|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.12.2008 13:33:22   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Lianna, ti si pa res pridna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Trmasta semuser posted image  Ubistvu pridem v četrtek po 2.5m spet v Slovenijo. In sem si zamislila, da bi imela oblečene točno določene hlače. In da presenetim mojega drgage. No oblečem jih, zapnem jih, samo ne počutim se še čisto ok v njih. Tako, da želim v teh nekaj dneh zgubiti še 1kg in mislim da bo potem bolje. Zato sem se tudi odločila za kombinacijo sadni, vodni dan. No jutri bom pojedla juho, potem v torek sadje in sreda voda. Upam, da mi uspe speljat ta projekt. Trenutno imam še veliko voljeuser posted image  Se tolažim, da me bodo itak potem doma z dobro hrano cartaluser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.12.2008 9:34:26   
Lianna
Pridno sem preživela vodni in sadni danuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.12.2008 17:04:21   
blanka1
lianna ti si pa res pridna le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image
mi se kar vstrajamo malo  upam da tudi meni uspe!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.12.2008 20:22:01   
Lianna
Jaz sem jutri na sadnem dnevu. Danes sem pa jedla sadje in juho.

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.12.2008 20:22:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: blanka1

lianna ti si pa res pridna le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image
mi se kar vstrajamo malo  upam da tudi meni uspe!



sigurno ti bo uspelo. jaz sem trenutno zelo optimistična glede hujšanja itd.

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: 1. oktober zares? začnem
16.12.2008 8:34:52   
S*
Lianna user posted image   user posted image   user posted image , si nam kar v spodbudo, ko si  tako pridna. No jutri boš že doma, upam da v  točno tistih hlačah in da se boš počutila odlično v njih.
Hej, kje pa si, če ni skrivnost, delaš v tujini?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: 1. oktober zares? začnem
16.12.2008 9:42:14   
ziva1
Jaz sem pa čisto opustila dieto te dni. Sem se prenažirala tako da sem dobila 2-3kg gor kolikor sem dala dol. Ta mesec se bom samo pazila potem pa z novim letom z novim poletom user posted image user posted image user posted image . Vedno ista pesem. 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: 1. oktober zares? začnem
16.12.2008 13:50:40   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Lianna user posted image   user posted image   user posted image , si nam kar v spodbudo, ko si  tako pridna. No jutri boš že doma, upam da v  točno tistih hlačah in da se boš počutila odlično v njih.
Hej, kje pa si, če ni skrivnost, delaš v tujini?


Ja jutri zvečer grem domov. V četrtek bom pa že doma. Sem pa na Poljskem, študiram tukaj.

Lp

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.12.2008 5:50:15   
TRIŠ
Vsem čestitke za izgubljene kileuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem že na 66kg, čeprav sedaj toliko sladkega spečemo in pojemo pa ne gre nič goruser posted image user posted image user posted image .Sedaj pa je že -10,5 kg.Nisem si mislila da je po montiju hujšati tako enostavnouser posted image .Je pa res da sedaj v povprečju zgubim 1 kg na 14 dni.Gre bolj počasi kot na začetku ampak greuser posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.12.2008 5:52:06   
TRIŠ
Ups šele sedaj sem šla pogledat seznam pa vidim da je bil cilj -10 kg.Zdel se mi je nemogoč,tako da sedaj se lahko popravi na -15user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: 1. oktober zares? začnem
27.12.2008 20:38:32   
AKŠ
joj punce kolk ste pridne...jaz sem dieto opustila po rojstnem dnevu moje hčekre....ker pol so se RDji in fešte kar vrstili....

pa še tako je bilo - vsako jutro sem se prebudila z mislijo, kaj bom tisti dan jedla - kot bi bila obsedena - in sem si rekla, da to pa tako ne gre, ker študiram samo še na hrano!.

no v glavnem - upam da mi bo uspelo spet malo manj "žret" po novem letu...bom pa poskusila montija....

sem pa vesela, ker sem kljub prenehanju diete ostala na -4kg...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 586
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?