|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 8:13:44   
ziva1
Pravijo, da pride čas, ko se ti tehnica za nekaj časa ustavi, potem pa gre spet dol. Mene je tega strah, da potem ne bi obupala.  Ampak bo treba vztrajati, če želim dati dol kilce ki sem si jih zastavila


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 10:10:39   
luka jan
Tudi jaz sem na istem.user posted image user posted image
Sedaj bi pa res že bil skrajni čas da začne it malo dol. Če bo šlo tako napšrej ta mesec ne bom shujšala niti 1 kg, toliko sem si namreč zadala.user posted image
Ampak ne bom obupala, grem naprej.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 10:20:27   
S*
Doro jutro!

Pri mei pa je - 1kg user posted image   user posted image   user posted image , tako da je sedaj skupaj -4,9 kg. Po ei strani sem vesela, po drugi pa vem, da bi lahko šlo bolje, če bi se malo vzela v roke user posted image .

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 11:55:54   
ziva1
luka jan, pa se držiš diete, sej vem, da je od vsake posameznice odvisno, pa vsseno se mi zdi čudno, da ne bi nič shujšala v enem mesecu, če  se diete držiš. 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 11:56:51   
ziva1
S* ti si pa pridna, tebi gre pa hitro dol, sem ti kar favš user posted image , čestitam

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 12:13:14   
S*
Ziva1 hvala za čestitke, pri moji začetni kilaži to sploh ni veliko. Moj zadnji  - pa je predvsem posledica angine, ki jo prebolevam in posledične izgube apetita. Bomo videli, kako bo stvar potekala naprej, pred nami je veseli december in predvidevam, da bomo imele vse skupaj eno krizo, ali pa si bomo kar malo pavze vzele čez praznike.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 12:27:46   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

luka jan, pa se držiš diete, sej vem, da je od vsake posameznice odvisno, pa vsseno se mi zdi čudno, da ne bi nič shujšala v enem mesecu, če  se diete držiš. 

Se držim, ja. Sicer malo tudi grešim, jemljem pa zraven ene hormonske tablete, ki so po mojem najbolj krive za to da nič ne gre dol. Sicer sem si zadala cilj shujšati v letu dni 12 kg, torej vsak mesec 1 kg. Na začetku je šlo fajn dol, sedaj pa nikamor. Poznam pa kar nekaj žensk ki imajo ze tablete in vse so se v letu dni zredile za okrog 10 kg. Zato sem kar zadovoljna, samo da ne gre gor. Žal pa me čakajo še 4 leta teh tablet, tako da bom verjetno še 4 leta na dieti.user posted image
Je pa tudi res da jem od pon. do petka po ločevalni, čez vikend pa ne.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 15:51:08   
RAKICA1
OJLA PUNCE NAJPREJ ČESTITKE VSEM ZA IZGUBLJENE KGuser posted image user posted image user posted image user posted image
No jest sem pa tud za vikend grešila veliko in bila pridna od pondelka tako da sem nazaj prilezla na 68kg tko da sem zelo veselauser posted image user posted image user posted image user posted image

Luka jan dobr da se samo ne zrediš sej ti bo ratal kaj zgubit samo ne zgubiti upanja pa de se neboš zredila glej koliko časa se sedaj jaz matram prilezem na 68kg pa se zredim na 70kg pa se spet matram nazaj na 68kg tko da sem sedaj malo več odločna da prilezem še kaj nižje čeprav sem danes za kosilo malo grešila upam da nebo jutri kakšna katastrofa pokazala

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 16:02:23   
Lianna
Ojla. Jaz imam danes migreno, tako da mi hrana sploh ne paše. Vedno bolj na živce mi gre, da kjer sem nimam tehtnice in bom mogla še 1m počakat da se lahko stehtam. Tako, da sploh ne morm vedt a se kaj spreminja al ne. In če se ne, da bi kaj drugega ukrenila.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: 1. oktober zares? začnem
19.11.2008 21:37:03   
S*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE     --   KG     6. TEHTANJE
                                                   (26.11.2008)

lunica24     -20 kg       -1 kg            user posted image                          
85 kg

hijenca       -15 kg        -3kg             user posted image           

AKŠ             -10 kg       -4 kg         user posted image          
74 kg - 70 kg

auroraa       -10 kg                            user posted image       
78 kg

Kanka          -15 kg      -1 kg             user posted image             
76 kg

aalmaa         -15 kg           ?              user posted image

nky23          -10 kg                           user posted image     
64 kg

RAKICA1       -9 kg     -0,7 kg           user posted image          
68,7 kg - 68 kg

čičuča           -15 kg    -2,5 kg           user posted image
75 kg - 72,5 kg

dzanika         -15 kg   -7 kg               user posted image user posted image
75,5 kg -69,5 kg

luka jan         -7 kg     -1,4 kg             user posted image         
75 kg - 73,6 kg

lumpa6          -27 kg    -2 kg               user posted image       
127 kg

*erika*          -13 kg    -
3 kg                user posted image         
73 kg - 70 kg
 
S*                  - 20 kg           -4,9 kg              user posted image          
81,1 kg -76,2 kg
 
aurora28       -10 kg    -0,5 kg              user posted image
74,5 kg

tropical          -11 kg     -6 kg                user posted image user posted image
76 kg  -70 kg

Estrella*        -25 kg                               user posted image
81 kg

katy82              ?            -3,8  kg            user posted image  
118 kg - 114,5 kg

amy26             ?                                      user posted image
60 kg

buček              -6 kg      -0,5 kg               user posted image        
63 kg 

blanka1           -22 kg    -4,5 kg             user posted image    
75 kg  - 70,5 kg

Sunny Morning  -5 kg    - 2 kg               user posted image   
72 kg - 70 kg 

TRIŠ                -10 kg      -7,0 kg          user posted image user posted image user posted image
76,5 kg - 69 kg

mary10           -10 kg     -1,2 kg           user posted image
84,5 kg - 83,3 kg

tinadvojčica     -10 kg     -2,4 kg           user posted image
74 kg - 71,6 kg
 
janjja                -10 kg     - 5,5 kg           user posted image user posted image
79 kg - 73,5 kg

muška               -5 kg        -1,5 kg              user posted image
 
Bong                  -13 kg                           user posted image
 
Sryiana             -15kg                               user posted image
91,5 kg
 
Alfabeta             - 8 kg                              user posted image
 
Lianna                                                     user posted image
 
ziva1                 -6 kg         -2 kg            user posted image
77kg - 75 kg
 
jer.za                 -5 kg                            user posted image
70 kg


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: 1. oktober zares? začnem
21.11.2008 18:45:37   
Lianna
Kje ste punce? Je sploh še katera na dieti? Jaz sem se danes odločila za vodni dan in mi gre ok. Pijem samo nesladkan topel čaj. Upam, da mi uspe zdržat.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: 1. oktober zares? začnem
21.11.2008 18:49:33   
aiwich
seveda ti bo uspelo. saj je že nočuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: 1. oktober zares? začnem
21.11.2008 20:01:42   
AKŠ
upam da ti je uspelo . meni je prvi vodni dan splaval po vodi....

danes se lepo zdržala brez prekrškov - jutri pa zelenjava in sadje....mormo naprej punce...

sama sem že skor obupala, pa sem si dons rekla sama pr seb, da sem prpa....tko da upam na bolje...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: 1. oktober zares? začnem
21.11.2008 20:31:40   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

upam da ti je uspelo . meni je prvi vodni dan splaval po vodi....

danes se lepo zdržala brez prekrškov - jutri pa zelenjava in sadje....mormo naprej punce...

sama sem že skor obupala, pa sem si dons rekla sama pr seb, da sem prpa....tko da upam na bolje...


Do sedaj mi je uspelo. Ponavadi hodim spat ob polnoči, tako da je še nekaj ur pred mano. Se pridno nalivam s čajem, da mi je lažje.

Punce dejmo še malo zdržat. Meni je tudi včasih težko, sploh ker ne vem a sploh kaj napredujem. Ampak imam željo, da ko pridem čez 1m domov, da imam vsaj 4kg manj. In da bom za nl presenetila ljudi, ki jih zaradi tega ker sem v tujini že nekaj časa nisem videla.

Kakšen cilj si postavite, pa vam bo sigurno lažje. Pa kakšen čvek tukaj tudi pomaga. No vsaj jaz začnem brat to temo, tudi za nazaj in dobim dovolj volje, ker vidim da nisem edina ki hujša.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.11.2008 9:31:27   
S*
Dobro jutro!

Kaj berem punce, nas počasi volja zapušča user posted image . Se je treba v roke vzet, si za vspodbudo prebrati kakšen naš post od 1. oktobra, ko smo polne optimizma začele, ta naš skupen projekt. Jaz verjamem v nas in da nam bo uspelo user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image .
. Za novo leto bomo vse blestele v večernih toaletah user posted image , nekatere pa ki imamo več dela bomo do spomladi prave mačke  user posted image , da o bikiniju poleti sploh ne govorim.

GREMO OKTOBRKE user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.11.2008 10:22:56   
Lianna
Jutro. No pa sem preživela vodni dan brez prekrškov. Čeprav sem šla spat šele ob 2.30 mi je uspelo=) Sedaj sem pa čisto ponosna nase. user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.11.2008 11:16:07   
ziva1
Danes sem se tehtala in imam 74 kg. Joj punce, čeprav je tehnica pokazala 1 kg manj, sem vedno manj motivirana. Moti me, da ne smem "marsičesa". Danes sem že grešila imam namreč škrobni dan in sem pravkar pojedla čokolešnik. Vem da bi ga lahko jedla šele jutri vendar pa imam tako rada sladko, da bom jutri sigurno kako čokolado rajši pojedla. Sem opazila da sem si tale teden z veseljem dieto malo priredila user posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: 1. oktober zares? začnem
24.11.2008 9:16:16   
lilka
No da se vam še jaz pridružim, rabim malo motivacije. 2 meseca je, odkar sem zaključila ločevalno dieto. Izgubila sem 7kg in se do zdej še nisem zdredila niti deke. Do 12 jem še vedno samo sadje, drugače pa ne ločujem, mogoče malo manj jem al kaj, sej ne vem, gor ne gre, dol pa tudi ne. Imela sem cilj 15 kg, pa je šlo teh 7 in nič več. Velika sem 177 cm, imela sem skoraj 92 kg zdej jih imam pa malo čez 84. Po kg se sicer ne pozna dosti, samo na izgledu pa ful. Zdej pa ne vem, a bi po novem letu še enkrat začela, al je teh 7 pač moja meja in je to, to, če bom pa pretiravala bom pa takoj nazaj dobila, po moje ma sej ne vem.....

Tako da bravo vam vsemuser posted image user posted image user posted image , jaz vam rečem splača se vztrajt, ker zgleda, da če izpelješ ločevalno do konca, se le nekaj spremeni in zgleda da ne nabšeš takoj nazaj vseh kg. jaz sem si rekla, če bo začelo nazaj lest, bom imela pa kak sadni dan, pa do zdaj še ni blo treba. tako da kar vztrajajte, bo funkcionoralo, samo zgleda si ni pametnio zastavit previsokih ciljev, ker potem ti motivacije zmanjka, jaz sem se mogla sprijaznit z mojih 7 gledam pa kot da sem jih zgubila najmanj 15user posted image .
držite se in vztrajajte, mogoče se vam spet pridružim...

< Sporočilo je popravil lilka -- 24.11.2008 9:19:14 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 7:39:05   
TRIŠ
No prejšnji teden mi ni šlo nič dol,danes pa sem se tehtale in je šla -1 kg.Tako sedaj imam 68 kguser posted image ,skupaj -8,5 kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 8:11:26   
S*
TRIŠ user posted image   user posted image   user posted image  čestitke za izgubljen Kg.
Pri meni je ta teden ostalo na istem, torej še vedno jih imam 76,2 Kg, pa nisem skoraj nič grešila, je pa res, da sem bila ves teden na bolovanju in posledično na kavču in v postelji user posted image .
Gremo naprej, bo pa prvo decembersko sredo bolje.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 8:15:25   
ziva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Triš. Jaz pa ta teden tak grešim, tak da bo sobota ko je čas za tehtanje porazna.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 9:12:49   
Anonimen
user posted image pozdravljene,naj se še jaz oglasim po dolgem času.moj 1.oktober se je prevesil v november,pa nič zato.zdaj mam tolko volje da same sebe enostavno ne prepoznam.vaga mi kaže 81,1kg,torej -3,4kg.ni veliko začetek pa je.glede na to da je danes moj deseti dan,odločla sem se za ločevalno,ker sem ugotovila da mi najbolj odgovarja,sem zelo zadovoljnauser posted image .vam pa povem,da me tut od tamalih sladkarije ne ganejo,niti čokolada ki je zakon.ampak je v teh desetih dneh tut povohala nisemuser posted image ,no ja sej me je primlo pred televizijo da bi nekaj grizljala,sam sem trmasta pa grem sadje jest če me kaj takega zagrabi.mam pa še skrivni receptuser posted image ,hodim bolj zgodaj spat.ko dam tamala dva spat,zaspim še jaz in zjutraj mi je svetovno ko se spomnim da sem ukanila lakoto.torej babe ne predajte se,jaz sem si zdaj postavila cilj,da mi bodo hlače iz časov pred prvim porodom spet pasale na rito.to pomeni še kakih 6kg.user posted image lep dan in veliko volje v prihajajočem decemrskem vzdušju.

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 9:24:31   
blanka1
no vse najprej cestitke za izgubljene kg!user posted image user posted image user posted image

No tudi mi smo sli malo dol -0,5kg, tako da jih imam sedaj 70kg. sem zelo vesela, ker mi uspeva, dat te kg pocasi dol, tud ce se kdaj pregresim. itak nimam diete, ker dojim, se pa pazim kaj pojem. Moj cilj je izpolnjen saj na mesec 2 kg dol in upam da do septembra 2009 mi uspe dobit tezo ki si jo mocno zelim.user posted image

veliko volje in srecnih dni vam zelim, in da nebi obupaleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 9:49:32   
luka jan
Moji kilogrami so pa spet enaki kot prejšnji teden, sem sI pa danes merila obseg pasu in le ta mi kaže 5 cm manj kot pred mesecem dni, teža pa je ta čas ista 73.6 kg, ni šlo ne gor, ne dol. Tako da sem kljub temu vesela.user posted image



< Sporočilo je popravil luka jan -- 26.11.2008 9:50:23 >

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: 1. oktober zares? začnem
26.11.2008 13:06:27   
muška
sicer ne vem kdaj in kako oz. na kak način, ker nisem bila najbolj disciplinirana, ampak meni vaga kaže -3 kg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?