|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 10:29:32   
ledenka
hej hoj špikarke, trepetalke in počivalke med dvema postopkoma! posebej vas ne bom omenjala, ker bom katero spustila, vas pa vse objemčkam in polupčkam user posted image user posted image user posted image  

midva/e sva v 12. tednu, kar je že napredek, zaspanost nehuje - včeraj sem bila po dolgem času brez popoldanskega spanca user posted image  do NS imam še 2 tedna, kako se vlečeeee user posted image  ampak vse prihajate za mano! na računalniku se mi pa ne da bit preveč, zvečer vas pridem samo prebrat in morda navijat, potem pa dol user posted image  

lepo se imejte, persil naj ostane persil, jajčka naj rasejo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 10:34:19   
jazzz27
Vse Rešove, kdaj pride pošta "z zamrznjenjčki"? Koliko časa po transferju? Če je uspešno ali neuspešno?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 10:40:35   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

je kar mal hecno ane? Kolk bi blo mučenja prihranjenega!! Sam še zmer nekako ne zastopim...mogoče sem si narobe predstavljala....a boš ti darovalka ali se greš vpisat na čakalno listo, da boš dobila darovalko? Koliko časa pa to traja?


midva rabiva moško celico in bova čakala na darovalca. čaka se cca dve leti. če bom pa tačas jaz že čisto fuč, nama pa ne prestane drugega, kot da greva samoplačniško v prago po darovan zarodek, ker pri nas ne moreš prejeti hkrati moške in ženske darovane celice. jaz ne morem biti darovalka, ker sem prestara (35 je zg.meja) in ker imam že sama težave.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 10:56:52   
hedviga
Dragice moje, vsem od A do Ž en lep pozdrav!
Jaz sem skos z vami in trepetal, žalujem in se veselim, da ne boste mislile da ne... Ampak sem bolj tko k ena vlada v senci...ne vidiš je, ampak veš da je...user posted image user posted image user posted image
Nekak se mi ne dogaja tko hitro kot vam in sem non stop v zaostanku, tako da sem vrgla puško v kukuruz...

Otroc so pridni, žur imajo ko grem spat, pa popoldne, pa še vmes... Enkrat en enkrat drug, pol spet oba... Zdej je še luštno ker nista še tolk velika, se kar bojim kaj bo.user posted image
V nedeljo sem bila na UZ šoli pri Pušenjaku, kjer so moja dva pokovčka spet v detajle pogledal (malo bolj kot ju je zadnjič drD). Vse ok. Franceljček se je ponovno obrnil okoli in zdaj to zgleda tako, da en drugega brcata v glavo. Mislim, halooooo!! user posted image  A že zdej?
In je prišla tudi ena tetka demonstratorka angležinja in se je še ona mal izživljala, tako da sem prišla domov do ušes nasmejana s CD-jčkom z nekaj slikicami v 2D in 3D (ena v sinetovo ritko, da se vidi jajčka hahahahhaha) in 4D filmček, kjer se vidi kako Micka z roko maha pred glavico, da je Franclček z nogicama preveč ne žoka. Ampak glede na to, da njo večkrat čutim brcat se mi zdi, da mu ne ostane nič dolžna. user posted image user posted image user posted image
Ma, lepo je bilo, sem prav vesela da sem šla. Potem sem Pušenjaka še mal gnjavila, ker imam novo fiksno idejo, da mi morjo MV zmerit (ga namreč še niso).
Sem in tja mi namreč otrdi trebuh al kaj je to, sej ne vem. Pride kot ena buška na trebuhu, trše,nekakšen pritisk v trebuhu, običajno kadar se mulčka odločita brcat. Se mi je pa to začel dogajat približno takrat ko sem tudi njiju začela čutiti. Nosečke a se vam tudi to dogaja?

No takole, zdaj pa je čas za kafe...

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:10:05   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

je kar mal hecno ane? Kolk bi blo mučenja prihranjenega!! Sam še zmer nekako ne zastopim...mogoče sem si narobe predstavljala....a boš ti darovalka ali se greš vpisat na čakalno listo, da boš dobila darovalko? Koliko časa pa to traja?


midva rabiva moško celico in bova čakala na darovalca. čaka se cca dve leti. če bom pa tačas jaz že čisto fuč, nama pa ne prestane drugega, kot da greva samoplačniško v prago po darovan zarodek, ker pri nas ne moreš prejeti hkrati moške in ženske darovane celice. jaz ne morem biti darovalka, ker sem prestara (35 je zg.meja) in ker imam že sama težave.



Oh kriza!!!user posted image user posted image user posted image Pa saj to ne moreš verjet kako gre to pačasi!! Želim vama vse naj naj....pa zakaj tako počasi...madona??  Svet je zakompliciran in ga po vsej veretnosti ne bom nikdar razumela. Si pač v sistemu, ki gre svojo pot in bolje da si ga ustvariš lepega...očitno. Tvoja starost nič ne pripomore k temu, da bi šla naprej? Pri komu pa sploh si na kateri ambulanti?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:11:03   
jazzz27
hedviga...juhu....za Franclčka in Micko!!user posted image user posted image user posted image  Sem se pa nasmejala postu. Lepa zanimiva družinica ste že sedajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:12:46   
Shuka
Ojla pupeuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:18:08   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Oh kriza!!!user posted image user posted image user posted image Pa saj to ne moreš verjet kako gre to pačasi!! Želim vama vse naj naj....pa zakaj tako počasi...madona??  Svet je zakompliciran in ga po vsej veretnosti ne bom nikdar razumela. Si pač v sistemu, ki gre svojo pot in bolje da si ga ustvariš lepega...očitno. Tvoja starost nič ne pripomore k temu, da bi šla naprej? Pri komu pa sploh si na kateri ambulanti?


starost... bomo še vidl, po moje mi bo prej škodla, k bojo rekl, dejmo rajš tamlade, pr njih je bolj verjetno, da bo ratalo, da ne bo šlo seme v nič, že tko ga ni....

bla sem na GK, pa so me odpikali zarad mojga FSH (ki je bil takrat 8,2-13,3), sm morala it na genetiko... to je trajal pol leta.. pol sva šla pa k rešu, najprej da bi povedal, če je pri dragemu še kakšna možnost, da se kaj najde in potem naju je kar naročil, naj oba prideva - njemu se moj fsh še ni zdel tako grozljiv, dal mi je 1/2 klomifena in kontrola z UZ je bla v redu, tako da nama je svetoval, da vzameva pot pod noge in hitro v graz

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:19:01   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

hedviga...juhu....za Franclčka in Micko!!user posted image user posted image user posted image  Sem se pa nasmejala postu. Lepa zanimiva družinica ste že sedajuser posted image user posted image user posted image


res je user posted image user posted image

ful lepo

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:25:59   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla pupeuser posted image


oj.....kaj počenjamo?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:27:30   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Oh kriza!!!user posted image user posted image user posted image Pa saj to ne moreš verjet kako gre to pačasi!! Želim vama vse naj naj....pa zakaj tako počasi...madona??  Svet je zakompliciran in ga po vsej veretnosti ne bom nikdar razumela. Si pač v sistemu, ki gre svojo pot in bolje da si ga ustvariš lepega...očitno. Tvoja starost nič ne pripomore k temu, da bi šla naprej? Pri komu pa sploh si na kateri ambulanti?


starost... bomo še vidl, po moje mi bo prej škodla, k bojo rekl, dejmo rajš tamlade, pr njih je bolj verjetno, da bo ratalo, da ne bo šlo seme v nič, že tko ga ni....

bla sem na GK, pa so me odpikali zarad mojga FSH (ki je bil takrat 8,2-13,3), sm morala it na genetiko... to je trajal pol leta.. pol sva šla pa k rešu, najprej da bi povedal, če je pri dragemu še kakšna možnost, da se kaj najde in potem naju je kar naročil, naj oba prideva - njemu se moj fsh še ni zdel tako grozljiv, dal mi je 1/2 klomifena in kontrola z UZ je bla v redu, tako da nama je svetoval, da vzameva pot pod noge in hitro v graz



Zakaj te je pa s klomifenom matral, če tvoj nima nevem kaj semena?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:28:17   
obayifo
zdaj pa grem na leonišče

uživajte v sončku!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:29:09   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Zakaj te je pa s klomifenom matral, če tvoj nima nevem kaj semena?


zato, da je videl če in kako reagiram, če jajčniki še kaj migajo...

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:30:27   
netka34
jutro!Daaaaannn!user posted image

Ma Kalina, zakaj user posted image user posted image ne smeš met??

Oby, želim za vaju, da čimprej tist tapravi pride !!

Mlinčka, bo stopka? Držim pesti!! Pol te pa pridem pogledat v četrtek!?!user posted image

WP, ti pa maš štorije, prav za knjigo napisat!!user posted image


Jazzzzz ...Čakalna doba za darovalca je dolga, ker iščejo kar največ podobnosti do partnerja. Od krvne skupine, do konstrukcije telesa, do gostote las, barve oči.....Pol k se otrok rodi, niti ne morš rečt, d ni biološko očkov!!user posted image user posted image user posted image

Darovalka pa je lahko tudi ženska v postopku, samo mora imeti določeno št. celic, ki jih mora obdržat zase, druge pa lahko daruje. Sm hotla tut js med darovalke, pa sem govorila z dr. Pintarjevo, ki je pri nas menda taglavna pri darovanju spolnih celic.

Šuki, OJLAuser posted image !!!!!user posted image

Larči, kaj js to berem? D si slaba?? A te bruhci matrajo, al preveč dela??user posted image

Vsem ostalim...naredite si lep dan kljub dežku, ki tako lepo rosi....



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:31:06   
miska73
hedviga, super opis dogajanja. Saj nč hudga, če ne uletiš glih vsak dan. Nam pa vsekakor vsakič popestriš dogajanje. Lepo bodi in merkaj otroka.

Šukica a ti si tudi zadnje dni v ilegali?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:33:58   
lara light
Dan lepotičke moje!

Enga user posted image da, boste danes čisto vse dobre voljeuser posted image !

Netkič, sem slišala, da je veliko povpraševanje po kokošjih jajcih na našem koncuuser posted image ...navijam za čet!user posted image
Zarjička moja, kako si ti sonce pridno mariborsko?user posted image  Jaz sem še kar, ah pustmo....sej bouser posted image
Shukica, Abra, Ajsi, Hedi, Nokes, Sonček1+2, ku kuk!user posted image user posted image

Lučka, Želvica, Daisy, Obi, Jazzz, Mlinčka+Mr., Mismis, Kruce familiy, Gigi, Blanči, Bbpikica, Tina, Tassi, Dobrovoljčica, Pikovitek, Miška, Kalina, Kajsica, Gospodarica, Anci, Horny teddy....vsem sončen dan vsaj v srčku!user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:34:01   
miska73
Netka, in kaj ti je Pintarjeva rekla za darovanje tvojih celic?
Kako si mi ti? Jajčniki že ful bolijo? Jajca in pivo rulajo?

Mlinčka je pa zgleda po UZ šla takoj v službo in ne bomo zgleda pred popoldnevom zvedeli novic.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:36:24   
miska73
Lara, user posted image
Ti vedno s sabo prineseš polno pozitivne energije. Kako si? Te nosečniške težave zelo mučijo?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:38:24   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Larči, kaj js to berem? D si slaba?? A te bruhci matrajo, al preveč dela??user posted image

Vsem ostalim...naredite si lep dan kljub dežku, ki tako lepo rosi....



user posted image  srce moje, ne skrbi, nič ne bruham, samo splošno slabo počutje, od glavobola do bolečih nog...ma sej bo minilo, danes sem ostala doma in si naredila korenčkov sok...morda mi manjka kalcij, ne vem...mislim pa, da bom šla nazaj h G po bolovanje, ker taka ne morem delat, kaj meniš?
Stiskam pesti, da boš v čet vse kot mora biti...ful navijam zateuser posted image user posted image user posted image  Se vidiva kmalu, obljubim!user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:41:09   
netka34
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Netka, in kaj ti je Pintarjeva rekla za darovanje tvojih celic?
Kako si mi ti? Jajčniki že ful bolijo? Jajca in pivo rulajo?



Nisva debatirale direkt na moje celice...Js sm spraševala, če lahko tudi jaz kaj darujem, ko sem lih že v postopku...Povedala mi je samo, da jih moram zase obdržat 10, ostale pa lahko darujem...pol sm pa js mela v 1. postopku itak samo 4, v drugem pa 6, tko d itak izpadem. Razen, če js ne bi bla v postopku, pol bi blo pa super, če bi jih magar sam 4 darovala.
Pozdravček kokoška naša!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:43:42   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Lara, user posted image
Ti vedno s sabo prineseš polno pozitivne energije. Kako si? Te nosečniške težave zelo mučijo?



Ma sej bo minilo miškauser posted image , hvala ti lepa. Kako si ti? Jaz pive do Et-ja nebi...raje kako lahko hrano, ne preveč mesa, niti slabih oh, da pripraviš ugodno okolje za zarodke...pa zelenjavne sokove...držim pesti user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:44:15   
jazzz27
No sedaj pa sem dobila že skoraj vse odgovore...verjetno se jaz nebi odločila za donatorstvo, da nebi bila v postopku, ker sem imela že sedaj sitnosti in muke....moraš bit pa že prava koklja, da jih zneseš več kot 10!!user posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:44:26   
netka34
Ja miška73, lih študiram, če so me jajčniki tudi v prejšnjih postopkih boleli...me prov matra. Na slončkanje niti pomislit ne morem...user posted image

Larči, ja valda, d če se ne počutš ql, ne moreš delat!! Boš še skp kje zlezla, pa si kej nardila!! Ne reskiraj!!
Upam, d se kmali vidva!user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:49:47   
miska73
moraš bit pa že prava koklja, da jih zneseš več kot 10!!


No, no jazzi... ti si jih pa kao ful mal imela...

Ja miška73, lih študiram, če so me jajčniki tudi v prejšnjih postopkih boleli...me prov matra. Na slončkanje niti pomislit ne morem...


Ja netka, pri meni je blo isto. Je moj bil kar na ročni metodi. No, je imel vsaj generalko pred punkcijo user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:52:42   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Lara, user posted image
Ti vedno s sabo prineseš polno pozitivne energije. Kako si? Te nosečniške težave zelo mučijo?



Ma sej bo minilo miškauser posted image , hvala ti lepa. Kako si ti? Jaz pive do Et-ja nebi...raje kako lahko hrano, ne preveč mesa, niti slabih oh, da pripraviš ugodno okolje za zarodke...pa zelenjavne sokove...držim pesti user posted image


Hvala za napotke.
Saj pivo mi že itak ne diši.
Drgač imam pa hladilnik poln naslednjh stvari: por, korenček, brokoli, cvetača, bučke, avokado, mango... Danes za zajtrk je bil polnozrnat prepečenec s slastnim namazom iz avokada.

Ti pa le čimbolj na izi. Ne ga sračkat preveč s službo.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?