|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:58:11   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Shuka bolje to,kot pa nič.Te bomo pa potem hodile gledatuser posted image .Grem v petek na tvoj konec.K šlogarci.Samo imam še eno prijateljico z sabo.Bom pa mislila nate,ko se bom nahajala v tvojih krajih.user posted image
No naj ti našloga, da boš že letos nosečka user posted image user posted image user posted image in jaz ji bom miselno sugerirala user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:58:20   
pikovit
Kajsi matr si pa spet čist polna.A dr.Požlep je ta teden dežurna.Njo pa prav pogrešam.Škoda,da se je ne ta prestavljat še na druge klinike.Res je carica.
Skratka čestitke za tolk foliklčkovuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:59:14   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Shuka bolje to,kot pa nič.Te bomo pa potem hodile gledatuser posted image .Grem v petek na tvoj konec.K šlogarci.Samo imam še eno prijateljico z sabo.Bom pa mislila nate,ko se bom nahajala v tvojih krajih.user posted image
No naj ti našloga, da boš že letos nosečka user posted image user posted image user posted image in jaz ji bom miselno sugerirala user posted image


Ko bi le tako bilouser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:59:39   
bbpikica
Kajsica user posted image čestitke za lepe folikle.
Kar se pa plačevanja postopkov v Postojni tiče je pa možno da ima Shuka pravuser posted image . Mogoče sem jaz imela srečo, ker mi pridejo termini tako da sem imela prvi postopek lani oktobra, pa drugega letos januarja pa tretjega maja (tega sem plačala punkcija+ET 1010 E zdravila pa okoli 400 E, ampak je odvisno kako veliko dozo rabiš) pa zdaj spet septembra.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:01:08   
pikovit
Gigi matr si zasedena.A rabiš kakšno pomoč???Že komaj čakam,da se vidimo v petek.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:01:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, meni je ostal še en pingvin iz 2. postopka. Mogoče bo pa ta zmagovalen

Mismis ta bo zmagovalec, ki bo zrasel v korenjaka!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:02:50   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, meni je ostal še en pingvin iz 2. postopka. Mogoče bo pa ta zmagovalen

Mismis ta bo zmagovalec, ki bo zrasel v korenjaka!!!!!!user posted image user posted image user posted image


ITAKuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:03:48   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zarja ljubica - evo sem z wc-ja in javljam, da te moj pikec pozdravlja, ravno ko pišem se oglaša user posted image

ja pikica ve, da sem njena rr teta...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:05:25   
Abra
Dan pupke!

Noki, hvala za zajtrk user posted image
Včeraj me je net tko zafrkaval, da sem čist voljo zgubila. Kot da en zvečer pipco zapre in smo še v unih klicnih časih user posted image

bbpikica, lepo čuvaj svojo pikico, jaz sem tudi enkrat imela eno tako nagajivo user posted image se je prijela user posted image

Kajši, pol bo spet lepa bera celic. Že zdaj veliko pij, da boš preprečila hiperco. A so ti kar isto dozo dali, ali so ti kaj zmanjšali, glede na zadnjič?

WP, v Postojni oz. pri Rešu je tko, kot ti je Shuka napisala. Lani je sicer dobil od ZZZS več postopkov in ni bilo potrebno plačevat, zato tudi bbpikica ni. Tudi jaz nisem nobenega plačala, pa sem imela 3 postopke. Prvega takoj po tistem, ko je dobil dodatne, če bi šla en mesec prej bi še plačala. Sem imela srečo, če pa zdaj v zadnjem ne bi zanosila bi naslednji bil najbrž tudi samoplačniški. Pri Merlotu v PO je isto, ker on dela z Rešem, na njegovo koncesijo.
Glede tvojega dragega ima pa Shuka tudi prav. Tudi midva sva oba vse jemala, čeprav se ni vedelo v čem je problem. V tem sva skupaj in oba sva dala maksimalno od sebe. Moj je imel super spermiogram, ko je pa začel še vitamine jemat, je bil pa še boljši. Reš da vedno pred postopkom tudi spermo pod mikroskop, da vidiš na monitorju in je tko migalo, da sva kar debelo gledala.. user posted image Ne vem, koliko spermijev najdejo pri tvojem, a če jih npr. samo 5 in jih je pol 10 je to še enkrat večja izbira.

Zdaj sem se razpisala, pa spet nimam časa vsaki kaj napisat. Mislim pa na vse. Imejte se lepo.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:05:45   
mismis
No toliko da se javim in vam v povem, da greva z mojim dragim naslednji teden k zeliščarici. Sem naju danes na horuk naročila.


Kajisca, čestitke za tako bero, pa malo se čuvaj, da ne bo prišlo do kake hiperce


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:08:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Evo mene iz ET. Naša pikica je bla pridna pa mal porednauser posted image . Se je lepo razvila sam k mamici ni hotla, so jo mogl dvakrat notr vstavljat he,he.user posted image  Je reku Reš da je že zdaj živahna. No zdaj pa čakat do 15.10. na test. Upam da bo en velik plusek. Lep pozdrav vsemuser posted image

veš kako bo šele potem živahna......držim pesti zauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:10:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Vse je črno....no največji folikli so bili veliki 16 in 15, jih je pa na vsaki strani po 7 komada...mislim, a lahko prosim....pa da o ostalih sploh ne govorim da je še veliko malih zadaj, pa tako sem upala, da jih bo tokrat manj, da bom bolj pod nadzorom....v glavnem, v petek imam še 1UZ, punkcija predvidena po vsej verjetnosti za ponedeljek, vsaj tako mi je Požlepova danes rekla.

no vidiš, znova bova skupajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:10:42   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, meni je ostal še en pingvin iz 2. postopka. Mogoče bo pa ta zmagovalen

Mismis ta bo zmagovalec, ki bo zrasel v korenjaka!!!!!!user posted image user posted image user posted image


ITAKuser posted image user posted image user posted image



čist'  tko kt'  tastarauser posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:10:46   
lara light
Lepotičke moje, dan!user posted image

Komaj sedaj sem uspela pridet do vas...sem že komaj čakala.

MIJAVČEK SPOROČA, da ima ju3 dopoldan carski, da je vznemirjenje na višku, naj držimo pesti in da vsem na RR pošilja pozdravček.
Mijavček zlata, ne skrbi, hitro bo mimo, ju3 boš videla tvoja prelepa otročka, smo s tabo in vračamo pozdravčkeuser posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa vrtat po novi temiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:11:08   
womanpolice
Shuka, Bbpikica, Pikovit in Abra... hvala za informacije. Bom po tem postopku (če bo neuspešen) poklicala dr. Reša in se pozanimala...

Nč, zdej pa morm it se umit, pa posodo pomit, potem pa grem kr v službo (čeprav imam od 17 do 1ih)sej drgač šefa ne dobim, se pa morm zmenit za 8.10. da rabm prosto...

lep dan vsem...

Kajši... se slišmo....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:11:52   
womanpolice
aja, pozable ste mi povedat, če je prepozn, da začnem piti čajčke?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:12:06   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke moje, dan!user posted image

Komaj sedaj sem uspela pridet do vas...sem že komaj čakala.

MIJAVČEK SPOROČA, da ima ju3 dopoldan carski, da je vznemirjenje na višku, naj držimo pesti in da vsem na RR pošilja pozdravček.
Mijavček zlata, ne skrbi, hitro bo mimo, ju3 boš videla tvoja prelepa otročka, smo s tabo in vračamo pozdravčkeuser posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa vrtat po novi temiuser posted image



user posted image user posted image user posted image  navijam Mijavček zate in za tvoje pikici,

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:12:54   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

aja, pozable ste mi povedat, če je prepozn, da začnem piti čajčke?



bolje pozno, kot nikoli.

Za petek pa ne rabiš nič, razen sebe, prinesti

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:12:57   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, meni je ostal še en pingvin iz 2. postopka. Mogoče bo pa ta zmagovalen

Mismis ta bo zmagovalec, ki bo zrasel v korenjaka!!!!!!user posted image user posted image user posted image


ITAKuser posted image user posted image user posted image



čist'  tko kt'  tastarauser posted image user posted image

full sem vesela zate, k si že spet tolk pozitivna in nabita z energijo.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:14:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
MIJAVČEK SPOROČA, da ima ju3 dopoldan carski, da je vznemirjenje na višku, naj držimo pesti in da vsem na RR pošilja pozdravček.
Mijavček zlata, ne skrbi, hitro bo mimo, ju3 boš videla tvoja prelepa otročka, smo s tabo in vračamo pozdravčkeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:15:19   
kajsica
Ščukica, ja te pikice....ne ne še vedno so težave in je treba preden se piknem mantratuser posted image user posted image . Ma tega hudiča pa se ne bom nikoli navadila. Nastavm, zamižim, stisnbem zobe in piknem user posted image user posted image user posted image , enkrat se bom sam v prst vcepla.

Abra, ne dozo so mi dali enako, sam kombinacijo imam sedaj malo drugačno. Prej sem imela Cetrotite + Gonal in kratek postopek, sedaj pa imam Superfact + Gonalin dolg postopek. Ja pijem pa jaz kar dost, sem si šumečke nabavla in malo čajčkov, tk da povprečno popijem 3l na dan.

Mišmiš, saj to je fora, bera bo res lepa, sam mene je strah tega kar se mi je prejšnjič dogajalo.

Pikovit, ja Požlepova je pa res zakon. Taka mila, prijazna.....

Aja pa še to mi je povedla, da imam prekrasen endometrij, da lepšega ne bi mogla met. Naj se ji usta pozlatijo in da trako ostane do konca, pa da bo vse OK.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:16:48   
anna1
Na GK v Ljubljani se noro vlečejo vsi pregledi... pred konzilijem. Ko dobiš pošto pa si takoj na vrsti. Jaz sem dobila odobren IVF v septembru, pa takoj že štartam s postopkom. Minilo je 3 leta, odkar sem prvič prestopila prag GK, kar mi ne rata zanosit.

A vas lahko prosim, da napišete, kakšne izkušnje imate s punkcijo, koliko časa traja, a boli, a se po načinu dela razlikujejo ginekologi med seboj (bolj  nežni, manj nežni)... rada bi se kar najbolj psihično pripravila in mi je dragoceno, da slišim kakšno realno izkušnjo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:17:38   
bbpikica
Womanpolice men je moj zeliščar dal ene arcnije ki sem jih uporabljala dokler se nisem začela špikat. En čajček pa moram pit še zmeram nekaj za sproščanje in pomirjanje tko da nebi vedla kaj ti svetovatuser posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:24:08   
bbpikica
anna1 kar se mojih izkušenj s punkcijo tiče ti moram rečt da štirikrat ni bilo enakouser posted image . Po moje je vse odvisno od tega kolk si sproščena, kako prenašaš samo terapijo pa kolk je foliklov pa kje so pa kaj jaz vem od česa še. Po moje je najboljš, da probaš bit čim bolj sproščena imet prazno in sproščeno črevesje in prazen mehur. Tako je pritisk na jajčnike manjši. Ne vem kako je v Lj.ampak v Po.moraš pest močno pritiskat na popek in kar se mene tiče zelo pomaga. Čim manj strahu pred punkcijo pa bo. Saj hitro mineuser posted image

(odgovor članu anna1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 11:27:48   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke moje, dan!user posted image

Komaj sedaj sem uspela pridet do vas...sem že komaj čakala.

MIJAVČEK SPOROČA, da ima ju3 dopoldan carski, da je vznemirjenje na višku, naj držimo pesti in da vsem na RR pošilja pozdravček.
Mijavček zlata, ne skrbi, hitro bo mimo, ju3 boš videla tvoja prelepa otročka, smo s tabo in vračamo pozdravčkeuser posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa vrtat po novi temiuser posted image


BRAVO MIJAVČEKuser posted image user posted image user posted image SMO Z TABO.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?