|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke
14.10.2009 9:57:52   
kaminek
dobro jutro!

user posted image  rea za tvoja micenega v trebuščku.

mi tud smo od prvega pregleda dobil za uz 19.11., tko da je kr za čakat, ja.

mateja: a je tebi brežice poznano, enkrat je blo neki govora o tem. ker jst sm hodila v oš v brežice, prve štiri leta in se z bivšimi sošolci že nism vidla od takrat, zato me mal zanima, če ti je kej znano.



(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Dolenjke
14.10.2009 10:00:38   
Alex01
Jutro user posted image

REA - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Dolenjke
14.10.2009 10:02:01   
Alex01
Ja, za UZ kolkov pa tudi mi še nismo dobili napotnice z datumom nazaj, pa sem jo odnesla v bolnico 31.8. UZ menda  naredijo nekje v 5 mesecu.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Dolenjke
14.10.2009 10:55:47   
Mateja4
kaminek ja jaz sem iz KK in sedaj odkar sem tukaj pogosto v Brežice hodm, če nč druzga v shopping in k melody na kofetek user posted image user posted image

za UZ sem pa danes v nm klicala pa je rekla d je čakalna doba okol 2 mesecauser posted image user posted image user posted image user posted image   pol sem pa še v brežice klicala je pa 14 dni. Tako da bomo šle me kar lepo v Brežice. Mi je še bližje kot v NM user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Dolenjke
14.10.2009 10:56:43   
Mateja4
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Ja, za UZ kolkov pa tudi mi še nismo dobili napotnice z datumom nazaj, pa sem jo odnesla v bolnico 31.8. UZ menda  naredijo nekje v 5 mesecu.

men je P rekla da ga moramo opravit v 3 mesecu.. je imela pa levi kolk 1A desnega pa 1B....

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Dolenjke
14.10.2009 11:06:24   
cukr07
Dan user posted image

Rea čestitke za malo pikico.user posted image user posted image

Naš Lenart je postal ful dobrovoljček odkar smo omilili krčke. Zvije ga le še ene trikrat na dan nekje po pol ure. Rea še enkrat hvala za odrešilno zdravilo.user posted image

Drugače se imamo dobro, veliko vozičkamo in lovimo še zadnje jesenske sončne žarke.

Za UZ kolkov sem tudi jaz poslala kar napotnico v novomeško bolnico in čakam na datum.

Uživajte in pridno cartajte svoje user posted image

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Dolenjke
14.10.2009 12:22:50   
majčica20
mi imamo UZ kolkov v ponedeljek, pa smo napotnico odnesli takoj po prvem pregledu, se pravi konec junija. Bo pa stara čez dva dni pet mesecev, ju hu hu.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Dolenjke
14.10.2009 14:03:05   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

user posted image  rea za tvoja micenega v trebuščku.

mi tud smo od prvega pregleda dobil za uz 19.11., tko da je kr za čakat, ja.




user posted image user posted image user posted image Rea za pikeca v bušiju, za uspešen prvi pregled.

Mi imamo UZ kolkov 12.11., pa smo tudi takoj napotnico odnesli v bolnico po prvem pregledu. Je rekla pediatrinja da ni panike, če je vse ok in če kasneje opravimo ta pregled.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - tako je moje počutje.....danes....čist sem neki zmatrana, moja produktivnost na nuli - da bo moj spet lahko godrnjaluser posted image (deci so flegma - še svojih cunj ne pospravjo - včer zvečer je sam iz pojstle vse v en kot vrgeluser posted image user posted image - sem mu naštimala da naj pač posortira - kaj je umazano in kaj ne, ker peremo itak več)....., user posted image mi manj spi čez dan in ugotavljam da jo večkrat neki šraufa in je zaprta (in ji pomagam kakat da ji nogice k bušiju tiščim-ma saj vem da to ni glih dobr user posted image user posted image ), pa zvečer ni več mlekca veliko....Rastemo user posted image

Vaney danes bo moj user posted image dal paket zate na pošto, tk da jutri pričakuj poštarja user posted image user posted image user posted image , pa soorrrryyy ker je tk dolg trajal.....
V ponedeljek sem feltne pri avtu olupila user posted image user posted image user posted image in je moj včeraj čist pop**** zaradi avta. Ja men se včas take smole dogajajo kot npr.da na avtocesti čapljo zbijem in mi luč razbije, pa kak robnik kje najdem, pa kak špegu zbijem user posted image user posted image user posted image - tk da Mateja štorček se me včasih še kar drži user posted image user posted image

Pozdravček vsem

user posted image user posted image user posted image





_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Dolenjke
14.10.2009 14:06:56   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Naš Lenart je postal ful dobrovoljček odkar smo omilili krčke. Zvije ga le še ene trikrat na dan nekje po pol ure. Rea še enkrat hvala za odrešilno zdravilo.user posted image

Drugače se imamo dobro, veliko vozičkamo in lovimo še zadnje jesenske sončne žarke.



Super, da Lenartu kapljice pomagajo user posted image user posted image user posted image

Mi tudi lovimo sonček in sedaj dva dni, ko je mraz jo enostavno zavijem v žakeljček z dolgimi rokami (tak zimski, debel) in gremo ven na zrak, čez voziček pa nekako kovterček zmotam in malo zraka pustim, tk da ji pihat ne more v obrazček.
In se prav pozna da potrebuje zrak. Če ni zunaj je pravi sitko.







_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Dolenjke
14.10.2009 15:29:17   
Anonimen
rea - user posted image user posted image user posted image  za user posted image

Kar se tiče uz kolkov je pa tkole - naj bi bil v tretjem mesecu, pa so čakalne vrste tko dolge, da pridejo vsi na pregled šele nekje v okrog 5. meseca. Mi je pa p rekla, da to ni prav, ker če bi bilo kaj narobe, se takrat itak več ne da pomagat. Tko da tiste ki ste mela 1A oba kolka ste malenkost na boljšem, ker je verjetnost za kake napake minimalna. Tiste ki ste mele pa kake drgačne oznake, pa vztrajajte, da vas vzamejo prej.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Dolenjke
14.10.2009 16:36:07   
rea27
hvala hvala vsem =)

majch.. vidla da si mi klicala..sva z evico spali.. pridem k tebi v petek, ok?
prej nekako ne uspem..

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Dolenjke
14.10.2009 18:40:23   
tia12
Živjo mamice in nosečke!

Kar nekaj časa se vam že nisem oglasla, seb bolj na FB in potem zmanjka  časa za RR. Pa brez zamire.
Vidim, da lepo rastete tako kot mi. Smo že veliki. V soboto smo bili stari 6 mesecev. A žeeee??? Full mi hitr čas leti in kmalu bo treba nazaj v službo...pa nimam kaj tako je...

Rea- iskrene čestitke še enkrat in pa user posted image user posted image user posted image za srečo.

Kako ste pa kaj ostale???

LP, Tina


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Dolenjke
14.10.2009 20:44:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

hvala hvala vsem =)

majch.. vidla da si mi klicala..sva z evico spali.. pridem k tebi v petek, ok?
prej nekako ne uspem..



pa v mestu sva ble, bi ti lahko robo dostavle (đisus, kak diler..hehehe)

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Dolenjke
14.10.2009 21:42:46   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Živjo mamice in nosečke!

Kar nekaj časa se vam že nisem oglasla, seb bolj na FB in potem zmanjka  časa za RR. Pa brez zamire.
Vidim, da lepo rastete tako kot mi. Smo že veliki. V soboto smo bili stari 6 mesecev. A žeeee??? Full mi hitr čas leti in kmalu bo treba nazaj v službo...pa nimam kaj tako je...

Rea- iskrene čestitke še enkrat in pa user posted image user posted image user posted image za srečo.

Kako ste pa kaj ostale???

LP, Tina



vse smo bolj ali manj zatopljene v delo mamic in seveda nosečkuser posted image . lepo, da si se spet mal "pokazala". vas je kr nekaj sam poniknilouser posted image , me pa še kar naprej vztrajamouser posted image .
naša pupa bo čez teden dopolnila 4. mesece, tko da res, čas beži kot norc, sploh ne dohajam. pa vsak dan je kaj novga.

pridi nas še kej pošpejat, k nas je bolj mal.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Dolenjke
14.10.2009 21:44:11   
kaminek
jst grem pa na magnifica, če mi bo uspel še karte dobit. ma sm smotana, zelo rada bi šla, a se dons spomnemuser posted image . ni kaj, se vid, da sm mamica, druge stvari kr mim letijo.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Dolenjke
14.10.2009 22:34:11   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

jst grem pa na magnifica, če mi bo uspel še karte dobit. ma sm smotana, zelo rada bi šla, a se dons spomnemuser posted image . ni kaj, se vid, da sm mamica, druge stvari kr mim letijo.


Kam pa to greš, mislim kraj koncerta?

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Dolenjke
14.10.2009 22:49:30   
Alex01
tia12- lepo da si nas prišla mal "pogledat"user posted image . Čas beži, da kar res ni user posted image .

Kje so pa kaj ostale dolenjke, petra 2008, krempelček, buterflly, infinity, pa še vse ostale, ki jih nisem naštela?

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Dolenjke
15.10.2009 8:49:30   
Mateja4
jutroo user posted image

evo me smo do zdejle pančkale zdaj pa mala se gunca mami je mogla pridet pa pogledat kaj se na RR dogaja user posted image

princesi nč se sikerat glede štorčkauser posted image user posted image pride pa greuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tia super da si se nam malo javla user posted image user posted image user posted image

cuker bravo za omiljene krčkeuser posted image user posted image user posted image

Lenčy pridna user posted image user posted image je najbolj fino da zdaj diplomo napišeš ja, ker pol ko bo user posted image bo bl malo časa

aleks  za ostale nimam pojma kje so.. krempelček se mi je pa 2x preko zs ja oglasla sam zdej je že dolgo ni blo tud tam nič brat..

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Dolenjke
15.10.2009 9:54:40   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

jst grem pa na magnifica, če mi bo uspel še karte dobit. ma sm smotana, zelo rada bi šla, a se dons spomnemuser posted image . ni kaj, se vid, da sm mamica, druge stvari kr mim letijo.


Kam pa to greš, mislim kraj koncerta?



v nm, 18.10.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Dolenjke
15.10.2009 10:03:05   
vaney
mala princeska, nič ni prepoznouser posted image že nestrpno čakam poštarjauser posted image Pa najlepša hvalauser posted image

Jaz sem imela včeraj morfologijo, vendar je bila bebika v položaju veslača in ni šans, da bi se premaknil/a, tako da nismo mogle videt in izmerit čisto nič, razen stegnenice in glave od zadaj in ima čez 3 tedne spet UZ

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Dolenjke
15.10.2009 10:12:39   
rea27
dobro jutro

hoj oj..ej...ne boli me glava!!!!! MAdona, to so čista nebesa....Me je bolela kak teden sem mislila kar znoret!
Ej, danes sem prejela od poštarja listek, da je prispela pošiljka iz VB, to pomeni iz NEXT-a!!! JUuupi!!
Komaj čakam, da grem lahko iskat, potem pa prec sporočim in lahko naročimo - a ne majch!!!
tudi ostale, če bi katera rada kaj naročila preko nexta se lahko join-amo in si delimo poštnino :)

takoj ko otipljem stvari, vam javim kakšne so :)
papa

< Sporočilo je popravil rea27 -- 15.10.2009 10:13:05 >


_____________________________

rea27


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Dolenjke
15.10.2009 13:02:40   
Anonimen
ooo super reauser posted image Končno pošta hehehe.

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Dolenjke
15.10.2009 19:39:14   
rea27
eeej...perfektne stvari!!!!! Ma kako dober bombaž!!!! S:U:P:E:R!!!!!!!
EJ, jaz bom naročila jutri ali pojutrišnjem, če bi katera kaj zraven hotela, zaradi poštnine se lahko pridruži...

Pejte na next.co.uk, super stvari, še mogoče kaj zase naročim :)


lahko noč

aja, kupila sem si bandažice s kuglico, ki masirajo zapestje, take, proti morski bolezni, slabosti, ...in je super, slabost je le še na 30%!!!

lepo bodite dolenjkice moje

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Dolenjke
15.10.2009 20:51:47   
Anonimen
rea - a ti to delaš na šcnm šolo? k mam eno vprašanje, če slučajno hodiš tud ob petkh na predavanja

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Dolenjke
16.10.2009 10:52:32   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: nya

rea - a ti to delaš na šcnm šolo? k mam eno vprašanje, če slučajno hodiš tud ob petkh na predavanja


nč več.. :) zakaj?

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?