljubčkov, Pino pa stipetu želi, da bi te še dolgo mel ob sebiuser posted image
 


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:11:19   
buči
ella, ja tudi ti se kaj posodbi ...user posted image

dolejka, a so šimpanzi že v novem domu ali ga še vedno delajo?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:13:10   
buči
Sem vam pozabila povedat, da nisem prejeta na Pedagoško, ker so se odločili, da letos vzamejo samo tiste, kiso ež zaposleni v vrtcu, čeprav je zadeva samoplačniška ... tema, no bom naštudirala plan B za mojo službo, čeprav do januarja ni več dolga, le še 3 meseci. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:23:41   
Janey
čer

samo sem prišla na hitro pozdravit. jaka spi atiju v naročjuuser posted image user posted image
moram se pohvalit ker sma danes z mami skidali stanovanje v nulo in tudi KUP je odšel...zdaj smo spet samo trijeuser posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:27:05   
jencili
user posted image user posted image user posted image , pa tvoj 'we are sorry'user posted image user posted image user posted image

No, pa ponovimo vajouser posted image

Skratka, za nami je še en dan.
Precej uspešen, tko da sm kr zadovoljna.

Atovostanje je baje zadovoljivouser posted image , čakamo pa še na izvide od UZ-ja.
JSt sm bla pri zobarju in zrihtala še to malenkost, zdej sm pa spet dobra za eno letouser posted image . Bla sem tud pri stari mami na obisku, k je pri mamici v lj zdej da ni sama na dolenjskem.

Kati, ja ata je v Brežiški bolnici. Tud naše mnenje o njej je katastrofalno, sam sm mislila, da smo mi mogoče malo krivični, ker mamo žal slabe izkušnje od tamuser posted image , sam vidim, da nismo edini k tko mislimo!
Tud našga ata so glih dons prestavili, na drug oddelek. No, na interno 2, prej je bil pa pač na 1 - kr neki pač!

Nč, zdej vas grem pa mal prebrat, da vidm, kaj se je kej dogajalo čez dan.

Taj itak že spi, ati je pa na tenisu, tko da mam časuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:32:31   
dolenjka
Čer user posted image

Otroc spijo (tamali user posted image ), jaz sem pa že eno žehto naštimala za prat, da mi ju3 ne bo dolgčas. Pa še 2 me čakata, da ju v stroj zbašem user posted image

Buči, kletko za šimpanze še vedno delajo user posted image , sem pa brala, da bodo dobili 3 baby žirafe (zdaj imajo 2 odrasli) 6.10., ampak je bilo baje danes po radiu da jih že ju3 proti večeru dobijo user posted image  user posted image  user posted image  Sem se odločila, da bova letoš še nekajkrat šli, ker je prov luštno in mi je prekleto žal, da nisem že prej spokala svoje ritke tja user posted image
Ella, pa drugič user posted image  Predlagam pa itak da čim prej user posted image  user posted image  user posted image

Pinči, hvala za voščilo user posted image

Itata sej bo boljš, če pa slabš ne bo, bo pa tut tko dobr, a ne? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:42:23   
bamby
čer!

A moram jaz tud avatar menjat??? Moj je tudi že iz prazgodovine user posted image . Bom enkrat, ko bom imela kaj cajta. Zdaj me spet iz compa podijo user posted image .
Popoldan sva za kratek čas na sonček šle, pa je Anaja prekmalu naredila kupček v svežo plenico, pa je bilo treba nazaj domov, nazaj ven se pa ni več splačalo iti, ker je bilo že pozno, sonček pa gre že bolj zgodaj spat user posted image . Komaj eno urco sva se ga naužili. Je pol kar v ležalniku zaspala, ko se je pa zbudila sva šli pa pod tuš.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:47:57   
pina-1
dolenjka jaz bi tudi šla v ZOO to jesen. Se bomo zemenili kako soboto. A misliš, da bi Stipe šel? Pino mora, ker je to obljuba MIIuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 20:59:19   
ella79
buči jaz bom kar staromodna ostala user posted image user posted image user posted image

male žirafe? to bo pa res treba videti user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:07:07   
Februarka08
Čer.

No, jaz sem doma, otroci spijouser posted image sicer se je že zbudila in ne nazaj zaspatuser posted image ampak dobro... naj bo, da bo le noč okuser posted image

Pina, jutri se bom polotila tisto pecivo pečt... pa me zanima - a je dost samo 30 min v skrinji al raj mal večuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:08:09   
Janey
jaz sem tut mojga nasrala da me za RD pelje gledat baby žirafike...jupiiiiii

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?